|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: slovenka leta
13.1.2010 22:37:46   
gita10
Seveda in ona je naredila to, kar si prej v skoraj dvajsetih leti ni upal narediti niti en moški, ker se je bal, da ga to lahko stane karijere , ona si je pa upala narediti v prvih dneh svojega mandata in za pogum8 pa naj to meni paše ali ne paše) in korektnost kapo dol. In zato bi morale biti ženske, ker mi že iz življenja znamo odločat o pomembnih stvarih- saj ne počnejo to moški oni se večinoma v kriznih trenutkih za šankom znajdemo mi pa smo tiste, ki že skozi življenje podpiramo tri vogale v hiši. Četrtga bi pa tudi pa jim ga zaradi njihovega ponosa pustimo, da se lahko hvalijo.  

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: slovenka leta
13.1.2010 22:38:32   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Gita, le naj se nauči Slovensko, ker mu bo lažje... v vseh pogledih.


Tezka bo.. se vedno se bomo sprasevali komu ja nastavil, da je izpit iz slovenscine naredil....user posted image


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: slovenka leta
13.1.2010 22:41:09   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Gita, le naj se nauči Slovensko, ker mu bo lažje... v vseh pogledih.


Tezka bo.. se vedno se bomo sprasevali komu ja nastavil, da je izpit iz slovenscine naredil....user posted image



ja to se tudi jaz sprašujem- pa še z odličnim ga je naredil- sem že hotla it preverit kakšne so bile ženske v komisiji

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: slovenka leta
13.1.2010 22:44:29   
Ulla80
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Gita, le naj se nauči Slovensko, ker mu bo lažje... v vseh pogledih.


Tezka bo.. se vedno se bomo sprasevali komu ja nastavil, da je izpit iz slovenscine naredil....user posted image




misek joooj user posted image user posted image user posted image user posted image


drgač pa kolker sem jaz razumela, je gitin bosanc šofer, pa res ne vidim zakaj bi mu blo tolk prekleto lažje, če se nauči slovenskuuser posted image a na furah? to je pa tko - kamorkoli prideš v EU in se lomiš s kakim tujim jezikom, ko koga kaj sprašuješ, te le-ta čudno pogleda in reče - eeee brate, zašto ne pričaš po našeuser posted image user posted image user posted image

pa še en vic...gresta mujo in haso po cesti, pa ju en tujc ustavi pa pravi do ju spik ingliŠ pa pravi mujo - no. dojč? - no. italiano? - no. tip obupa, pa gre dalje....pa pravi haso  mujotu - e mujo, pa mi bi trebali da naučimo nek strani jezik...pa prav mujo zašto? jes vidio onog, kolko ih je naučio, pa šta mu vredi....


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: slovenka leta
13.1.2010 22:45:41   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Gita, le naj se nauči Slovensko, ker mu bo lažje... v vseh pogledih.


Tezka bo.. se vedno se bomo sprasevali komu ja nastavil, da je izpit iz slovenscine naredil....user posted image



ja to se tudi jaz sprašujem- pa še z odličnim ga je naredil- sem že hotla it preverit kakšne so bile ženske v komisiji


Iz prve roke vem kako izgleda ta izpit.....  Top lista nadrealista je proti temu izpitu cisti amaterizam user posted image user posted image user posted image
Vse to poslabsa dejstvo, da se moras resno drzati in se ne smes nasmejati.....  Se spomnim tipa, ki je dobil vprasanje o prometu in podvprasanje, da mu malo olajsa razmisljanje: kaj vas moti v prometu... pa zacne nastevat : semafori, plocnik.... ljudi, auta..... user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: slovenka leta
13.1.2010 22:51:09   
tins
Joooooj,

koliko desetletij bo moralo še v tej "zeleni" Sloveniji pretečt, da bodo ženske končno znale skupaj stopit, ne pa ena čez drugo lajat. Resresres žalostno, ene ste res pravi biserčki tle gor...

Bravo KK!

