|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 9:50:31   
Onasiss
Čebel@..se ti opravičujem, če te napadam (ni tako mišljeno) in hvala tebi Urša...... res ne vem kaj bi še naši kuhala, ker noče nič jest....na žlico pa sploh..... Ona bi vsako stvar v roke pa da sama je.....grr prav jezi me.....user posted image





_____________________________

So what....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 9:51:06   
Šaki
uf vidm da nekatere še dojite.pridne.no jz sem nehala kakšen mesec nazaj-malo več.

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 9:51:14   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Punce hvala za sončka, pri nas ga ni user posted image user posted image user posted image

Jaz ne vem zakaj me že dva dni skoz glava boliuser posted image


Pri nas tudi ni sončka...
Mogoče pa premalo piješ.....

_____________________________

So what....

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 9:52:02   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: claud

Jutro!

Evo sva se zbudile, zdj bova sle zajtrk jest...pol pa mal ven!


IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

tist je bilo doma tehtalo NI točno tko da bomo točne podatke dali drug teden.......ne napadam te,samo meni Hana ti težka in ne debela

mA..LEJ...vsa poanta je v tem, da naša full malo je... poje cca 5 žlic..pol je pa dost...in glavo stran obrača in pljuva ven... hoče sama nosit v usta in sama jest..pri tem pa nimam filinga koliko poje....ko sem vidla kako tvoja Hana lepo je...sem bla čisto paf.....pozitivno presenečena...in bi dala ma ne vem kaj,da bi moja tok pojedla.....user posted image ...zato mi je tistih 8 kil...kr neki....


onasis-sj bo...lej men Larissa zdj ene 2 tedna ful lepo je, prej pa tko k tebi Evita...

Za Hano pa mislm da je cist mozno da ma tam nekje kg....saj je bolj majhna....je pa res da je nism ze 100 let vidla....in se zmer ne vem kaj mata vidve z njeno tezko ritouser posted image user posted image
Evita tud verjetno vecino pojedene hrane pokuri, glede na to da ze hodi itd.

user posted image
A ze dajete plenice st.4, al ste se na 3?
Jst bom zdj naslednjo rundo kr 4 kupla....


nam je zmanjkalo 3 pa smo smo dali kar 4ko gor in jo bomo obdržali

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 9:52:08   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Punce hvala za sončka, pri nas ga ni user posted image user posted image user posted image

Jaz ne vem zakaj me že dva dni skoz glava boliuser posted image


Pri nas tudi ni sončka...
Mogoče pa premalo piješ.....



evo ravno to sem hotla našpisat.
mene ud tega boli ko dosti ne pijem.
popij dva kozarca vode na šus bo mogoče bolje.
probaj!


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 9:52:29   
TAMIKA3
da ne boste kuhale, martinovo kosilo samo za vas

user posted image

user posted image

dober tek


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 9:52:33   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Punce hvala za sončka, pri nas ga ni user posted image user posted image user posted image

Jaz ne vem zakaj me že dva dni skoz glava boliuser posted image


Pri nas tudi ni sončka...
Mogoče pa premalo piješ.....
jaz sem tudi pomislila da premalo piješ

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 9:53:47   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Čebel@..se ti opravičujem, če te napadam (ni tako mišljeno) in hvala tebi Urša...... res ne vem kaj bi še naši kuhala, ker noče nič jest....na žlico pa sploh..... Ona bi vsako stvar v roke pa da sama je.....grr prav jezi me.....user posted image





Onasiss te čist zastopim kako se počutišuser posted image user posted image user posted image Kaj pa kakšni makaroni, svaljki, slivovi knedelčki, a tud pire ji ne gre?

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 9:53:54   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: claud

user posted image
A ze dajete plenice st.4, al ste se na 3?
Jst bom zdj naslednjo rundo kr 4 kupla....



Tole sem hotla že omenit.... Kake 10 dni nazaj sem v Hoferju kupla 3... pa je bila ta mala vsa mokra...vedno... Pa mi je bilo full čudno zakaj...sem jo zvagala in valda...plenice so ji bile premajhne saj je 3 do 9 kil, vaga nam je pa pokazala nekaj čez 9... Tako, da sem morala po nov paket...po 4 in sedaj je ok!!!

_____________________________

So what....

