|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: paranormal activity
29.12.2009 18:13:55   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Midva sma si pa potegnila tale skeptik in si ga pravkar ogledala, in moram rečt, da je super film. Res!


user posted image Te je bilo kaj strah?
Jaz pa grem mal kasnej gledat Smrtno tišino,da vidim,če je tako v redu,kot pravi Colt. user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: paranormal activity
29.12.2009 18:58:47   
Colt
Madela, ne pozabi...naredi karkoli, samo ne kričat...ker potem pride Mary Shaw pote...

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: paranormal activity
29.12.2009 19:26:49   
mamamajča

IZVIRNO SPOROČILO: madela
user posted image Te je bilo kaj strah?
Jaz pa grem mal kasnej gledat Smrtno tišino,da vidim,če je tako v redu,kot pravi Colt. user posted image


Ja, 2x sem malo zacvilila user posted image Dober je!

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: paranormal activity
29.12.2009 19:46:55   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: mika

aja, pa še ena prigoda z baby fonom...

bilo je prvo neurje na našem koncu, letos poleti in je toča tolkla po ograji in oknu. Hčerka je spala v spalnici. nanekrat oba z možem slišiva, kako pokliče mami , ati...sva šla oba v spalnico in je spala.
Sva se samo pogledalauser posted image  Ampak čist možno, da je govorila v spanju, samo pol se ponavadi premetava, takrat pa je bila čist mirna, zato se nama je zdelo čudno




Pazi to. Jest sem kakšno leto nazaj sanjal, da z malim popravljava streho, nakar mali pade dol. V tisti grozi se zbudim in si oddahnem, da so ble le sanje in ko že začnem razmišljat kaj bi take sanje pomenile pogledam proti vratom od spalnice in med vrati stoji Blaž. Pokličem ga...Blaž, Blaž, kaj je, pridi sem... on pa nič, samo steče nazaj v svojo sobo. Med tem se zbudi žena in gre pogledat v sobo, mali pa sladko spi. Mene je bla taka groza, da sem se zjokal sredi postelje in še danes ne vem, kaj je blo to. Takih filmov pa ne maram gledat, ker me mravljinci tresejo še en cajt pol.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 29.12.2009 19:47:19 >

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: paranormal activity
29.12.2009 19:53:11   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Madela, ne pozabi...naredi karkoli, samo ne kričat...ker potem pride Mary Shaw pote...


user posted image Zdaj me je pa strah...noo! Grem zdaj gledat,ko je fajn tema in vse tiho,če odštejem,da mi včasih pred oknom vseka kaka petarda(al neki takega) in sem občasno v luftu user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: paranormal activity
29.12.2009 22:11:31   
diana 28
IZVIRNO SPOROČILO: mika



Nas je B. imela zelo rada, sploh mene. V otroštvu sem skoz bila pri njej, kadar smo šli k babici (bili so sosedje) in verjamem, da se je prišla poslovit od nas.


Tudi meni se je zgodila ena podobna zadeva. Lani je bila moja babica zelo slaba in je bila v bolnici. Ko sem bila pri njej na obisku je bila boljša in sem upala na bolje. Potem pa sem šla zvečer spat in me je kar naenkrat zbudil ledeno hladen vetrič. Pogledala sem proti oknu, če je slučajno odprto pa ni bilo. Soba je bila popolnoma zaprta in takrat sem pomislila, da je mogoče babica umrla in se prišla poslovit in res sem naslednji dan izvedela, da je umrla mogoče kakšno 1 uro preden se je to zgodilo. Strah pa me niti ni bilo, ker sem pomislila, da se je prišla poslovit.
Sedaj pa me že malo postaja zato moram hitro zaključit in ne mislit več na te stvari .... adijooooo ...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: paranormal activity
30.12.2009 8:29:24   
Colt
Madela, kakšen se ti je zdel film? Je not ene par vrhunskih fint,ne? Sedaj vsaj veš, zakaj ne smeš kričat..user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: paranormal activity
30.12.2009 8:42:41   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Madela, kakšen se ti je zdel film? Je not ene par vrhunskih fint,ne? Sedaj vsaj veš, zakaj ne smeš kričat..user posted image


Še vedno sem tukaj...nisem kričala user posted image

Film je super,ampak sem zgleda naletela na bolj slabo sliko in me je še to jezilo zraven user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: paranormal activity
30.12.2009 8:48:10   
Colt
No, me veseli da ti je všeč. Jaz bi rekel da je takšen...za prave sladokusce/ljubitelje grozljivk, ki hočejo nekaj več. Je pa res da je fajn si ga ogledat na kakem širokem zaslonu in po možnosti original DVD, ker je kr nekaj hudih 3D efektov notri...

