|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pluženje
7.1.2010 7:46:04   
tamiflu
Kak mi gre to naživce.Na kero radijsko postajo dam radio, tam jamrajo in kličejo ljudje, da ceste niso splužene.
Ljudje dragi, tisti, ki mate probleme na cesti s tem.Saj pa je ja zima, pa malo prej treba od doma.Kaj pa včasih ko je padlo po pol metra snega, pa ni blo take panike, kot zdaj za teh 10 ali malo več cm snega.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pluženje
7.1.2010 7:48:13   
rija
ne kvačkaj. verjetno si doma v mestu, pa nimaš pojma, kaj pomeni nesplužena cestauser posted image

mi sicer ne jamramo po radiu, pač pa natočimo našim dečkom nekaj za pogret, da potem zopet raje pridejo splužituser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pluženje
7.1.2010 7:52:36   
KIKI****
Pri nas je danes zapadlo 19 cm snega in kakor je napisala rija, je problem. Skozi ovinke in hribe prit je prava umetnost, ko zaviješ levo ali desno te ob takem snegu samo naravnost nese.

Težko je nekomu dopovedat, ki je doma iz mesta, ali premdestja, ali pa ima avto na vse 4, al pa terenca, da naj se v 45% strm klanec, ki ima na sredini zavoj v levo, na desno pa škarpo, pripelje v šolo, vrtec, domov, kamorkoli....


Sem pozabla dodat: tud pr nas ni spluženo, pa morajo ljudje v službe, k zdravniku,...


< Sporočilo je popravil KIKI**** -- 7.1.2010 7:53:50 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pluženje
7.1.2010 7:54:39   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: rija
natočimo našim dečkom nekaj za pogret, da potem zopet raje pridejo splužit

Upam, da govoriš o čaju, da te ne bo kdo obtožil, da podpiraš kombinacijo alkohola in volana. user posted image
 
No, ampak jaz sem pa v mestu in res nimam pojma o pluženju. Pa še avta nimam.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pluženje
7.1.2010 8:01:47   
bučkabb
res ni fajn če si v takšnih razmerah doma nekje na hribu, ampak se je treba s tem sprijaznit, da je poleti vam fajn ko mate prečudovito naravo in prelep razgled, pozimi pa nam ko nimamo takšnih težav s prevozom.

jaz mislim, da moramo dat kr kapo dol pred ljudmi, ki so v zimskih službah, ker se res trudijo in vstajajo sredi noči in delajo, da bi mi imeli čim manj težav ko vstanemo. 
ljudje so pa res čudni, ker bi nekateri radi imeli splužene ceste in kopne še preden ornk začne snežit no, ne vem kako si predstavljate, da bodo vse ceste naenkrat splužene in kopne no.

ponavadi se pa najbolj bunijo in so najbolj glasni ravno tisti mestni ljudje, ki sploh ne vejo kako je tistim ki pridejo iz hribov.

jaz pravim, da tisti ki se ne znajo vozir po zimskih razmerah in imajo po možnosti še letne gume naj pač ostanejo doma.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pluženje
7.1.2010 8:09:45   
tamiflu
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ne kvačkaj. verjetno si doma v mestu, pa nimaš pojma, kaj pomeni nesplužena cestauser posted image

mi sicer ne jamramo po radiu, pač pa natočimo našim dečkom nekaj za pogret, da potem zopet raje pridejo splužituser posted image


Draga Rija, ne nisem doma v mestu.Samo saj je ja zima in lahko pričakujemo sneg.Zato tudi ti ne k....
Tudi mi natočimo našim cestarjem, da nam spucajo ceste in da je pot do mesta bolj dostopna.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 8:14:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pluženje
7.1.2010 8:18:11   
Fleka
Pri nas tudi še nič spluženo.Ponavadi so plužili že ponoči,danes pa očitno še spijo.user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pluženje
7.1.2010 8:24:28   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: rija
natočimo našim dečkom nekaj za pogret, da potem zopet raje pridejo splužit

Upam, da govoriš o čaju, da te ne bo kdo obtožil, da podpiraš kombinacijo alkohola in volana. user posted image  
 


čaj, kava...samo da se pogrejejo....ker fantje res delajouser posted image  kapo dol....

