|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.12.2009 10:55:30   
dojenč
aciha. aaacihauser posted image
čeprav bolana, sem dobre volje, teče mi iz nosa oči, uhe, vse mišice in sklepi me bolijo, tudi vročina je prisotna, v glavnem sem kot zombi.
upam da me tale gripa ali pa preghladčimpre zapustita, ker je full bed biti tako v ku....
res vas nisem prebrala, ker mi samo solze padajo na oci(od prhlade)
edino kar sem upsela prebrat, da ima neža 9 carski rez- DRŽIM PESTI, DRŽI SE, IN JAVI VESELO NOVICO.
pri nama še vedno gužva , sem pa včeraj omagala, in sem šla v posteljo.pa še nekaj novosti moje hčerkice žane
že kakšen 1 mesec ve povedat ime mamice, atija, boterce, babice(moje mamice), full rada pleše na jogo muzike( kot mAMICA) in to tak da se jočeš poleg, roke da nad glavo, pol pa z boki miga.v nedeljo ji je uspelo dat prati pralnistroj cot( jaz sem ji nastavla brisače, ona jih je not zmetala( z malo moje pomoči)nato sma našaltale stopinje in ona je stnisnila gumb za pranje.še ena novost- žani je uspelo sami obut copat- in to prav, včeraj pa se je že matrala z slačanjem bunde-
vse hoče sma, jaz pa ji to pač omogočim- če mi bo uspelo bom dala gor kakšen video posnetek, se boste malo režale,
zdaj pa grem na čaj

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 1501
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.12.2009 11:03:44   
gajka
Dober dan! Eeee, spet je ZM samo mene zvabila s kofetom! Kje se skrivate, šjore? A vse samo še šopingirate, pa na žurke hodite, pa mačke zdravite, pa...? user posted image

Sneg v petek? Ja, bi bilo pa res fino! user posted image Samo mora Rok potem pod nujno še zimskega pajaca dobit, da se bomo lahko po snegu valjali. user posted image
Sem pa trenutno v službi, delam popis vse opreme itd., da vidim, kaj bi se splačalo odkupit... user posted image

ZM - ne vem, kako naredit s hrano v tvojem primeru. user posted image Mi je pa čudno, da ob 3h ni nobene vzgojiteljice v vrtcu, da bi lahko kaj izvedela.user posted image Jaz bi ji že poskusila kaj malega dat za jest, pa bi videla, če je lačna. A vidva pa kosita že v službi? Pri nas ima Rok občasno (če sem jaz doma med tednom) šele ob 5h zvečer kosilo (ko še moj pride domov), občasno ima tudi 2 kosili (še eno okrog 14h, če se merka pri mojemu atu), večinoma pa sicer samo tisto okrog 14h. Pač malo mešam malico in kosilo, važno, da dobi hrano ca. vsake 3 ure.

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 1502
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.12.2009 11:09:12   
MATEJKA_
pia je kosilo v vrtcu ob 11.30, pol imajo malic okrog 14h... ko pridemo domov ob 15.30 in greva midva kosilo pojest, je pia nekaj malega z nama - kakšen jogurt ali 1/2 banane ali kaj takega ... pol ima ob 17h spet mini malico ob 19h pa večerjo... včasih zdrži brez tiste mini malice, ampak ne ravno dostikrat...

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 1503
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.12.2009 12:05:31   
bella02
user posted image

Helouuu!
Sej vas berem, sam vseen mi zmankuje cajta za kej pokomentiratuser posted image

Zdej je Teja zaspala, je bolnauser posted image . V bistvu je Ok, sam med spanjem kašla ko nora, sploh ponoči, dopoldne ne. Ponoči sva inhalirali in ker nisem vedla, kako naj ji še omilim kašljanje, sva ji dala fiziološko. Res da je nato je bruhala, sam pol je pa zaspala in pančala do jutra. Sva šla oba ponoči (ne da bi vedela drug za druzgauser posted image ) gledat, če je vse OK in če še diha, ker se je tako umiril kašelj. Doma sem jo pa mela tud zaradi vnete rite, smo v soboto bli pri kolegih in je bla pokakana in nisem mela kreme za namazat. Čez pol urce pride z jokom in odziguje rito. Jo previjem, spet pokakana in ful rdeča rita. Od sobote zvečer smo spet na vodi in vati, pa smo jo v nedeljo 4-je držal, da sem ji namazala rito, je revco tako peklouser posted image . Zdaj je uredu. Se mi zdi, da je praška pasta zakon - sam met jo moraš pri rokuser posted image .

Tjaša je uredu, smrka, samo kdo pa ne. Jaz sem izpit prestavla na 21., pa ne vem, dnevi grejo mimo, dopoldne mam itak urco al dve, pa še to delam eno transkripcijo za seminarsko. Zvečer pa tako hitro začem dremat za knjigo, da je groza. Ja, so dnevi naporni. Vesela sem, da možek dela samo še ta teden, pol ima že dopust. Jeeeeuser posted image user posted image user posted image .

Kar se tiče decembra: venček je nov im mi svečka gori od 1. adventne. Mam tazga z eno veliiiko rdečo svečo in gori vsak dan, pol bom šla pa še po eno, ko to skurimo. Mi je tako lepouser posted image . Če mi uspe slikat, vam ga pokažem, mi je res lep. Če se ne učim, vrtim božične pesmice, zdej se mi je iztekel CD z starimi angleškimi/ameriškimi pesmicami, kotr jih slišimo v kakem božičnem filmu, to so une originalneuser posted image . Kako lepoooo. Sem se letos odločila, da vse božične CD-je prevrtim. Obožujem pa Celine Dion in Vando Sheparduser posted image , njuna božična CD-ja sta fenomenalna. Pa ta stara glasba iz sredine 20. st. (cca) tuduser posted image .

