|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Že dolgo nismo nobene rekle o...
16.9.2009 15:07:08   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: nadya

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Če bo pa nastala pandemija, bom takrat razmišljala o tem. Sedaj uživam v zadnjih poletnih sončnih dnevih in se ne pustim motit user posted image !


Pandemija je že.

-------------------------
Mislim pandemijo v obsegu, recimo, španske gripe. Oz hotela sem reči, da je vse skupaj blazen farmacevtski biznis in da se mi ne da s tem ukvarjat, če nisem dobesedno primorana v to.

To, če je v nekem malem mestecu v SLO ostalo doma 150 učencev, še ne pomeni pandemije. To je le splošna panika, ki jo podpihujejo mediji user posted image .

Po moje, če živimo tako, kot pred tole gripo, nam ne bo hudega user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Že dolgo nismo nobene rekle o...
16.9.2009 16:47:12   
2ursae
tisti infektolog na včerajšnjih Odmevih je lepo rekel: če otroka obdržiš doma, res zmanjšaš možnost, da se okuži, a če ga potem v isti sapi voziš okoli med druge ljudi, nisi dosegel nič - no ja, si, otroka si prikrajšal za izobraževalni proces, ki je zelo pomemben.



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Že dolgo nismo nobene rekle o...
16.9.2009 20:01:15   
nadya
Na dnevniku so povedal, da bojo najprej cepili nosečnice in otroke. A ni bilo pred kratkim rečeno, da ravno teh dveh skupin ne bojo cepili?

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Že dolgo nismo nobene rekle o...
16.9.2009 20:12:27   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

mene ne skrbi, če jo bomo fasali, jo bomo tud preboleli, mamo vsi normalne imunske sisteme, noben nima kake take bolezni, da bi ta gripa lahko bila usodna...




nimam kaj dodat. si zadela bistvo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Že dolgo nismo nobene rekle o...
16.9.2009 20:12:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: nadya

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Če bo pa nastala pandemija, bom takrat razmišljala o tem. Sedaj uživam v zadnjih poletnih sončnih dnevih in se ne pustim motit user posted image !


Pandemija je že.

-------------------------
Mislim pandemijo v obsegu, recimo, španske gripe. Oz hotela sem reči, da je vse skupaj blazen farmacevtski biznis in da se mi ne da s tem ukvarjat, če nisem dobesedno primorana v to.

To, če je v nekem malem mestecu v SLO ostalo doma 150 učencev, še ne pomeni pandemije. To je le splošna panika, ki jo podpihujejo mediji user posted image .

Po moje, če živimo tako, kot pred tole gripo, nam ne bo hudega user posted image .



Bo, bo, ker ne bos v trendu user posted image user posted image .

Najboljsi je bil vcerjasnji komentar pri porocilih na radiju. Da so otroci ostali doma ne toliko zaradi bolezni, ampak zaradi strahu pred njo. Dobro jutro.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Že dolgo nismo nobene rekle o...
16.9.2009 20:13:32   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: nadya

Na dnevniku so povedal, da bojo najprej cepili nosečnice in otroke.



ubogi ljudje..

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Že dolgo nismo nobene rekle o...
16.9.2009 20:47:04   
cmokec
Če zdrav otrok ostane doma, je doma lahko do pomladi. Ne vem, kje je tu korist za otroka, saj starši lahko virus prinesejo s službe, trgovine. in kdo bo tačas pazil na otroka?

Zdrav otrok je za v šolo in vrtec, bolani naj se doma čimpreje pozdravijo in vrnejo na šolanje. A ni to logično?

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Že dolgo nismo nobene rekle o...
16.9.2009 20:56:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nadya

Na dnevniku so povedal, da bojo najprej cepili nosečnice in otroke. A ni bilo pred kratkim rečeno, da ravno teh dveh skupin ne bojo cepili?


mojih ziher ne.