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: slovenka leta
13.1.2010 22:52:32   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80
drgač pa kolker sem jaz razumela, je gitin bosanc šofer, pa res ne vidim zakaj bi mu blo tolk prekleto lažje, če se nauči slovenskuuser posted image a na furah? to je pa tko - kamorkoli prideš v EU in se lomiš s kakim tujim jezikom, ko koga kaj sprašuješ, te le-ta čudno pogleda in reče - eeee brate, zašto ne pričaš po našeuser posted image user posted image user posted image


Mah, to kar moras vedeti za drzavljanstvo je osnovna - sporazumevalna stopnja. zdi se mi potrebno znat toliko jezika drzave cigar drzavljan si, da se lahko sporazumevas na osnovni ravni. Da lahko brez prevajalca opravis obvezne drzavljanske dolznosti. recimo, ko gre volit, da obkrozis tidstega za katerega zelis, da bo izvoljen in ne obratno...
Sicer, jezika se bo nekdo naucil ce cuti potrebo, ce ne pa ne bo. Z neuporabo dolocenega jezika se tudi izraza revolt, nekultura, nespostovanje... neuporaba je lahko obrambni mehanizem.....
In ne glede na to, ce je Gitin sofer.. ima da zna slovensko ali ga bomo pregnali nazaj u necivilizirano Bosno...
Ravno so nekateri cisti "slovenci" pobegnili od Bosne, samo "bosna" ni iz njih.


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: slovenka leta
13.1.2010 22:53:48   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Gita, le naj se nauči Slovensko, ker mu bo lažje... v vseh pogledih.


Tezka bo.. se vedno se bomo sprasevali komu ja nastavil, da je izpit iz slovenscine naredil....user posted image



ja to se tudi jaz sprašujem- pa še z odličnim ga je naredil- sem že hotla it preverit kakšne so bile ženske v komisiji


Iz prve roke vem kako izgleda ta izpit.....  Top lista nadrealista je proti temu izpitu cisti amaterizam user posted image user posted image user posted image
Vse to poslabsa dejstvo, da se moras resno drzati in se ne smes nasmejati.....  Se spomnim tipa, ki je dobil vprasanje o prometu in podvprasanje, da mu malo olajsa razmisljanje: kaj vas moti v prometu... pa zacne nastevat : semafori, plocnik.... ljudi, auta..... user posted image user posted image


sej ni tok hudo - se trudi, je pa res, da je pri njemu problem ta, da dokler ne bo službo zamenjal- kar pa upam, da bo letos in, da mu faks priznajo ne bo nič boljš. Ker je zelo malo v Sloveniji midva sva se pa spoznala v dol in sem jaz  navajena z njim govorit Bosansko- se treniram in poskušam govoriti z njim Slovensko vendar mi je tako smešno kot , da ni on - ne znam razložit še sebi ne.
Poleg tega je še večina sodelavcev bosancev in mislim, da je to tudi eden od problemov, da se ne znebi naglasa.
Bo že , če ne drug ga sin ves čas popravlja.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: slovenka leta
13.1.2010 22:55:41   
Ulla80
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80
drgač pa kolker sem jaz razumela, je gitin bosanc šofer, pa res ne vidim zakaj bi mu blo tolk prekleto lažje, če se nauči slovenskuuser posted image a na furah? to je pa tko - kamorkoli prideš v EU in se lomiš s kakim tujim jezikom, ko koga kaj sprašuješ, te le-ta čudno pogleda in reče - eeee brate, zašto ne pričaš po našeuser posted image user posted image user posted image


Mah, to kar moras vedeti za drzavljanstvo je osnovna - sporazumevalna stopnja. zdi se mi potrebno znat toliko jezika drzave cigar drzavljan si, da se lahko sporazumevas na osnovni ravni. Da lahko brez prevajalca opravis obvezne drzavljanske dolznosti. recimo, ko gre volit, da obkrozis tidstega za katerega zelis, da bo izvoljen in ne obratno...
Sicer, jezika se bo nekdo naucil ce cuti potrebo, ce ne pa ne bo. Z neuporabo dolocenega jezika se tudi izraza revolt, nekultura, nespostovanje... neuporaba je lahko obrambni mehanizem.....
In ne glede na to, ce je Gitin sofer.. ima da zna slovensko ali ga bomo pregnali nazaj u necivilizirano Bosno...
Ravno so nekateri cisti "slovenci" pobegnili od Bosne, samo "bosna" ni iz njih.



se strinjam.
men je čist pretirana ta gonja z jezikom. ko se kak indijec, afričan, američan in kak drugi eksot lomi z slovenščino, je srčkan, pa posrečen itd. kr stopimo se, a ne, čeprov pojma nimamo kaj za vraga govori. sam en bogi bosanc ( ki ga sam mal naglasak j.ebeuser posted image ) je pa takoj za pregnatuser posted image . pa vsi ga razumemouser posted image

< Sporočilo je popravil Ulla80 -- 13.1.2010 22:57:10 >


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: slovenka leta
13.1.2010 23:10:23   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: gita10
sej ni tok hudo - se trudi, je pa res, da je pri njemu problem ta, da dokler ne bo službo zamenjal- kar pa upam, da bo letos in, da mu faks priznajo ne bo nič boljš.