Milkavž je bil skromen, pa vseen smo bli vsi veseli. Tjaša radia z mikrofonom in knjigice (to je blo za obe), gatk z Winksicami, Hello Kity žabič, drobnarije, pri mojih Hello Kity pižame in Črnega Petra, pri tašči 3-eh škatel iz aluminija, pri enmu stricu predpasnika in pri drugem 3D sestavljanke. Uf, je velik dobilauser posted image . Teja pa plenice, robčke, kapo in mali klavirček. Oči pa mobiuser posted image , mu je stari crknjot in sem mu vzela Nokio na vezavo za 1 leto. Sicer sva gledala zame Samsunga Prestona, pa je 100€. Pa jih težko dava, zato sem mu vzela unga za 22€, ker on rabi le za klicat. Tako bi dobil on mojega, ma pa zdej novega. Sem ga lepo presenetlauser posted image .

Božiček bo pustil le 2 malenkosti za punci, za nečake in ostale nič, ne gre. Dedka Mraza pa nismo nikol praznoval. Okrasil še nismo nič, le prej sva s Tejo postavili tisto malo smrekico z vlakni na šank. Res imam rada decemberuser posted image .

Zoja Miša, da ti povem mojo izkušnjo. Naša Teja pride domov fuuul lačna in je hudo, če moram še kaj hladituser posted image . Kosilo v vrtcu je okoli 11h, pol tista malica in vem, da se ne naje, ker 2 vzg. ne moreta napitat vsakega posebej, sama pa še ne zna lepo jest. Pa itak ona skoz nekej melje. Potem ima še malico okol 6h, zvečer pa večerjo, zaenkrat še kar flašo mleka, včasih čokolino. Pa ma očitno dost, spi celo noč.
Lej, silit je nikar. Večkrat ji kaj ponudi, bo bolš.

Gajka in anita (in mislim Matejka?), sem vesela, da se dobro počutite. Anita bo kmalu tam tam, ne?

Erin, sej bo enkrat konc teh bolezni, veš. Pa fino, da si se mella fajn na feštiuser posted image .

Več se ne spominuser posted image . Sem napisala za teden nazaj in naprejuser posted image . Vam bom pa verjetno kdaj sam kakšno slikco pripopala, ker so te praznične tako lepe in pridejo sam zdej v poštev.

Sneg mam rada, sam da so ceste kopne. Torej se veselim vikenda, ko bo baje snežilo pa nam ni treba nikamor ituser posted image

Lepo lepo lepo se mejte! Pa pa

P.s: Dobro, da sem stisnila copy, ker bi drugače dobila pop... Sem dolg pisala in mi je napisalo we are sorry ... Pa sem ga zaf... user posted image user posted image user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil bella02 -- 8.12.2009 12:10:36 >

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 1504
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.12.2009 12:39:37   
Zoja Miša
Jeeeeeeeeeeeee pa ste me vsaj nekatere razveselile.

Gajka, res lepo od tebe, da te zvabim s kofetom, ki ga niti ne piješ. Bravo ti! Popis opreme user posted image , ja res nisi v najbolj zavidljivem delu, čeprav, saj veš kako pravijo, ko se ena vrata zapro, se druga odpro...nekako tako. In jaz sem prepričana, da bo tebi šlo dobro!
Kombinizončka pa kar nabavit. Mi ga imamo, čakamo le še sneg!user posted image
Ne, da ni nobene vzgojiteljice, ni njene. Vzgojiteljica gre itak vedno ob 15h (včeraj sem jo sicer zasačila, da je šla 5 minut prejuser posted image ). Pomočnica bi teoretično, kolikor vem, morala biti do 15.30h, pa je ni bilo. Otroke ob 15h namreč iz dveh skupin združijo v eno. Na živce mi gre v glavnem, ker nimam koga vprašati koliko poje, koliko je spala... Komaj čakam naslednji roditeljski, da povem svoje!user posted image

Hvala vsem za nasvet. Bom delala, kot sem sedaj. Ji dala večkrat po mal poskusiti različne stvari in upala, da bo kaj pojedla. Ampak saj očitno ji je dovolj, kolikor poje, ker moj jo ob 6.30h zbuja, da se zrihtata za vrtec. Redko se zbudi okoli 5h, da bi jedla.
Mi zvečer in zjutraj še vedno pijemo mleko po flaški. Ima rada, pa si mislim, zakaj, pa ne?
Tako da Pablo, to tebi še nisem odgovorila, oprosti. V Mullerju sem tudi jaz za enkrat našla le Milumil3.user posted image Pa to naj ti še povem, da je moja sestra sedaj Kaji Lini kupila te kocke, s katerimi je bil Otmar na sliki, za Božička. Že komaj čakam, se mi zdijo tako cart!

Dojenč, ne se hecati z gripo! Hitro v izolacijo, da ne nalezeš Žane! In tale tvoja Žana bo kmal za ožent, saj že vse zna!user posted image

Bella, si rekla skromna darila, pa se meni niso zdela. Super ste se obdarili. In vem ja, da je tole tvoj mesec. Uživaj! Pa srečno na izpitu, da kasneje slučajno ne pozabim!

Neža, držim pesti za jutri!

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 1505
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.12.2009 13:12:54   
dojenč
ZOJA MIŠA- še me kar nekaj let čaka, preden jo bom oddala ženinu, pa še tega bom izprašala da vidim če je dovolj dober zanjouser posted image user posted image user posted image user posted image
upam da ne bom takšna, in da si bo zbrala dečka ki si jo bo zaslužil.
kaj se pa tice njenih hišnih opravil( upam da potem ko bo starejša ne bo govorila" meni več ni treba tega delat, sem kot otrok preveč)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pridna je res!
upam da mi bo še večkrat tako pomagala.najbolj je hecna ko ji moram stekleno mizo pošpricat s steleksom, pol pa ona to briže, pa je zame vse super narejeno- pa čeprav moram za njo popravit, carica je!