samo ko tukaj pišete, da je treba potrpet....ja...me res zanima, če bi še tako pisale...če bi morale vstat ob 3.00 pa si prvo cesto same splužit in skidat,  da bi se potem lahko še 1 uro po tem sranj peljale v službo in bile ob 6.00 na mestu....user posted image

sicer pa...jaz se ne bunim....meni je bilo prav fajn, da smo se prejšnjič celo soboto svaljkali po kavčih in nismo rabili iti nikamor....user posted image  

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pluženje
7.1.2010 8:28:45   
tamiflu
meni je  lepo, ko gledam deco, da se kotalijo po tem snegu, ki ga tak željno pričakujejo vsako leto.
Dobro, da poleti ne sneži.Kdo bi le takrat sneg metal v tisti vročoni.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 8:51:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tamiflu)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pluženje
7.1.2010 8:53:26   
madela
Tu v Celju je dokaj dobro spluženo,se trudijo user posted image
Sama pa si plužim,kar z nogami,ko pešačim od šole,do vrtca user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pluženje
7.1.2010 9:03:37   
Anonimen
pri nas so ceste ok....user posted image user posted image user posted image bravo mozekuser posted image

je pa res, ce na cesti ni vec kot 10 cmsnega se ne pluzi, ker se nima kaj, ker sneg samo zabije v lta, in POL SO SELE drsalnice!

pa tudi, ce imas dobre gume, ne sme bit panika, ce je cesta malo zasnezena.

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pluženje
7.1.2010 9:04:38   
KIKI****
Še vedno sneži...

Pri nas poteka pluženje tako, da določijo v Šmarju pri Jelšah, kdaj se bo plužilo in posipavalo. Ampak pazi, ko je pri njih 2 cm snega, ga je pri nas najmanj 10, ko pridejo oni na mejo 10 cm, kadar se izda ukaz za pluženje ga je pri nas že 20 al pa več, ljudje morajo bit ob 6 v službi, včeraj niso niti posipavali niti plužli, se je tist sneg tolk začel topit in so ga razvozli, da je danes spodaj živi led.

Jaz se ne bunim zaradi snega, ker nimam problemov z njim, kljub parim hribom, ovinkom in zametom sem še z mojim grand megančkom povsod prišla, ampak po ravnem se pa peljem dokler avto ne nasede, tist sploh ni problem.

Pa sej ni važno, me pa moti ja, ko ljudje na radio klicarjo zarad pluženja. Pri nas bo popoldan spluženo, glavne ceste služene, posipane, jutr ga bo pa itak nazaj zametalo.

Bi pa tiste občinarje pr nam vasih najraj za kravatlc prgnala k nam in jih terala gor in dil po 20 cm naj se vozijo če jim gre, pa mal avto vmes razbijejo, ko grejo mal v škarpo, mal pod breg,..bi oni pol vidli kak je v službo it, zarad njih sem jezna, in njihovih direktiv,...

Mah grem počas na en sneženi sprehod, če ne bo preveč snega, da mi bo v škorne letelo...

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pluženje
7.1.2010 9:10:23   
Anonimen
No, jaz bom pa našo komunalo in fante, ki plužijo v naši vasi pohvalila. Splužijo čisto do vsake hiše, privat poti, ne samo javne, posujejo, imajo pa več kot preveč dela, ker smo na 600mnm in res včasih ne pridejo takoj, pač počakaš. Pridejo pa in jim dam kakšno kavico, piškote ipd., ker jim tega ne bi bilo treba delat (plužit privat do hiš). Kapo dol.

Čeprav smo bogu za hrbtom, so ceste veliko lepše in hitreje očiščene kot v Lj. Tam so mi pa komunalci en par let nazaj ponoči ves sneg s tiste ulice porinili naravnost v moj avto, tako da je bil zasut do oken, zjutraj, ko sem prišla dol, je bil tisti sneg že povsem zamrznjen, jaz pa s trebuhom. Bi rabila kramp, da bi ga spravila stran. Napisala sem jim jezno protestno elektr. sporočilo, čez par ur se je ulica svetlikala kot sredi poletja, brez snega user posted image .

