|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pluženje
7.1.2010 9:58:34   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

Maribor je zasut - s soljo! Ljudje bi radi sredi sneženja suhe ceste. Najbolše, da kar talno ogrevanje napeljemo user posted image



mogoče bi se bilo dobro po avstrijcih zgledovatiuser posted image

majo nek prah in super spucane ceste

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: pluženje
7.1.2010 10:08:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tamiflu

Kak mi gre to naživce.Na kero radijsko postajo dam radio, tam jamrajo in kličejo ljudje, da ceste niso splužene.
Ljudje dragi, tisti, ki mate probleme na cesti s tem.Saj pa je ja zima, pa malo prej treba od doma.Kaj pa včasih ko je padlo po pol metra snega, pa ni blo take panike, kot zdaj za teh 10 ali malo več cm snega.


Mene pa to ne moti, ker se imam za dobro voznico, rada vozim pozimi v snegu. Ful rada.user posted image
Na živce mi gre nesplužen parking pred blokom, še tisto kar skidajo sami stanovalci pa kidajo kamor jim paše. Ja, zakopala sem se zarad takih bednikov danes zjutraj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , otrok zunaj na snegu čaka živčno mamo, HB za 2 pomagača iz sosednjega bloka, da smo avto ven porinli.user posted image

(odgovor članu tamiflu)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: pluženje
7.1.2010 10:32:11   
uškinamama
lepa moja primorska user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: pluženje
7.1.2010 10:37:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

lepa moja primorska user posted image


Jaja, lepa ja. To že. Sam ko pa pride do vas sneg mate pa tako štalo, še večjo kot pri nas.user posted image Kot zadnjič v Sežani, vse obstalo v prometu, vsi zakopani ob cestah...

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: pluženje
7.1.2010 10:39:48   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

lepa moja primorska user posted image


Jaja, lepa ja. To že. Sam ko pa pride do vas sneg mate pa tako štalo, še večjo kot pri nas.user posted image Kot zadnjič v Sežani, vse obstalo v prometu, vsi zakopani ob cestah...


ne vem zakaj, ampak zdi se mi, da je to uškinimami zelo znano user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: pluženje
7.1.2010 10:42:57   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

lepa moja primorska user posted image


Jaja, lepa ja. To že. Sam ko pa pride do vas sneg mate pa tako štalo, še večjo kot pri nas.user posted image Kot zadnjič v Sežani, vse obstalo v prometu, vsi zakopani ob cestah...



Predvčrajšnjem smo/so imeli več prometnih nesreč v desetih minutah sneženja kot vsa slovenija skupaj user posted image user posted image . Je pa res , da je pri nas doma nazadnje snežilo 12/2005 in sedaj ...

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: pluženje
7.1.2010 10:43:01   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

Pri nas je danes zapadlo 19 cm snega in kakor je napisala rija, je problem. Skozi ovinke in hribe prit je prava umetnost, ko zaviješ levo ali desno te ob takem snegu samo naravnost nese.

Težko je nekomu dopovedat, ki je doma iz mesta, ali premdestja, ali pa ima avto na vse 4, al pa terenca, da naj se v 45% strm klanec, ki ima na sredini zavoj v levo, na desno pa škarpo, pripelje v šolo, vrtec, domov, kamorkoli....


Sem pozabla dodat: tud pr nas ni spluženo, pa morajo ljudje v službe, k zdravniku,...



Kaj ko bi vi nehal s temi vašimi kompleksi. Mesto, vas, karkoli. Ne moreš pričakovat, da boš ob obilnem sneženju zapeljal na kopno cesto. Eni pa to žal pričakujejo, pa meni verjemi, da niso vsi taki z mesta doma.

