|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2010 - 3.del
25.12.2009 15:37:24   
poopek
kaj pravte na tole? user posted image

http://bibaleze.si/clanek/nosecnost/nosecnice-previdno-z-malinjakom.html

(odgovor članu poopek)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Januarke 2010 - 3.del
25.12.2009 16:23:27   
nincrli
Če bi pa farmacija prodajala neke tablete iz malinovih listov bi pa kr vsi strokovnjaki rekli, da so učinkoviteuser posted image

_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu poopek)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Januarke 2010 - 3.del
25.12.2009 17:09:56   
somic
punce lepo pozdravljene!
končno sem prišla malo na net k bratu. doma še vedno nimam poštimanega, bo pa po novem letue, tako, da se bom potem javljala.

skratka, sem že preseljena v novo mesto dobrih 14 dni. imam še kar precej dela, da si uredim stanovanje, kuhinj in spalnnica sta narejeni in pripravljeni do konca, v kopalnici nekaj malenkosti dnevna soba in otroška soba pa sta še v delu.

med tem ko sem doma, sem imela že dva pregleda pri novi ginekologinji. vse je ok, razen tega, da moj baby še vedno vstraja v prečni legi, kar pa mi počasi predstavlja že problem in vidim da bo čedalje težje. sedaj sem dogovorjena da imam naslednji pregled 7.1 in če se do takrat ne postavi v pravilno lego, bom imela carski rez. bomo videli kako in kaj.

pri vas???

vidim da je kika dočakala svojo dojenčico! iskrene čestitke!

je še katera druga dobila predčasno darilo?

sem vas pa komaj našla. med tem ko nisem prisotna, ste se kar načvekale.

lepo to,pridne.

jaz sem ok, sicer pa se mi pojavlja težava, da imam mravljinčaste prste, in me full moti.

bo že. lepo seimejte, pa se oglasim še kaj.m

aja!

sem se odločila in sem poklicala fotografa,  da me malo poslika s trebuščkom in sem potem dala sliko mojem  u dragemu za božička. darilo je full uspelo in mi ni žal!


_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu poopek)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Januarke 2010 - 3.del
25.12.2009 17:54:13   
somic
sem naložila nekaj slikic v svoj album, malo za pofirbcat user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Januarke 2010 - 3.del
25.12.2009 18:30:53   
tinncyka
IZVIRNO SPOROČILO: Gwendolen
Tinncyka, ti pa ponoči tudi nisi mogla spati ali kako? Pa si nam lepo odprla novo temo. user posted image



ja sva bla z dragi pri mojih na večerji pol ko sva pa domov prišla pa nisem mogla zaspat sem šla komaj bo 3h zjutraj spat... dragi je pa takrat že veselo smrčaluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Januarke 2010 - 3.del
25.12.2009 19:40:16   
emica2008
kika99 čestitke za malo božičko ;)))

< Sporočilo je popravil emica2008 -- 25.12.2009 19:42:14 >

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Januarke 2010 - 3.del
25.12.2009 19:50:02   
tinncyka
punce kaj mogoče katera ve kaj je z polho3006??user posted image  mene že skrbi malo da se nič ne javiuser posted image

_____________________________

TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Januarke 2010 - 3.del
25.12.2009 19:55:22   
nincrli
tinncyka js se tud sprašujem... Pomoje je ok, sam nima časa, da se javiuser posted image
Kaj počnete danes? Jaz nč pametnega, sem neka zaspana cel dan, vreme je user posted image


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Januarke 2010 - 3.del
25.12.2009 19:57:20   
nincrli
Aja eno vprašanje, kak je že s tistim klicanjem v P pred rokom... Mormo 3 dni prej poklicat v P a ne? Ker v mk mam napisan rok 31.12. to je v čet, torej morem v pon poklicat in reči kaj? Da prihajaaamuser posted image ?

_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Januarke 2010 - 3.del
25.12.2009 20:23:09   
poopek
nincrli nevem na kaj misliš? user posted image zakaj bi mogle 3 dni pred rokom klicat v P? men ni noben tega povedu...

tiste, ki ste na inzulinu, bi vprašala kakkšne vrednosti ste mele oz. koliko vrednosti povišanih pa da so vas dali na inzulin? predvčerajšnih sem mela 1 vrednost povišano, včeri 2, danes spet eno... mislite da me bodo dali na inzulin? user posted image

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Januarke 2010 - 3.del
25.12.2009 20:24:24   
Ksantipa77
Jaz prvič slišim, da je treba kaj klicati. Jaz sem v prvo samo prišla in to je bilo to. Ko te bo zagrabilo, pojdi v P in pogumnouser posted image

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Januarke 2010 - 3.del
25.12.2009 20:27:17   
grahek85
Živjo punce!
Najprej čestitke za kvalitetno čvekanje, smo že v 3. delu user posted image user posted image user posted image Super ste, ful mi je fino čvekat z vami user posted image


Tukaj na Dolenjskem tudi skoraj cel dan lije, vmes je tudi grmelo in se bliskalouser posted image Takega vremena se pa za božič ne spomnim... Pa včeraj je že vse dišalo po pomladi user posted image Drugače smo meli pa lep dan pri naših in potem še na kosilu pri fantu, je bilo kar lušno user posted image  

zmajčica, me veseli, da sta s pikico ok user posted image user posted image user posted image Pa da bo 26. enako user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: tinncyka
Končno sem tudi jaz prikukala na svet Ime mi je Anja, težka 2860g in velika 49cm.


