|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samo res tako povezani.....
4.12.2009 9:06:10   
mamamajča
....da začutimo?

Punce, lepim vam eno zgodbo, ki sem jo nekje že objavila, zgolj iz razloga, ker bi rada, da se mi javi tisti/a, ki je kaj takega že doživel/a. Hvala!

Bila je krasna sobota- 1. avgust.
Vroče, sončno, kot nalašč za skok v bazen. A ker sem morala dopoldne še delati, smo se odločili, da ima korenjak 4 urice več kot dovolj za čofotanje, zvečer pa piknik pri svakinji- skratka, čakal nas je lep poletni dan.

Moram priznati, da sem se ta dan bazena veselila kot majhen otrok.
Potem pa se je nekaj zgodilo.....

Nismo bili še dolgo, Marki je šele začel uživati, jaz pa sem kar naenkrat otopela, postalo mi je slabo. Zagrabila me je nekakšna tesnoba in zdelo se mi je, da me duši.
Zajokala sem in prosila, da gremo domov.

Dragemu seveda nič jasno, saj smo šele prišli, a je kmalu videl, da se ne hecam, oz., da se zares slabo počutim.
Pokazal mi je na malčka, kako uživa ter me prosil, če lahko zdržim samo še urico (da se seveda nismo šli samo obračat.)
Seveda sem za otroka potrpela, ampak bilo je mučno.
Saj sama nisem vedela, kaj je narobe, samo tako zelo sem želela domov.
Končno smo se odpravili.

Po kopanju smo bili namenjeni na piknik, kjer bi prespali, zato smo imeli prav vse s sabo.
A vseeno sem želela, da me najprej pelje domov.

Malo je bil nejevoljen, ker smo kar tavali brezveze sem in tja, brez da bi imela za to vsaj en smiseln razlog, a je potrpežljivo molčal.

Pred blokom sem prosila, naj me počakata v avtu, ker skočim gor in se takoj vrnem.

Po stopnicah sem skoraj "poletela, " tako se mi je mudilo.
Še preden sem dobro stopila v stanovanje, sem že držala za slušalko in klicala k mojim.
Oglasi se sestra, ki je najprej zakričala:
- Ki maš telefon?
- Prazno baterijo mam, sem odgovorila. Kaj je?
-Ata je v bolnici, mi pove....

To me niti ni veliko šokiralo, saj ima sladkorno in je bil že dvakrat hospitaliziran, a nič hujšega, zato tudi tokrat pomislim, da je kaj podobnega.
-Kaj pa je? vprašam.
-Ne vejo....

Kakor hitro sem zaslišala besedi "ne vejo," se mi je vse ustavilo, ker sem se zavedla, da je veliko bolj resno, kot sem mislila. Okrog mene tema, slišala sem samo še.... helikopter.....
V paniki sem prekinila, tel. mi je padel iz rok, nisem mogla dihati...
Tekla sem po stopnicah, zakričala mojima, naj prideta gor, nato pa se zbrala in ponovno poklicala nazaj.
Tokrat se oglasi mama, presenetljivo mirna, ki me prosi, naj se umirim in jo poslušam.
Povedala mi je, da je ata doživel hudo nesrečo med delom v avstriji ter da je s helikopterjem prepeljan v bolnišnico.
Kasneje smo izvedeli, da ima velike možganske okvare ter da ni pri zavesti....

Danes je 4. mesece in nekaj od nesreče.
Ata še vedno ni doma, zdaj je po dveh mesecih bolnišnice še v inštitutu za rehabilitacijo.
Hodi, ne govori, uči se pisati..... Ampak je tukaj, z nami!

Ko pomislim za nazaj.....
Vedela sem. Že v bazenu sem čutila, da je nekaj narobe, zato me je vleklo domov.
in še najbolj zanimivo...... Tri dni kasneje mama pripoveduje, kako ji je prav v soboto, ob isti uri, v službi postalo slabo, nog ni več čutila in svetovali so ji, naj gre domov,,,,,,,
Kar se je pripetilo meni, ji nisem nikoli opisala......

Hvala, ker ste prebrale mojo zgodbo.
Danes že lažje diham, čeprav je hudo. A ko se spomnim, me še zmeraj stisne....