45% klanec pa cesta pa ne gresta skupaj, bo treba mal klance naštudirat.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: pluženje
7.1.2010 10:43:41   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

lepa moja primorska user posted image


Jaja, lepa ja. To že. Sam ko pa pride do vas sneg mate pa tako štalo, še večjo kot pri nas.user posted image Kot zadnjič v Sežani, vse obstalo v prometu, vsi zakopani ob cestah...


ne vem zakaj, ampak zdi se mi, da je to uškinimami zelo znano user posted image


user posted image user posted image user posted image  no zdaj pa reči , da nismo avanturisti user posted image user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 10:49:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: pluženje
7.1.2010 10:57:06   
kalbo
Nebi reku. Poznam jih kar nekaj iz zabačenih sel okol Grosuplja, ki se več ali manj skos pritožujejo. Je pa res, da povečini zarad fovšije tistim, ki imajo koncesijo za plužit.
Men gre recimo tole metanje peska in močno pretirano soljenje na jetra. Še mal, pa bomo mel slano pitno vodo, ker ljudje pričakujejo ob šestih zjutraj kopne ceste.

Bi pa priporočal KIKI, ki ima tolk za povedat okol mest, da se mi pridruži zjutraj na južni obvoznici naše prestolnice, tam nekje med Rudnikom in Barjem ko bo snežilo. Pomoje ji par klančkov hitro ne bo več problem. Tovornjakarji ob snegu dobesedno ponorijo in prehitevajo križem kražem opletajoč s prikolicami in se človek počuti dejansko smrtno ogroženega. Totalni kaos, vam rečem. Pol je posranih do amena, druga polovica pa misli, da smo sredi poletja.

Tko da KIKI, jest mam obojega po malem. Živim v kao mestu Grosuplje, na delo se vozim v prestolnico, otroka imam pa v vrtcu na vasi, tako da imam vsak dan vsega po malem. Pa ti povem, da je napram zasneženi obvoznici zasnežena vaška cesta pravi raj.

Službeno sem bil pa že na takih koncih, da raje ne govorim, v snegu, ali pa brez snega. Če te tja peljem boš hitro mislila, da si doma v raju.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 7.1.2010 11:00:47 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 11:06:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: pluženje
7.1.2010 11:24:17   
kalbo
Ja, v naši lepi ostajajo konci, ki niso dostopni z avtom ob normalnem dežju, kaj šele ob snegu. Pa jih ni malo, zato mi gredo na jetra "jamrači s sel doma".

< Sporočilo je popravil kalbo -- 7.1.2010 11:25:14 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: pluženje
7.1.2010 12:45:23   
tamiflu
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

Maribor je zasut - s soljo! Ljudje bi radi sredi sneženja suhe ceste. Najbolše, da kar talno ogrevanje napeljemo user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 12:48:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tamiflu)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: pluženje
7.1.2010 13:36:35   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

Pri nas je danes zapadlo 19 cm snega in kakor je napisala rija, je problem. Skozi ovinke in hribe prit je prava umetnost, ko zaviješ levo ali desno te ob takem snegu samo naravnost nese.

Težko je nekomu dopovedat, ki je doma iz mesta, ali premdestja, ali pa ima avto na vse 4, al pa terenca, da naj se v 45% strm klanec, ki ima na sredini zavoj v levo, na desno pa škarpo, pripelje v šolo, vrtec, domov, kamorkoli....


Sem pozabla dodat: tud pr nas ni spluženo, pa morajo ljudje v službe, k zdravniku,...



Kaj ko bi vi nehal s temi vašimi kompleksi. Mesto, vas, karkoli. Ne moreš pričakovat, da boš ob obilnem sneženju zapeljal na kopno cesto. Eni pa to žal pričakujejo, pa meni verjemi, da niso vsi taki z mesta doma.

45% klanec pa cesta pa ne gresta skupaj, bo treba mal klance naštudirat.


Dej Kalbo, ne pametuj... Kdo je karkoli rekel čez pluženje?? In kdo pričakuje kopne ceste??
Ja, napisano je z mesta, ali premdestja, ali pa ima avto na vse 4, al pa terenca... Ampak vsi so kam prišli, da boš vedu...U si težek danes, ko južn sneg ;))

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 13:39:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: pluženje
7.1.2010 13:43:54   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ja, v naši lepi ostajajo konci, ki niso dostopni z avtom ob normalnem dežju, kaj šele ob snegu. Pa jih ni malo, zato mi gredo na jetra "jamrači s sel doma".