(odgovor članu nadya)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Že dolgo nismo nobene rekle o...
16.9.2009 21:03:33   
katicka
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: nadya

Na dnevniku so povedal, da bojo najprej cepili nosečnice in otroke. A ni bilo pred kratkim rečeno, da ravno teh dveh skupin ne bojo cepili?


mojih ziher ne.

mojih tudi ne.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Že dolgo nismo nobene rekle o...
16.9.2009 21:47:34   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

mene ne skrbi, če jo bomo fasali, jo bomo tud preboleli, mamo vsi normalne imunske sisteme, noben nima kake take bolezni, da bi ta gripa lahko bila usodna...



nimam kaj dodat. si zadela bistvo.


jaz to malo drugače razumem - ni problem v gripi sami, ampak o možnih zapletih. Moj mali hitro po prehladu faše kakšen bronhiolitis, tko da se bojim kakšne virusne pljučnice ali česa podobnega. Ne gre za to, da je to prav ta nova gripa, ampak zato, da obstaja bolezen, ki razsaja in se lahko prelevi v kaj hujšega.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Že dolgo nismo nobene rekle o...
16.9.2009 21:53:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

mene ne skrbi, če jo bomo fasali, jo bomo tud preboleli, mamo vsi normalne imunske sisteme, noben nima kake take bolezni, da bi ta gripa lahko bila usodna...



nimam kaj dodat. si zadela bistvo.


jaz to malo drugače razumem - ni problem v gripi sami, ampak o možnih zapletih. Moj mali hitro po prehladu faše kakšen bronhiolitis, tko da se bojim kakšne virusne pljučnice ali česa podobnega. Ne gre za to, da je to prav ta nova gripa, ampak zato, da obstaja bolezen, ki razsaja in se lahko prelevi v kaj hujšega.


ja seveda, sam to pa vsaka bolezen, tudi sezonska gripa in ostale viroze. nikoli ne veš kako bo kaka bolezen potekala in vedno obstaja določen procent ljudi, k se jim bo zakompliciralo, žal.
zato sem pa napisala, da pri nas noben nima nobene bolezni ali stanja, da bi lohkt ta gripa zarad tega bila usodna. pri tebi je drugače, samo se verjetno ne bojiš samo te gripe, pač pa tudi vseh ostalih bolezni.

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Že dolgo nismo nobene rekle o...
20.9.2009 14:07:38   
Naty*Taja
Moje mnenje je tako, da je bolje, kot otroka držati doma v preventivni karanteni, naučiti, kako se zadeve ogniti - poudarjati umivanje rok, pravilno kihanje in kašljanje oz. se odmaknit, če kak sošolec kiha in kašlja. Če jih pa iz šol in vrtcev poberemo pa še ne pomeni, da se ne bodo nalezli - kaj pa vsa druga množična zbirališča? Recimo tgovski centri, pa parki pa obiski od povsod - a boste otroka izolirali, če pride k vam npr. obisk z otrokom in Polzelske šole? user posted image Ah bedarija, a ne? Koneckoncev je pa zadeva po moje res zelo preveč napihnjena. Če večina anketiranih, ki so zboleli zagotavlja, da so zadevo preboleli celo lažje kot "prejšnjo gripo", pa to brez znamenitega Tamifluja... EH! Po moje se morjo fejst pazit srčni bolniki, pa kronični bolniki z boleznimi pljuč, pa starejši slabotni z zmanjšanim  obrambnim mehanizmom in podobno!

Evo, tolk od mene.

Aja, pa za vse tiste, ki boste otročke doma obdržali - po zraku se ta hudič tudi prenaša! user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




obračanje
tonks

Kdaj so se vam obrnili na glavco, tiste ki ste imele dolgo časa medenično vstavo?

po 40. tednu (17%)

po 39. tednu (3%)

po 38.tednu (9%)

po 37.tednu (10%)

po 36.tednu (9%)

prej (52%)


Število vseh glasov: 163

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!