Rada bi vedela, če ima še kdo podobno izkušnjo....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Samo res tako povezani.....
4.12.2009 9:13:27   
matejchy
Pri meni se je zgodilo nekaj podobnega, ko sem izvedela, da je stari ata zelo bogi in da ni več pomoči, se je meni tri dni zapored ponoči sanjalo, da smo bli na pogrebu. In tretje jutro je umro. 

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Samo res tako povezani.....
4.12.2009 9:13:56   
Hope2
Take zgodbe nimam. Zanimivo in super, da je ati z vami. Vse dobro mu želimuser posted image


Se pa meni velikokrat zgodi oz skoraj vedno), da ko začnem o nekom razmišljat, me potem ta oseba pokliče v roku 1-10 minut ali pa me vsaj kontaktira na kakršen koli način. Na moža in zelo bliske prijatelje to najbolj držiuser posted image . Ni kaj, malo čarovnice je v meniuser posted image

Zdaj sem se spomnila, da je vedno (4x) nekdo od zelo bližnjih umrl, če sem jaz sanjala, da mi je zob izpadel.


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 4.12.2009 9:16:49 >

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Samo res tako povezani.....
4.12.2009 9:24:41   
mika
ja, men se to dogaja redno, za velike stvari in majhne vsakdanje.....če želiš, se mi javi

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Samo res tako povezani.....
4.12.2009 9:25:23   
spps
Jaz imam podobno izkušnjo, vendar s slabim koncem...

En petek zvečer sem bila z mojim na pijači, pa sem poklicala brata, če se nama pridruži, vendar se je na telefon oglasil njegov prijatelj pri katerem je bil prej, ker je brat pustil gsm pri njem in rekel,da mu bo naročil,da me pokliče, ko se vrne. Brat se ni več vrnil - vzel si je življenje. Naslednji dan mi je že od jutra naprej šlo nonstop nekaj narobe ...
Med službo me kliče mama in pove,da brata ni več med nami...
Potem sem izvedela,da je čas smrti približno takrat, ko sem ga prejšnji večer klicala...

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Samo res tako povezani.....
4.12.2009 9:32:27   
uwaga
Jaz temu pravim šesti čut. Meje že večkrat opozoril na prijetne in neprijetne dogodke.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Samo res tako povezani.....
4.12.2009 9:44:59   
majch

Jaz kar verjamem v tako povezanost...so jo menda dokazali predvsem pri enojajčnih dvojčkih, je pa gotovo možna tudi med drugimi sorodstvenimi vezmi. Videla sem, kako je nekdo prosil fanta in punco (par) naj zapreta oči in ju prosil, naj dvigneta roko, če bosta kaj čutila. Ko se je potem dotakni fantove rame, sta roko dvignila oba. Ok...ne najboljši primer...pa vendar...
Sicer pa moja mami prisega, da ima v zvezi z mano vedno neke prebliske. Nazadnje je rekla, da od 4 zjutraj ni mogla spat in je vedela, da se nekaj dogaja. Takrat sva z dragim odšla rodit in sva ji šele kasneje sporočila, da bova res ostala v porodnišnici...kaj pa vem...vse je možno...sploh, če sta si vidva z očetom blizu...

user posted image za tvojega atka, da bo hitro okreval.


_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Samo res tako povezani.....
4.12.2009 10:22:49   
mojcaziga
Sama nikoli nisem verjela v te stvari, ampak potem pa se mi je začelo dogajati vedno več čudnih stvari.
Najbolj srhljiva je ta:
Imela dedka, ki je imel pljučnega raka. Po vseh zapletih mu je končno šlo na bolje in si je opomogel.  Eno noč sem šla spat in v sanjah sem ga videla, sem se ga dotaknila, ko se je usedel zraven moje postelje in se prišel poslovit. Zbudila sem se in je bila ura okoli pol tretje zjutraj. Kljub pozni uri sem poklicala babico, ki je rekla, da ga rešilec pravkar pelje v bolnico in takrat je tudi umrl.

