|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
26.8.2009 22:20:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Se strinjate s tem
26.8.2009 22:22:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Taksen ideal kupujejo najstnice pri sedemnajstih, ne pa kao zrela zenska, ki je rodila otroka.


Ja pa jade, kar misli si. Zakaj pa potem vse tiste plastične operacije, drage shujševalne kure...? No vse sicer ni lovljenje ideala, je tudi npr. strah pred staranjem in podobna navlaka, vse pa se začne in konča pri podobi idealne ženske, ki pa jo kupujejo tudi zrele mame. Drugače bi lepotna industrija že zdavnaj propadla.


Enak ideal imas v glavi tudi ti. Poglej, kaj opisujes z idealom in priblizevanjem njemu.

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Se strinjate s tem
26.8.2009 22:24:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: oka

In zakaj to nosite v glavi? Zakaj kupujete?


Pa saj jaz tega ne nosim v glavi, še manj pa kupujem, zato pa pravim, da spadam v tisti srečni procent, ki se ne obremenjuje. Če pogledaš mojo omarico v kopalnici je v njej: zobna ščetka, zobna pasta, deodorant, šampon za lase, gel za tuširanje, milo za obraz in krema, ki ji je verjetno že potekel rok uporabeuser posted image



To so stvari osnovne higiene (in njihovo pomanjkanje ravno tako vodi v zapuscenost.
Ampak tukaj govorimo o drugacni zapuscenosti.

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Se strinjate s tem
26.8.2009 22:31:59   
oka
Enak ideal imas v glavi tudi ti. Poglej, kaj opisujes z idealom in priblizevanjem njemu.


Khm, kje? To kar sem naštela ni moj ideal ampak le opazovanje sveta okoli mene in moje zaključke na to temo. Ali pa se ne razumeva najbolje?

In zapuščenost je lahko tako relativna. A ni bila ravno zadnjič podobna debata o tem kaj je osnovna higiena? Tam se je lepo videlo, da bi bila jaz po nekaterih standardih zato, ker se ne šminkam zanemarjena.
Sem pa skrenila s teme ja. V bistvu sem o tem kaj si mislim o debelosti in označevanju močnejših žensk z zanemarjenimi in lenimi že povedala.

< Sporočilo je popravil oka -- 26.8.2009 22:32:44 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Se strinjate s tem
26.8.2009 22:34:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Enak ideal imas v glavi tudi ti. Poglej, kaj opisujes z idealom in priblizevanjem njemu.


Khm, kje? To kar sem naštela ni moj ideal ampak le opazovanje sveta okoli mene in moje zaključke na to temo. Ali pa se ne razumeva najbolje?


Ne, v bistvu te razumem, ti pa mene ne in bolje je tako.

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Se strinjate s tem
26.8.2009 22:37:53   
oka
Ne, v bistvu te razumem, ti pa mene ne in bolje je tako.


Zakaj? Ker zdaj mi ni pa res čisto nič jasno.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Se strinjate s tem
26.8.2009 22:41:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Ne, v bistvu te razumem, ti pa mene ne in bolje je tako.


Zakaj? Ker zdaj mi ni pa res čisto nič jasno.





Nic ne de. Ni kapitalnega pomena.

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Se strinjate s tem
26.8.2009 22:45:19   
oka
Nic ne de. Ni kapitalnega pomena.


Potem pa nič. Čeprav ne maram nedorečenih stvari pa če so še tako nekapitalneuser posted image ,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Se strinjate s tem
26.8.2009 22:47:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Nic ne de. Ni kapitalnega pomena.


Potem pa nič. Čeprav ne maram nedorečenih stvari pa če so še tako nekapitalneuser posted image ,


Potem pa se enkrat preberi, kaj si napisala, in razmisljaj malo.

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Se strinjate s tem
26.8.2009 22:51:32   
oka
Potem pa se enkrat preberi, kaj si napisala, in razmisljaj malo.


O.k. očitno si ti moje pisanje razlagaš drugače, kot jaz in vidiš v njem nekaj, kar niti sama ne zaznavam. Nič, grem raje spat. Bom jutri spet prebrala, mogoče bom takrat bolje videla kaj sem hotela povedatiuser posted image .

Pa brez zamereuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Se strinjate s tem
26.8.2009 22:59:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Potem pa se enkrat preberi, kaj si napisala, in razmisljaj malo.


O.k. očitno si ti moje pisanje razlagaš drugače, kot jaz in vidiš v njem nekaj, kar niti sama ne zaznavam. Nič, grem raje spat. Bom jutri spet prebrala, mogoče bom takrat bolje videla kaj sem hotela povedatiuser posted image .




Ja, malo je treba pretenstat, da pride pravi okus ven in da je dobro za zdravje user posted image .

