|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2010 - 3.del
26.12.2009 12:21:38   
ellie
poopek user posted image  jaz se tudi tak počutim...poln kufer imam že vsega...sama sebi grem na živce.

Pa še mišice pod rebri imam vnete...zdaj po 2eh tednih gre končno na boljše...tak da se komaj premikam. Potem me je še eno jutro tak heksenšus zagrabil, da bi se najraje ustrelila. Hodim zdaj še na terapevtsko masažo...ampak me posledično mišice pod rebri še bolj bolijo. Noro v glavnem. Čeprav bi rada, da ostane user posted image  noter do takrat ko treba...si včasih mislim, da bi ja že enkrat prišel ven...ker enostavno več ne morem. Dobesedno odštevam dneve..
Pa še na noben sprehod pa nič ne morem...ker me na vsakih par korakov tak špika v nožnici, da se moram kar ustavit. In potem tak nikamor ne pridem user posted image

(odgovor članu nony)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Januarke 2010 - 3.del
26.12.2009 13:58:19   
alex17
ojla sotrpinke!
vidm, da smo skor vse podobnega razpoloženja-mamo počas vsega dost in smo čedalje bolj nestrpne in tko, ene vas pa še zdravje matra, boge - vsem držim pesti za čimprejšnje okrevanje! user posted image mene vsaj to ne matra kaj dosti, edino včeraj me je malo spodaj mal bolelo, ker sva preveč hodila ko sva šla gledat naraslo Savo, sicer pa kar gre user posted image sem pa ful okorna pa prste mam non stop mravljinčaste, to je res najbolj grrr... user posted image

pajčevina, ja, sem šla v šmarsko cerkev in je blo ful lepo, so igral tud take znane božične pesmi (Jingle bells, White christmas,..) user posted image
a je še kera januarka rodila??? user posted image
še 12 dni.... user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Januarke 2010 - 3.del
26.12.2009 14:11:43   
naja6
Da se vam javim,da sem še vedno v enem kosu,po tistem včeraj me je samo zvečer 2 krat tak v križu piknilo in držalo ene pol min.pa krči kot je že zadnje čase v navadi,se ne dogaja nič posebnega.
nincrli;ja jaz tudi hodim v Mb,pa imam tudi v pon.CTG pri dr.Petrovičevi ker je moja G na dopustu

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Januarke 2010 - 3.del
26.12.2009 14:22:26   
grahek85
Oj punce!

Vidim, da vas je precej bolj slabo z zdravjem user posted image Tako da vam lahko kar napišem nekaj iz nove številke Mame, gre prav za odgovore ginekologinje na pismo bralke, kaj lahko naredi zoper prehlad v nosečnosti.
  • Večina žensk v nosečnosti preboli vsaj en prehlad, ki je sicer neprijeten ampak ne vpliva na potek nosečnosti.
  • V nosečnosti traja prehlad dlje kot sicer, ker je imunski sistem upočasnjen. Ča pa imate tako hudo obliko nahoda, da ne morete jesti, če kašljate zelenorumen izpljunek, če simptomi trajajo dlje kot 1 teden in se ne umirjajo, pokličite zrdavnika - dobiti morate zdravilo zaradi svoje in otrokove varnosti.
  • Izogibajte se tistim zdravilom, ki jih običajno jemljete ob nahodu in vsebujejo aspirin, antihistaminike ali visoke doze vitamina C. Nobeno zdravilo v nosečnosti ni 100% varno, zato se posvetujte z zdravnikom. Ne prekoračite priporočene doze. Nobeno zdravilo ne zdravi nahoda, ampak samo blaži simptome.
  • Popmaga tudi nekaj naravnih ukrepov: 
  • Nahod moramo zatreti že na začetku, da se ne nadaljuje v sekundarno okužbo, kot je bronhitis. Že pri prvem kašljanju in smrkanju se odločimo za počitek.
  • Spite z rahlo vzdignjenim vzglavjem, da boste lažje dihali.
  • Redno uživajte primerno hrano, tudi če nimate apetita, se potrudite in pojejte nekaj grižljajev. Vsak dan pojejte nekaj pomaranč ali spijte limonin sok, dodatnih tablet vitamina C ne priporočamo.
  • Uživajte veliko tekočin. Vročina, smrkanje, kihanje, kašljanje povzročijo izgubo telesne tekočine, ki jo vi in vaš otrok nujno potrebujeta. Vsako uro spijte najmanj skodelico tople tekočine.
  • Vzdržujte proste in vlažne nosne poti.
  • Če vas srbi v grlu, grgrajte rahlo slano vodo.
  • Temperaturo nižajte po naravnio poti s hladnimi obkladki, hladnim tušem ali kopeljo, pitjem hladnih tekočin, nošenjem lahkih oblačil. Če temp. preseže 38,8 °C, pokličite izbranega zdravnika.
To je to. Iz lastnih izkušenj lahko povem še, da je meni ob vnetju ušes dr. rekla, da paracetamol, ki je v lekadolu ali daleronu, otroku manj škodi kot pa to, da ne morem spati od bolečin ali pa visoka vročina. Načeloma se ga jemlje na 8, po potrebi tudi na 6 ur (torej 3 ali 4 na 24 ur).


lp

< Sporočilo je popravil grahek85 -- 26.12.2009 14:23:01 >


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Januarke 2010 - 3.del
26.12.2009 14:29:23   
novkica
 Pozdravljeneuser posted image

Evo da se še js mal oglasim...tele Božične praznike sem imela zlo razburljive.

