|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VNETE OČKE
3.1.2010 21:24:07   
nenanov
IMAM 3 MESECE STARO HČERKICO IN IMA VNETE OČI ŽE 3 DNI NAJPREJ JE IMELA ENO OČKO NATO DRUGI DAN DRUGO SEDAJ SE MI P ZDI DA IMA KR OBE MALO GNOJNE PA NE TO SKOZ SE MI ZDI DA NAJBOL TAKRAT KO SE ZBUDI PA DEVAMO NOTER V OČKE MOJE MLEKO PA SE MI ZDI DA NI NOBENEGA HASKA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VNETE OČKE
3.1.2010 22:25:53   
K_a_t_i
Pelji jo h pediatru - ti bo dal antibiotične kapljice (ciloxan ali pa tobrex).

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu nenanov)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VNETE OČKE
4.1.2010 10:26:48   
kristinaj
spiraj s prekuhano vodo oz. jo pelji k pediatru in če gre za bakterijsko vnetje boš dobila kapljice....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu nenanov)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VNETE OČKE
4.1.2010 10:44:31   
Hope2
Jaz sem svojemu sinu pozdravila vnete učke s svojim mlekom. Ampak sem res pogosto in veliko spirala. Ni to samo 1 kapljica 3x na dan, temveč večkrat po več kapljic. Pa brisati iz zunanjega proti notranjosti očesa, ter masirat  solzevod. Pomembna je čistoča tvojih rok. In treba je fajn pazit, da ne preneseš na drugo oko.

Ampak če to traja že 3 dni, pa ga pelji k pediatru. S prekuhano vodo pa ne bi izpirala, raje daj fiziološko in to direkt iz nove ampule s čistimi rokami

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VNETE OČKE
4.1.2010 10:46:51   
KatMat
nikar se ne posluzuj kamilic!!!!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VNETE OČKE
4.1.2010 11:34:58   
mateyka
zakaj pa ne kamilic?

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VNETE OČKE
4.1.2010 11:40:28   
manna
Tud jaz sem že slišala da naj ne uporabljamo kamilic ker so menda strupene. Jaz sem naši dajala v očke moje mleko in je blo v redu po dveh dneh.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: VNETE OČKE
4.1.2010 12:00:47   
Hope2
Jaz sem slišala da zato, ker imajo še veliko druge primesi zraven (pesek, prah, še kaka druga zelišča....), ki lahko več škode kot haska naredijo, poleg tega še niso glih sterilne. Mogoče zato, mogoče pa zaradi kakega drugega vzroka, ampak z učkom se ne bi nikoli igrala. Naj bo sterilno, čisto in pravilno negovano, če gre za bakterijsko vnetje, kamilice definitivno ne bodo hasnile, le antibiotik in materino mleko

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: VNETE OČKE
4.1.2010 20:34:12   
nenanov
ja res smo odšle zjutraj k pediatru ker je imelam čisto zalimane oči in sem ji sprala z kamelicami upam da ne bo kaj narobe pediater pa mi je dal kremico in kaplice za oči

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?