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 1506
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.12.2009 13:46:52   
tejkaz
Dan

Sem v klubu bolančkanih Teče iz nosu, kiham, kašljam, cela glava polna. Mah, jaz bom že zdržala, dokler sta otroka zdrava, bomo že. Nimam pa vročine in bolečin v mišicah in kosteh, tako da je samo prehlad. In sem normalno v službi.

Zoja Miša, midva v službi nimava tople malice. Dostikrat še malice ne. Če si ne prinesem kaj s sabo, se mi ne da vmes še v trgovino, glih tja in nazaj pridem pa je 20 minut mimo. Zato kuham ko pridemo domov. Otroka imata ob pol dvanajstih kosilo v vrtcu, ob dveh malico, do kosila, ki je ob petih doma, ponavadi malicata kakšne grisine ali kakšno sadje, ob petih jemo kosilo, ob sedmih imata večerjo. Eva se ponavadi kosila kar naje, zato za večerjo popije samo kozarec mleka ali pa zraven še par kornfleksov. Jaša pa zdaj je čisto sam in poje kar precej kosila, večerja je pa itak njegov najboljši obrok dneva in precej naje. Običajno pa je polento ali gres, ali kakšno lino, kornfleks,..

Neža, za jutri.

Bella, za Tejo, da se hitro pozdravi.

Gajka, pri nas ob treh ni nikoli več nobene vzgojiteljice. Redko je še pomočnica. Ob pol treh do treh se skupine združijo in jih imajo dežurne vzgojiteljice. Običajno pridem po otroka malo pred tretjo in še nikoli nisem naletela na vzgojiteljico. Vedno kar ene vzgojiteljice ali pomočnice ali študentke, in vedno rečejo da je bilo vse ok. No, razen včeraj. Povem v nadaljevanju.

Erin, sva se ravno včeraj z mojim pogovarjala, da ima naš fant očitno zelo visok prag bolečine (ali nizek ne vem, v glavnem, nič ga nikoli ne boli). Sploh ne vem kdaj so nam vsi zobje zrastli, zdaj ima kar 16 zob. Samo petke še čakamo. Če se z Evo zravsata, se kdaj precej udari, pa nikoli ne joče. Upam da bodo štirice v naprej lezle ven z manj bolečin.

Cebrca, hvala, 10 ravno ni bilo. Samo 8. Naslednjega imam 21.12. do takrat še tri seminarske, po novem letu se pa izpiti kar zvrstijo. V enem tednu imam kar dva.  To bo še veselo.

Neža, ne to niso sunny rezinice. Tole je http://www.mercator.si/trgovina/kruhki-mercator-hrustljave-ploscice_20088.
Meni je tudi všeč ker znata zdravo jesti.

Pablo, zmenjeno.

Včeraj se je naš Jaša v vrtcu stepel. Pridem ponj in mi ga preda ena študentka. Vidim da je po ličku čisto popraskan in odrgnjen, nos celi zatekel in popraskan. Vprašam kaj je bilo in da ona ne ve točno, ve samo da se je stepel in da se je ta drugi fantek udaril na glavo. Cel popoldan nisem imela miru. Jaša je bil kot da ne bi bilo nič, vsake toliko časa je iz noseka malo krvi priteklo tako da sem popoldan klicala v ZD, ker sem se že bala. So mi rekli, da verjetno ni nič takšnega, ker je bil sicer zelo dobre volje. Danes zjutraj ga vzgojiteljica vzame z nasmehom: Kaj je ti naš pretepaček. Pove mi, da je imel en starejši fantek eno plastično flašo, v kateri so bili kamenjčki. Kao home made ropotuljica. In Jaša je to po vsej sili hotel imeti. Dokler se nista zares stepla. On fant ga je praskal, Jaša ga je suval stran, dokler se ni zelo razjezil in ga močno odrinil da je fantek padel po tleh na glavo, tista flaška mu je zletela iz rok, naravnost po Jaševem ličku. Menda sta še oba potem nekaj časa vpila. Na vprašanje kje sta bili vzgojiteljici tisti čas, mi ni znala odgovoriti. Mislim.
Jaz sem doma že nekaj časa opazovala, da se rad stepe. On kar pride do Eve in jo začne mahat. Puli ji lase, jo suva,.. Od začetka sem pustila, da sta se sama zmenila, vendar če bo to začel delati še drugje, bomo pa morali nekaj ukreniti. Kaj??
Da ne govorim kakšne je delal zadnjič na miklavžu in kakšen incident je naredil v nedeljo pri maši v Šentilju!! Nikoli več.

Nič ,še nanekaj mailov odgovorim in domov.  Lep dan


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 1507
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.12.2009 14:03:30   
bella02
Sem vedla, da sem nekej pozabila!

Neža, mislimo nate!!! Jutri je konec Kalvarije za vašo družinico! Jeeeeee! Dobro in hitro naj mine, kakor sploh to gre pri carskemuuser posted image . Vsekakor, mislimo na vas!!!!