Priznavanje diplom se je po novem kar nekako pospesilo in poenostavilo. Je za pogledat.

Ker je zelo malo v Sloveniji midva sva se pa spoznala v dol in sem jaz  navajena z njim govorit Bosansko- se treniram in poskušam govoriti z njim Slovensko vendar mi je tako smešno kot , da ni on - ne znam razložit še sebi ne.


To je povsem naraven pojav. Ce nekoga zacnes vikat, tezko spremenis na vikanje. Jezika je pa se tezje. ce z nekom zacnes v dolocenem jeziku komunicirat, strasno tezko preskocis na drug jezik. Se pa da, z veliko volje.

Poleg tega je še večina sodelavcev bosancev in mislim, da je to tudi eden od problemov, da se ne znebi naglasa.
Bo že , če ne drug ga sin ves čas popravlja.


Naglasa se verjetno nikoli ne bo znebil. Raziskave so pokazale, da otroci, kks e jezika naucijo do 6-ga, max 7-ga leta, le tega govorijo brez tujega naglasa. Vse ostalo je pa stvar... recimo temu posluh.. Samo ljudje z izjemnim posluhom bodo lahko nara vno govorili tuji jezik brez naglasa. ne zato ker ga cutijo, temvec ker dobro kopirajo izgovorjavo.

Skratka ni ob kriv, da njegovi sodelavci ne govorijo slovensko in da ga se zena zafrkava, pa mu noce govorit po slovensko. Ce bila v Bosni, bi te ze zamenjali za boljso zeno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: slovenka leta
13.1.2010 23:11:49   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80
men je čist pretirana ta gonja z jezikom. ko se kak indijec, afričan, američan in kak drugi eksot lomi z slovenščino, je srčkan, pa posrečen itd. kr stopimo se, a ne, čeprov pojma nimamo kaj za vraga govori. sam en bogi bosanc ( ki ga sam mal naglasak j.ebeuser posted image ) je pa takoj za pregnatuser posted image . pa vsi ga razumemouser posted image


To so IMO draga Ulla, kompleksi. Veliki, strumni, mocno zakoreninjeni kompleksi.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: slovenka leta
13.1.2010 23:16:34   
Ulla80
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80
men je čist pretirana ta gonja z jezikom. ko se kak indijec, afričan, američan in kak drugi eksot lomi z slovenščino, je srčkan, pa posrečen itd. kr stopimo se, a ne, čeprov pojma nimamo kaj za vraga govori. sam en bogi bosanc ( ki ga sam mal naglasak j.ebeuser posted image ) je pa takoj za pregnatuser posted image . pa vsi ga razumemouser posted image


To so IMO draga Ulla, kompleksi. Veliki, strumni, mocno zakoreninjeni kompleksi.


jp.

no, jst jih nimamuser posted image mene čist nič ne moti, kot sem rekla jih zastopim, to je taglavno. pa fajn jezik je, klet se da perfektno, recimouser posted image pa zlo tak, poetičenuser posted image

pa če gledam film z exyu ponapisi, sploh porajtam neuser posted image sem se tud že skregala z mojmu, da so pa ja bli slo podnapisi, kaj zdej on bluziuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: slovenka leta
13.1.2010 23:18:01   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: Misek


Skratka ni ob kriv, da njegovi sodelavci ne govorijo slovensko in da ga se zena zafrkava, pa mu noce govorit po slovensko. Ce bila v Bosni, bi te ze zamenjali za boljso zeno user posted image user posted image user posted image


Po moje bi mene dol zamenjali za boljšo ženo zaradi drugih mojih lastnosti  ne zaradi tega ampak nebomo  več smetili teme z mojim možem- držimo se Kresalke, ki si je po mojem čisto zaslužila ta naziv, lepa in pametna - kje pa še imajo notranjo ministrico takšno.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: slovenka leta
13.1.2010 23:23:16   
Anonimen
mucek, pri brisanju je pomenilo to, da kdor si ni zrihtal drzavljansta, je moral TAKOJ zapustiti slovenijo!
uredit drzavljanstvo pa je bil najmanjsi problem!