Pa lepo spi :).

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Se strinjate s tem
26.8.2009 23:04:45   
oka
Ja, malo je treba pretenstat, da pride pravi okus ven in da je dobro za zdravje user posted image .

Pa lepo spi :).


Hvala enako.

Ha ampak tvoja pa mora bit ta zadnja a ne?user posted image



< Sporočilo je popravil oka -- 26.8.2009 23:05:22 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Se strinjate s tem
26.8.2009 23:09:40   
rija
kakorkoli, da je v članku nekaj resnice, je napisan skrajno žaljivo.

in sramota, da ga objavi družinski portal.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   [Brisano sporočilo]
26.8.2009 23:50:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Se strinjate s tem
27.8.2009 9:43:37   
liliana
Jaz pa lahko rečem, da sedaj po porodu bolj žarim, sem tudi nasmejana in lahko rečen tudi polna energije več ali manj......čeprav ne živim zdravo, kar pomeni, da pojem včasih kak čips, rada gledam televizijo (mnogo raje kot telovadim), rada sem za računalnikov s sendvičem v roki.....in imam 7 kg več kot pred porodom.....ko sem živela bolj zdravo.....kar pomeni, da se gurmanskim užitkom nisem ravno odpovedovala, samo malo več sem športala....ne morem pa reči, da me je ta šport notranje izpopolnjeval in sem zaradi tega bila bolj žareča in nasmejana.....ker sem po navadi že v službi začela premišljevati "joj, spet moram za eno uro na kolo.....pa ta aerobika zaradi katere sem morala odpovedati srečanje s kolegicami"....

In zaradi teh 7 kg viška se ne počutim nič manj privlačna....in nisem opazila, da bi me moški svet z odporom opazoval......

Da pa se kakšna obsedena ženska z zdravim življenjem in idealno postavo obregne name pa me v bistvu ne briga.....ker če bi bila zaradi svojega načina življenja tako polna energije, notranje izpopolnjena, žareča, nasmejana je v bistvu sploh ne bi smel brigati moj višek kilogramov.....tako pa le kaže svojo zakompleksanost in neugodje ob svojem zdravem načinu življenja, ki ji v bistvu sploh ne odgovarja, ampak rabi potrditev okolice, da pa je ona vztrajna in trmasta, ker se odreka in trpi v telovadnici.......user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Se strinjate s tem
27.8.2009 13:38:15   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Meni je debilna ta trditev: "Debele mamice so lene mamice". Kje pa piše, da če so debele, so pa kot mamice lene. Lene kot ženske, da pač ne naredijo nič zase, da bi bile pa lene in se ne ukvarjale z otroci, je pa mal mimo.


Se strinjam.

Nisem ravno debela, kakšno kilo bi lahko še dol dala, pa če jamram, mi moj reče, da je treba rit pa jezik stisnit(da ne jamram zraven), pa gre.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Se strinjate s tem
27.8.2009 13:44:07   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Meni je debilna ta trditev: "Debele mamice so lene mamice". Kje pa piše, da če so debele, so pa kot mamice lene. Lene kot ženske, da pač ne naredijo nič zase, da bi bile pa lene in se ne ukvarjale z otroci, je pa mal mimo.


Se strinjam.

Nisem ravno debela, kakšno kilo bi lahko še dol dala, pa če jamram, mi moj reče, da je treba rit pa jezik stisnit(da ne jamram zraven), pa gre.



srkoslava, od kje si pa ti uletela user posted image  a greš že kmal na šiht?

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Se strinjate s tem
27.8.2009 15:37:44   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ga. Novakova

IZVIRNO SPOROČILO: katipi
Mi smo bili nekaj dni na slovenski obali. Med sončenjem sem opazovala ljudi na plaži in moram reči, da sem videla samo dve kategoriji, če smem tako reči, žensk. Eno so bile mlade punce, težko rečem, koliko stare, v vsakem primeru pa mlade, ki so bile suhe in z lepimi postavami. Drugo pa so bile mame, kar sem videla po tem, ker so imele ob sebi svoje otroke, in prav nobena od njih ni imela postave, primerljive s prvimi. Tudi sama nimam popolne postave, o tem ni dvoma, vendar sem se zamislila. Za članek mi je grozen način, na katerega je napisan, vendar se mi zdi, da je nekaj resnice v njem.
Ga. Novakova, tole je pa tako primitivno posploševanje, da me je res razkurilo!user posted image Če boš še pisala take neumnosti, bom tvoje poste kratkomalo preskočila.user posted image user posted image

Kaj bo kdo bral, je njegova osebna odločitev, jaz sem samo napisala svoje opažanje, kajti v tistem trenutku so bile okrog mene res le takšne ženske. Nisem opazila niti ene ženske brez otrok, ki ne bi bila urejena, pa tudi nobene mamice, za katero bi lahko rekla, da je klasično urejena. Zagotovo pa je to neke vrste posploševanje, saj se ne da celote meriti po mojem opažanju, ki je trajalo nekaj ur na eni od plaž. To je bil samo tisti trenutek in ob branju članka sem se spomnila nanj.


