|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spanje z dudo
29.10.2009 11:41:25   
Mici7
Pozdravljeni!
Naš malček je star 6,5 mesecev in vedno zaspi z dudo. Težava ni v tem, da zaspi z dudo, pač pa v tem, da odkar smo jo zamenjali za št.2, od 6. meseca naprej, duda ostaja v ustih tudi po eno uro. Prej jo je vedno "pljunil" ven po 10-15 minutah, zdaj pa jo kar drži v ustih. Vem, da to ni dobro. Vzeti jo ponavadi ne morem, ker jo močno drži v ustih, vendar je sesa. Kaj mi svetujete? Ali je prevelika? Ne zdi se mi pametno, da bi še vedno uporabljali tisto do šestega meseca, saj najbrž ni primerna zaradi čeljusti. No, saj nobena ni.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spanje z dudo
29.10.2009 11:43:28   
Čebel@
jaz moji pustim dudo v ustih,ji jo ne jemljem ven......včasih jo sama ven pljune(oz.pade ven),večino jo ima pa cel čas ko spi

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spanje z dudo
29.10.2009 11:57:13   
PC Baby
Ko zaspi mu jo izvleci ven. Ne bo se zbudil.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spanje z dudo
29.10.2009 11:58:40   
baby blue
najina tudi podnevi ponavadi zaspi z dudo v ustih in jo tudi po 15 - 20 minutah sama izpljune če je pa ne ji jo pa kar pustim pa jo kasneje izpljune...

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spanje z dudo
29.10.2009 17:42:17   
veronikab
Tudi naš jo sam izpljune. En večer, ko je pa ni, in sem bila pametna, ter sem mu jo vzela iz ust, sem pa pol imela 3h budnice, ker ni hotel zaspati nazaj.user posted image Od takrat tega več ne prakticiram.

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spanje z dudo
29.10.2009 18:12:57   
Petka09
Naša tudi zaspi z dudo, podnevi in ponoči. Včasih jo odvrže prej, včasih kasneje, ne razmišljam... Hodim pač gledat kdaj bo in ji jo takrat odmaknem, da ne leži z glavico na njej. Jaz sem ji tudi enkrat prezgodaj "izpulila" dudo ven, pol se je pa nekaj predramila in začela jokat in komaj sem prihitela in jo potolažila ter dala dudo nazaj.
Torej, kot pravi veronikab, jaz tudi več tega ne počnem in počakam, da sama to nardi.

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spanje z dudo
29.10.2009 18:41:46   
bambika
Naša tudi zaspi z dudo podnevi in ponoči, vendar jo pa 10 minutah sama izpljune. Sma pa bile prejšnji teden pri zobozdravniku in mi je svetovala naj ji damo tisto do 6. mesecev, ker ni tako velika in manj škodljiva za zobe. Stari smo pa 7,5mesecev.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spanje z dudo
29.10.2009 20:07:49   
Mici7
Hvala lepa.
Se pa ponovno kažejo razlike v svetovanju naših zdravnikov. Nekateri absolutno zagovarjajo: velikost dude mora biti nujno prava glede na starost otroka. Zaradi čeljusti. Spet drugi ravno obratno. No, mi smo upoštevali tistega, ki je povezan s starostjo in imamo pač št. 2. Tudi jaz mu jo pustim odkar se mi je parkrat zbudil in nikakor ni hotel zaspati nazaj....

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spanje z dudo
29.10.2009 20:21:24   
malaMravljica
Jaz sem pa za darilo dobila dudo, ki vpliva na pravilen razvoj zob, mal je drugace oblikovana. Pa ne vem, verjetn se mu jo da, ko bodo zobki zaceli.

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spanje z dudo
29.10.2009 21:41:31   
Mici7
In kakšna je ta duda? 

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?