Ena pa je od moje mame. Že od malega sem bila na atija ful navezana in bog pomagej, da bi šel kam brez mene. No in en dan si vzame dopust, da bova šla skupaj na tv servis (ja, se je bilo treba 40 km peljat do servisauser posted image ), potem pa na tortico in domov. to je bilo še pred šolo in zbudil me je okoli 7ih zjutraj. Mama je imela službo popoldne. In ko sva bila pri vratih, je mama rekla, da me ne pusti. Jaz v jok in na koncu sta se ful skregala, ampak mama ni popustila. Ostala sem doma. No, čez 1 uro pride policija na vrata, da je imel ati hudo prometno nesrečo. Je sicer preživel, ampak jaz verjetno ne bi.

Je kar grozno, ko na to tako pomisliš user posted image

lp

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Samo res tako povezani.....
4.12.2009 10:23:04   
mojčika
Tako sem jaz možu že dvakrat rešila življenje.

No nekako tako. Sem že šla spat, on pa je ostal v dnevni pred TV. Sem že spala, ko me nekaj zbudi in mi reče, da moram v dnevno. Mož je bil tam v krčih, nezaveden. (Hipa, sladkorna)

Povezani, ne vem, ali pač imamo angele varuhe.

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Samo res tako povezani.....
4.12.2009 10:35:31   
**Tinkara78**
Imam prijateljico s katero sve na isti valovni dolžini. Mislim nanjo pa me pokliče, največkrat sploh ni potrebno razlagati kaj katera misli. Najboljše je pa bilo, da sta doma naredila test za nosečnost pa me kliče in jaz namesto zdravo rečem: vem noseča si. Še zdaj ne more verjeti, da sem to vedela. Pa ni edina ko sem takoj vedela da je noseča.

Zadnjič se peljem z malo k zobozdravniku in premišljujem o tem, da ji verjetno ne bodo pulili zoba. Pridem tja in se zobozdravnica nekaj pripravlja pa jo vprašam kaj bo delala, pa reče da bo pulila. Me je skoraj kap. Seveda nisem dovolila.

Potem se peljeve v vrtec (seveda zamujave) in si mislim, najboljše da bo vrtec zdaj prazen. Sparkiram na cesti in mala že skoraj zunaj ko se mi ena vzgojiteljica dere, da naj greve na drugo lokacijo ker so vsi na predstavi !?

Dosti je tega.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Samo res tako povezani.....
4.12.2009 10:37:23   
Anonimen
noc, predno je umrla moja prababica sem imela sanje.

moj rostni dan. oma mi je za darilo prinesla parfum. v beli skatlici s crnim krizem.
naslednji dan jo je zadela kap. do smrti. prej popolnoma zdrava, ce odstejem starorstne tegobe.

potem pa se še nadaljuje.....

mi2 sva bili zelo povezani. in moja oma je vedno jamrala, da bo kar umrla. itak mi je slo to na zivce. in me 1x pelje v svojo spalnico. in rece...draga moja pravnucka. ko bom pa jaz umrla, pa tebi polagam na srce: ko bom lezala na parah, prosim pridi v mojo spalnico in poskrbi, da bo TA sveca gorela ob meni, v roke naj mi dajo TA molitvenik in me pokrijejo s TO ruto.

ma meni se je frckalo, kaj govori ta moja omica(imela sem okoli 10 let). jaz sem seveda v eni uri pozabila kaj mi je narocila. itak sem si mislila da je mal zmesana.

no, naprej....
ko je umrla, smo sli k njej domov.(zivela je v hisi z mojo staro mamo in atom). lezala je doma. v mamini in atovi spalnici. ko sem stopila v hiso, se gledala samo naprej in sibala v kuhinjo. nisem si upala niti pogledat v spalnico. stara mama mi je govorila, naj se grem poslovit od nje. pa si nisem upala. sploh nisem upala stopit v spalnico, v prsih me je tiscalo in tezko sem dihala cel dan.
proti veceru pa sem se spomnila, kaj me je prosila. rekla sem ocetu, naj gre z mano v njeno spalnico. sama se nisem upala niti premaknit.bila se popolnoma otopela. cel dan. in gre oci z mano in mu recem, naj odpre predal in naj prizgejo to sveco, ji dajo molitvenik in pokrijejo z ruto.
ko so to naredili........OMG!!!!!!!!! kot da bi me nekdo fajn stresel. ves pritisk je popustil in z lahkoto sem sla do nje, jo pobozala in se od nje tudi poslovila.
stara sem bila 15 let.

in verjamem, da mi ni pustila, da bi na kaj takega pozabila....
uh, me je kar malo strah postalo....