V četrtek zjutraj..ko sem vstala..je bilo spodaj dokaj mokro...in tko se je dogajalo kar čez cel dan...Klicala v porodnišnico, da mi menda voda počasi odteka, pa je rekla da nič čakat naj kar pridem. In pol CTG,UZ, pregled in test...če res gre za plodovnico... Test ni pokazal ne pozitivno ne negativno...tko da je sum obstajal..in so me obdržali v porodnišnici, kjer so mi na 8 ur vbrizgavali antibiotik.V petek , na Božička pa mi na viziti pravjo, da bodo sprožili porod, če je takšna situacija....a se je GIN. še enkrat želela prepričat ali gre za plodovnico ali ne...in test je pokazal negativno...tko da sem danes lepo doma z svojim sinkom še vedno v trebuščkuuser posted image ...ker pravjo, da se mu notri lepo godeuser posted image ..in se mu nič še ne mudi ven.
No saj naj še malo pridobi na teži....samo, ko si enkrat že v porodnišnici...pa te čisto prepikajouser posted image ...si pol samo še želiš, da se rešiš vsega..in greš domov z štručko v roki. A bomo morali še malo počakati....user posted image

LP

(odgovor članu naja6)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Januarke 2010 - 3.del
26.12.2009 15:56:03   
alex17
se ti je pa res dogajal novkica, samo da je vse OK pa čeprav še nimaš user posted image ! jst mam vsake tolk malo več izcedka, samo se mi zdi, da to še ni plodovnica pa tudi nobenega sledu o kakem čepu ali popadkih - hm, le kdaj se bo začelo? user posted image  user posted image   pa tud mi pravijo, da se mi trebuh še ni dost spustil, tako da zna še trajati, čeprav je res že ogromen... user posted image

grahek, hvala za koristen članek, zna priti še kaj prav! user posted image

sem pa kar doma, počivam po sesanju dveh štukov v hiši (sem dobila napad pucanja user posted image ), pa ob kaminčku se grejem, lubi je šel pa delat v delavnico pa pride mal kasnej...user posted image
lep dan želim!

(odgovor članu novkica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Januarke 2010 - 3.del
26.12.2009 16:27:19   
ellie
Jaz pa zdaj šibam še na zadnjo masažo za moj heksenšususer posted image


Pa moji sestri je božiček prinesel paket z 1 dnevom zamude...53 cm dolgo in 3,9 kg težko punco user posted image user posted image

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Januarke 2010 - 3.del
26.12.2009 17:10:15   
Gwendolen
IZVIRNO SPOROČILO: alex17

jst mam vsake tolk malo več izcedka, samo se mi zdi, da to še ni plodovnica pa tudi nobenega sledu o kakem čepu ali popadkih - hm, le kdaj se bo začelo? user posted image  user posted image   pa tud mi pravijo, da se mi trebuh še ni dost spustil, tako da zna še trajati, čeprav je res že ogromen... user posted image



Ja, jaz imam tudi vsake toliko nekaj izcedka, pa mi G pravi, da sem še čisto zaprta, tako da plodovnica res ne more biti. Ali pač? user posted image Včasih imam prav vlažno. Pa švicam tudi ful zadnje čase. Pod pazduho, okoli vratu in med nogami. user posted image

Sem si pa sedaj zadnje tedne izmerila obseg trebuha okoli popka in sem prejšnja dva tedna pridobila po en cm okrog popka, sedaj ta teden pa kar cm in pol! Upam, da user posted image tudi tako pridno raste kot mami. user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: alex17

sem pa kar doma, počivam po sesanju dveh štukov v hiši (sem dobila napad pucanja user posted image )



To bi bil tudi en del gnezditvenega nagona... user posted image user posted image user posted image

Lep večer vsem!!!


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Januarke 2010 - 3.del
26.12.2009 17:10:39   
Gwendolen
IZVIRNO SPOROČILO: ellie
Pa moji sestri je božiček prinesel paket z 1 dnevom zamude...53 cm dolgo in 3,9 kg težko punco user posted image user posted image


ČESTITAM!!!


