|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:01:44   
Šaki
ja onasis tud jz sem včasih preveč živčna.
pol pa sama sebe vprašam ali se splača.

sej če ti zdj tolk ne je ti bo že počasi začela.
boš vidla.
moja tud ni tolk pila čez dan komaj da je spila en deci.pa sem se skos sekirala.ž
zdj je čist druga slika.
verjetn ne rabi tolko.
,malo še počakaj opazuj.
jz mislm da ji bo zlavfalo.sigurno!


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:02:45   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: claud

A hoferjeve plenice kupujes? in ce ali so ok in kaksna je cena?

Mi smo kr na pamperskah in se to samo mullerjeve in samo vijolcne ali te nove bele.....pr ostalih ma prec rdeco rit....

So user posted image ...56 oz 50 komadov 6 €.... jim nič ne manjka....

Tamika...pri nas je imel Vito 5 tik preden se je odvadil od njih.....user posted image user posted image user posted image on ima itak full malo ritko.....user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:03:38   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Čebel@..se ti opravičujem, če te napadam (ni tako mišljeno) in hvala tebi Urša...... res ne vem kaj bi še naši kuhala, ker noče nič jest....na žlico pa sploh..... Ona bi vsako stvar v roke pa da sama je.....grr prav jezi me.....user posted image




sploh ne vzamem to kot napad,ampak pogovoruser posted image user posted image user posted image ....se pa strinjam s claud da vedjetno Evita več pokuri(naša se komaj plazi) in lahko da ne potrebuje toliko hrane......ne sikeraj se

Ma se sekiram....sem na robu živčnega.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  včeri sem mislila, da bom oba pustila in šla ven.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mi ta velik mulc tok živc potegne....user posted image user posted image  Nič ne uboga....pol dam pa še ta malo spat...že skoraj zaspi...pa se Vito spomni, da bi pravljico, masažo...u glavnem jo predrami in smo spet na začetku... saj bi ga...sam je še otrok in ni nič kriv..... ta strga pa itak ni.... pride k je že vsega konc...
jaz ko pridem do roba,grem na balkon in 5 minut globoko diham čene je lahko joj.......Vito je načeloma že velik fant in marsikaj zastopi,zato bi se jaz pogovorila z njim,da go Evita spi,da se jo ne sme buditi da pa lahko recimo vidva takrat kaj počneta skupaj,ampak potiho(samo predlog,da ne boš vzela da ti solim pamet)-je pa res da je lažje govorit kot pa če imaš doma 2 mala otroka in si sam za vse......če/ko rabiš pogovor in se moraš izpričat,lahko utipkaš mojo cifro in se spucašuser posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:03:58   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Šaki

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Men se ne zdi da premalo pijemuser posted image mah lahko pa da res, grem kozarec vode spituser posted image


no kolk pa popiješ tko čez dan?



Zjutraj ponavadi kozarec vode ob kavici, pa en 3 dcl čaja, potem pa sigurno še 2 x po 3 dcl čaja, pa vmes vodo - to pa ne vem točno koliko.

Šaki katera si že ti? Joj tile vaši novi nicki me begajo user posted image user posted image user posted image user posted image



bad birl sem blauser posted image

probaj vsaj 2- 3 litre boš pol vidla če je to krivo.
če pa ni ppol pa ne vem.
meni je dr rekla da mam migreno.
samo odkar veliko pijem me ne boli več.
trkaaaaaaam!


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:04:42   
claud

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Čebel@..se ti opravičujem, če te napadam (ni tako mišljeno) in hvala tebi Urša...... res ne vem kaj bi še naši kuhala, ker noče nič jest....na žlico pa sploh..... Ona bi vsako stvar v roke pa da sama je.....grr prav jezi me.....user posted image





Onasiss te čist zastopim kako se počutišuser posted image user posted image user posted image Kaj pa kakšni makaroni, svaljki, slivovi knedelčki, a tud pire ji ne gre?


