|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.12.2009 18:31:09   
brkn83
Pozdravljene.

To temo sem šele sedaj zasledila. Namreč z veseljem bi se vam pridružila, seveda če me še sprejmete. Namreč trenutno imam 66 kg in bi rada shijšala nekje 7-9 kg in upam, da mi bo uspelo.

Zanima me še ali obstajajo kakšne knjige o montignacu v elektronski verziji in če katera kaj ima, če mi lahko pošlje na mail: dezela.prodaja@gmail.com

Že v naprej hvala in vsem skupaj še naprej želim lepe praznike.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.12.2009 19:56:59   
viroza
Pa kaj ste čisto podivjale? user posted image No ma sej ne bo tako hudo.Je pa res da kozarec svežega soka bolj pomaga kot vsaka kava.Me pa zanima kako je s kisom ?Baje da se ga zamenja z limono.Meni ni glih to OK.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.12.2009 20:45:53   
_ella_
Čveka kako si bla pridna.  Le eno mi ne gre, leča zelena ima GI 25 rumena in rjava pa 30. Tko da to ni prepovedana jed.

Sicer pa ne se sekirati. Viroza, balzamičen kis je dovoljen, zraven vzameš še olivno olje sol in poper in si obeliš tko kot ti pače. V bistvu je zelo enostavna metoda.  PZ riž in testenine ne smeš jesti skupaj s mesom in ribo , k so maščobe. Krompir je čist črtan v vseh oblikah, kruh pa samo in izklučno zjutraj in uporabljaš samo živila s Gi pod 35. Sicer pa vse tako kot je napisala čveka.   Danes sem si za kosilo skuhala recept iz montignacove knjige. Losos s porom in moram reči je bilo  njami. Zraven sem naredila zeleno solato in sem se najedla, kar je najbolj fajn pri tej medtodi, da ne stradaš.  No nakoncu sem morala še lindove kugelce pojest, da zniveliram vse čokoladne izdelke do pričetka dieteuser posted image

No da ne bo kake pomote, te metode se prej še nisem nikoli lotila. Prebrala sem 1 knjigo in šnofala na sosednjem forumu, ki ga bom prilepila. Pa moja patronažna jo izvaja že 11 let in je lepa vidkauser posted image

http://montignac.mojforum.si/viewforum.php?f=10&sid=324753a3ca6eb528ce35b5d69565078e

no tu sem tudi ukradla tabelo Gi indeksa.Da se ne bom s tujim perjem hvalilauser posted image

Sem pa naročila še tri knjige s recepti. Upam da bodo kmalu. Ma so prazniki vmest. Bo sigurno malo trajalo
Pa še knjiga  Je torej hujšam v elektronski obliki in knjiga receptov najdete na tem linku:
http://montignac.mojforum.si/montignac-about368.html

Še 14 dni in začnem uvajati GH upam da bodo šle kile takrat tudi dol!

Zdej mate kaj za brat med prazniki.  LP

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.12.2009 21:12:27   
Anonimen
ja neki je že k lahko že v drugi fazi prehrane uporabljaš, sm mal zamešalauser posted image user posted image

no ja na TV ni nič pametnega tako da bom šla kr kmal spat, otroka že spita midva z možem se pa mal mrtinčkavauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _ella_)
  Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.12.2009 21:21:16   
Anonimen
nič odhajam na kavč, uživajte

nočkouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.12.2009 21:22:18   
viroza
UŽIVAJ!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.12.2009 21:25:45   
_ella_
jst tud, grem roman do konca prebrat, pa kaj na TV pogledat. Mož na žuru, otrok pa spi. Nočko

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.12.2009 7:00:13   
Anonimen
jutro

spali hm, nismo, je neki danes ponoč Niko matralo in se je v spanju ful drla tako da jz nisem spala ničuser posted image


no sm se pa danes odločila da za zajterk ne jem nič k sem čist napihnjenauser posted image


aja sam kavo bom spilauser posted image

user posted image

(odgovor članu _ella_)
  Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.12.2009 7:39:01   
Anonimen
kaj zdej a vse spiteuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.12.2009 7:49:02   
boob
dobro jutro

evo evo smo že tu smo že vstali user posted image

Punce jst sm user posted image , tok sm pazla pa sm +2kg dobila. . .pa to ni res. ampak se ne pučutin uredu in sumim da se mi je ščitnca začela spet slabšat. . pregled imam pa komi februarja

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.12.2009 7:53:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: boob

dobro jutro

evo evo smo že tu smo že vstali user posted image

Punce jst sm user posted image , tok sm pazla pa sm +2kg dobila. . .pa to ni res. ampak se ne pučutin uredu in sumim da se mi je ščitnca začela spet slabšat. . pregled imam pa komi februarja


ojej, matr ta ščitnica, jz imam pa pregled šele marcauser posted image sam imam občutek da se je umirilouser posted image  
upam da bo vse vredu in da ne boš se spet redilauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.12.2009 8:04:01   
boob
mah ta stvar mi pobere vso voljo da sploh kaj začnem user posted image

no sej že po tem vidim, . . negativne misli . . da ne štima. Bom takoj po praznikih šla samoplačniško dat kri da vsaj vidim izvide, pol bom pa poklicala