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: slovenka leta
13.1.2010 23:30:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gita10
sej ni tok hudo - se trudi,

to je meni bistvo---doma naj govori lih kakor hoce....ko pa pride nabanko, alpa posto, ALPA V MERKATOR, pa ne pokaze niti najmanjsega interesa, da bi izustil slovensko besedo, trgovke, usluzbenke IN kresalova pa se mu klanjajo in mu nosijo razlicne struce kruha pod nos, da pokima-...........NO GO!


pa govorim o ljudeh, starih 50-60 let.....z zivljenjsko dobo v slo 20 in vec let.....


ne me basat no.....
me zanima kdo bi slovenca v spaniji poslusal kako prepih z rokami dlea!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: slovenka leta
13.1.2010 23:37:13   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

mucek, pri brisanju je pomenilo to, da kdor si ni zrihtal drzavljansta, je moral TAKOJ zapustiti slovenijo!
uredit drzavljanstvo pa je bil najmanjsi problem!



Sicer je res, da so ljudje delal napake in, da si niso pravi čas zrihtal ampak je bilo tudi z naše( Slovenske)  strani narejeno veliko napak. Niso to tako enostavni trenutki. Večji problem je bil , ker so ljudje ostali brez statusa.
Vsi mislijo, da je tako lepo vzeti Slovensko državljanstvo- ampak v tistem trenutku se ti odrečeš svojega. Lahko mi zezam Bosance, Srbe ampak ali bi se ti odrekla svojega državljanstva. Jaz nisem prepričana, da bom celo življenje živela v Sloveniji ampak kjer koli že bom , bom vedno Slovenka. Jaz sem celo tako zajebana, da ne bom nikjer drugje kupovala kot pa v Slovenskih trgovinah, me ne boš videla ne v Hoferju, Lidlu še manj pa v kakšni Ikeji.
In se Slovenskega državljanstva ne bi nikoli odpovedala. Zeznala sem edino pri ljubezni- tu pa je živ dokaz, da se zarečenega kruha največ poje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: slovenka leta
13.1.2010 23:38:39   
Anonimen
gita bolj primerno: ljubezen ne pozna meja.

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: slovenka leta
13.1.2010 23:39:05   
Anonimen
ja....si se moral odrect svojega.....
in ce si se odrekel slovenskemu, ga zdaj ne zahtevaj za 20 let nazaj!
gita, ne me narobe razumet.....so izjeme!

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: slovenka leta
13.1.2010 23:40:50   
Anonimen
gita, zakaj pa si zajebala pri ljubezni????
pac ljubis bosanca....pa moja prijateljica ga tudi.....samo govorim o principu!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: slovenka leta
13.1.2010 23:47:16   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ja....si se moral odrect svojega.....
in ce si se odrekel slovenskemu, ga zdaj ne zahtevaj za 20 let nazaj!
gita, ne me narobe razumet.....so izjeme!

Takrat ni bil Slovenski bil je Jugoslavanski. Saj jaz nikogar ne branim- v tistih letih sem bila najstnica in vse skupaj itak nisem razumela.
Tudi na začetku teh razprav sem gledala na stvar zelo podobno kot gledaš ti sedaj oziroma še bolj napadalno.
Za vsak ko sem jih videla na televiziji sem vreščala na njih s kakšno pravico oni blatijo našo lepo Slovenijo.
Oni ne da so vrnili naše državljanstvo oni so enostavno ostali brez statusa. Tudi tujci niso bili - enostavno niso bili nič.
Drugo so oficirji jla ampak teh sploh ni bilo veliko- večino je neizobraženega folka, ki se sploh niso zavedali kaj se dogaja in , da njihove jugoslavije ni več.
Sej pravim ni tako enostavno kot Jelinčič vpije.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: slovenka leta
13.1.2010 23:50:06   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

gita, zakaj pa si zajebala pri ljubezni????
pac ljubis bosanca....pa moja prijateljica ga tudi.....samo govorim o principu!