Če je bolj gosto hoče sama....če je pa kaj na žlico mora biti pa full tekoče..... včeri sem ji makarone dala....z veliko omake...pa ni bilo uredi...pa sem morala potem fulll vode dolit, da so bili full tekoči je pa jedla...user posted image user posted image user posted image  ne vem več......
Vito je vse pojedu k je bil tok star.....user posted image

user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image prou em tocno kako ti je...k sm se ful sekirala k mi ni nc jedla...
in sm ji dala 5 razlicnih stvari, sam da je kj pojedla....
Mah pol sm pa rekla da ji bom pac dala tist kar ji je dobr in tko je neki casa bolj kot ne zivela od josk, jogurtov, sadja..... pol sm ji dala zemljico...in je zacela se ucit da more kaksno stvar mal prezvecit....in se mi zdi da odkar sem ji dala zemljico je zacela pa jest....
in ji tud ne pasiram vec...sam z vilico pretlacim in je ok....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:05:36   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Čebel@..se ti opravičujem, če te napadam (ni tako mišljeno) in hvala tebi Urša...... res ne vem kaj bi še naši kuhala, ker noče nič jest....na žlico pa sploh..... Ona bi vsako stvar v roke pa da sama je.....grr prav jezi me.....user posted image




sploh ne vzamem to kot napad,ampak pogovoruser posted image user posted image user posted image ....se pa strinjam s claud da vedjetno Evita več pokuri(naša se komaj plazi) in lahko da ne potrebuje toliko hrane......ne sikeraj se

Ma se sekiram....sem na robu živčnega.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  včeri sem mislila, da bom oba pustila in šla ven.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mi ta velik mulc tok živc potegne....user posted image user posted image  Nič ne uboga....pol dam pa še ta malo spat...že skoraj zaspi...pa se Vito spomni, da bi pravljico, masažo...u glavnem jo predrami in smo spet na začetku... saj bi ga...sam je še otrok in ni nič kriv..... ta strga pa itak ni.... pride k je že vsega konc...


Onasiss te zastopim in vsaki kdaj pride do tega da bi šla mal vn na zrak se zluftat. Midva ravno zarad tega da Nejc ne zbudi Žiga, imamo večerni obred (branje pravljic, crklanje,..) v spalnici, tam tudi zaspi in ga zvečer samo prenesem v njegovo sobico. Kaj pa če gre Vito prej spat kot Evita? Mogoče bi pa to šlo? Sicer so pa vsi naši otroci kdaj mali vragci ampak po drugi strani si pa vsak dan znova rečemo kakšenga angelčka mamo, če ne prej ko spančkajouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:06:50   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: claud

A hoferjeve plenice kupujes? in ce ali so ok in kaksna je cena?

Mi smo kr na pamperskah in se to samo mullerjeve in samo vijolcne ali te nove bele.....pr ostalih ma prec rdeco rit....

So user posted image ...56 oz 50 komadov 6 €.... jim nič ne manjka....

Tamika...pri nas je imel Vito 5 tik preden se je odvadil od njih.....user posted image user posted image user posted image on ima itak full malo ritko.....user posted image


Jaz mam za Nejca še kar 4  (itak sam za ponoč rabimo), bosta mela kar skupaj ene user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:07:53   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Čebel@..se ti opravičujem, če te napadam (ni tako mišljeno) in hvala tebi Urša...... res ne vem kaj bi še naši kuhala, ker noče nič jest....na žlico pa sploh..... Ona bi vsako stvar v roke pa da sama je.....grr prav jezi me.....user posted image




sploh ne vzamem to kot napad,ampak pogovoruser posted image user posted image user posted image ....se pa strinjam s claud da vedjetno Evita več pokuri(naša se komaj plazi) in lahko da ne potrebuje toliko hrane......ne sikeraj se

Ma se sekiram....sem na robu živčnega.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  včeri sem mislila, da bom oba pustila in šla ven.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mi ta velik mulc tok živc potegne....user posted image user posted image  Nič ne uboga....pol dam pa še ta malo spat...že skoraj zaspi...pa se Vito spomni, da bi pravljico, masažo...u glavnem jo predrami in smo spet na začetku... saj bi ga...sam je še otrok in ni nič kriv..... ta strga pa itak ni.... pride k je že vsega konc...