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Januarke 2010 - 3.del
26.12.2009 17:14:11   
poopek
čer drage moje! user posted image kako ste?
morem rečt da sem jaz boljše volje zdej kot pa zjutraj. cuker je bil cel dan v redu, čeprov me vseeno skrbi, da me ne bodo zaradi par vrednosti dali na inzulin... user posted image bolečine med nogami se ne morem nikakor znebit, včasih je zelo hudo. hodim kot goska! user posted image tišči me vse, prav tesno se počutim v svoji koži.... obiski so za menoj, tak da zdej sam noge v vis in počivat user posted image . mož bo pa pospravu, hehehe, vsaj zdej mam lahk mal protekcije.user posted image user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Januarke 2010 - 3.del
26.12.2009 17:42:58   
Boka
hejla,

moj dan je bil tudi bolj čuden, ponoči nisem spala in posledično sem kot cunja. Pa še moj je nekaj zbolel, samo upam, da se ne nalezem še jaz. Grahek, hvala za nasvete, jih že pri mojem s pridom koristim user posted image

uau to pa je punca, ellie, čestitke sestri user posted image

jaz grem počivat, za kaj drugega nisem sposobna.

Uživajte v večeru, če pa bo šla katera v Rim, srečno user posted image

_____________________________

1+1=5 :)

(odgovor članu poopek)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Januarke 2010 - 3.del
26.12.2009 19:34:20   
mimikica
ojlauser posted image

kika čestitkeuser posted image user posted image user posted image

no upam da ste vse lepo preživele lep miren božič
no midva z lubijem sma vceraj obiskala moje, tako da darila so ratdeljenauser posted image , danes sma pa dobla obisk mojega brata in smo se lepo odpravili malo na roglo se naadihat svežega zraka.

no moram pa  reči da mi že kar nekaj časa otrdeva trebuh, in kar večkrat na dan.
pa zatekam tud že lepo, uf pa ti mravljinci
spanje ponoči pa itaq katastrofa
no fajn mi bodite

(odgovor članu Boka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Januarke 2010 - 3.del
26.12.2009 19:38:23   
nincrli
IZVIRNO SPOROČILO: naja6

Da se vam javim,da sem še vedno v enem kosu,po tistem včeraj me je samo zvečer 2 krat tak v križu piknilo in držalo ene pol min.pa krči kot je že zadnje čase v navadi,se ne dogaja nič posebnega.
nincrli;ja jaz tudi hodim v Mb,pa imam tudi v pon.CTG pri dr.Petrovičevi ker je moja G na dopustu



A maš okrog 11h? Zadnjič si mela eno uro kasnej a ne, js sem pa pol čist pozabla mal glet okrog...
No, če ti le vzdrži user posted image do pondeljka, če se ti je čep že odluščiluser posted image

ellie
čestitke za nečakinjo, pri vas pa bo pestro user posted image

poopek mene zjutraj tak boli, čez dan se na srečo umiri, je pa res user posted image ... Ma res smo že nestrpne, vsaj nekatere, ostale boste pa videle kak user posted image je zadnje dni čakat... Pa mene folk že kliče pa pošilja smse, če je že kaj... Kolk mi grejo na živce, pa kr vsem se je sanjalo, da sem rodila itd. Ja pa ka naj js... Sam nervirajo me pa je še nekaj dni do roka. Sploh pa bi kak jim ni jasno, da bi jim javila, da sem rodila user posted image grrrr, joj kak bom vračala, ko bojo one nosečeuser posted image user posted image

Pa me kliče teta prej, ko sem bla v sg-ju na kavici (tam, ko je moja P) pa reče kje si, pa jaz: v sg-ju, ona pa: a v bolnici...jao... neeeee na kafejuuuuuuuuuuuuuu...
Aja pa vsak sprašuje, če me je strah pa itd. pa kdaj bo, kot da vem, čarobno kroglo prosimuser posted image aja pa pol še kdo reče, ja ti bi pa mogla vedet- kao v hecu, sam sm kruser posted image user posted image user posted image No  če bi blo pomoje bi ga zdaj med prazniki že cartala.


Leave me alone!!


No mogla sm se mal spihat, mi dans hormoni nagajajo.



< Sporočilo je popravil nincrli -- 26.12.2009 19:39:57 >


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu naja6)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Januarke 2010 - 3.del
26.12.2009 19:40:18   
tinncyka
user posted image
 
 
user posted image
 
PDP           NICK (starost)  (?user posted image ,?user posted image  )   KRAJ       PREGLED        SPOL
 