(odgovor članu mojčika)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Samo res tako povezani.....
4.12.2009 10:39:49   
Čebel@
pred sedmimi leti,ko sem hodila še v srednjo šolo(17 let).....okoli 10.00 dopoldan(tik pred malico),se mi naredi tema pred očmi in me zavrti.Ko sem prišla k  sebi,sem pogledala na uro in ura je mirovala,pogledam še enkrat,ura dela.Ko je bilo konec pouka(so nas malo prej spustili domov) sem šla s kolegico na avtobusno postajo,kmalu se je pripeljal bus ampak sem rekla da bom počakala naslednjega(20minut) da bo šla še moja mami na tist bus.Uglavnem:počaka naslednjega,se peljem proti domu,mami ni vstopila na avtobus-ok,pač jo je nekdo peljal.Kot vsak dan,sem predno sem šla domov,šla najprej mamo(staro mamo)pozdravit,ki je živela v sosednjem bloku,pozvonim-nič.Poklukam-zaklenjeno.Ok,pač je nekam šla,čeprav ve da jaz pridem k njej.Grem domov,kjer za mizo sedita foter in sestra,mami pa stoji ob zidu in imela je tak obraz ko ga ima le takrat ko je hudo bolna.Začutim,da nekaj ne štima.Mami mi pove,da so mamo pred 20 minutami odpeljali,ker je zaspala.

Če bi šla jaz na 1.avtobus,bi ravno videla,kako jo odnašajo,tako pa je bilo nekaj nad mano,da mi je bil ta pogled prišparan.Izgubila sem najboljšo prijateljico,mojga angela varuhauser posted image

To sem zelo težko natipkala,user posted image  zraven ko dež,ampak sem vesela za vse,ki se je pa dobro končalo

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Samo res tako povezani.....
4.12.2009 10:42:42   
Anonimen
evo se ena:

ko je umrla sestra od moje stare mame. bilo je se 5 sester. ko je ta umrla, je vsem 4im zacel nenormalno ampak RES NENORMALNO ropotat hladilnik, in zunaj ceste se je pojavil tak hrup, kot da bi se pod oknom peljalo 30 tovornjakov.

staro mamo poklice sestra in ji rece.....jana, mislim, da je jelka umrla. pa je mama odgovorila, ja, vem! cez par minut jih je poklicana tretja sestra in sporocila zalostno novico....user posted image user posted image user posted image user posted image

ko je pa moji mami umrla mama, pa naj bi se vsem v druzini,bilo je 5 otrok, ustavile ure na rokah, plus 2 uri v spalnici.
ma dobro, to ne vem ce bi verjela, samo ne vem zakaj bi mi mami nalagala....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Samo res tako povezani.....
4.12.2009 10:44:20   
Anonimen
jooooj, te teme pa ne smem zvecerbrat....ze zdj sem cist trda!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Samo res tako povezani.....
4.12.2009 10:53:36   
mamamajča
krasen odziv, punce, hvala vam!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Samo res tako povezani.....
4.12.2009 11:17:52   
madela
No,pa naj še jaz napišem svojo izkušnjo.
Bila sem v drugo noseča. V drugi polovici nosečnosti mi je ginekologinja povedala,da ima moj otrok vodeno glavo,da je full premajhen in predroben. Hodila sem od enega zdravnika do drugega,ki se niso mogli odločit ali je kaj narobe ali.
Jaz sem nekako v sebi vedela,da se oni motijo v teh stvareh,ki jih govorijo,po drugi strani pa sem čutila,da je z otročkom vseeno nekaj zelo narobe-ampak ne to kar govorijo oni. Vedela sem tudi,da bo fantek,čeprav na UZ nikoli ni videla.
Še en dan pred porodom sem bila pri zdravniku,ki me je na drug dan zjutraj poslal v porodnišnico,ker bi mi naj propadala posteljica.
Rano zjutraj sem dobila popadke. Rodila sem krepkega,normalno razvitega fantka. Posteljica je bila ok.
A že čez nekaj ur so se moji strahovi izkazali za pravilne. Odpeljali so mi ga zaradi hude srčne napake na operacijo v Ljubljano.