Sej nisem rekla, da sem zajebala- jaz imam krasnega moža. Hotela sem samo povedati kako velik domoljub sem in kako obožujem svojo državo ampak namesto Slovenca sem pa izbrala Bosanca. Moram pa povedat, da Slovenca še nikoli nisem izprobala- tako, da ne morem primerjat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: slovenka leta
14.1.2010 8:10:54   
Anonimen
jutro....
sploh se ne mislim kregat ,pa pametne delat. gita, da ne bos kaj zamerila.tako je pač moje mnjenjeuser posted image

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: slovenka leta
14.1.2010 8:18:32   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Tudi jaz ne strinjam z odločbami o izbrisanih, tudi jaz se ne strinjam z politiko levice..... ampak govorit, da je nekaj oseba prišla na položaj za to , ker je nekomu nastavla je pa podlo.
Ženska točno ve kaj hoče in to ji je potrebno priznat , pa nima veze koli9kokrat je nastavila svojemu PARTNERJU (ne 100 različnim moškim)  Na žalost je tako, da smo mi ženske prve, ki morale priznati in podpretii slovenske političarke najdemo prve napade na njih. Zato,ker ženska ne živi z 400 euri plače in v domači halji ne čaka svojega moškega da mu skuha večerjo ter za njo ne skače cel trop otrok.
Se opravičujem ampak tale seznam meni ne poda niti ene ženske, ki bi si bolj zaslužila ta naziv in slovenkam bila vzor, da se začnejo politično bolj angažirat.
Nisem pa glasovala za niti eno ker sploh nisem spremljala zadeve.
Dejstvo pa je da bi ženske morale voditi države, bi bilo veliko več miru in emni osebno ni lepšega ko gledam Angelo Merkel kako samozavestno vodi Nemčijo, pa Jadranko Kosor- z svojim odporom proti Sanaderju in dokler mi same ne bomo podprle žensk v politi bodo Slovenijo vodili moški- rezultate tega pa si lahko vsak dan ob 7 zvečer ogledamo na televiziji.    


Lej saj ni edina ministrica, zakaj pa niso potem izbrali ta drugo, ki je še bolj v "moškem" svetuuser posted image . Aha zdaj vidim, da zagovarjaš, da je lepa in pametna, seveda una ta druga ni lepauser posted image . Pa niti približno ne zagovarjam da dajo delavki s 400 evri naziv slovenka leta, tu so še znanstvenice, managerke, športnice, umetnice....... Gleda jih cel svet po TV, pravtako naredijo še kaj več za ljudi, še kaj bolj pomembnega kot enim izbrisanim dat državljanstvo in kraljevat v moškem svetu, kot tu ene omenjate, da je zato faca in si zato zaslužiuser posted image

Se pa čisto strinjam, da je podlo govorit, da je to dosegla zardi nastavljanja oz zaradi partnerja itd.itd. Grdouser posted image .

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 14.1.2010 8:23:59 >

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: slovenka leta
14.1.2010 8:22:47   
tamiflu
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Izbrisanim je izdajala odločbe. A ni dost?user posted image


In verjetno so izbrisane glasovale user posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: slovenka leta
14.1.2010 8:38:59   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

jutro....
sploh se ne mislim kregat ,pa pametne delat. gita, da ne bos kaj zamerila.tako je pač moje mnjenjeuser posted image



Kje pa kaj bi zamerila saj nisem jaz KK. Dejstvo pa je, da se razburjam predvsem po vsakih volitvah- kako malo podpore dobijo ženske v politiki pri nas. Ampak ženske smo takšne  če ne bom jaz tudi ti ne boš. Prej bodo dobile podpore od moških kot pa od samih žensk. In to me grozno moti- pač je bila edina političarka na tem seznamu in ker že dalj časa vpijem o ženskam v politiki in da jih potrebujemu.
Jaz enostavno nimam znanja niti pravega poklica zato in če pogledam sedaj nazaj mi je edino tega žal, da se nisem v mladosti odločila za poklic, ki bi mi dal dovolj znanja, da bi se lahko primarno ukvarjala s državno politiko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Zgaga med nosečnostjo?
Matejčika



DA (64%)

NE (36%)


Število vseh glasov: 216

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!