|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prtečen tehnični pregled na avtu-kazen
22.9.2009 14:17:26   
miška1
Zdaj sem ugotovila da mi je pretekel tehnični na avtu, tehnični pregledi danes delajo do 13h jutri pa ne. jast pa moram jutri nekam. Kaj kdo ve kakšna je višina kazni za pretečen tehnični pregled?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prtečen tehnični pregled na avtu-kazen
22.9.2009 14:21:09   
**Tinkara78**
Skoraj ne morem verjeti, da delajo samo do 13.00. Pri nas v MS do 20.00, če ne dlje. Razen če nisi v Sloveniji.

Lahko greš kamor koli na tehnični pregled.

Moj direktor je tehničnega zamudil par mescev, ga na srečo ni nihče kontroliral, na tehničnem je šlo normalno skoz potem. Je pa res, da sem potem jaz reševala to zmedouser posted image

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prtečen tehnični pregled na avtu-kazen
22.9.2009 14:27:54   
end1
ma ki ti živiš, da tehnični ne delajo vsak dan?

XI. VOZILA Pogoji za udeležbo v prometu 190. člen (1) Motorna in priklopna vozila smejo biti v cestnem prometu, če:
– so registrirana in imajo veljavno prometno dovoljenje oziroma veljavno prometno dovoljenje za začasno registrirano vozilo ali če imajo veljavno potrdilo za preizkusno vožnjo;
– so označena s predpisanimi registrskimi ali preizkusnimi tablicami, ki so izdane za njihovo označitev.

(5) Z globo 500 eurov se kaznuje za prekršek voznik, ki ravna v nasprotju s prvo ali drugo alinejo prvega odstavka ali tretjim odstavkom tega člena.
(6) Ne glede na prejšnji odstavek se kaznuje z globo 80 eurov za prekršek voznik motornega ali priklopnega vozila, ki ravna v nasprotju s prvo alinejo prvega odstavka tega člena, če od poteka veljavnosti prometnega dovoljenja ni preteklo več kot 30 dni.



(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prtečen tehnični pregled na avtu-kazen
22.9.2009 14:28:22   
gita10
ne vem tudi pri nas delajo tehnični do 20.00 in to trije v 10 km ( Šempeter, Žalec, Celje), ker so privatni in amzs tako, da malo bolj poglej do kdaj delajo.

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prtečen tehnični pregled na avtu-kazen
22.9.2009 14:37:10   
blaža
Od kdaj pa ti je preteklo? ker ko ti preteče maš še vedno od tega datuma cajt 1 mesec. Ja prava je ta niformacija, ker smo jo mi že 2x preverjeno koristli.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prtečen tehnični pregled na avtu-kazen
22.9.2009 15:24:49   
miška1
danes mi je preteklo, ma pravijo da je menda zdaj drugače
kdaj ste vi to koristli?

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prtečen tehnični pregled na avtu-kazen
22.9.2009 15:28:50   
blaža
ne ni nič drugače, še vedno to velja. En mesec od datuma, ko ti preteče, maš čas si to še vedno uredit.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prtečen tehnični pregled na avtu-kazen
22.9.2009 15:31:32   
miška1
potem ni kazni če te ustavijo

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prtečen tehnični pregled na avtu-kazen
22.9.2009 15:36:01   
blaža
ne ni kazni. pokliči na amzs, pa vprašaj, če ne verjameš.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prtečen tehnični pregled na avtu-kazen
22.9.2009 16:34:45   
lukec
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

ne ni kazni. pokliči na amzs, pa vprašaj, če ne verjameš.


Če avto nima tehničnega si v prekršku, takoj prvi dan. Je sicer res, da včasih policisti samo opozarjajo, ampak na to ni za računat ...
Je pa res, da imaš po preteku še 30 dni časa, da obnoviš zavarovanje in s tem registracijo, sicer moraš avto na novo registrirat.


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prtečen tehnični pregled na avtu-kazen
22.9.2009 18:10:07   
ajataja
točno to,1 mesec velja samo še zavarovanje.tehnični pa mora bit takoj.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prtečen tehnični pregled na avtu-kazen
22.9.2009 18:53:43   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

ne ni nič drugače, še vedno to velja. En mesec od datuma, ko ti preteče, maš čas si to še vedno uredit.user posted image

V prekršku si takoj naslednji dan ob 00:00, ker ti je potekla veljavnost prometnega dovoljenja. Če te ustavi policist, te bo oglobil za 80 eur, pobral tablice in boš šla lepo peš domov. Ta rok 30 dni po poteku pomeni nekaj drugega in ne to, da nisi v prekršku, čeprav ti je potekla prometna.

Res pa ne vem, kje si doma, ker vse organizacije za tehnične preglede vozil delajo vsaj do 19. ure.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prtečen tehnični pregled na avtu-kazen
22.9.2009 20:07:14   
rija
uh, za en dan jaz niti ne opazim....prejšnje leto smo zamudili celih 8 mesecevuser posted image  tak, da smo še tablice morali zamenjati....enostavno gre čas veliko prehitrouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ali vas skrbi gospodarska kriza?
Spark



da (60%)

ne (20%)

ne vem zakaj se gre (4%)

vse skupaj je samo blefiranje Amerike (11%)

briga me (6%)


Število vseh glasov: 360

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!