|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kozmetika za novorojenčka
29.9.2009 12:04:10   
evangelie
O tem ste sigurno že pisale, pa nekako ne najdem temeuser posted image  Zanima me katero znamko kozmetike in točno katere izdelke uporabljate za novorojenčke.
Kaj ste uporabljale poleg kreme za ritko? Koliko kozmetike je sploh dobro uporabljati pri novorojenčku?
Imate kaj izkušenj z DM-ovimi izdelki (mislim, da se jim reče Babylove)?
Ker user posted image pričakujemo decembra, me zanima, če je dobro, da kupim tudi kremo proti mrazu?
Hvala,lp



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kozmetika za novorojenčka
29.9.2009 12:09:54   
Hope2
Čim manj kozmetike in čim bolj naravno. Imela sem samo lekarniško hladilno kremo, brez cinka, navaden bepanthen in za umivanje weleda trdo milo, ki ga še zdaj pri 10,5 mesecih uporabljam. Brez šampona, brez losijonov... Olje sem imela, vendar sem imela, vendar sem ga rabila samo prvi mesec, ko je imel malo suho kožo.

(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kozmetika za novorojenčka
29.9.2009 12:28:19   
karmen83
Se strinjam s Hope2. Pri naši user posted image sem uporabljala samo hladilno mazilo in Bepanthen, olivno olje (na začetku za kožo v pregibih, pozneje pa za odstranjevat temenca), trdo milo in za temenca (ko je bilo potrebno) še Mustelin šampon. Druge kozmetike za njo skoraj nisem uporabljala. Linija Babylove se mi zdi super, še posebej plenice (jih imamo za ponoči, ker ji edine ne premočijo), ne moremo niti brez vlažilnih robčkov, ki so mi bolj všeč kot tisti od Pampers, pa še kaj bi se našlo.
Kreme proti mrazu pri naši pupi kaj dosti nisem uporabljala, ker je bilo po njenem rojstvu še kar nekaj časa toplo, če je imela suho kožo, sem jo največkrat namazala z Bepanthenom, v tvojem primeru pa se mi zdi, da bo pri nizkih temperaturah skoraj nepogrešljiva.
Prijetno nosečnost ti želim, lahek porod in obilo užitkov ob cartanju user posted image


_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kozmetika za novorojenčka
29.9.2009 12:34:47   
evangelie
user posted image  hvala. Tudi sama nisem pristaš cele poplave kozmetike za tako občutljivo kožo. Torej, če povzamem: krema za ritko, bepanthen, olivno olje (po potrebi) in krema za mraz za prve sprehode.

Super, ta seznam mi je pa že bolj všeč user posted image

Komentarji še vedno dobrodošliuser posted image

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kozmetika za novorojenčka
29.9.2009 12:35:29   
evangelie
aja, pa še milo user posted image

(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kozmetika za novorojenčka
29.9.2009 12:38:27   
Anonimen
Jaz sem imela za tamalo od Mustelle tekoče milo, peno za laske in kremo proti temencam, pa kremo za mraz. Za ritko sem najprej uporabljala navadno lekarniško mazilo, pa ji je nekaj časa odgovarjalo potem pa kar naenkrat totalno vneta ritka in sem probala kombinacij še in još pa nakoncu ugotovila, da je najbolje hrastovo lubje in bepanten roza. Imela je pa tut bolj suho kožo po ličkih in sem na koncu ugotovila da ji najbolj odgovarja od Avene-ja ena krema. Ma kupila in sprobala sem malo morje enih krem (sploh za rito in lička), samo na koncu smo uporabljali samo zgoraj našteto.

(odgovor članu karmen83)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kozmetika za novorojenčka
29.9.2009 13:01:36   
nežka
Ja, po moje je tudi fajn čim manj kidat na kožo. Nekaj snovnih stvari pa vseeno potrebuješ, pa te poskusi imeti čimbolj naravne. Mi imamo Avalon in smo ful zadovoljni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kozmetika za novorojenčka
29.9.2009 13:17:17   
asso
Jaz tudi priporočam Avalon. Naravna, ne predrago in pa v redu. Nečak ima od začetka kremo za ritko in ni imel nikoli vnete :)

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu nežka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kozmetika za novorojenčka
29.9.2009 14:18:30   
_sanja_*
Mi imamo Bubchen. Brez problemov že od samega začetka. Imamo verjetno celo kolekcijo, uporabljamo pa samo kopel in kremo za ritko. Občasno tudi olje ali mleko za telo, če se kje pojavi suha koža. Krema proti mrazu nam je pozimi zelo prav prišla in jo priporočam.

Babylove poznam, uporabljamo njihove plenice. Podnevi so ok, ponoči nam premočijo. Drugače že od 2m pije Babylove mleko. To je bilo v bistvu edino mleko, ki mu ni delalo težav. Pohvalila bi tudi njihove kašice (mlečne, sadne in zelenjavne). Kar se tiče vlažilnih robčkov, so mi všeč zeleni, beli pa ne, ker so pomoje premalo vlažni. S kozmetiko pa nimam izkušenj.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kozmetika za novorojenčka
29.9.2009 15:35:39   
Green to Grow
Biolane gel za kopanje (lasje in telo)
Biolane parfum za dojenčke
fiziološka raztopina
Bepanthen za vneto ritko (po potrebi)

(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kozmetika za novorojenčka
29.9.2009 15:59:41   
BUŠICA
hladilno mazilo za ritko od mb lekarn, mandljevo olje iz lekarne. kopala sem ga samo z vodo, kasneje pa v mlečni kopeli (Akamuti) in čisto nič več. še jaz se nisem parfumirala, da sem pač dišala po mamiiii..

(odgovor članu Green to Grow)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dopust
dejzi

Kje boste preživeli letošnji dopust (če ga sploh boste)?

na morju (75%)

v planinah (3%)

v toplicah (7%)

ob jezeru (1%)

drugje (13%)


Število vseh glasov: 355

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!