|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ležanje na boku in glava fejst nazaj!?!?
22.10.2009 19:08:56   
soncica01
dajte mi prosim povedat, ali je to normalno. Zadnje čase moja punčka, stara skoraj 9 mesecev, ko zaspi (vedno spi na boku) glavo da mocno nazaj. Ne vem, ali ji tako res ustreza in je povsem normalno ali pa je vendarle kaj narobe?

Naj povem, da to dela samo kadar zaspi. Jaz ji zravnam, ko pridem čaz 5 minut pogledat, je glava spet v prvotnem položaju - nazaj. Tak me spominja to na neko gimnastiko :((((

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ležanje na boku in glava fejst nazaj!?!?
22.10.2009 19:10:33   
Anonimen
Moja je parkrat tako spala.Je imela vrat tako nazaj,kot da ne bi imela kostiuser posted image

(odgovor članu soncica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ležanje na boku in glava fejst nazaj!?!?
22.10.2009 19:22:55   
Nastya
Moj sin je star 16 mesecev in kadar spi na boku - lahko rečem, da skoraj vedno ima glavo nagnjeno tako nazaj, očitno mu tako paše in mislim, da tudi s tvojo princesko ni nič narobe, saj z mojim sinom ni nič narobe.

Tako, da mislim, da ji odgovarja ta položaj, če se drugače čisto normalno razvija, se pravi je z njo vse Ok..

(odgovor članu soncica01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ležanje na boku in glava fejst nazaj!?!?
22.10.2009 19:24:16   
tejči28
Moj tudi,ko spi na boku da glavo tak čudno nazaj,jaz mislim,da te mu že tak paše,če ne bi se prestavo.

(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ležanje na boku in glava fejst nazaj!?!?
22.10.2009 19:38:57   
anika87
Tudi moj ma glavico ful nazaj, ne vedno, dostkrat pa, ko je na boku.

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ležanje na boku in glava fejst nazaj!?!?
22.10.2009 19:43:44   
cita
Soncica01 tako kot spi tvoj otroček spi moja punca že kar nekaj časa lahko rečem kar skoz pa sem vprašala njeno pediatrinjo pa mi je odgovorila takole da to ni nič narobe ker s tem si odpira dihalne poti...tako je bilo meni povedano je pa tudi mene skrbelo še vedno jo popravljam ampak žal brez uspeha ker ima glavico kaj hiter nazaj...upam da sem kaj pomagala...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ležanje na boku in glava fejst nazaj!?!?
22.10.2009 22:04:00   
Pacota
Pri moji pupi je bil to eden od znakov za ekstenzijski vzorec. Vendar pri tvoji ne verjamem, da bi bil to vzrok, ker to pocne sele zdaj. Moja je namrec tako lezala ze od rojstva, pa tudi pri pestovanju se je zvijala nazaj...

< Sporočilo je popravil Pacota -- 22.10.2009 22:09:34 >

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ležanje na boku in glava fejst nazaj!?!?
22.10.2009 22:05:44   
khurde
moja je zdej začela tko spat (včasih), stara skor 9 mesecev. pa mi je bilo najprej čudno, pol sem pa eno noč ugotovila, da tut sama velikokrat tko spim user posted image pa v bistvu prav paše met tko glavo nazaj user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ležanje na boku in glava fejst nazaj!?!?
22.10.2009 22:31:14   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Pacota

Pri moji pupi je bil to eden od znakov za ekstenzijski vzorec. Vendar pri tvoji ne verjamem, da bi bil to vzrok, ker to pocne sele zdaj. Moja je namrec tako lezala ze od rojstva, pa tudi pri pestovanju se je zvijala nazaj...


isto.

(odgovor članu Pacota)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
22.10.2009 22:38:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pacota)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ležanje na boku in glava fejst nazaj!?!?
22.10.2009 22:46:59   
škorpijončica

Jst imam pa en mesec in pol staro punčko, pa isto glavico ateguje nazaj..sicer se mi ni zdelo to nič takega, ko pa sem omenila zdravnici pa je rekla, da če ne bo nehala kmalu da bo mogla na terapijo.. Mi prosim lahko poveste več o tem ekstenzijskemu vzorcu? Kaj to pomeni? A sem slučajno jst kriva, da jo narobe držim?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ležanje na boku in glava fejst nazaj!?!?
23.10.2009 7:09:17   
ledenaa
Z pravilnimi vajami se vse popravi
Na netu ti vse piše,daj v iskalnik pa dobiš tudi vaje ven

(odgovor članu škorpijončica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ležanje na boku in glava fejst nazaj!?!?
23.10.2009 8:11:59   
kristinaj
normalno

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu soncica01)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ležanje na boku in glava fejst nazaj!?!?
23.10.2009 13:42:32   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: škorpijončica


Jst imam pa en mesec in pol staro punčko, pa isto glavico ateguje nazaj..sicer se mi ni zdelo to nič takega, ko pa sem omenila zdravnici pa je rekla, da če ne bo nehala kmalu da bo mogla na terapijo.. Mi prosim lahko poveste več o tem ekstenzijskemu vzorcu? Kaj to pomeni? A sem slučajno jst kriva, da jo narobe držim?



malo si poglej pravilen handling. s tem se odpravi zategovanje glavice. P vaju pa lahko napoti v RA, kjer ti bodo pokazali pravilno rokovanje.

(odgovor članu škorpijončica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ležanje na boku in glava fejst nazaj!?!?
23.10.2009 14:10:23   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Nastya

Moj sin je star 16 mesecev in kadar spi na boku - lahko rečem, da skoraj vedno ima glavo nagnjeno tako nazaj, očitno mu tako paše in mislim, da tudi s tvojo princesko ni nič narobe, saj z mojim sinom ni nič narobe.

Tako, da mislim, da ji odgovarja ta položaj, če se drugače čisto normalno razvija, se pravi je z njo vse Ok..


Pri nas je isto. Star je 14 mesecev.

(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ležanje na boku in glava fejst nazaj!?!?
23.10.2009 14:52:19   
NINOLINA
naš je star 7 mesecev tak spi že od začetka, glava nazaj do hrbta, zdravnica pravi da je ok, sam da mu nesmem nič zalagat za glavo naj ima prosto pot!


lp

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ležanje na boku in glava fejst nazaj!?!?
23.10.2009 14:56:09   
Anonimen
NO, evo...naša tudi zadnje čase tako zaspi. Čeprav se pa steguje tudi v budnem stanju - namesto, da bi se na trebuh obrnila, da jo je pa na rokah držat mala umetnost, pa tudi ne bi. Moram vprašat pediatrinjo. Kar tu mač berem o teh ekstenzijskih vzorcih.user posted image

(odgovor članu NINOLINA)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ležanje na boku in glava fejst nazaj!?!?
23.10.2009 22:41:49   
Pacota
Velikokrat je za blazje oblike ekstenzije krivo nepravilno dviganje, polaganje in pestovanje dojencka. Zato mislim, da bi bilo pametno ze v materinski soli mamicam pokazati pravilen handing.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




poporodna depresija
nataly33

ali ste kdaj (ali trpite) trpele za poporodno depresijo?

DA (45%)

NE (55%)


Število vseh glasov: 121

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!