JUHU user posted image user posted image user posted image user posted image ISKRENE ČESTITKE!!!!!!! Najlepše možno darilo user posted image


za polho se pa že tudi jaz ves čas sprašujem, me v bistvu že kar malo skrbi user posted image upam, da je vse ok.

aha za klic v P pa jaz nimam pojma, jaz nič ne vem, da b morala kam klicati user posted image Vsaj ne pred tem, ko si 1 teden čez rok, ker te takrat itak oni dobijo v oskrbo. V bistvu sploh ne vem, kje bom rodila (Lj/Nm) user posted image Odvisno, kje bom.


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Januarke 2010 - 3.del
25.12.2009 20:29:03   
nincrli
Ja men je G rekla takrat, ko mi je dala izvide, da naj bi tri dni prej poklicala sam ko je vse tak hitro potekalo ne vem točno kaj je mislauser posted image . A na dan roka moraš v vsakem primeru v P, tud če nč ne dogaja?

_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Ksantipa77)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Januarke 2010 - 3.del
25.12.2009 20:40:02   
alex17
men tud noben ni reku, da bi mogla prej kaj klicat v P, ko pride dan D pač pride in greš! user posted image   so nam pa v MŠ rekli, da drugi dan po prihodu domov zjutraj pokličemo patronažno, da smo doma, in potem babica čim prej pride na dom in potem hodi na 2 dni, dokler ni vse OK. tko sem vsaj razumela...
drugač sem pa glih prebrala eno super knjigo o dojenju (avtorice Marjane Benedik Novak) in je res fajn, razumljivo napisana in sem zvedla velik novga user posted image   zdaj me čaka pa še ena o otroku, je tak srčkan malček na naslovnici da sem jo mogla vzet v knjižnici user posted image tko da se mal z branjem zamotim ko je tako bedno vreme...
drugač pa moj pikec ful brca in boksa, in to precej močno (je pač korenjak user posted image ), redko kdaj je miren, tako da ne vem, a to pomeni, da še ne bo kmalu porod? user posted image   jaz bi kar takoj po silvestrovem, če ne prej... user posted image

ja, le kaj je s polho?? user posted image

zdaj pa mal tv, jutr dop. grem pa poslušat koncert naših tamburašev, bojo igrali božične pesmi na tamburice, lani sem bla in je blo krasno user posted image

lep večer!!!

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Januarke 2010 - 3.del
25.12.2009 20:42:59   
Gwendolen
IZVIRNO SPOROČILO: nincrli

Ja men je G rekla takrat, ko mi je dala izvide, da naj bi tri dni prej poklicala sam ko je vse tak hitro potekalo ne vem točno kaj je mislauser posted image . A na dan roka moraš v vsakem primeru v P, tud če nč ne dogaja?


Ti imaš G v MB a ne? Rodila boš pa v SG? Mogoče je mislila, da moraš povedati v P, kako je s tem in te bodo potem oni imeli čez. Itak boš nekam morala hoditi na CTG. K svoji ne boš verjetno več hodila ali kako? Jaz bi na tvojem mestu poklicala in jim povedala in ti bodo že vedeli svetovati...

Drugače pa drži, da te do dopolnjenega 41. tedna vodi tvoj G, naprej pa hodiš v P.


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Januarke 2010 - 3.del
25.12.2009 20:44:44   
nincrli
Mah ne vem kaj sem potem jaz slišalauser posted image ... 

_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Januarke 2010 - 3.del
25.12.2009 22:33:12   
naja6
Tudi meni je G rekla da morem 3 dni pred rokom poklicat v P,kolko sem jo jaz razumela je to zato,kerpo roku ne hodiš več k svoji G ampak v P,na CTG-je in na splošno te imajo oni preko,jaz sem recimo s svojo že zaključla ker naslednji teden ko imam pregled,je ona na dopustu in se je že tudi poslovila od mene in je rekla da se vidima 6 tednov po porodu

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Januarke 2010 - 3.del
25.12.2009 22:58:26   
quellle
Kika in Anjauser posted image  srečno,

(odgovor članu naja6)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Januarke 2010 - 3.del
25.12.2009 23:02:31   
vtitag
Kika še z moje strani čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes je pa bil en čudn dan, že noč je bila bolj slabo prespana, ker se je ta mala neki zbujala in je bila potem čez cel dan slabe volje, zaspana. Upam da se bo ponoči zdaj naspala in da jutri res posije sonce.
Za seznam pa naslednji pregled imam 5.1.
Lahko nočko!