Tebe je pa danes sneg napadu al kaj???user posted image

Ker si se glih v mene vpiknu mi povej kaj mam jaz s tem jamranjem???user posted image

Najprej naj se razčisti, kdo je klicaru na radio, kter radio, zakaj pa tko vsi vemo.

Jaz osebno nisem rekla nič čez pluženje, ker kot sem napisala, nisem še obstala na cesti, je pa cesta pri +20 cm snega nevarna, kadar nisi na ravnini, ozka je pa za en avto, to sem pisala in ne vem kaj ma veze z jamranjem po radiu za pluženje???

In jaz nisem jamrač iz sela Kalbo, si me čist ******** zdle, res, sej ne vem zakaj, ker očitno pišeš na splošno pa se počutim zajeto zraven, zato pa ne žalim nazaj user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: pluženje
7.1.2010 13:56:52   
kalbo
Glej, v mojem poklicnem življenju sem videl že toliko zabačenih krajev, sicer lepih, vendar zabačenih do amena, kjer človeka, ki nima niti vode do bajte ne slišiš jamrat. Maš pa ljudi, ki živijo na dvestometerskem klancu z vodo elektriko, internetom in asvaltom do bajte in jamrajo ko sto hudičev, kok je njim težko in se na vse kriplje pritožujejo čez mestne srajce. Življenje v mestu tud ni ravno pesem, verjemi. Ne grem niti slučajno nazaj v LJ živet.

A nisi bla ravno ti zadnjič tista, ki si jamrala, kok je težko vozit med LJ norci na LJ obvoznici. Zasuj to obvoznico z 20 cm snega in dodaj podivjane tovornjakarje, ki hočejo priti čim dlje pred izločitvijo, pa maš kaos in smrtno nevarnost.

Kot sem rekel, mam vsak dan vsega po malem. Mesta polmesta, vasi in obvoznice, službeno pa svega i svašta pa če preklje padajo dol, mi smo na cesti.
Šmarje pri Jelšah pa dobro poznam. Lepi konci, ponosna bi bla lahko, da živiš tam, ne želi si Ljubljane.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: pluženje
7.1.2010 13:58:51   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ja, v naši lepi ostajajo konci, ki niso dostopni z avtom ob normalnem dežju, kaj šele ob snegu. Pa jih ni malo, zato mi gredo na jetra "jamrači s sel doma".


Tebe je pa danes sneg napadu al kaj???user posted image




Ne, čelada me boli, da mi jo bo razneslo, pa sem tečen ko driska...sej bo bolš.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: pluženje
7.1.2010 14:05:55   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Glej, v mojem poklicnem življenju sem videl že toliko zabačenih krajev, sicer lepih, vendar zabačenih do amena, kjer človeka, ki nima niti vode do bajte ne slišiš jamrat. Maš pa ljudi, ki živijo na dvestometerskem klancu z vodo elektriko, internetom in asvaltom do bajte in jamrajo ko sto hudičev, kok je njim težko in se na vse kriplje pritožujejo čez mestne srajce. Kdo je jamral čez mestne srajce (bilo je govora na splošno) Življenje v mestu tud ni ravno pesem, verjemi. (Vem, ne bi nikoli živela v mestu, ne Ce, ne MB, ne LJ, pa še mnogo većjih mest me ne bi vidlo..,) Ne grem niti slučajno nazaj v LJ živet.

A nisi bla ravno ti zadnjič tista, ki si jamrala, kok je težko vozit med LJ norci na LJ obvoznici. Zasuj to obvoznico z 20 cm snega in dodaj podivjane tovornjakarje, ki hočejo priti čim dlje pred izločitvijo, pa maš kaos in smrtno nevarnost.(S tem nisem mislila, da ste ljubljančani norci na cesti, ja sem komentirala, da kaki divjaki so na vašem koncu na cesti-kdo so ti norci pa jaz ne vem in svaka vam čast, da se takole drenate tam vse dneve na cesti, ker jaz bi popizdla...)

