|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ženske vojakinje?
11.12.2009 11:03:22   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

no vsaj ena tema kjer lahko napišem NIKOLI, ne bi bila vojakinja.


nikoli ne reci nikoli!!user posted image



No po lastni volji za gotovo ne bi bila in ne bom vojakinja. Ubiti človeka? Nositi glavo na razprodaji zaradi ...česa že? Vsakič , ko iz poročil zasledim, da so mladi ljudje ujetniki, mučeni, zastrahovani...a-a ni to zame. Če pa se kdo odloči za to, prav. Naj ga spremlja sreča.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ženske vojakinje?
11.12.2009 11:03:33   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ok,to zdaj bolj sebe branim,ker bi šla v to,pa nisem možača,še manj pa lahka user posted image


user posted image user posted image ja ja...



Hej... user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ženske vojakinje?
11.12.2009 11:15:44   
baguSka
Urskinamama.. hotla sem samo povdart, da se rajs za jezik ugrizn!!user posted image  Zarecenga kruha se najvec poje.


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ženske vojakinje?
11.12.2009 11:16:24   
baguSka
Madela. Sej sva na istem nekje.. hehe.user posted image user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ženske vojakinje?
11.12.2009 11:19:36   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Urskinamama.. hotla sem samo povdart, da se rajs za jezik ugrizn!!user posted image  Zarecenga kruha se najvec poje.



us-kina mama , brez r -ja.

Hvala za nasvet, kruha pa ne jem. Gluten pa to user posted image



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ženske vojakinje?
11.12.2009 11:23:57   
arupnik3
jaz bi bila takoj vojakinja brez premislekov bi se odločila vendar seveda če nebi bila poročena in imela otroka...... tako pa ne bom nikoli.... mi nebi dalo srce  

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ženske vojakinje?
11.12.2009 11:28:27   
katjandraž
Jaz tudi ne bi bila nikoli v službi v vojski, še to, da je moj tam zaposlen mi je čist adijo.
Se mi pa absolutno zdi, da je ženska ravno tako lahko lahko uspešna v vojaškem poklicu kot moški. Imam celo kolegico, ki je v službi v vojski, častnica, pa ne za pisalno mizo, za katero dam roko v ogenj, da je uspešnejša in tudi fizično bolj sposobna kot mariskateri njen sodelavec. Hkrati je pa simpatična, lušna punca, enkratna mamica dveh malih otrok.

(odgovor članu arupnik3)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ženske vojakinje?
11.12.2009 12:15:10   
baguSka
us-kina mama , brez r -ja


ups. sori. prehitr prebrala... user posted image


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ženske vojakinje?
11.12.2009 12:17:48   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

us-kina mama , brez r -ja


ups. sori. prehitr prebrala... user posted image



no naj ti bo ,bagu S ka user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ženske vojakinje?
11.12.2009 12:19:55   
baguSka
user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ženske vojakinje?
11.12.2009 12:28:49   
Mija79

IZVIRNO SPOROČILO: madela pod tole se lahla sam podpisem.....sicer imam dve kolegici , ki sta zaposleni v vojski, ena je mamica ena še ne in obe sta zadovoljni,pa tudi plače niso tako slabe,če bi bila mlajša bi se pa najverjetneje prijavila .....


IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

men se poklic vojak in vojska na splošno zdi trapasta. tko da??!!

drgač sem pa od vojaka slišala, da je reku, da so ženske, ki so v vojski al možače al pa lahke user posted image



V vojski morajo biti možače,če hočejo to opravljat. Sam službo in zasebnost je treba ločit,a ne?
Tisto,da pa so lahke....to je samo mnenje nekaterih moških,ki še ne dohajajo enakopravnosti in so jezni,da so sploh ženske tam. Ni pa tudi izključeno,ampak ne rabimo posploševat.
Ok,to zdaj bolj sebe branim,ker bi šla v to,pa nisem možača,še manj pa lahka user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ženske vojakinje?
11.12.2009 13:13:22   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Madela. Sej sva na istem nekje.. hehe.user posted image user posted image


Se mi zdi ja user posted image

Mene je to začelo mikat že pred časom,ko so me z borze poslali na razgovor v vojašnico. No v tistem trenutku sem skoraj dol s stola padla,češ kam me pa pošiljate,a ste hecni.
Pa sem šla. Je bil to en skupinski sestanek in v tisti sobi je bilo 80% žensk. Koliko jih je potem dejansko res šlo v to ne vem,dejstvo pa je da so bile povečini vse navdušene.

In ja moški in ženske smo si različni,ampak vse ženske kolikor jih jaz poznam se iz dneva v dan borijo z življenjem samim. Ali te udari po eni strani ali pa po drugi. Psihično smo ženske močnejše in to je dostikrat nad fizično močjo.