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 1508
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.12.2009 14:22:39   
dojenč
tejkaz- tale tvoj jaša je pa pravi mali bojevnik, tega se jaz tud kar bojim, ker tudi meni kot staršu ne bi bilo všeč če pride otrok dmov pretepen, vsaj do neke mere obrambe vseeno mora imeti, če ne bo kot ovčka v vrtcu in bodo z njim lahko delali kar bodo hoteli.
jaz ti lahko svetujem kaj narediš doma, ko se bo spravil na sestrico: menim da še takšen mali, povsem ne razume, če bi se z njim pogovarjala o tepežu, da ga sama kaznuješ z njim se mi zdi nesmiselno- pač pa poišči njegovo šibko točko.žano recimo najbolj boli, kadar mora it v sobo- to je zanjo kazen-jaz ji samo z mirnim glasom rečem žana ni pridna, idi v sobo, in takoj gre tja ker ve da je nekaj ušpičila.

pa veliko sreče

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 1509
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.12.2009 15:24:23   
tatly
o neza bravo da si tako dolgo zdrzalauser posted image user posted image user posted image
no mi bomo baje mel se enouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 1510
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.12.2009 15:58:40   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Ne, da ni nobene vzgojiteljice, ni njene. Vzgojiteljica gre itak vedno ob 15h (včeraj sem jo sicer zasačila, da je šla 5 minut prejuser posted image ). Pomočnica bi teoretično, kolikor vem, morala biti do 15.30h, pa je ni bilo. Otroke ob 15h namreč iz dveh skupin združijo v eno. Na živce mi gre v glavnem, ker nimam koga vprašati koliko poje, koliko je spala... Komaj čakam naslednji roditeljski, da povem svoje!user posted image



Uf uf, si huda... lej mi imam mo različne turnuse od npr od 5-12.30 do 7-14.30 in 9-16.30 (POMOČNICE) tako da se s starši vidim ali zjutraj ali popoldne, ne pa z vsemi ker tudi otroci različno prihajajo in da bi se videla z vsemi starši bi morala delati od 5-16.30 (11,5h), delamo pa po 7,5 ur, medtem ko vzg. delajo po 6,5h (aja, kar manjka do 8 ur porabimo za načrtovanja in sestanke, da naute mislile kolk mal delamo, je tistega kar precej tako da velikokrat delamo še več kot po 8h na dan, če preračunamo kasneje povprečje) in si isto menjajo turnuse, nisop pa nikoli prve in zadnje. In kar je najbolj pomembno, morajo biti v skupini vsaj od 8h naprej ko se program začne, tako da je pri nas npr od 8 vzg do 3h samo 1, ker vzg delo/zaposlitvene dejavnosti se morajo opravljati v času ko je temu namenjen, ne npr med kosilom in med počitkom... pa če je šla 5 min prej, mogoče je pa 5 min tudi prej prišla... ne vem no, sigurno tudi ti kdaj prideš 5 min prej in 5 min kasneje greš... ma nisem huda nate, samo si se zapičila v take malenkosti, pa vem da boš imela sedaj malo bolj jasno sliko.. mogoče bi nell še lepše napisala...user posted image user posted image user posted image   Smo pa zjutraj združeni dokler od vsake skupine ne pride ena od vzg /pom.vzg in popoldne se isto združujemo po 14.30h ko je toliko malo otrok...
Glede hranjenja... NAROČI naj pom.vzg ki prevzamejo Kajo Lino sporočijo koliko je jedla, spala... mi to delamo, ne vem zakaj pri vas ne... reci jim najti npr vsaj dan napišejo na listek koliko časa je spala, koliko je pojedla in dajo v omarico, da bo za ziher, reci da te skrbi glede hrane.. če so kolikor toliko uredu bodo zastopile in sodelovale s teboj, ... te popolnoma razumem, oki?user posted image user posted image user posted image Buča naša..zej pa dihej, dihej...sprosti se pa nasmej se, škoda čemerjenja, dela gubiceuser posted image

< Sporočilo je popravil Erin -- 8.12.2009 16:02:21 >


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 1511
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.12.2009 15:59:00   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

o neza bravo da si tako dolgo zdrzalauser posted image user posted image user posted image
no mi bomo baje mel se enouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 1512
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.12.2009 16:19:21   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz
Na vprašanje kje sta bili vzgojiteljici tisti čas, mi ni znala odgovoriti. Mislim.
Jaz sem doma že nekaj časa opazovala, da se rad stepe. On kar pride do Eve in jo začne mahat. Puli ji lase, jo suva,.. Od začetka sem pustila, da sta se sama zmenila, vendar če bo to začel delati še drugje, bomo pa morali nekaj ukreniti. Kaj??




Uf kako se to hitro zgodi, ne napadat vzg zaradi tega... mogoče so ravno kaj delali z ostalimi otroci, npr čestitke za novo leto, dekoracijo za novo leto (vem k mamo mi tega precej) in ko se v nekaj zatopiš ne slišiš/vidiš ravno (med kričanjem in igro 14 otrok) alarm da se pa nekaj doagaja, dokler ponavadi ne začne en jokat...  moje izkušnje... na dan se mi zihr joka po cc 5 kom otrok ker jih je eden ali udaril ali vzel igračo.., nimam oči povsod in dela je veliko tako da se ne da slediti vsemu in težko kdaj tudi razločiš kaj je za njih igra in kaj ne več, pa sej se jih umiri pa da novo zaposlitev - sestavljanke, knjige ampak eni se kar naprej vračajo k divjanju in nagajanju.. pa še nekaj,.. in vzg in pom pripada na dan pol ure pavze - mogoče zato ene ni bilo zraven, mi jo ponavadi koristimo ali po malici ali po kosilu, tako da je v tem času samo ena notri z vsemi otroci... z njimi je treba hoditi na wc - če je le en, v igralnici ni nobene, jim brisati ritko, skrbeti za urejenost umvalnice, iti po material,... je veliko situacij ko nista obe zraven.. pa ko gremo po kosilo pa... no pa ne za dolgo za npr pol minute (pri nas bolj to velja pri tavelkih, pri tamalih bog ne daj si to "privoščit"), take zadevce se pa ponavadi naredijo hitro in še posebej ko otroci opazijo pa odraslih ni zraven user posted image

Kaj narediti, sem si zapomnila eno stvar iz varušk (na tv)user posted image user posted image user posted image - ignorirat grda dejanja in hvalt lepa... ampak ti si bistra glavca si gotovo že sprobala to, ali pa ne no... sej bo šlo, tudi to obdobje boste preguraliuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Erin -- 8.12.2009 16:24:36 >