Kot sem rekel, mam vsak dan vsega po malem. Mesta polmesta, vasi in obvoznice, službeno pa svega i svašta pa če preklje padajo dol, mi smo na cesti.
Šmarje pri Jelšah pa dobro poznam. Lepi konci, ponosna bi bla lahko, da živiš tam, ne želi si Ljubljane. (Kalbo, zelo sem ponosna na naše kraje ;)) ))


Kalbo ne jemlji tega kot napad, tole si tko lepo napisal user posted image

Ma sem jezna menda zarad drugih stvari, pa nič ne de, saj te ne obtožujem, sam mogla sem komentirat, ni šlo drugače. Grem probat če je ta južn sneg res tko težak.

p.s. A kdo ve, bo danes še snežilo?


< Sporočilo je popravil KIKI**** -- 7.1.2010 14:07:44 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: pluženje
7.1.2010 14:08:18   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ja, v naši lepi ostajajo konci, ki niso dostopni z avtom ob normalnem dežju, kaj šele ob snegu. Pa jih ni malo, zato mi gredo na jetra "jamrači s sel doma".


Tebe je pa danes sneg napadu al kaj???user posted image




Ne, čelada me boli, da mi jo bo razneslo, pa sem tečen ko driska...sej bo bolš.


Pol sma pa taprava skup udarla.
Jaz grem kidat...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: pluženje
7.1.2010 14:18:24   
muška
bo snežilo bo. Pohorci pravijo, da bo zapadlo 40 centi tu pri nas. Te pa naj že. Jaz čakam ta sneg tak ko noben/a tu gor sigurno

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: pluženje
7.1.2010 16:58:42   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: muška

bo snežilo bo. Pohorci pravijo, da bo zapadlo 40 centi tu pri nas. Te pa naj že. Jaz čakam ta sneg tak ko noben/a tu gor sigurno


Muška zgleda da res. Sam mi ga ne damo. Tamala dva in naš kuža so danes tko noreli, da so bli čist preč. Jih je blo tko lepo gledat ;))


No pri nas je blo že ob pol 4 čist oblačno, megleno, tko da bo nekaj, upam da ponoč ne prej, ker bi rada šla na aerobiko, sam če bo snežilo, ne vem če bom šla, da me nazaj grede kaj ne preseneti ;)
Dobre pol ure sem imela razgibavanja, ko sem skidala 23 cm visoko snežno odejo na 100m2 dvorišča. Hvala bogu da nam je prej mal s plugom potegnu, ker še 500 m2 bi blo tu mač. Me kr mal roke bolijo, je bil kr težek ;)) mišiceeee

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: pluženje
7.1.2010 17:20:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija
čaj, kava...samo da se pogrejejo....ker fantje res delajouser posted image  kapo dol....



No, saj da povemo po pravici, se jim tudi splača, kajne? Ni to neko prostovoljstvo. Fajn zaslužijo na uro. Je pa res, da pozimi nimajo mirnih noči; jaz jih občudujem, ker pri nas se še nikoli ni zgodilo, da bi jih sneg presenetil, pomeni, da vsako noč dežurajo.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: pluženje
8.1.2010 17:19:58   
takotako
Men pa je čuden da pri nas že cel dan sneži pa mim naše hiše še tud še enkrat ni šel plug.... mi je jasno da ne morejo bit ceste splužene,bi pa pričakovala  da se pluži vsaj dvakrat na dan... Pa živim malo ven iz Lj, pa šola je zraven.... Sam to je samo posebnost oz. sposobnost naše občine...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Komentar na anketo


Bi naredili anketo z največ komentarji pod njo?

da, že odgovarjam (62%)

da, zakaj pa ne (38%)


Število vseh glasov: 281

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!