Mene je ravno danes nekaj tako presenetilo,da se mi trenutno podira svet user posted image



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ženske vojakinje?
11.12.2009 13:39:27   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: madela



Mene je ravno danes nekaj tako presenetilo,da se mi trenutno podira svet user posted image





Madela, upam, da ni kaj z malimi narobe. Drži se user posted image

Drugače pa, po prepričanju sem pacifist, torej jaz in vojska no go. Načeloma se mi zdi, da je ženska sicer lahko vojakinja, ampak ... kaj pa vem, glede vsega skupaj sem kar malo starokopitnauser posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ženske vojakinje?
11.12.2009 14:10:21   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: madela


In ja moški in ženske smo si različni,ampak vse ženske kolikor jih jaz poznam se iz dneva v dan borijo z življenjem samim. Ali te udari po eni strani ali pa po drugi. Psihično smo ženske močnejše in to je dostikrat nad fizično močjo.



točno to, ja!


Mene je ravno danes nekaj tako presenetilo,da se mi trenutno podira svet user posted image


za to pa, drži se!!!

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ženske vojakinje?
11.12.2009 16:39:54   
baguSka
Mene je ravno danes nekaj tako presenetilo,da se mi trenutno podira svet user posted image


drzi se!user posted image


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ženske vojakinje?
11.12.2009 16:54:30   
Colt
Osebno mam kr precej izkušenj z ženskami v uniformi. Mnenje? Fantastično. Imel sem poveljnico Matejo v Vipavi, ko sem bil še nabornik in je bla fajn. Poznam eno vojaško pilotko (ki sicer leti sedaj pri Adrii) in je tut krasna ženska. Sodelujem z kolegico rezervistko, ki je že par mesecev na misiji na Kosovu. V glavnem krasne izkušnje, sploh na Petro smo lahko vedno računali. Že ko se je marsi kateri dedec skoraj zlomil, mu je bila ona pripravljena pomagat na veliko načinov.

V glavnem strogo podpiram enakopravnost v tem (in v vsem drugim) pogledu.

Grega

ps. opažam da Vas ima nekaj nekakšno prepričanje da je vojska pač samo ubijanje. Zelo daleč od tega, SV doktrina temelji predvsem na zaščiti in pomoču lastni domovini. Predvsem ob npr naravnih nesrečah, požarih itd itd...in po drugi strani, mar bi npr ve gledalo mirno, ako bi nekdo napadel vašega otroka?
Takrat se vsaka mamica spremeni v Rambo-woman in prav je tako :)


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ženske vojakinje?
11.12.2009 16:59:54   
Anonimen
Zakaj pa ne? Samo to pomeni adijo dolgi nohti, visoke pete in frizura user posted image

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ženske vojakinje?
11.12.2009 17:08:03   
Ulla80
ma ni šans, jst neb bla za touser posted image že zato, k mam menda mal karakteromanijeuser posted image in slabo prenašam da mi kdo karkoli diktira....pol tudi te domovinske pripadnosti ne čutim na tak način, da bi hodla nekam pobijat ljudi iz bohvekakih razlogovuser posted image če bom napadena, ali moj otrok, se bom pa itak branla, ne rabim bit vojak zato....poznam kr  dobro to sceno, pa mi je za crknit smešnauser posted image dol padeš, ko vidiš kako jim organizacija šepa, kako en za drugega ne vejo kaj delajo, kako spustijo v luft ohoho denarja za bedarije...ma kr neki.prijatel ogromno hodi tud po misijah, v prvi rundi je bil v iraku, ma ni da ni, kje vse je bil, pa je marsikaj povedal, tko da - hvala lepa.
najhuj so mi pa rezervistiuser posted image na vprašanje kaj vas najbolj moti pri služenju v vojaški rezervi, jih je ogromno odgovorilo - burja v vipavi user posted image user posted image user posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ženske vojakinje?
11.12.2009 17:09:04   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: madela



Mene je ravno danes nekaj tako presenetilo,da se mi trenutno podira svet user posted image





Madela, upam, da ni kaj z malimi narobe. Drži se user posted image




Hvala,otroci so v redu...jaz nisem user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ženske vojakinje?
11.12.2009 17:46:19   
Anonimen
jaz bi pa sla v vojsko...pod pogojem, da sem stara 19 let, brez moskega in brez otrok...
me je mikalo, da bi sla za policajko, pa me je moj dragi mož pregovoril, da ne! da on pa ze ne bo imel policajke za ženo!!!
imam pa prijateljico, ki je sla v vojsko. sicer sva izgubili stik. ma ona je ena taka nezna duša....cela drobcena in nedolzna dusica. ne vem ce ima 45 kil s karakterjem vred. pasj vem, da nima veze to....sam nekak si ne presdtavljam...


madelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ženske vojakinje?
11.12.2009 18:13:22   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

jaz bi pa sla v vojsko...pod pogojem, da sem stara 19 let, brez moskega in brez otrok...
me je mikalo, da bi sla za policajko, pa me je moj dragi mož pregovoril, da ne! da on pa ze ne bo imel policajke za ženo!!!
imam pa prijateljico, ki je sla v vojsko. sicer sva izgubili stik. ma ona je ena taka nezna duša....cela drobcena in nedolzna dusica. ne vem ce ima 45 kil s karakterjem vred. pasj vem, da nima veze to....sam nekak si ne presdtavljam...


madelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Se strinjam s tabo. Tudi jaz bi šla takoj v to,če ne bi imela družine in moža,ki je proti temu seveda. On pa ne bi hotel samevat,ko se gre na teren-to mu je najbolj mučno. Meni pa tudi,ker so tu otroci.