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 1513
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.12.2009 19:36:48   
sayuri
Čer user posted image

MAm kar slabo vest, ker tkole zanemarjam RR user posted image Ko takole nisem na tekočem, potem kar ne vem, kaj in kako naj pišem user posted image Kje naj začnem in kaj naj pokomentiram. user posted image Glede vzgojiteljic v vrtcu bi rekla samo nekaj. Lahko je vzgojiteljica ZRAVEN - ob otroku, pa prileti en otroček in drugega zbije na tla, ali ga ugrizne ali ga popraska... Meni se je zgodilo, da je v učenko, ki je stala ob meni - samo pol metra stran - zaletel sošolec. Učenka je padla in si zlomila roko. KAj sem lahko v tistem trenutku naredila??? Popolnoma nič. user posted image Nesreča se tako hitro lahko zgodi, da se še zavedamo ne. user posted image

Moram najprej napisat, da vedno mislim, da gajka piše o zadnji menstruaciji, ko za Zojo Mišo uporablja kratici ZM user posted image OK, šalo na stran user posted image

Zoja Miša, naša dva iz vrtca prideta tko lačna, da mi doma eno uro non stop samo jesta. user posted image Mi gre tole hanjenje že kar na živce. Pa v vrcu NON stop jesta user posted image JAz doma ne kuham nič RAzen za večerjo naredim neki v stilu ala gres, polenta, palačinke itd.... Popoldne jima dam kaj na kruhu namazano, pa sadje.

Erin, so ti kaj odgovorili iz RRja? user posted image

bella joj, kok si ti pridna. Jaz si sploh ne znam predstavljat, da bi za kako knjigo sedela user posted image

neža7, srečno jutri. user posted image

Mi smo po starem. Nič novega. En smrka, drug kašlja, tretji kiha..... user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1514
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.12.2009 21:14:34   
Krysia
Joj, tud jaz imam slabo vest, ker vas zanemarjam ... pa ne zanalašč in še vedno vas mam rada ... sam v šoli mam gužvo, Roka je povsod polno, odkar hodi in potem popoldneve preživljam z njim ... če sem slučajno doma ... danes smo imeli popoldanske govorilne ure in sem prišla domov ob 18h ... ja ... pedagoški poklic je fajn, ker smo vedno ob 12h doma, a ne? user posted image Sej se ne pritožujem, sam mal vam pojamram, pa je življenje takoj lažje ...

Zoja Miša, naš Rok kar naprej je - zjutraj okrog 8h zajtrk, pa potem okrog 10h kakšen jogurt, potem gre spat, okol pol dveh kosilo, ob pol petih še eno kosilo (ko jemo vsi skupaj), pol pa včasih še eno mini malico in malo pred sedmo še večerjo ... količine hrane, ki jo poje, so pa včasih za mene prav presenetljive ... sem zadnjič skuhala špagete - kao za njega in zase, pa sem dobila par žlic ostankov, ker je bil mladenič lačen user posted image Pa tud prav, naj je, če mu paše ... itak samo šiba okrog in verjetno vse te kalorije tud porabi ...

Neža, jutri bomo mislile nate! Faca si, ker si tako dolgo zdržala! In kmalu boste spet vsi štirje skupaj ... user posted image user posted image

Tejkaz, take stvari se hitro zgodijo - kot je sayuri napisala: včasih si lahko zraven, pa ne moreš nič narediti, ker se zgodi v trenutku ....

Dojenč, tvoja Žana je pa pridna pomočnica! Naš Rok je pa zadnje čase obseden s prižiganjem pralnega stroja ... je ugotovil, kako se gumb za programe obrne in pol je čist navdušen, ker začne lučka utripat ... moramo prav pazit, da česa ne pritisne ... se bojim, da mi bo enkrat prazen stroj zalaufal ...

Bella, decemberska navdušenka! Pa sej je prav tako ... meni tud pašejo kakšne božične pesmi Celine Dion ... mam CD doma ... ampak še ni v playerju ...

Nič, šibam ... poleg službe še nekaj možeku pomagam, tko da sem prilepljena za računalnik ... in pol sem tako utrujena od gledanja v monitor, da za vas pišem samo še novele namesto romanov user posted image

Lepo se imejte ...

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 1515
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
8.12.2009 23:27:27   
K_a_t_j_a
Neža srečno jutri. user posted image Sem v mislih s tabo.  user posted image user posted image user posted image

Za vse, ki se bolani, vam pošiljam en roj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in naj čimprej odženejo bolezni vstran.

bella02 ja verjamem, da se je težko taole učit. Tebe res občudujem, ker si tako pridna študentka.  Poleg družine, še tako pridno delaš izpite. user posted image user posted image user posted image Tudi jaz zelo rada poslušam Božične pesmi. Ja os Celine Dion je res krasen cd, pa IL DIVO božični cd.

tejkaz uf je pa tale vaš Jaša pravi korenjak, da tako preneša bolečino.Glede pretepa, ti pa ne znam svetovat. Pomoje res najbolje, da ga pošlješ v sobo, tako kot je napisala dojenč.Tako je isto pri super varuški.

PABLO Otmarju se že po slikicah vidi, da je pravi navihanček. user posted image

Dojenč ma tale vaša Žana je pa res zelo zelo brihtna in pridna. Ima kar nekaj po mamici a ne?user posted image

Zoja Miša  Jan ima 5 obrokov na dan, ampak bolj počas dobiva na teži. Zaradi tega ker je tak migec in ima super prebavo in zaradi alergije. Ima pa podoben razpored obrokov kot Rok od Krysie. Zdaj ima okoli 10 kg.