(odgovor članu tamiflu)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pluženje
7.1.2010 9:13:08   
Anonimen
čez par ur se je ulica svetlikala kot sredi poletja, brez snega user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pluženje
7.1.2010 9:15:25   
Tejči
Jaz sem bila prej doma na vasi, sedaj v mestu, tako da poznam obojne razmere..ampak jaz sem tak malo čez les..imam rada nesplužene ceste, ker prav uživam v takšni vožnji..kr adrenalin mi dvigne..saj vem, čudnauser posted image
Je pa res, da bi se še kakšna polovica voznikov morala naučit vozit v normalnih pogojih, ker še tam ne znajo, pol pa ta čuda ustvarjajo vsega in svašta po snegu... O avtošolah pa ne bi, ker učijo, da pri omejitvi 50, vozijo največ 30user posted image Groza...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pluženje
7.1.2010 9:17:52   
Raho
jaz sem ravnokar končala z odmetavanjem našega parkirišča pred službo, ceste pa so spljužene. Bolj ali manj. user posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pluženje
7.1.2010 9:21:59   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Tejči
O avtošolah pa ne bi, ker učijo, da pri omejitvi 50, vozijo največ 30


Kaj se sekiraš, saj potem ko dobijo izpit, itak večina vozi 60 namesto 50. Pa četudi v nesreči pri 40 na uro pešec že leti čez streho, če nisi privezan, pa letiš skozi šipo (če se ti to zdi majhna hitrost, ima pa velike učinke).

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pluženje
7.1.2010 9:41:30   
muška
Živim na hribu in se nikoli ne ****kam o tem, ali so ceste splužene ali ne. Se zgodi, da sploh ne morem do doma z avtom, ja ga pač pustim v dolini oz. tam, kjer več ni šlo naprej (ofkors ne sredi ceste) in grem peš dalje.

Drugače pa mene najbolj dvignejo mestni bedaki, ki se na zasneženo cesto spravijo z letnimi gumami, pol pa vozijo 20. Ravno včeraj sem vozila za eno tako babo, ko sem jo prehitela, pa je besno trobila. Ma me je imelo, da bi ustavila avto,in ji pripeljala eno okoli kepe. In po večini se itak sami taki modeli bunijo, ki so navajeni, da imajo vse pri riti in pa taki, ki avto postavijo 2x letno ven iz garaže, pol so pa celi posrani, ne znajo vozit in samo kritizirajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pluženje
7.1.2010 9:48:12   
Lenny
Maribor je zasut - s soljo! Ljudje bi radi sredi sneženja suhe ceste. Najbolše, da kar talno ogrevanje napeljemo user posted image


_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pluženje
7.1.2010 9:50:10   
muška
Ej samo res je zasut! Včeraj sem se peljala mimo tega Nigradovega posipača, sem dobila ful soli v avto. Sem prav slišala kak je prasketalo. user posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pluženje
7.1.2010 9:53:15   
Lenny
Sol in pesek trosijo na debelo user posted image Čevlje in avte nam bo razžrlo, da se o živalih sploh ne pogovarjamo. Ali pa o stroških zimske službe.
Pride danes sodelavka v min. 8cm petkah in benti, kako težko je hoditi, ker se sneg prijema pločnika - halooooooo!

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: pluženje
7.1.2010 9:54:03   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

Sol in pesek trosijo na debelo user posted image Čevlje in avte nam bo razžrlo, da se o živalih sploh ne pogovarjamo. Ali pa o stroških zimske službe.
Pride danes sodelavka v min. 8cm petkah in benti, kako težko je hoditi, ker se sneg prijema pločnika - halooooooo!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: pluženje
7.1.2010 9:55:26   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Živim na hribu in se nikoli ne ****kam o tem, ali so ceste splužene ali ne. Se zgodi, da sploh ne morem do doma z avtom, ja ga pač pustim v dolini oz. tam, kjer več ni šlo naprej (ofkors ne sredi ceste) in grem peš dalje.

Drugače pa mene najbolj dvignejo mestni bedaki, ki se na zasneženo cesto spravijo z letnimi gumami, pol pa vozijo 20. Ravno včeraj sem vozila za eno tako babo, ko sem jo prehitela, pa je besno trobila. Ma me je imelo, da bi ustavila avto,in ji pripeljala eno okoli kepe. In po večini se itak sami taki modeli bunijo, ki so navajeni, da imajo vse pri riti in pa taki, ki avto postavijo 2x letno ven iz garaže, pol so pa celi posrani, ne znajo vozit in samo kritizirajo.


Se podpišem!

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




je vas mož ljubosumen brez pravega razloga?
cupacups



da (26%)

ne (74%)


Število vseh glasov: 196

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!