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 9:53:58   
claud
Piskot- dojenje pri nama je se zelllllllooooo pogosto.....ker... ko smo na kavcu in lezimo kot kravo, jst umes ponavadi kr zaspim, Larissa pride do mene,me slece, se priklopiuser posted image user posted image

in ko se hoce sam mal pocrkljat ji tud dovolim....pac, ko ji ne bo vec ji ne bo....
tko da ene 5x cez dan zihr navali nameuser posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 9:54:27   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Čebel@..se ti opravičujem, če te napadam (ni tako mišljeno) in hvala tebi Urša...... res ne vem kaj bi še naši kuhala, ker noče nič jest....na žlico pa sploh..... Ona bi vsako stvar v roke pa da sama je.....grr prav jezi me.....user posted image




sploh ne vzamem to kot napad,ampak pogovoruser posted image user posted image user posted image ....se pa strinjam s claud da vedjetno Evita več pokuri(naša se komaj plazi) in lahko da ne potrebuje toliko hrane......ne sikeraj se

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 9:54:48   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: claud

Jutro!

Evo sva se zbudile, zdj bova sle zajtrk jest...pol pa mal ven!


IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

tist je bilo doma tehtalo NI točno tko da bomo točne podatke dali drug teden.......ne napadam te,samo meni Hana ti težka in ne debela

mA..LEJ...vsa poanta je v tem, da naša full malo je... poje cca 5 žlic..pol je pa dost...in glavo stran obrača in pljuva ven... hoče sama nosit v usta in sama jest..pri tem pa nimam filinga koliko poje....ko sem vidla kako tvoja Hana lepo je...sem bla čisto paf.....pozitivno presenečena...in bi dala ma ne vem kaj,da bi moja tok pojedla.....user posted image ...zato mi je tistih 8 kil...kr neki....


onasis-sj bo...lej men Larissa zdj ene 2 tedna ful lepo je, prej pa tko k tebi Evita...

Za Hano pa mislm da je cist mozno da ma tam nekje kg....saj je bolj majhna....je pa res da je nism ze 100 let vidla....in se zmer ne vem kaj mata vidve z njeno tezko ritouser posted image user posted image
Evita tud verjetno vecino pojedene hrane pokuri, glede na to da ze hodi itd.

user posted image
A ze dajete plenice st.4, al ste se na 3?
Jst bom zdj naslednjo rundo kr 4 kupla....




mi mamo 5 že nekaj časa


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 9:54:52   
Katjusa
evo mi2 nazaj, posvetovalnico imama jutri danes delajo popoldne..... ja spet sem narobe pogledala datum, kjer piše 12.11 in ne 11.11user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image žal mi je edino k sem zdej vrečko za urin porabla in bom ju3 mogla tam čakat, da se polulauser posted image kaj češ če mami ne zna bratuser posted image user posted image user posted image user posted image

zdej pa šibam na rekreacijo po gričkih in dolinah s sosedouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 9:54:53   
Urša08
Men se ne zdi da premalo pijemuser posted image mah lahko pa da res, grem kozarec vode spituser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 9:56:02   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

da ne boste kuhale, martinovo kosilo samo za vas

user posted image

user posted image

dober tek

hvala........samo nekatere so na dieti in jim delaš lušte-ti ti ti

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 9:56:11   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Čebel@..se ti opravičujem, če te napadam (ni tako mišljeno) in hvala tebi Urša...... res ne vem kaj bi še naši kuhala, ker noče nič jest....na žlico pa sploh..... Ona bi vsako stvar v roke pa da sama je.....grr prav jezi me.....user posted image





Onasiss te čist zastopim kako se počutišuser posted image user posted image user posted image Kaj pa kakšni makaroni, svaljki, slivovi knedelčki, a tud pire ji ne gre?


Če je bolj gosto hoče sama....če je pa kaj na žlico mora biti pa full tekoče..... včeri sem ji makarone dala....z veliko omake...pa ni bilo uredi...pa sem morala potem fulll vode dolit, da so bili full tekoči je pa jedla...user posted image user posted image user posted image  ne vem več......
Vito je vse pojedu k je bil tok star.....user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 9:57:03   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Men se ne zdi da premalo pijemuser posted image mah lahko pa da res, grem kozarec vode spituser posted image


no kolk pa popiješ tko čez dan?


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 9:57:41   
Šaki
ni mi jasno od kje vam čas da ste tolk gor.sbaka čast.res.
jz ga nimam.