01.1.2010   maja08(30)       (3user posted image , 1user posted image )       ?           ?               user posted image
01.1.2010   naja6(29)          (?user posted image , ?user posted image )     MB       28.12.09     user posted image
01.1.2010   sassy0(28)        (2user posted image ,1user posted image )  Medvode RODILA:05.12.09 - BENJAMINA
02.1.2010   Kika99   (28)     (1user posted image ,0user posted image )      ?        RODILA:25.12.09 - ANJO
02.1.2010   polho3006(34)   (1user posted image ,0user posted image )         ?      25.12.09            user posted image
02.1.2010   blueeyes*(30)    (2user posted image ,1user posted image )        MB          ?            user posted image user posted image
02.1.2010  nincrli(24)            (2user posted image ,0user posted image )           ?     28.12.09        user posted image
02.1.2010   Pikica86(22)      (2user posted image ,1user posted image )          ?                ?         user posted image
03.1.2010  memole80(?)      (2user posted image ,1user posted image )        ?                ?          user posted image
03.1.2010  polkadus(33)      (3user posted image ,1user posted image )     LJ                ?            user posted image
03.1.2010  nony (27)            (1user posted image ,0user posted image )     NG      28.12.09          user posted image
03.1.2010   tinkara333(25)  (2user posted image ,1user posted image )       Trbovlje     ?               user posted image
03.1.2010   lejla969(39)      (2user posted image ,1user posted image )     NG    RODILA:21.12.09 - IVA 
03.1.2010  hruškica84(25)   (2user posted image ,1user posted image )    Sežana        ?              user posted image
04.1.2010  ugi(35)                  (2user posted image ,1user posted image )   Vrhnika    29.12.09      user posted image
06.1.2010  alex17(32)            (1user posted image ,0user posted image )     Litija  28./31.12.09       user posted image
06.1.2010  *zmajčica*(23)      (1user posted image ,0user posted image )     Bela Kr.  22.12.09       user posted image
07.1.2010  novkica(?)              (3 ,2 )      ?            ?                 user posted image
08.1.2010   grahek85(24)     (2user posted image ,0user posted image )      LJ        24.12.09         user posted image  
08.1.2010  hummer(?)          (?user posted image ,?user posted image )          ?           ?             user posted image
08.1.2010  Januarčk(?)      (?user posted image ,?user posted image )           ?             ?             ?
08.1.2010  ALEXI M(?)      (1 ,0 )           ?        29.12.09        user posted image
09.1.2010   Aurea(?)             (2user posted image ,1user posted image )         ?              ?            user posted image
09.1.2010  nika9(30)          (2user posted image ,1user posted image )        ?                 ?            user posted image
09.1.2010  Naty_ka(?)        (2user posted image ,1user posted image )       ?       23.12.09            user posted image
10.1.2010   nikita33(33)        (1user posted image ,0user posted image )    ?         6.1.10           user posted image
10.1.2010  miska1(32)           (2user posted image ,1user posted image )       LJ      9.12.09         user posted image
10.1.2010  kett(33)             (1user posted image ,0user posted image )       Grosuplje        ?        user posted image
10.1.2010  Enkica(31)            (1user posted image ,0user posted image )     Domžale    28.12.09   user posted image
10.1.2010   Žaži(30)              (2user posted image ,1user posted image )     ?         18./24.12.09    user posted image  
12.1.2010  KiA***(33)         (1user posted image ,0user posted image )     LJ          14.12.09       user posted image
12.1.2010   Maisha(24)           (1user posted image ,0user posted image )         ?           ?           user posted image
12.1.2010   Anna86(22)          (?user posted image ,?user posted image )            ?          ?        user posted image
12.1.2010  viking95(36)        (1user posted image ,0user posted image )           LJ           ?           user posted image
12.1.2010   emica2008(24)     (2user posted image ,1user posted image )    Lj                ?         user posted image
13.1.2010  Nattoule(32)       (2user posted image ,1user posted image )           LJ               ?         user posted image
13.1.2010  Ježman(28)          (1user posted image ,0user posted image )        LJ             ?            user posted image
13.1.2010  ksenci(23)           (2user posted image ,1user posted image )         CE            ?             user posted image
14.1.2010   TiSta(26)           (3user posted image ,1user posted image )      KR              ?             user posted image
14.1.2010   tuliipa(27)           (1user posted image ,0user posted image )      Il.B            ?             user posted image
14.1.2010   kejti(36)           (3user posted image ,0user posted image )        CE            ?             user posted image
14.1.2010  sisi77(32)        (2user posted image ,0user posted image )     Ptuj    RODILA:21.12.09 - ANEJA 
14.1.2010   MAŠKA(34)       (4user posted image ,1user posted image )         CE     15.12.09         user posted image
15.1.2010   Zala01(32)           (2user posted image ,1user posted image )        LJ            ?           user posted image  
15.1.2010  anita goitan(31)   (2user posted image ,1user posted image ) Kamnik    5./11.1.10    user posted image  
15.1.2010  tinncyka(19)         (2user posted image ,0user posted image )     Celje  29.12.09          user posted image    
16.1.2010  Isabelle(23)        (1user posted image ,0user posted image )         NG        4.1.10    user posted image   
17.1.2010  Ksantipa77(31)     (2user posted image ,1user posted image )      ?            7.12.09    user posted image