A tvoja kolegica,da je tko drobna? Nam so pa na razgovoru rekli,da tiste,ki imajo s posteljo vred 50 kg niso glih za k njim user posted image In zarad tega sem lepo odracala domov. No čeprav s postlo vred bi blo malo preko 50 user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ženske vojakinje?
11.12.2009 18:19:36   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Osebno mam kr precej izkušenj z ženskami v uniformi. Mnenje? Fantastično. Imel sem poveljnico Matejo v Vipavi, ko sem bil še nabornik in je bla fajn. Poznam eno vojaško pilotko (ki sicer leti sedaj pri Adrii) in je tut krasna ženska. Sodelujem z kolegico rezervistko, ki je že par mesecev na misiji na Kosovu. V glavnem krasne izkušnje, sploh na Petro smo lahko vedno računali. Že ko se je marsi kateri dedec skoraj zlomil, mu je bila ona pripravljena pomagat na veliko načinov.

V glavnem strogo podpiram enakopravnost v tem (in v vsem drugim) pogledu.

Grega

ps. opažam da Vas ima nekaj nekakšno prepričanje da je vojska pač samo ubijanje. Zelo daleč od tega, SV doktrina temelji predvsem na zaščiti in pomoču lastni domovini. Predvsem ob npr naravnih nesrečah, požarih itd itd...in po drugi strani, mar bi npr ve gledalo mirno, ako bi nekdo napadel vašega otroka?
Takrat se vsaka mamica spremeni v Rambo-woman in prav je tako :)



Kar za vse,posebej pa to tazadnje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ženske vojakinje?
11.12.2009 19:01:24   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80
najhuj so mi pa rezervistiuser posted image na vprašanje kaj vas najbolj moti pri služenju v vojaški rezervi, jih je ogromno odgovorilo - burja v vipavi user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image Ta je vrhunska user posted image Sem kot mlad nabornik služil 7 mesecev v Vipavi in mi je burja zelo znana user posted image So me hotli spremenit v podčastnika, ampak sem mel drugačne načrte user posted image Kar pa se tiče rezervistov...(med le te spadam tudi jaz)seveda maš vmes idiote, jebivetre, šleparje itd itd...ampak vseeno so (smo) meli v teh časih (oz par let nazaj) kr nekaj pozitivnega efekta pri sanaciji naravnih katastrof. Torej le ni vse črno belo user posted image

Grega

ps. Madela...mislim da sem napisal čist realno. Vsi smo vojaki, ko nastanejo primerni pogoji za to user posted image


< Sporočilo je popravil Colt -- 11.12.2009 19:04:22 >


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ženske vojakinje?
11.12.2009 19:11:11   
Ulla80
Kar pa se tiče rezervistov...(med le te spadam tudi jaz)seveda maš vmes idiote, jebivetre, šleparje itd itd...ampak vseeno so (smo) meli v teh časih (oz par let nazaj) kr nekaj pozitivnega efekta pri sanaciji naravnih katastrof. Torej le ni vse črno belo


user posted image sem mela anketirane vse naše rezerviste, (pol tud tebe zgledauser posted image ) in ti povem da sem krepala včasih od smeha....včasih mi je pa tud oči okol zasukalo...sploh edn je bil tah heroj, kr rambo se mi je prikazoval, ker je sam od orožja neki bluzil in kak bi on pobijal nevekoga vse user posted image
pa eden je napisal, da bi se redno zaposlil v vojski, ker mu je cilj oditi na misijo, umreti za domovino in ob tem še kaj zaslužiti user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ženske vojakinje?
12.12.2009 20:02:47   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Colt



ps. opažam da Vas ima nekaj nekakšno prepričanje da je vojska pač samo ubijanje. Zelo daleč od tega, SV doktrina temelji predvsem na zaščiti in pomoču lastni domovini. Predvsem ob npr naravnih nesrečah, požarih itd itd...in po drugi strani, mar bi npr ve gledalo mirno, ako bi nekdo napadel vašega otroka?
Takrat se vsaka mamica spremeni v Rambo-woman in prav je tako :)



Ja, samo ne vem zakaj vas pa potem učijo streljanja....če je namen vojske zgolj pomoč ob požarih in naravnih nesrečah puške ne rabite.....vojska vseeno ni zgolj mirobljubna organizacija......

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




čokolafda
bibica1

kakšno čokolado najraj jeste??????????????'

milka (80%)

gorenjka (14%)

dorina (4%)

figaro (2%)


Število vseh glasov: 207

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!