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 9:58:44   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: claud

user posted image
A ze dajete plenice st.4, al ste se na 3?
Jst bom zdj naslednjo rundo kr 4 kupla....



Tole sem hotla že omenit.... Kake 10 dni nazaj sem v Hoferju kupla 3... pa je bila ta mala vsa mokra...vedno... Pa mi je bilo full čudno zakaj...sem jo zvagala in valda...plenice so ji bile premajhne saj je 3 do 9 kil, vaga nam je pa pokazala nekaj čez 9... Tako, da sem morala po nov paket...po 4 in sedaj je ok!!!

Mi imamo še vedno 3, za ponoči pa4. Bomo pa slej ko prej prešaltali na 4.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 9:58:54   
claud

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: claud

user posted image
A ze dajete plenice st.4, al ste se na 3?
Jst bom zdj naslednjo rundo kr 4 kupla....



Tole sem hotla že omenit.... Kake 10 dni nazaj sem v Hoferju kupla 3... pa je bila ta mala vsa mokra...vedno... Pa mi je bilo full čudno zakaj...sem jo zvagala in valda...plenice so ji bile premajhne saj je 3 do 9 kil, vaga nam je pa pokazala nekaj čez 9... Tako, da sem morala po nov paket...po 4 in sedaj je ok!!!


A hoferjeve plenice kupujes? in ce ali so ok in kaksna je cena?

Mi smo kr na pamperskah in se to samo mullerjeve in samo vijolcne ali te nove bele.....pr ostalih ma prec rdeco rit....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 9:59:06   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Čebel@..se ti opravičujem, če te napadam (ni tako mišljeno) in hvala tebi Urša...... res ne vem kaj bi še naši kuhala, ker noče nič jest....na žlico pa sploh..... Ona bi vsako stvar v roke pa da sama je.....grr prav jezi me.....user posted image





Onasiss te čist zastopim kako se počutišuser posted image user posted image user posted image Kaj pa kakšni makaroni, svaljki, slivovi knedelčki, a tud pire ji ne gre?


Če je bolj gosto hoče sama....če je pa kaj na žlico mora biti pa full tekoče..... včeri sem ji makarone dala....z veliko omake...pa ni bilo uredi...pa sem morala potem fulll vode dolit, da so bili full tekoči je pa jedla...user posted image user posted image user posted image  ne vem več......
Vito je vse pojedu k je bil tok star.....user posted image
2 otroka nista ista!......ji pa dajaj bolj tekoče......pri nas ji tudi ne gre full dol po grlu,če je pregosto oz. pocasto

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 9:59:14   
Šaki
no mi mamo 4 že nekaj časa..

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 9:59:23   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Čebel@..se ti opravičujem, če te napadam (ni tako mišljeno) in hvala tebi Urša...... res ne vem kaj bi še naši kuhala, ker noče nič jest....na žlico pa sploh..... Ona bi vsako stvar v roke pa da sama je.....grr prav jezi me.....user posted image




sploh ne vzamem to kot napad,ampak pogovoruser posted image user posted image user posted image ....se pa strinjam s claud da vedjetno Evita več pokuri(naša se komaj plazi) in lahko da ne potrebuje toliko hrane......ne sikeraj se

Ma se sekiram....sem na robu živčnega.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  včeri sem mislila, da bom oba pustila in šla ven.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mi ta velik mulc tok živc potegne....user posted image user posted image  Nič ne uboga....pol dam pa še ta malo spat...že skoraj zaspi...pa se Vito spomni, da bi pravljico, masažo...u glavnem jo predrami in smo spet na začetku... saj bi ga...sam je še otrok in ni nič kriv..... ta strga pa itak ni.... pride k je že vsega konc...

_____________________________

So what....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 9:59:45   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Šaki

ni mi jasno od kje vam čas da ste tolk gor.sbaka čast.res.
jz ga nimam.

mala je tukaj na tleh,jaz pa na stoluuser posted image

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
11.11.2009 10:00:04   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Šaki

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Men se ne zdi da premalo pijemuser posted image mah lahko pa da res, grem kozarec vode spituser posted image


no kolk pa popiješ tko čez dan?



Zjutraj ponavadi kozarec vode ob kavici, pa en 3 dcl čaja, potem pa sigurno še 2 x po 3 dcl čaja, pa vmes vodo - to pa ne vem točno koliko.

Šaki katera si že ti? Joj tile vaši novi nicki me begajo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?