17.1.2010  pika-poka (26)     (2user posted image ,1user posted image ) Portorož         ?           user posted image
17.1.2010  tweety83(26)   (1user posted image ,0user posted image )          ?  RODILA:19.12.09 - NIKO
18.1.2010  little angel(?)       (1user posted image ,0user posted image )           ?          ?             user posted image
18.1.2010  nincy*(23)         (1user posted image ,0user posted image )       Mengeš    24.12.09     user posted image
19.1.2010  Tretjinka(30)      (4user posted image ,2user posted image )            ?              ?        user posted image
19.1.2010  kemo(23)              (3user posted image ,0user posted image )         CE    28.12.09        user posted image
20.1.2010  takeŽi (27)          (1user posted image ,0user posted image )         NM      ?                 user posted image
20.1.2010  tančir(32)             (2user posted image ,1user posted image )       CE        ?                user posted image
20.1.2010  Boka(24)             (1user posted image ,0user posted image )           LJ      16.12.09        user posted image
20.1.2010  *BellaLuna*(29)      (3user posted image ,1user posted image )           LJ        ?           user posted image
20.1.2010  Encijan(39)             (2user posted image ,1user posted image )  Štajerska   16.12.09    user posted image
20.1.2010  andreja 07(?)          (?user posted image ,?user posted image )  Dolenjska       ?            user posted image
20.1.2010   Anna86(22)          (1user posted image ,0user posted image )            ?              ?        user posted image
20.1.2010  Njačo(?)                (?user posted image ,?user posted image )           ?              ?            user posted image user posted image
21.1.2010  a.jrad1(28)       (2user posted image ,0user posted image )     MS             24.12.09     user posted image
21.1.2010  Gwendolen(29)  (1user posted image ,0user posted image )       Zasavje           ?          user posted image
21.1.2010  reni70(38)        (3user posted image ,2user posted image )        LJ                   ?          user posted image
21.1.2010  felicia(?)          (2 user posted image ,1user posted image )                 ?           ?            user posted image
21.1.2010  mimikica(?)       (1user posted image ,0user posted image )          MB        13.01.10    user posted image
21.1.2010  majčyca(24)        (1user posted image ,0user posted image ) Ljutomer  16./30.12.09    user posted image   
22.1.2010  Tekica(?)           (?user posted image ,?user posted image )            ?             ?            user posted image
22.1.2010  lesk80(29)         (2user posted image ,0user posted image )         MB      28.12.09       user posted image
23.1.2010  soncnica76(32)   (1 user posted image ,0user posted image )   CE                ?                user posted image  
23.1.2010  hamsin28(?)          (?user posted image ,?user posted image )   ?                ?                user posted image
23.1.2010  PikaIII(?)          (? ,? )     ?                 ?                user posted image  
24.1.2010  Nadian(?)                (?user posted image ,?user posted image )     CE           ?             user posted image
24.1.2010  MMMojca(35)       (1user posted image ,0user posted image )       LJ       22.12.09         user posted image
24.1.2010  Nikita_(28)           (1user posted image ,0user posted image )           MB          ?              user posted image
24.1.2010  D.anna 76(33)      (3user posted image ,1user posted image )          ?          28.12.09     user posted image
25.1.2010  pajcevina(26)        (2user posted image ,1user posted image )        LJ            5.1.09      user posted image
25.1.2010  senmoi(29)        (1user posted image ,0user posted image     Slovenj Gradec       ?       user posted image    
25.1.2010 
ellie(27)             (1user posted image ,0user posted image )       MB
                    ?       user posted image  
26.1.2010  karolina*(30)       (2user posted image ,1user posted image )           ?             ?           user posted image
26.1.2010  vesna_14(28)     (5user posted image ,3user posted image )  Savinjska           ?         user posted image
26.1.2010  areskaa(28)         (1user posted image ,0user posted image )          ?       15.12.09       user posted image
26.1.2010  ursyyyka(?)          (1user posted image ,0user posted image )        LJ               ?            user posted image
27.1.2010  marijaa(24)             (2user posted image ,1user posted image )    LJ         28.12.09     user posted image user posted image
27.1.2010  mmfm(26)            (1user posted image ,0user posted image )        LJ               ?               user posted image
27.1.2010  Hana76(32)         (1user posted image ,0user posted image )        MB              ?         user posted image user posted image
28.1.2010  lidijajenko(25) (2user posted image ,1user posted image )        KR                  ?        user posted image   
28.1.2010 poopek(?)           (1user posted image ,0user posted image )          ?         31.12.09         user posted image
29.1.2010  somic(27)            (1user posted image ,0user posted image )          ?       15.12.09        user posted image    
30.1.2010  quellle(32)         (4user posted image ,1user posted image )  Gorenjska    28.12.09      user posted image
30.1.2010  Oren(24)          (1user posted image ,0user posted image )       ?                  ?             user posted image
30.1.2010  brcko2(36)        (3user posted image ,1user posted image )           LJ             ?             user posted image
31.1.2010  vtitag(32)          (2user posted image ,1user posted image ) Šmartno/Litiji    7.12.09      user posted image
02.02.2010 anomis1(?)       (3user posted image ,2user posted image )          ?                     ?            user posted image
     