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: paranormal activity
30.12.2009 9:00:30   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

No, me veseli da ti je všeč. Jaz bi rekel da je takšen...za prave sladokusce/ljubitelje grozljivk, ki hočejo nekaj več. Je pa res da je fajn si ga ogledat na kakem širokem zaslonu in po možnosti original DVD, ker je kr nekaj hudih 3D efektov notri...

G




Ja no,fajn user posted image Niti ne vem,da je kaj,ker je bila slika tako monotona,da ti kar slabo rata zraven. Pa sem si DVD format dol potegnila user posted image

Sem se pa zdaj spomnila svoje prve grozljivke,ki mi bo pa res ostala za vedno v spominu.
Stara sem bila cca. 9 let. Mama mi je začuda dovolila,da počakam do bolj pozne ure in gledam Mačje pokopališče! Gledala sem v sobi zraven staršev,ki sta spala in ko je bilo najbolj napeto se je mama začela preobračat v postelji in mi v tistem momentu povesila roko direkt pred oči.
Ne vem,če me je še kdaj kaj tako prestrašilo,kot tole. Sem skočila na noge in rabila par sekund,da sem sploh zadihala user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: paranormal activity
30.12.2009 9:17:03   
Colt
Mačje pokoplišče je samo še en dragulj v nizu slavne legende Stefana Kinga. No, jaz sem si njegovo knjigo, ki je še mnogo boljša od filma...kr nekajkrat prebral. Sicer pa King je res King...lepo da si pod njegovo taktirko prišla v svet grozljivk user posted image Človek nikol več ne ostane isti ane...

Moj prvi vodič pa je bil Freddy Kruger...še ena legenda, star (mlad) pa sem bil ene 6 let user posted image Včasih ga še danes sanjam user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: paranormal activity
30.12.2009 10:51:20   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Mačje pokoplišče je samo še en dragulj v nizu slavne legende Stefana Kinga. No, jaz sem si njegovo knjigo, ki je še mnogo boljša od filma...kr nekajkrat prebral. Sicer pa King je res King...lepo da si pod njegovo taktirko prišla v svet grozljivk user posted image Človek nikol več ne ostane isti ane...

Moj prvi vodič pa je bil Freddy Kruger...še ena legenda, star (mlad) pa sem bil ene 6 let user posted image Včasih ga še danes sanjam user posted image



Knjige so pa VEDNO dosti boljše od filma. Si pa hitro začel z grozljivkami user posted image

Kdaj ste pa druge/i tukaj pogledali svojo prvo grozljivko? Mamamajča,ti si se mi zdi si tudi navdušenec tega žanra,kdaj si začela?

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: paranormal activity
1.1.2010 23:41:46   
Capyka
Jaz pa ne morem spat... Sem gledala Dead silence. user posted image

Drugače sem pa pri tam nekje 8 letih gledala Ptiči od Hitchocka (smo nekaj prenavljali in sem dobila tv v sobo... pa zjala ponoči filme). Našima sploh ni bilo jasno, zakaj me je strah gruče vrabčev.... user posted image Pa sem ga pred nekaj leti spet poskusila gledat, pa me je bilo spet groza???

Nč, grem jest...user posted image

_____________________________

20.10.2006 je prišla naša princeska Sara!
22.03.2010 pa še druga princeska Tamara!
--------------------------------------------
Jaz bi pa spaaaalaaaaa......

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: paranormal activity
4.1.2010 14:34:42   
Abbey
dolgčas tale paranormal activity, zdajle sem si ga iz neta potegnila in sem skoraj zaspala zraven, sceptika sem pa tudi včeraj dol povlekla pa me ni nič prestrašil ali kaj podobnega,je pa definitivno boljši film od paranormal...izgleda, da sem že toliko grozljivk pogledala, da me ne ganejo več user posted image

(odgovor članu Capyka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: paranormal activity
4.1.2010 15:26:00   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: madela

Meni pa se film ni zdel nič posebnega user posted image


Tud men tole ni blo ne vem kaj, pa gledava grozljivke z mojim dragim vsak teden...

Neko miganje, stopinje, čudni zvoki,.. ne vem no, na koncu je mal tko za psiho ene par minut, jaz sem pričakovala dost več, kolikor se je pisalo in govorilo o njem...

< Sporočilo je popravil KIKI**** -- 4.1.2010 15:38:48 >

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 65
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Preglas v imenu?
Aninchy

Katera "oblika" imena Martin vam je ljubša?

Martin z poudarkom na A (49%)

Martin z poudarkom na I (51%)


Število vseh glasov: 171

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!