Onasiss te zastopim in vsaki kdaj pride do tega da bi šla mal vn na zrak se zluftat. Midva ravno zarad tega da Nejc ne zbudi Žiga, imamo večerni obred (branje pravljic, crklanje,..) v spalnici, tam tudi zaspi in ga zvečer samo prenesem v njegovo sobico. Kaj pa če gre Vito prej spat kot Evita? Mogoče bi pa to šlo? Sicer so pa vsi naši otroci kdaj mali vragci ampak po drugi strani si pa vsak dan znova rečemo kakšenga angelčka mamo, če ne prej ko spančkajouser posted image user posted image user posted image user posted image




ja glede spanja sem pa jz zakoj ko sva prišli domov začela na tem.sem rekla da mala spi pa je zelo lepo razumel.
vedno sem mu poovedala da ko spi se ne sme dret pa tko.pol mu je kapnilo.
probaj kakšpno foro.
spela ima dojenčka pol pa sem andražu rekla naj da dojenčka spat ga pokriej da spi tako kot sestrica.da bo zdaj tiho da bosta lahko spala.
probaj.


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:09:42   
claud
Jst tud fuuuul premal pijem...enostavno nism tok zejna....pomoje da v celem dnevu mogoce pol litrauser posted image

Aja onasis se to! Jst sm veckrat bla tok z zivci za hrano za konc da sm vse spustila ce je bil moj doma pa sm rekla nared neki, jst ne morm vecuser posted image
In se sama seb zdele zdim grozna k sm tole se spomnla, ampak tko je blo...

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:10:10   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Šaki

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Čebel@..se ti opravičujem, če te napadam (ni tako mišljeno) in hvala tebi Urša...... res ne vem kaj bi še naši kuhala, ker noče nič jest....na žlico pa sploh..... Ona bi vsako stvar v roke pa da sama je.....grr prav jezi me.....user posted image




sploh ne vzamem to kot napad,ampak pogovoruser posted image user posted image user posted image ....se pa strinjam s claud da vedjetno Evita več pokuri(naša se komaj plazi) in lahko da ne potrebuje toliko hrane......ne sikeraj se

Ma se sekiram....sem na robu živčnega.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  včeri sem mislila, da bom oba pustila in šla ven.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mi ta velik mulc tok živc potegne....user posted image user posted image  Nič ne uboga....pol dam pa še ta malo spat...že skoraj zaspi...pa se Vito spomni, da bi pravljico, masažo...u glavnem jo predrami in smo spet na začetku... saj bi ga...sam je še otrok in ni nič kriv..... ta strga pa itak ni.... pride k je že vsega konc...


Onasiss te zastopim in vsaki kdaj pride do tega da bi šla mal vn na zrak se zluftat. Midva ravno zarad tega da Nejc ne zbudi Žiga, imamo večerni obred (branje pravljic, crklanje,..) v spalnici, tam tudi zaspi in ga zvečer samo prenesem v njegovo sobico. Kaj pa če gre Vito prej spat kot Evita? Mogoče bi pa to šlo? Sicer so pa vsi naši otroci kdaj mali vragci ampak po drugi strani si pa vsak dan znova rečemo kakšenga angelčka mamo, če ne prej ko spančkajouser posted image user posted image user posted image user posted image




ja glede spanja sem pa jz zakoj ko sva prišli domov začela na tem.sem rekla da mala spi pa je zelo lepo razumel.
vedno sem mu poovedala da ko spi se ne sme dret pa tko.pol mu je kapnilo.
probaj kakšpno foro.
spela ima dojenčka pol pa sem andražu rekla naj da dojenčka spat ga pokriej da spi tako kot sestrica.da bo zdaj tiho da bosta lahko spala.
probaj.


Šaki kok je pa star Andraž?

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:10:29   
Onasiss
user posted image user posted image user posted image  joj hvala vam....z Vitom se veliko igrava skupaj, bereva pravljice, igrava s kockami...ma ni da ni.... sam ga je Onasis malo razvadu z večerno masažo, pa vedno sprašuje kje je oči, pa kdaj pride.....ah sej bo.... bom morala na masažo.... čimprej!!!user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:10:50   
Šaki
3 leta

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:12:06   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

user posted image user posted image user posted image  joj hvala vam....z Vitom se veliko igrava skupaj, bereva pravljice, igrava s kockami...ma ni da ni.... sam ga je Onasis malo razvadu z večerno masažo, pa vedno sprašuje kje je oči, pa kdaj pride.....ah sej bo.... bom morala na masažo.... čimprej!!!user posted image


kakšnomasažo???