______________________________________
 
TRENUTNO NAS JE 94 SREČK user posted image Z 98 SONČKI NA POTI   user posted image user posted image user posted image user posted image


Z NAMI SO BILE TUDI:
ursulina - zdaj februarka 2010 user posted image
neon user posted image
pikica36 user posted image
katra55 user posted image
natasaxy - zdaj aprilčica 2010user posted image
Teni user posted image
kenya user posted image
miklaromuser posted image user posted image
Oton - zdaj julijka 2010user posted image
kleopatra28 - zdaj decemberka 2009user posted image

Številka za javljanje iz porodnišnice: tinncyka => 070-854-787


KORENJAKI, PRINCESKE IN PRESENEČENJA:
user posted image - 30
user posted image - 25
user posted image - 43
 
PREGLEDI:

DECEMBER
 
D.anna 76 - *28.12.2009*
lesk80 - *28.12.2009*
quelle - *28.12.2009*
kemo - *28.12.2009*
Enkica - *28.12.2009*
alex17 - *28.12.2009*
marijaa - *28.12.2009*
nony - *28.12.2009*
nincrli - *28.12.2009*
naja6 - *28.12.2009*
tinncyka - *29.12.2009* 
ALEXI M - *29.12.2009*
ugi - *29.12.2009* 
majčyca- *30.12.2009*
alex17 - *31.12.2009* - UZ 
poopek - *31.12.2009*

JANUAR

Isabelle - *04.01.2010*
pajcevina - *05.01.2010*
tinncyka - *05.01.2010*
anita goitan - *05.01.2010*
vtitag - *05.01.2010* 
nikita 33 - *06.01.2010*
majčyca - *11.01.2010*
anita goitan - *11.01.2010*
mimikica - *13.01.2010* 
majčyca - *18.01.2010*



 
 
user posted image                     user posted image
 
 
 
 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
 

Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj: 
 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

 

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi v nosečnosti:
    PREGLEDI  
  •             

  • Še nekaj uporabnih strani:

    NUHALNA SVETLINA 
          SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    OTROČARIJE                   ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.            VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                        NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
     
    BABY BOOK   


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC



  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                                      TUKAJ  



  • urejanje dokumentacije:
    Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
    vloga S-1/1
    priloga S-1

    Urejanje očetovskega dopusta
    vloga S-1/2
    Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
    Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
    Priznanje očetovstva
    Kako do otroškega dodatka


    _____________________________

    TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

    14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

    (odgovor članu mimikica)
  • Neposredna povezava do sporočila: 64
       RE: Januarke 2010 - 3.del
    26.12.2009 19:54:20   
    tinncyka
    punce če se vam bo mogoče ljubilo napišite ta sms pa pošlite naprej... boste vidle kdo prebere sms do konca in kdo ne in kdo pade na forouser posted image user posted image

    pri meni je skoraj kolegica znorela ko ga je prebrala (seveda ga ni v 1. do konca prebrala)user posted image user posted image user posted image
    sem ji komaj dopovedala da ni nič narobe da naj prebere do koncauser posted image user posted image

    sms se glasi:
    _________________________________________________
     
    Zdaj sem slišala kaj si govoril okoli o meni pa kaka budala sem... Tebi sploh ni za vrjet! Nočem te več sploh videti niti slišati, ker jaz nerabim takih ob sebi! Upam da maš kaj od vse te hinavščine, ker jaz osebno ne vem kam pelje!!
     
     
     
     
    Je rekla rdeča kapica volku in je nadaljevala svojo pot čez gozd. Hahahahah
    Pa sem te!!! :-Duser posted image user posted image
     
    __________________________________________________
     
    tam vmes je treba veliko prostora  pustitiuser posted image

    aja na telefonu bolje pride ker je manjši ekranuser posted image

    < Sporočilo je popravil tinncyka -- 26.12.2009 19:57:17 >


    _____________________________

    TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

    14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

    (odgovor članu tinncyka)
    Neposredna povezava do sporočila: 65
       RE: Januarke 2010 - 3.del
    26.12.2009 19:59:13   
    poopek
    jao k vidim tale seznamček naš, ko ste ene tako blizu... jaz bi tudi, jaz tudi... user posted image rok mam šele čez malo manj k 5 tednov!!! že zdej sem tečna za 100 user posted image , kaj šele bo???user posted image me še tle na RR novte mogle prenašat :)user posted image user posted image

    vse, ki vam še malo manjka, držim pesti in želim, da čimprej mine, če vas seveda v kratkem prime user posted image user posted image user posted image user posted image
    no, dajmo gremo v akcijo, ufff jz se javim prva, k sem najbolj zoprna user posted image

    nočko user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu tinncyka)
    Neposredna povezava do sporočila: 66
       RE: Januarke 2010 - 3.del
    26.12.2009 20:03:07   
    majčyca
    IZVIRNO SPOROČILO: pajcevina
    Majčyca
    , koliko lekadolov pa lahko nosečnica poje na dan? Upam, da bodo lekadol in čajčki dovolj, da se spravim k sebi, saj drugega itak ne smemo. Pa ravno sem zaključila bolniško zarad trebušne viroze, pa takoj naprej kasiram. Najbolj mi je pa čudno, ker sem bla skos doma in notri - sploh ne vem, kje bi lahko staknila prehlad.


    Meni je zdravnik včeraj rekel, da lahko vzamemo 3 lekadole na dan.

    Jaz pa sem zdaj že nameravala do zdravnika, ker mi je vročina narastla kar na 38,5, potem pa sem vzela lekadol in se stuširala in mi je ful padla (na 37,2), tako, da bom počakala na jutri in bom videla kako bo.
    Pa malo me je strah, ker pikico kar manj čutim zdaj ta 2 dni, ko imam vročino, kot pa sem jo prej. Sem pa jo tudi poslušala z AS in se srček lepo sliši.