(odgovor članu naja6)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Januarke 2010 - 3.del
26.12.2009 8:33:20   
nony
Dobro jutro ....kako ste ?upam,da ok...mene že dva dni vse boli spodaj sploh ,ko sedim .....moja mam že dva dni zapovsrstjo sanja ,da sem šla rodit :)) zdaj že vsi komaj čakajo z mano na čelu:))

_____________________________

Upanje ostaja....

(odgovor članu vtitag)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Januarke 2010 - 3.del
26.12.2009 8:43:26   
poopek
nony mene tud boli že kar lep čas spodaj ( kakšnih 10 dni ), mam vse občutek da neki bo... ponoči mam krče, enega zelo hudega sem mela danes spala nisem dober, sem že mislila da bo, pa ni blo nič... tak da sem se sprijaznila, da se le telo pripravlja na porod in ne da bom predčasno rodila.. kar bi pa rada, čimprej! okorna sem, slabe volje, ne morem več hodit, stat, spat, delat nič! prov slabe volje sem... pa še ta user posted image cuker mi nagaja... viu viu... user posted image user posted image sej me razumete? user posted image
verjamem da se vas dosti tako počuti...

danes pridejo prijatli, pa še od možeka brat, jz pa nisem pri volji za nobeno družbo, kaj šele za kuhanje... da ne govorim, da morem malo popedenat stanovanje, ki je kot da je bomba padla.. ufffff user posted image

(odgovor članu nony)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Januarke 2010 - 3.del
26.12.2009 9:10:23   
nincrli
Dobro jutro!

Mene danes tudi vse boli, tak me tišči navzdol pa zjutraj sem tud imela krče, tak da poopek jaz tudi komaj čakam da pride. Še 5 dni je do roka oa bi lahk priš kaj prej. Pa še gležnji mi po novem vsak dan malo zatečejo... Ko bi le lahko malo pripomogli, da bi mali prej vn prišli user posted image

naja6 ti maš v mb tud a ne... No očitno majo tam tak, da je treba prej v P poklicat. Js mam v pon še en ctg pa sem mislila, da jih ne bo večuser posted image ma bolje preveč kot premalo.


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu poopek)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Januarke 2010 - 3.del
26.12.2009 9:25:42   
majčyca
Dobro jutro!
Samo na hitro se javim, ker za kaj več nimam moči, ker imam že 2 dni vročino, kašljam še bolj kot sem, pa včeraj so me čez dan vse kosti tako bolele, da joj user posted image obupno se počutim user posted image včeraj sem bila pri dežurnem zdravniku in mi je rekel, da je dihanje ok in mi predpisal lekadol user posted image se mi zdi, da mu je tako bilo čisto odveč, da je moral delat, pa še neki čisto zmeden se mi je zdel, kot da sploh ne ve, kaj mi naj reče user posted image
Moja osebna zdravnica pa je do novega leta na dopustu, tako, da do nje ne morem in ne vem kaj naj, če ne bo boljše.

Zdaj pa grem kar ležat dalje, ker me spet vse boli user posted image
Lep dan!

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Januarke 2010 - 3.del
26.12.2009 10:31:26   
pajcevina
alex a greš v Šmartno poslušat tamburaše? Moja dva sta jih tut šla. Mala je nora na zvoke tamburic.

Jaz sem pa doma z totalno vnetim grlom, bezgavkami,.. ponoči sem imela še vročino.

Majčyca
, koliko lekadolov pa lahko nosečnica poje na dan? Upam, da bodo lekadol in čajčki dovolj, da se spravim k sebi, saj drugega itak ne smemo. Pa ravno sem zaključila bolniško zarad trebušne viroze, pa takoj naprej kasiram. Najbolj mi je pa čudno, ker sem bla skos doma in notri - sploh ne vem, kje bi lahko staknila prehlad.

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Januarke 2010 - 3.del
26.12.2009 11:11:07   
nony
Jaz sem šla pa zdle malo na sprehod ampak mislim,da so se moji sperehodi zaključili me je tako začel boleti trebuh ,da sem komaj prišla do doma sem misla da bom že mojega klicala naj me pride iskat...zdaj grem narest eno solatko za kosilo ,ker smo še polni vsega od včeraj in sva z mojim rekla da se danes drživa bolj na sadju in zelenjavi,da ne bo vsega preveč....user posted image user posted image

_____________________________

Upanje ostaja....

(odgovor članu pajcevina)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?