|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katero nosilko izbrati???
16.9.2009 15:29:30   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: veronikab

Jaz uporabljam Sleepy Wrap in mi je super. Sicer za bolj tople dni ni primeren, bo pa sedaj, ko so se temperature nekoliko spustile, dobro služil:

user posted image

Pod tole se podpišem....user posted image user posted image user posted image user posted image  Baje imajo tudi iz bolj tankega materiala. Uporaben pa je kot štorklja, kenguru....

_____________________________

So what....

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Katero nosilko izbrati???
16.9.2009 15:30:07   
emina83
Pa naj še jaz pristavim svoj piskrček!

Ring sling (link zgoraj-altermama)- jaz imam Maya wrap ring sling (rahlo oblazinjen na ramenskem delu) in je v redu za manjše otroke (mislim na kg) in za kratkotrajnejše sprehode. Ker na dolge proge hočeš nočeš te začne malo bolet al rame, al pa križ. Kot rečeno meni je kul recimo tamalega za pomirit (ko je sitkan), al pa če mam kaj doma za nardit na brzino,  al pa za krajše sprehode (do ene ure rečmo), dlje mi ni ok.

Trak (ang. wrap)(npr. hoppediz, didymos, storchenwiege, girasol...) je za mene najboljša izbira. Gre za tkane trakove- niso raztegljivi,ampak diagonalno tkani, tako da so malo upogljivi (ne najdem prave besede-malo so raztezljivi, ni pa to varianta a la Moby wrap, Sleepy wrap- ti so precej raztegljivi). So zelo udobni za nošenje otrok, sploh za daljše sprehode, teža otroka se odlično razporedi po telesu, vežeš ga lahko spredaj, zadaj na hrbtu, na boku... Variant za vezanje je malo morje.

Raztegljivi trakovi (Moby, Sleepy) so tudi kul, ampak bolj za manjše otroke, ko pa so večji in težji se pa ti trakovi preveč raztegnejo in niso več udobni za nosit.

Za poletje je fajn kak tanjši trak (Ella Roo, Calin Bleu), samo pri teh pa tudi moraš malo paziti pri vezanju težjih otrok, ker so tanki in se radi urezujejo, če jih ne razporediš dobro.

Pa naj te ne prestraši količina blaga, enkrat ko se naučiš vezat, je to mala malica, in maš otroka na seb 1,2,3,
Dejstvo pri nošenju otrok pa je da ne glede na to v kateri nosilki jih nosiš, je toplo ,sploh pa poleti.

Če pa te še kaj zanima, pa kar vprašaj!user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Katero nosilko izbrati???
16.9.2009 15:37:40   
veronikab
Sempervivum - Sleepy Wrap sem kupila v spletni trgovini Moj škratek.

emina83 - tudi sama razmišljam o nakupu še kakšnega traka. A lahko priporočaš kakšno dobro varijanto???

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Katero nosilko izbrati???
16.9.2009 15:50:12   
emina83
Jah, kaj pa vem. Za tiste, ki se prvič srečujejo s tkanimi  trakovi bi priporočala Neobulle, Girasol , al pa Hoppediz, ti se mi zdi da so hitro "mehki" (že pri prvem pranju se malo zmehčajo), dočim Didymos (ta je med najdražjimi), Storchenwiege, pa se mi zdi da rabijo nekaj časa in uporabe, da se zmehčajo. Meni je pomembno da niso preveč oprijemljivi (se ne lepijo ) med vezanjem in se posledično tudi hitreje in lažje naučiš vezati trak . Sej ne vem če me razumeš, kaj mislim s tem da se "lepijo". Npr. ko vežeš otroka in križaš trakove med seboj, ti lepo drsijo in gredo gladko drug po drugem.

Meni zelo dober forum za spoznavanje s temi zadevami je The Babywearer, sicer v angleščini, ampak, mislim da to pa ni problemuser posted image .



(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Katero nosilko izbrati???
16.9.2009 16:11:48   
Sempervivum
IZVIRNO SPOROČILO: emina83

Pa naj še jaz pristavim svoj piskrček!

Ja, super! Tega je res tolk, da sem zdej še bolj zmedena kot prej user posted image

Trak (ang. wrap)(npr. hoppediz, didymos, storchenwiege, girasol...) je za mene najboljša izbira. Gre za tkane trakove- niso raztegljivi,ampak diagonalno tkani, tako da so malo upogljivi (ne najdem prave besede-malo so raztezljivi, ni pa to varianta a la Moby wrap, Sleepy wrap- ti so precej raztegljivi). So zelo udobni za nošenje otrok, sploh za daljše sprehode, teža otroka se odlično razporedi po telesu, vežeš ga lahko spredaj, zadaj na hrbtu, na boku... Variant za vezanje je malo morje.