Zelo podobno se je zgodilo tudi moji mami. Rodila je sina,vendar je slutila,da je nekaj hudo narobe. Zdravniki so zatrjevali,da je zdrav. Umrl je pri 8 mesecih,zaradi srčne napake user posted image user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Samo res tako povezani.....
4.12.2009 11:54:18   
liliana
Ko je dedek umrl, sem nepričakovano prišla iz Maribora, kjer sem študirala, dva dni prej.....še zdaj ne vem zakaj, sem se v eni minuti tako odločila in šla....ne prej in ne pozneje nikoli nisem tega storila......ko sem prišla domov, sem šla na kosilo k dedku in babici, zvečer pa je umrl.....mi je pa bilo zelo lepo, da sem bila pred tem pri njemu.....

Ko sem bila prvič noseča sem ene trikrat sanjala, da sem imela splav.....grozne sanje.....in v 10 tednu nosečnosti sem fasala vodene koze in res šla na splav.......

Kaj pa vem kaj je to....ali so naključja, ali je res nekaj.....raje ne razmišljam o tem....user posted image ker recimo pri kakih drugih tragičnih dogodkih, ko je očeta zadela kap, ko so umrle babice nisem začutila nič podobnega.....90 % sanj pa se mi itak ne uresniči......tako, da se sama bolj nagibam k naključjem......

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Samo res tako povezani.....
4.12.2009 12:02:49   
Hope2
Ok, ampak to je že vse skupaj ratalo malo spuki in skeri

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Samo res tako povezani.....
4.12.2009 12:18:02   
oka

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Ok, ampak to je že vse skupaj ratalo malo spuki in skeri


Pa saj je vse, kar je nekako povezano s smrtjo spuki in skeri, ker ne vemo kaj se zgodi po tem, ko nekdo umre. So sicer razne teorije ampak dokazano ni pa nič. Prav tako je spuki in skeri, če imaš tak slab občutek in strah, da je nekaj narobe pa ne veš kaj je to, niti tega, kako to preprečiti.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Samo res tako povezani.....
4.12.2009 12:20:26   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: oka


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Ok, ampak to je že vse skupaj ratalo malo spuki in skeri


Pa saj je vse, kar je nekako povezano s smrtjo spuki in skeri, ker ne vemo kaj se zgodi po tem, ko nekdo umre. So sicer razne teorije ampak dokazano ni pa nič. Prav tako je spuki in skeri, če imaš tak slab občutek in strah, da je nekaj narobe pa ne veš kaj je to, niti tega, kako to preprečiti.


Maš prav, ampak ker ni nič dokazano, se jaz lahko še komot prepričujem in verjamem, da ni nič na temu, da ni duhov.... in sem srečna, samo ko to berem, me pa kar srh spreletava, si spet ne bom upala spat

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Samo res tako povezani.....
4.12.2009 14:03:20   
mojčika
Še ena. Z možem sva si želela še enega otroka, a ni in ni šlo. No neke noči sanjam, da sem noseča, se zbudim, naredim test in +user posted image





Pa danes zjutraj ob 7.00 me moja ta velika vpraša, mama, kdaj bo sneg. čez uro in pol, medtem ko sem brala to temo, kaj pravite, kaj je začelo padatiuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mojčika -- 4.12.2009 14:06:07 >


_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Samo res tako povezani.....
4.12.2009 14:16:37   
oka
Pa danes zjutraj ob 7.00 me moja ta velika vpraša, mama, kdaj bo sneg. čez uro in pol, medtem ko sem brala to temo, kaj pravite, kaj je začelo padati


To pa mene moja sprašuje že tam nekje od konca avgusta.

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
4.12.2009 14:21:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uwaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
4.12.2009 14:40:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Samo res tako povezani.....
4.12.2009 14:58:07   
mojčika

IZVIRNO SPOROČILO: oka

Pa danes zjutraj ob 7.00 me moja ta velika vpraša, mama, kdaj bo sneg. čez uro in pol, medtem ko sem brala to temo, kaj pravite, kaj je začelo padati


To pa mene moja sprašuje že tam nekje od konca avgusta.



He he, mene je to danes vprašala prvič :-)

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?