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.12.2009 9:02:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: boob

mah ta stvar mi pobere vso voljo da sploh kaj začnem user posted image

no sej že po tem vidim, . . negativne misli . . da ne štima. Bom takoj po praznikih šla samoplačniško dat kri da vsaj vidim izvide, pol bom pa poklicala


ja kr pejtuser posted image

sej men je tud čist vso voljo pobralo, ko sem zvedela da imam probleme z ščitnicouser posted image tako da zdaj v tem mesecu se prov psihično pripravlam na hujšanje, k sem izgubila vso voljouser posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.12.2009 9:23:40   
viroza
Jutro!sam kavo sem spila pa delam konkurenco nosečkam .Pa vse me boli kot bi me vlak povozu -ste tudi ve take?  A boste  kej kuhale? Jaz bom dans na župci in solati brez debate.Moj dragec nej se pa sam postreže.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.12.2009 9:24:54   
Anonimen
boob, user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.12.2009 9:26:20   
Anonimen
ja jz bom kuhala, juhico pa vratovino, sam ne vem kako jo bom naredila, krompir in solato

verjetno bo vse v pečici pečenouser posted image


jz sem pa žespet  smetnjakuser posted image user posted image

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.12.2009 9:30:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30
jz sem pa žespet  smetnjakuser posted image user posted image


Cveka user posted image
otroci, nič nočejo pojesti???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.12.2009 9:33:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30
jz sem pa žespet  smetnjakuser posted image user posted image


Cveka user posted image
otroci, nič nočejo pojesti???


mah neki začne jest, pol pa neha k je kao zanič in hoče drugo, in k sem jz taka da mi je škoda vsake hrane stran vršt pol pojem za njimuser posted image   mah bo že. sej se bom navadla da ne bom čist zmerom vsega pojedla za sinkom, za hčerkico že zdaj nič ne jemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.12.2009 9:48:56   
Anonimen
meni sta tudi otroka največja grožnja v vzdržnosti diete,... so tudi mene naučili, da je treba vse pojesti in da hrane ne smemo stran metati,...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.12.2009 9:52:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

meni sta tudi otroka največja grožnja v vzdržnosti diete,... so tudi mene naučili, da je treba vse pojesti in da hrane ne smemo stran metati,...


ja in k te tako naučijo pol pa sam tako delaš namesto da bi stran metuuser posted image   in jz bom začela tako delatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.12.2009 9:56:13   
_ella_
Jutroooooo

jst sem se pa končno enkraat naspala Je moja spala od 8 do 12 pa do 5 in do zdaj.user posted image Drgač se pa zbuja na 2 uriuser posted image   Jaz imam kavo in muesli že naštiman, potem grem pa v štacuno, da grem nabrat stvari, za drug teden. Bom že kar malo začela, čokolada je že skor fučuser posted image  Sem se tudi v decembru zredila za 2 kguser posted image  Bom mrala biti zdej bolj stroga do mene user posted image

Bom kasneje napisala, kaj sem kuhala, ko bom vedla. Dobro da je moja še na mlekcu, se vsaj s njo še ne obremenjujem.


Ščitnica- katastrofa punce, upam da se uredi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.12.2009 10:05:10   
Anonimen
ja, fajn je če nimaš skušnjave pri otrocihuser posted image user posted image

no pri nas bo pa možek danes kuhal kosilouser posted image   pol popoldne pa upam da gremo kam k če ne bom doma znorelauser posted image



(odgovor članu _ella_)
  Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.12.2009 10:23:39   
viroza
Mene pa peljejo na južno mi ni treba kuhat.Pol pa user posted image peljat na sprehod in pol v LJ. lučke gledat.Je reku tamali nej ne pozabem dnarnice sabo vzet. Mat... je prefrigan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.12.2009 11:27:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Mene pa peljejo na južno mi ni treba kuhat.Pol pa user posted image peljat na sprehod in pol v LJ. lučke gledat.Je reku tamali nej ne pozabem dnarnice sabo vzet. Mat... je prefrigan.


ja naš je isti, je še tojk prefrigan da gre v denarnico gledat če je kaj dinarčkov notuser posted image

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.12.2009 18:46:31   
Anonimen
Tudi vam želim dati malo dodatne spodbude.V resnici si jo lahko daste sami. Vsak dan si povejte kaj lepega!
Nekaj primerov pozitivnih spodbud:
  • Nasmehni se!
  • Zaupam vase.
  • Pričakujem najboljše
  • Kilogrami se z lahkoto topijo.
  • Moje telo je zdravo.
  • Z lahkoto ohranjam svojo idealno težo.
  • Danes je moj dan!
  • Sem živi magnet za uspeh.
  • Ljubim življenje!
  • Z lahkoto dosežem in vzdržujem svojo idealno težo.
  • V mojem življenju je vse dobro....


  • evo tole sm danes dobila na svoj mail; mi ena ženska pošilja ful pametne nasveteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lep  večeruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?