Prve so "lovci" - ker niso prave zenske, ce se pogledi moskih na njih ne zadrzujejo. Lov na moza, saj moz da in doda druzbeno veljavo in sprejetost. Kajti, ce ni moza - le kaj je narobe z njo. Vecinoma se lovi pa z lepoto, saj moski mora imeti kaj pokazati....
Tiste druge... tiste so pa "lovile" in "ulovile" in dojele, da je morda zunanji izgled precenjen in da bi bilo boljse ce ne bi "ulovile" kar so ulovile, pa se vrzejo v ilegalo. Dojamejo, da zunanji izgled za sreco in razumevanje ni tako pomemben. Tudi moski vcasih ugotovi, da le ni vse v tistem kar lahko "pokaze", temvec da je veliko v neki drugi vrsti lepote.
A propo clanka.... debelusni/debeli  in ne vedno "urejeni" mamici je moz lahko zvest celo zivljenje, jo ljubi in spostuje; lepoticka pa je lahko veckrat zapuscena - morda zaradi druge lepoticke...

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Se strinjate s tem
27.8.2009 16:34:09   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Po moje neurejenost in preveč kilogramov nikakor ne kaže na lenobo mamice, ampak na nezadovoljstvo v življenju.


Se globoko strinjam.

Drugace pa - tudi jaz se ozrem na morju okoli sebe, pa srecam in vidim en kup mamic (tudi definitivno 30+), da imajo lepe postave, so okusno urejene, v glavnem prav z veseljem je pogledat kaksno mamico. Pri najstnikih je pa tako - nekatere so pretirano suhe in njihovo telo se se ni izoblikovalo, torej ne moremo rect kaksno postavo bo imela cez 10let, nekatere so pa definitivno za svojo starost predebele. V glavnem, jaz vidim vec lepsih, lepse urejenih mamic, kot pa najstnic.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Se strinjate s tem
27.8.2009 16:42:20   
Anonimen
Kakršna sem sem,če komu ne paše naj me ne gleda.Lahko pa dodam le tole,da se nisem zapustila še vedno se urejam kot nekoč ok kile no ja več jih je ziher kakor prej ampak me ne motijo nekak preveč.Saj jih tudi ni tolk,da bi se sekirala,če pa bila bilo kakšne tri ali štiri manj pa tud nebi bilo narobe.Zaenkrat se počutim v redu.

(odgovor članu Pika Zoja)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Se strinjate s tem
27.8.2009 18:02:00   
Anonimen
Prve so "lovci" - ker niso prave zenske, ce se pogledi moskih na njih ne zadrzujejo. Lov na moza, saj moz da in doda druzbeno veljavo in sprejetost. Kajti, ce ni moza - le kaj je narobe z njo. Vecinoma se lovi pa z lepoto, saj moski mora imeti kaj pokazati....
Tiste druge... tiste so pa "lovile" in "ulovile" in dojele, da je morda zunanji izgled precenjen in da bi bilo boljse ce ne bi "ulovile" kar so ulovile, pa se vrzejo v ilegalo. Dojamejo, da zunanji izgled za sreco in razumevanje ni tako pomemben. Tudi moski vcasih ugotovi, da le ni vse v tistem kar lahko "pokaze", temvec da je veliko v neki drugi vrsti lepote.


Kje so pa tiste tretje med obema esktremoma?

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Se strinjate s tem
27.8.2009 18:55:01   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Prve so "lovci" - ker niso prave zenske, ce se pogledi moskih na njih ne zadrzujejo. Lov na moza, saj moz da in doda druzbeno veljavo in sprejetost. Kajti, ce ni moza - le kaj je narobe z njo. Vecinoma se lovi pa z lepoto, saj moski mora imeti kaj pokazati....
Tiste druge... tiste so pa "lovile" in "ulovile" in dojele, da je morda zunanji izgled precenjen in da bi bilo boljse ce ne bi "ulovile" kar so ulovile, pa se vrzejo v ilegalo. Dojamejo, da zunanji izgled za sreco in razumevanje ni tako pomemben. Tudi moski vcasih ugotovi, da le ni vse v tistem kar lahko "pokaze", temvec da je veliko v neki drugi vrsti lepote.


Kje so pa tiste tretje med obema esktremoma?


Tiste ne spadajo v tovrstne clanke user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?