Jan je tudi dobil bolj malenkosti za Miklavža, ker se mi zdi brezveze mu nekaj na veliko kupovat, ker še itak ne ve zakaj se gre. Od naju je dobil knjigico o živalih, od ome trenirkico in še od ene ome sedež za sani. Za Božička bo malemkost več dobil.
Drugače je še vedno pestro pri nas ponoč. Jan ima še vedno seanse, včasih po 3 ure skupaj. user posted image Ful se praska. Zdaj vem, da je kriv en kruh, ki ga mu je dala moja mama, neki brezglutenski ( pa Jan itak nima rad brezglutenskega kruha), ki je vseboval jajčni beljak, na katerga je Jan ZELO alergičen. Baje ga je čist malo pojedel, ampak je dovolj, da ima nogice, trebušček in zatilje rdeče in srbeče. Poleg tega mu grejo še vse 3 trojkice ven. user posted image user posted image . Ga revčka še to zraven matra. Ampak začel je ful izsiljevat, ker pri mojih doma mu določene stvari pustijo, ko jih jaz doma ne in potem se prav histerično dere, zvija...

Jaz sem še vedno jezna na državo, ker bom zgleda samoplačnik za zavarovanje, ker presegamo tisti cenzus.... user posted image Zdaj mi je čist jasn, zakaj nekateri vlečejo in vlečejo status študenta....

Pregled v LJ je bil uspešen. Vse tiste spremenjene celice so odstranjene v zdravo tkivo. Ob odvzemu teh celic je bilo celo stanje celic malo boljše CIN I, pri brisu sem imela CIN 2.  Rekel pa je, da se lahko v 10 letih tudi ponovi. user posted image Tak, da v LJ sem končala s pregledi, zdaj imam ponoven odvzem brisa marca pri svoji G. Sem pa zelo zadovoljna z dr. Možina.
Ampak za projekt "novi član" sem pa zdaj kar mal v dilemi, ker vidim kakšno je finačno stanje trenutno pri nas. Služba bo pa bog ve kdaj.user posted image

Aja pa še to Jan me je začel tako lepo klicat MAMA user posted image , sam hec je, ko je moj user posted image tudi mama.user posted image Pa deda reče, pa teta, pa ful živalic zna oponašat, pleše pa itak zelo rad. Se kar po prstkah nekaj suče in zvija, kot balerinka. user posted image



< Sporočilo je popravil K_a_t_j_a -- 8.12.2009 23:30:03 >


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 1516
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
9.12.2009 8:01:36   
naty13
Jutro.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kuhana. Čez kakšno urco šibamo v toplice za 4 dni. Se mormo mal relaksirat. user posted image

Neža veliko sreče danes. user posted image user posted image user posted image user posted image

Erin - pri nas je točno tako v vrtcu kot si napisala. Ob 15h se združijo. Če je kaj nujnega že napišejo na listek. Recimo J. mora prinest plenice, J. kašlja,..... kaj takega sem vedno obveščena. user posted image

Sayuri pri nas je doma podobna situacija. Včasih cel popoldne predvsem J. je in je, včasih pa šele večerjo, ki pa jo ima cca. 17.15

Bella - meni je tudi noro všeč december, božične pesmi, lučke in nasploh vzdušje,... user posted image

Tejka - ojej pretepača maš doma user posted image  Drugače je prav, da se otrok zna vsaj branit in postavt zase user posted image  Samo v mejah.

hranjenje in obroki doma - ponavadi kakšen baby piškot, sadje ali jogurt ali kosilo, ki ga jeva midva, večerjo ima pa že ob 17.15, ker gre potem spat.

Tejka ali Erin - mi bo katera javila, kako bo Neža opravila plisssssssssss. user posted image

Lepo se mejta, uživam še za vas in namesto vas.user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 1517
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
9.12.2009 8:02:07   
dojenč
dobro jutro! evo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ZA VSE KI PIJETE KAVICO, UPAM DA STE VSE DOBLE

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 1518
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
9.12.2009 8:08:38   
dojenč
naty- za sekundo si me prehitela! SMA OBEDVE  kavice kuhale!
jaz sem že od 6 zjutraj na delovnem mestu, drugač odpiram ob 8.30, ampak takšne so stranke ki bi rade imele vse narejeno
bi morala koledarje narest, pa mi niso logotipa poslali, zdaj pa jaz rodim stvorim logotipuser posted image  da me že morajo tako zgodaj ob živce spravit!
jaz sem dans malo boljsše sem si vceraj kupila lekadol +c
NEŽA- danes je tvoj velik dan- zaključila si težko obdobje, in zate se pricenjajo čudoviti dnevi- pa še prazniki se bližajo!
iz srca ti želim, da se vse dobro konca, da bo dete zdravo  in veselo, tebi pa čim manj bolečin.
vedi da imaš v mojem srcu posebno mesto, saj si pokazala, da si močna punca, ki zdrži veliko veliko bolećino- namreč biti brez otroka oddaljen tako dolgo, je prava umetnost- svaka ti čast!!
pa javi nam čimprej, da ne bomo nestrpni!


_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 1519
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
9.12.2009 10:12:00   
Zoja Miša
Ne morem reč drugega kot prasuser posted image , napisala sem cel roman in je šel v maloro!user posted image user posted image user posted image
Bom kasneje še enkaruser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 1520
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
9.12.2009 13:20:50   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_j_a

tejkaz uf je pa tale vaš Jaša pravi korenjak, da tako preneša bolečino.Glede pretepa, ti pa ne znam svetovat. Pomoje res najbolje, da ga pošlješ v sobo, tako kot je napisala dojenč.Tako je isto pri super varuški.



Ni moj način vzgoje. Še Eve ne pošiljam v sobo, kaj šele da bi Jaša. Včeraj jih je pa Eva kar nekajkrat dobila. Potem se vsedem k njemu na tla in se pogovoriva da mora Evo in druge otroke samo božat. Potem pa poboža vse ki smo tisti čas v sobi. Ko vidim, da gre nad Evo, začnem že prej govorit: Jaša, samo božamo se, samo božamo. Pa ga potem včasih mine in jo namesto da bi jo udaril, poboža. Eva pa vsa prestrašena čaka, kaj se bo zgodilo. Ona se pa ne zna postavit zase. Je pa drugo nasprotje njega.