no jz moram včasih noge čohat.tko reče.
in od tega kar zaspi.
že od mejhnega sem ga skos po nogicah masirala da mu je še zdj ostalouser posted image


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:12:36   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

user posted image user posted image user posted image  joj hvala vam....z Vitom se veliko igrava skupaj, bereva pravljice, igrava s kockami...ma ni da ni.... sam ga je Onasis malo razvadu z večerno masažo, pa vedno sprašuje kje je oči, pa kdaj pride.....ah sej bo.... bom morala na masažo.... čimprej!!!user posted image
pa ga naj samo oči masirauser posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:13:46   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

user posted image user posted image user posted image  joj hvala vam....z Vitom se veliko igrava skupaj, bereva pravljice, igrava s kockami...ma ni da ni.... sam ga je Onasis malo razvadu z večerno masažo, pa vedno sprašuje kje je oči, pa kdaj pride.....ah sej bo.... bom morala na masažo.... čimprej!!!user posted image


Onasiss sej zato smo pa tuki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:15:14   
Urša08
Šaki a kako nam znese bit tok na rruser posted image user posted image user posted image Jaz mam računalnik med kuhinjo in dnevno in potem lahko komot vsake toliko pokukam, ko pospravljam, kuham, se s tamalima ukvarjamuser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:15:55   
Šaki
jz mam drug problem.zmerj gleda tv zelo blizu.pa ga skos opominjam.pa gre na kavč pa je čez 10 min spet tamuser posted image
ideje????


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:18:22   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Šaki

jz mam drug problem.zmerj gleda tv zelo blizu.pa ga skos opominjam.pa gre na kavč pa je čez 10 min spet tamuser posted image
ideje????

opominjat še naprej.....al pa če mu daste kak mini fotelček zraven kavča(al pa centimeter naprej) in bo mogoče rajši tam sedel

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:19:36   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Šaki

jz mam drug problem.zmerj gleda tv zelo blizu.pa ga skos opominjam.pa gre na kavč pa je čez 10 min spet tamuser posted image
ideje????



Mi smo to tako rešili, da če je šel dol iz kavča sem tv ugasnilauser posted image Sedaj mamo itak lcd ki ne škoduje samo ga še vedno opozorim da bom ugasnila in je koj na sedežni.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:22:48   
Šaki
ja bo treba vztrajat.
dj mi reč kakšen tv mate.kjer mi ga kupujemo pa ne vem kakšnega bi...spet ideje??????


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:22:57   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Šaki

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

user posted image user posted image user posted image  joj hvala vam....z Vitom se veliko igrava skupaj, bereva pravljice, igrava s kockami...ma ni da ni.... sam ga je Onasis malo razvadu z večerno masažo, pa vedno sprašuje kje je oči, pa kdaj pride.....ah sej bo.... bom morala na masažo.... čimprej!!!user posted image


kakšnomasažo???

no jz moram včasih noge čohat.tko reče.
in od tega kar zaspi.
že od mejhnega sem ga skos po nogicah masirala da mu je še zdj ostalouser posted image


Masira ga z neko zeliščno kremo po hrbtu.... oz ga je ko je bil malo prehlajen....

_____________________________

So what....

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:24:00   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Šaki

jz mam drug problem.zmerj gleda tv zelo blizu.pa ga skos opominjam.pa gre na kavč pa je čez 10 min spet tamuser posted image
ideje????


kaj pa če daš kako mizo vmes.....?

_____________________________

So what....

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:25:02   
Šaki
oh nič ne pomaga sej bom mogla kar posnet na tel ta stavek pa vsakič predvajat ko bo preblizuuser posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:25:19   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Šaki

ja bo treba vztrajat.
dj mi reč kakšen tv mate.kjer mi ga kupujemo pa ne vem kakšnega bi...spet ideje??????

midva imava navadno sony televizijo,kupila bova  pa plazmo al pa kaj podobnega

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:28:17   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Šaki

ja bo treba vztrajat.
dj mi reč kakšen tv mate.kjer mi ga kupujemo pa ne vem kakšnega bi...spet ideje??????


Midva sva kupla sony-ja - lcd.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?