    Grahek hvala za ta članek in nasvet. Upam, da bo to pomagalo.

    ellie - čestitke tvoji sestri user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu pajcevina)
    Neposredna povezava do sporočila: 67
       RE: Januarke 2010 - 3.del
    26.12.2009 20:13:50   
    nincrli
    poopek tu gor pa res ni blema, te bomo že prenašale, ti kar tečnariuser posted image nč batuser posted image

    majčyca pomoje pa se bo umirlo, če ti je vročina padla, en user posted image zate, da zgine čez noč.


    _____________________________

    Optimism always works!!!
    Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


    (odgovor članu poopek)
    Neposredna povezava do sporočila: 68
       RE: Januarke 2010 - 3.del
    26.12.2009 20:39:44   
    Anonimen
    Čeer!

    Kako ste? Jaz hmm hmm. user posted image  Ponoči slabo spim, mravljince imam v nogah in rokah, še posebej ko se zjutraj zbudim. Od včeraj me pesti otekanje gležnjev, predvsem desnega gležnja in nog na splošno!! user posted image

    Povejte mi ali si katera masira presredek? S čim? Kako? Ali obstajajo kakšna navodila? Jaz sem si ga danes hotela z mandljevim oljem iz lekarne, pa si ga nekak ne znam? user posted image

    Sicer se premikam kot želva. Pijem malinov čaj, dve veliki skodelici na dan (eno zjutraj in eno zvečer) - a je to preveč?

    Za seznamček - pregled imam v ponedeljek 28.12.2009. Drugače sem zelo vesela, da je konec teh praznikov, ker sem ful pekla, stanovanje imam v razsulu in bi rada pospravljala pa se mi ne da več pečt in jest...user posted image  Kje boste pa kaj za NL?
    Ah grem kar spat, me hrbet tolk boli, da komaj sedim za rač...Lahko noč. user posted image

    (odgovor članu nincrli)
      Neposredna povezava do sporočila: 69
       RE: Januarke 2010 - 3.del
    26.12.2009 22:24:55   
    Boka

    IZVIRNO SPOROČILO: nincrli

    Ma res smo že nestrpne, vsaj nekatere, ostale boste pa videle kak user posted image je zadnje dni čakat... Pa mene folk že kliče pa pošilja smse, če je že kaj... Kolk mi grejo na živce, pa kr vsem se je sanjalo, da sem rodila itd. Ja pa ka naj js... Sam nervirajo me pa je še nekaj dni do roka. Sploh pa bi kak jim ni jasno, da bi jim javila, da sem rodila user posted image grrrr, joj kak bom vračala, ko bojo one nosečeuser posted image user posted image

    Pa me kliče teta prej, ko sem bla v sg-ju na kavici (tam, ko je moja P) pa reče kje si, pa jaz: v sg-ju, ona pa: a v bolnici...jao... neeeee na kafejuuuuuuuuuuuuuu...
    Aja pa vsak sprašuje, če me je strah pa itd. pa kdaj bo, kot da vem, čarobno kroglo prosimuser posted image aja pa pol še kdo reče, ja ti bi pa mogla vedet- kao v hecu, sam sm kruser posted image user posted image user posted image No  če bi blo pomoje bi ga zdaj med prazniki že cartala.


    Leave me alone!!


    No mogla sm se mal spihat, mi dans hormoni nagajajo.




    evo točno zaradi tega sem jaz vsem rekla, da imam rok v začetku februarja, imam pa ga 20.1. user posted image čeprav jaz sem tolko zoprna, da bi jim tudi kar v faco povedala, naj nehajo težit ali pa bi mobi izklopla user posted image

    jaz si presredka ne masiram, delam pa keglove vaje.

    _____________________________

    1+1=5 :)

    (odgovor članu nincrli)
    Neposredna povezava do sporočila: 70
       RE: Januarke 2010 - 3.del
    27.12.2009 8:10:30   
    Enkica
    Jutro punce!

    Upam, da ste lepo spale. Jaz sem.
    user posted image še pančka, jaz pa pijem user posted image .

    Drugače sem pa kar malo vesela, da je 1.del praznikov mimo in da bova danes z user posted image lepo na easy in brez nekega letanja na okol po obiskih.
    No če bo vreme pravo ga bo probala samo na kakšen kratek sprehod zvlečt.

    Na najdaljšo noč bova pa pri njemu doma, ker bova čuvala hišo, ker gresta njegova dva na Dunaj. Namreč v okolici je kar nekaj hiš k so ljudje opazili poskus vloma.
    Čeprav s prva nisem bila ravno navdušena nad to idejo sem pa sedaj toliko bolje, ker nama bo njegova mami že vse lepo skuhala in še musko bova lahko ful naglas poslušala, ker to pač v bloku ni izvedljivo.
    No saj pravim ... ni vedno nekaj samo slabo user posted image

    Smo pa še vedno 2v1 čeprav sem včeraj imela že rahle popadke ampak so bili kratki in neredni. Čutim pa lubico že zelo spodaj. Ampak bomo kar počakali, da mine še leto 2009 ... saj je samo še 5dni. Joj, ne morem verjet kako hitro mineva čas. Ko pa pride lubica bo pa čas šel še hitreje in kar en dan bomo že "stare", ha ha ha.