IZVIRNO SPOROČILO: Krysia

Tejkaz, take stvari se hitro zgodijo - kot je sayuri napisala: včasih si lahko zraven, pa ne moreš nič narediti, ker se zgodi v trenutku ....



Krysia, dobro vem to. Pred enim letom sem jaz vzgojiteljico tolažila, da se vse lahko zgodi v trenutku pa nič ne moremo, ker je padla na glavo in potem bruhala, vzgojiteljica pa tega ni mogla preprečit. Potem bi tudi sebe lahko kregala, ker nisem dovolj pazila na njo in mi je pri enem letu padla iz stola, da si je ustnico presekala in dobila 4 šive, pa samo za sekundo sem se stran obrnila. Ampak takšne poškodbe in praske, ki jih je Jaša dobil, niso poškodbe trenutka. Fant ga je morel fejst praskat in tepst, da je imel zatečen nos in liček poln prask in udrgnin. Bom poslikala danes, ko pridem domov v dokaz. To se ni moglo zgoditi v trenutku in sigurno sta fanta med pretepom spustila kakšen glas in tudi če je ena vzgojiteljica peljala enega otroka na wc ali ravno risala voščilnico, bi druga kaj takšnega morala videti. Saj se je to zgodilo baje pred kosilom, ko sta še obe vzgojiteljici prisotni. Sicer pa spoštujem vzgojiteljice in dobro vem, da se lahko zgodi marsikaj, ampak na žalost me noben ne bo prepričal, da se je to zgodilo v hipu.
Sicer sem pa tudi jaz včeraj skuhala kosilo samo zame in nekaj malega za otroka, ker naj bi potem onadva pri tašči jedla, ker sem šla jaz na predavanja, na koncu sem šla pa lačna na predavanja. Sta mi vse pojedla. Zadnje čase veliko jesta.

Naty, te bom obvestila, ko bom kaj izvedela.


IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Uf kako se to hitro zgodi, ne napadat vzg zaradi tega...

Kaj narediti, sem si zapomnila eno stvar iz varušk (na tv) - ignorirat grda dejanja in hvalt lepa... ampak ti si bistra glavca si gotovo že sprobala to, ali pa ne no... sej bo šlo, tudi to obdobje boste pregurali


Brez skrbi, nisem je napadala. Samo vprašala sem jo, potem si pa svoje dalje mislila in se tukaj skašljala.
Do sedaj sem vedno špilala po načinu ignorance. Sem ju pustila da sta se sama zmenila, če sta bila pa pridna sta bila pa pohvaljena. Amapak če bo se še to naprej dogajalo, ne bo več pomagalo samo to. Včeraj se mi je zdelo da samo govorim: Jaša božat se je treba,...

Neža, verjetno že carta? Neža, hitro se vrni, da te naučim večkratnega citiranja v postih user posted image

ZM (pa ne zamujena menstruacija) - ctrl-a, ctrl-c in potem ctrl-v. Pomaga vedno in povsod. Sicer pa ctrl+alt+del. Hecam se.

Čao čao



_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 1521
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
9.12.2009 13:56:04   
Anonimen
Hoj,

imam malo časa pa sem prišla pogledat, kako kaj klepetate?! Viidim, da klepetate bolj malo, čeprav čaka veliiiiiko kavic na nas user posted image - hvala dojenč, si se reeees potrudila  user posted image !

Da bo vsaj nekaj za prebrati, bom napisala eno meni smešno in zanimivo razmišljanje našega 5-letnika.

V soboto smo bili sami doma - tamala dva in jaz. Pa sem tavelikega vprašala, če ima kakšno idejo, s čim bi lahko midva zaposlila našega naspidiranega 16-mesečnika. Pa je izstrelil odgovor kot iz topa. Ja, s poroko! Hm user posted image , moje veliko začudenje. Ja, poiskati moramo eno majhno punčko, kateri bo Otmar všeč, se bosta poročila, imela eno majhno hiško in..... bomo imeli mir!!! user posted image   user posted image   user posted image ........tako simple as ABC......user posted image

danes pa mislimo na Nežo - user posted image !

naty 13 - uživajte v toplicah! Privoščite si user posted image in boste morali uživati na veliko, če nameravate user posted image uživati še za nas, ki ostajamo doma! user posted image

k_a_t_j_a - super za lepo novico in dejstvo, da ti je pregled v Lj pokazal, da je vse ok! Bravo pa tudi za Jana, za besede in ples user posted image !

Zoja Miša - ja user posted image no, jaz bi pa tako rada prebrala, kaj si napisala. Resno! Vedno z veseljem preberem....

tejkaz - komentarja nimam, se nisem potrudila, imam pa čisto tako, en čudovit predpraznični pozdrav tebi in vsem tvojim user posted image ....

Evo, tukaj pa nekaj brišem, ker se je zadeva zopet uspostavila v stanje bp. RR je prej nekaj zaštrikal, sedaj je pa ok......user posted image !



< Sporočilo je popravil PABLO -- 9.12.2009 14:05:26 >

(odgovor članu tejkaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 1522
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
9.12.2009 14:05:20   
Zoja Miša
Ma evo zdej si bom vzele 15 minut, da napišem, kar sem imela že enkrat napisano. Verjetno bo krajše, ker sem bila zjutraj bolj polna elena, kot sem sedajuser posted image .

Neža, verjetno je tvoj sine sedaj že pri tebi v naročju! Upam, da se boš kmalu počutila dobro, ker po CR verjetno ni tako preprosto.