A tole je kokr tale varianta: http://bibaleze.si/multimedia/dojencek/trak-za-nosenje-otroka.html

Če pa te še kaj zanima, pa kar vprašaj!user posted image

Ziher se še kaj spomnim user posted image


(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Katero nosilko izbrati???
16.9.2009 16:20:26   
emina83
Ja Sempervivum, ta trak je Storchenwiege-  rumeni je Vicky, moder pa Leo marine user posted image

< Sporočilo je popravil emina83 -- 16.9.2009 16:24:13 >

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Katero nosilko izbrati???
16.9.2009 17:54:19   
Sempervivum
Emina, kako pa ti tole tok dobr obvladaš? Še imena barv user posted image  Jaz sem zdele klicala v BC in Pikapolonico, pa tega traku nimajo za kupit. Sem mislila, da je video posnet v eni od teh trgovin user posted image


(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Katero nosilko izbrati???
16.9.2009 21:11:29   
emina83
Ko sem jaz zase in svoja dvauser posted image te zadeve kupovala, sem se kr poglobila v to, ker si nisem hotla kupit kr neki, kar se ne bo obneslo. Mam pa že tut 2,5 let izkušenj intenzivnega nošenja (najprej s starejšo hčerkico in zdaj z mlajšim sinčekom) ,tako da... Te zadeve so mi všeč, pa tudi z otrokom se mi zdi da se nekako povežeš (nisem tak tip da bi lahko gledala svojega malčka kako se joka, ga raje potolažim, sploh ko so še majhni, potem, ko so pa že malo večji in že gruntajo kako in kaj-v mojem primeru tam okoli 8-9meseca, pa itak vidiš kako te mali naviha testirauser posted image , pol je pa že malo drugače).

Za Slovenijo je pa za te trakove zastopnik tale stran http://www.nosimo-otroka.com/ tako da si kr tu malo poglej. (Tista ga. ki je vezala trak na bibaleze). Mislim pa da se dajo dobit tudi ceneje.

Drugače pa stric Google dela čudežeuser posted image

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Katero nosilko izbrati???
17.9.2009 1:25:15   
Sempervivum
IZVIRNO SPOROČILO: emina83

Drugače pa stric Google dela čudežeuser posted image



Ko bi ti vedela, koliko ur sem že pregoooglala na to temo ... Še vedno ne vem, a bi si ga sešila sama, ali ga rajši kupim user posted image  Sem našla ful navodil za šivanje ...

Nič, hvala vsem za pomoč, pa lep pozdrav user posted image

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Katero nosilko izbrati???
17.9.2009 16:39:02   
emina83
No če želiš, ti lahko jaz prodam enega svojega home-made za simbolično ceno, da sploh vidiš, če je to zate. Ker če se ne boš našla v trakovih, je pa res BV dat 70-100 eur za enega.

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Katero nosilko izbrati???
18.9.2009 0:53:07   
Sempervivum
emina, imaš ZS

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Katero nosilko izbrati???
18.9.2009 21:09:38   
bina30
Jaz sem bila tudi tako zelo navdušena nad ring slongom in sem ga na vsak način hotela kupiti, pa se mi je zdel full drag, pa mi je ena tu na RR napisala, da jih sposoja. In sem si enga sposodila za 1 teden in ugotovila, da pač ni to zame (in za sina, seveda). Bi mi bilo žal, če bi ga kupila.

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Katero nosilko izbrati???
18.9.2009 21:40:17   
Sempervivum
Ja sej, to je pa itak tudi problem ... Zato sem pa prosila za vaša mnenja user posted image

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Katero nosilko izbrati???
18.9.2009 23:04:43   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: veronikab

Jaz uporabljam Sleepy Wrap in mi je super. Sicer za bolj tople dni ni primeren, bo pa sedaj, ko so se temperature nekoliko spustile, dobro služil:

user posted image



Jaz sem 100 posto da Sleepywrapuser posted image Imela sem ga tudi poleti,je bila pa tamala manj napravljenauser posted image
Jaz sem ga veliko uporabljala,tudi za po stanovanju,če smo se zaradi zobkov težko uspavali.Dojenčka tako lepo *fiksiraš* noter,da lahko pospravljaš zravenuser posted image

user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu veronikab)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?