    A katera med vami že premišljuje, da bo potem kmalu spet zanosila? Ok, ne mislim kar takoj prvi teden po porodu ampak tko pač, v roku dobrega leta?
    Mene to ful matra ... jaz bi čimprej, ko bo mogoče, imela še eno štručko. Pa ne me narobe razumet ampak zdaj sem trenutno brez službe in se mi zdi to "idealna" prilika, da zanosim v miru, brez pritiskov, ki nastanejo v novi službi, ker si enostavno težko privoščiš, da zanosiš takoj, ko dobiš novo službo. Ok, saj vem, da mi nič ne morejo, če zanosim ampak vseeno je pa lažje. Tudi v tej nosečnosti se mi je tako izšlo, da sem zanosila ravno v tem času, da se mi je pogodba za dol.čas iztekla malo pred nastopom porodniške.

    Jutri pa spet CTG in upam, da tudi UZ.

    Želim vam lep dan in se beremo tekom dneva.
    Uživajte!

    (odgovor članu Boka)
    Neposredna povezava do sporočila: 71
       RE: Januarke 2010 - 3.del
    27.12.2009 9:17:04   
    Nattoule
    IZVIRNO SPOROČILO: Enkica
    A katera med vami že premišljuje, da bo potem kmalu spet zanosila? Ok, ne mislim kar takoj prvi teden po porodu ampak tko pač, v roku dobrega leta?



    Enkica dobro jutro,

    Tudi mene je moj mali zgodaj vrgel iz postelje, ampak zdaj gleda risanke in lahko preberem maile in forum :)

    Glede drugega otroka je meni fino, da si otroka nista prevec narazen, ampak je treba pomisliti tudi na zdravje mamice. Prehitra druga nosecnost namrec pomeni tudi, da si tvoje telo se ne bo povsem opomoglo od prvega napora, pa bo spet moralo garati. Ce ze planirata, potem mogogce ni napak, da si dovolis vsaj kaksno leto pocitka in potem juhej novi zmagi naproti.

    In preden me katera krega, da so zenske, ki so rodile otroke v roku enega leta in so OK in to... ja tudi sama imam prijateljico, ki je zanosila 3 mesece po rojstvu prvega otroka (!!!)  in je zdrava in vse je OK, je bilo pa to zanjo zelo naporno. Ne pravim, da se ne da preziveti.. le, da bi jaz raje pocakala.

    Toliko :) Pa lepo nedeljo zelim!


    _____________________________

    Mamica lepega fantina, rojenega 18.04.2007 in male pupike rojene 14.01.2010.

    (odgovor članu Enkica)
    Neposredna povezava do sporočila: 72
       RE: Januarke 2010 - 3.del
    27.12.2009 9:53:46   
    nincrli
    Dobro jutro!

    Joj enkica meni se je ravno sanjalo, da je bil božič 10, pa smo mi3 darila odvijali in sem mojemu nastavila test s plusekomuser posted image
    Joj še prvi ni zun pa se mi je že o drugem plusu sanjalouser posted image

    Drugače je pa meni tud kul, če nisi preveč narazen, s sestro sva 18mesecev razlike pa sma se skos fuuul zastople, skup igrale, kasenje skup žurale...user posted image


    Pri nas mal sneži, no bolje to kot pa dežuser posted image


    _____________________________

    Optimism always works!!!
    Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


    (odgovor članu Nattoule)
    Neposredna povezava do sporočila: 73
       RE: Januarke 2010 - 3.del
    27.12.2009 10:21:13   
    naja6
    Dobro jutro punce,sem komaj zdaj vstala ,kaka brezvezna noč je za mano,vsako uro obiski wc-ja,no še malo pa bo,
    enkica;tudi mi smo razmišljali o drugem
    ,ampak se nekak strinjam z nattoule
    nincrli;ne pregled imam jurti ob 8.00
    Lep dan vsem,čeprav dežuje

    (odgovor članu nincrli)
    Neposredna povezava do sporočila: 74
       RE: Januarke 2010 - 3.del
    27.12.2009 10:32:59   
    pikica86
    živjo souser posted image

    ne vem če se me spomnite,ker se bolj malo javljam, sporočam samo da gre verjetno pri nas zares, grem v P, upam da čimprej javimuser posted image

    pozdravček



    _____________________________

    Preden si bil spočet sem te želela, še preden si bil rojen sem te ljubila in komaj si se rodil, bi zate umrla.To je čudež življenja.

    (odgovor članu naja6)
    Neposredna povezava do sporočila: 75
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
    Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
    Poslovila sva se od 4. in 5. sina
    Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




    Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
    Admin

    S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?