Tejkaz, očitno je Jaša sedaj izbral drugo taktiko, kot doječek, ko je bil bolj mamin sinko. Mislim sem za to, da se zna fant postaviti zase, ampak da je pa pretepač, to pa ni fajn. Kako to rešiti nimam pojma. Mogoče z pogovorom, ali p res z kaznijo, takrat ko doma napade Evo. Kakšna naj ta kazen bo, ne vem. Saj veš, da si ponavadi ti tista, ki svetuješ meniuser posted image . Ker si pa iznajdljiva in super mami, boš tudi to rešila, nas pa le razsvetli, kako ti bo to uspelo.
Meni pa povej še to, kaj kuhaš med tednom? Ker, vsaj z moje strani, naj bi bila ta kosila narejena hitro. Pri meni gre v bistvu bolj zame, ker tudi jaz v službi ne kosilam, še malica je večkrat pod vprašajem (kakšen jogurt, ali senvič ob računalniku ali nekje v ''letu''). Pa zato tudi moje zdravje peša, pa bi skoraj morala kaj narediti v tej smeri. Ampak idej za kosila nimamuser posted image , pa cajta za to mi je malo škoda. Se mi zdi, da bi raje šli s Kajo Lino ven, kot pa da jaz nekaj pacem!user posted image Kako tebi uspe? Ali lahko greste potem, med tednom, sploh kaj na zrak?

Erin, hvala za tole pojasnilo. Sedaj imam bolj jasno sliko! In ti lumpa, me res kar poznaš! Saj dihamuser posted image . Tale ideja za pisanje listkov je čudovita, tako da jo danes takoj predlagam! Hvala!user posted image Pa saj vem, da imate naporno službo...sploh pa občudujem to, ker imate potem doma še male razgrajače...in ste v bistvu mama na dveh koncih. user posted image

Sayuri, vesela bodi, da jesta! Jaz sem večkrat zelo žalostna, ker mi počasi zmanjkuje idej, kaj naj ji dam, da bo nečesa vsaj malo pojedlauser posted image Zadnja menstruacija, ta pa je dobra, ja!user posted image user posted image user posted image

Krysia, tudi ti bodi vesela, da je Rok tak jedec. Kaja Lina je tudi skos v akciji, pa prebavo ima zelo dobro, je pa klinc kajuser posted image . Glede šole pa vem, da ni več, kot je bilo včasih, kar naprej imate nekaj...

Katja, saj glede obrokov mi je jasno, ampak ko je v vrtcu nimam ravno pregleda koliko poje. Pa saj mi povedo, da bolj malouser posted image . Mi imamo 8,5kguser posted image . Je bila zadnjič na obisku punčka, ki ima pri 6m več kg kot Kaja Lina.user posted image
Pa želim ti da hitro kakšno službo najdeš. Kaj pa kakšne izven tvoje izobrazbe. V kakšni trgovini s cotami...tu kar naprej kaj iščejo...Ali pač kar koli...si poskusila?


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 1523
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
9.12.2009 14:22:47   
K_a_t_j_a
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Katja, saj glede obrokov mi je jasno, ampak ko je v vrtcu nimam ravno pregleda koliko poje. Pa saj mi povedo, da bolj malouser posted image . Mi imamo 8,5kguser posted image . Je bila zadnjič na obisku punčka, ki ima pri 6m več kg kot Kaja Lina.user posted image
Pa želim ti da hitro kakšno službo najdeš. Kaj pa kakšne izven tvoje izobrazbe. V kakšni trgovini s cotami...tu kar naprej kaj iščejo...Ali pač kar koli...si poskusila?



Zoja Miša vem kak je, ko napišeš in se potrudiš pri komentarjih pol pa gre vse skup nekam.user posted image

Ja verjamem, da te skrbi koliko poje v vrtcu, vem da bo to tudi mene, ko bo Jan v vrtcu in predvsem me bo skrbelo, če se držijo diete, zaradi alergije. No vsaj upam, da ne bo več takrat alergičen vsaj na mleko. Ja tudi jaz poznam nekaj takih, ko so že Jana prehiteli pri teži in so mlajši. Mah sej bo. Jaz sem se nehala sekirat, ni mi pa vseen, ker naš bi jedu vse tist kar ne sme, pa mu ne moreš dopovedat, da pač tega ne sme. user posted image Če koga vidi, da je, bi tudi on jedel.

Ja tudi to sem pripravljena it delat. Moj sanjski poklic je pa delo v turizmu. Turistična agencija. Upam, da sem mi ta želja kdaj uresniči. Ker zato sem šla tudi v turistično šolo, mislim srednjo.
Dela še zdaj ne iščem tako aktivno, ker imam najprej cilj diplomirat. Po diplomi začnem pa bolj aktivno z iskanjem službe.


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 1524
   RE: *** Avgustovčki '08 ~ 1.del ***
9.12.2009 14:28:54   
Zoja Miša
Pablo, sem se potrudilauser posted image . Me veseli, da rada prebereš, tudi jaz tvoje poste, so vedno energični! Pa ne moreš verjeti, kaj vse otroci poštudirajo. user posted image Moji sodelavki je enkrat njen, takrat 6 letni fant, prinesel kovčke, da naj spakira od doma, ko je težil, da je preveč doma, ona je pa rekla, če hoče, da se odseli. Ja, pa ji je uslužno kovček prineseluser posted image

Naty pa uživa. Ji kar malo zavidam tale offuser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kam se lahko odpravite na Prešernov dan?
Na Prešernov dan (8. februarja) večina muzejev in galerij odpira svoja vrata. Pripravljajo pa tudi druge brezplačne dogo...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...




Poljubljanje otroka na usta.
пеперутка16

Ali vi (mama in oče) poljubljate otroka na usta? Pa ga še kdo poljubi (na pobudo otroka)? Tu mislim na otroka do 3 let. starost.