|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 9:14:07   
timoteja
Jst bi bla tud jezna in bi jo na gobec..... In Evelin je res lepo ime, in kak boste punci klical, ko boste na skupnih piknikih, zabavah itd., res grdo od nje.
Meni je zelo dobra prijateljica pri prvemu otroku (ona je rodila malo pred mano) prevzela ime, katerega sem imela izbranega za našo deklico, pa mi tudi ni bilo fajn...Ampak preživeli smo pa.

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 9:19:15   
ellie
                
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI


IZVIRNO SPOROČILO: ellie

...in živimo v okolju, kjer je ogromno otrok...in ogromno imen že zasedenih.



user posted image user posted image user posted image

Ta je pa zmagovalna. user posted image

Avtorske pravice pa to. user posted image



Mah jaz ni šans, da dam svojemu otroku ime, ki ga ima že pol ulice. No sej, če bi bil kakšen res tolk simpatičen...ampak...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 9:21:12   
Anonimen
js razumem če to naredi prijateljica, ki res nisi skos z njo....sam da pa taka bližnja sorodnica, je pa grdo.kot da nebi blo niti enga drugega imena.ej res ne razumem takih ljudi, ki ne znajo hodit po svoji poti in si neko lastno osebnost ustvarit...
aja, pa ene lahko govorite da vam to ni bed, ker se vam to pač ni zgodil, me pa zanima kakšna bi bla situacija če se to vam zgodi. js bi se vprašala mal ko tak rade tadlate.
drugače pa sej boš prežvela, čeprav ti je bedno njej pa kr lepo povej da je nesramna.pr tolk imenih....

(odgovor članu timoteja)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 9:24:31   
benika
Res ni lepo od tvoje svakinje, da je naredila, kar je.

Ampak iz tega delati ne vem kakšno tragedijo, pa ljudi obmetavat z žaljivkami, pa grožnjami s pretepom....pa dejte no, otroci v vrtcu imajo več pameti kot pa ve tule gor.

Tvoja pikica naj bo Evelin (krasno imeuser posted image ), od svakinje naj bo pa Eva ali Lina ali Evelina, nekako jih boste že ločili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 9:49:41   
Pikec
Kaj pa če je svakinja imela že prej izbrano ime, pa ste jo vi z vašo izbiro prehiteli, ker ste pač samo prej rodili?

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 10:07:32   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Men je tud mimo, ker je konec koncev ožja družina. Če bi to naredila prijateljica, OK, ampak svakinja, pa še če non stop imitira, bi mi že to prisker dvignilo. Ne maram nevretenčarjev.


Zakaj pa bi prijateljica lahko poimenovala otroka z istim imenom, svakinja pa ne sme.....user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 10:08:39   
Lunca1
Meni je to tud mal čudno. user posted image

No meni se je tudi skoraj zgodilo nekaj podobnega. Za hčerko sva izbrala zelo redko ime, v bistvu sva se šla izpeljanko iz moškega imena in na koncu ugotovila, da jih je v SLO že 66. Sva bili pa noseči istočasno s sestrično, obe pričakovali decembra. Jaz sem sigurno že zadnja 2 meseca okrog trobila kako bo ime tamali. no na koncu sem jaz rodila 1 dan pred sestrično. Moja sestra mi je pa čisto šokirana sporočila, da je teta rekla, da če bi oni prej rodili, da bi imela tamala enako ime. user posted image  v bistvu do konca nista vedela kako bi dali tamali ime in je bila potem še 3 dni brez imena. Je pa menda ime zadnje dni od nekod privlekel njen partner. Mi je bilo tud čudno. jaz vem da bi v taki situaciji iskala drugo ime.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 10:09:26   
Lunca1
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Men je tud mimo, ker je konec koncev ožja družina. Če bi to naredila prijateljica, OK, ampak svakinja, pa še če non stop imitira, bi mi že to prisker dvignilo. Ne maram nevretenčarjev.


Zakaj pa bi prijateljica lahko poimenovala otroka z istim imenom, svakinja pa ne sme.....user posted image



Se strinjam. Drugače mi je če se z nekom redko videvaš.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 10:19:06   
Anonimen
Jaz sem komentirala tkoj na začetku - sam sem mislila resno - čeprav je Lukcev ful, mi bo smešno, če bo dal moj brat svomju otroku ime Luka - sploh ker živimo v isti hiši. Naš ima dve imeni - ker se je mojmu to zdelo fino - in zato je eno od imen lahko Luka. Je pa Luka Patrik - Luka zato, ker sem pred 10imi leti spoznala mamico s fantkom Lukcem (takrat je bil star 8 mescev) in sta mi bla oba ful simpatična, Patrik pa hm raje ne bi user posted image user posted image user posted image  (posledice druženja z moškimi bi lahko rekla). Imava pa tudi izbrani imeni za punčko, če jo bova kdaj imela - no, imena ve nekaj ljudi, vendar do sedaj te kombinacije še nisem zasledila.

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 10:45:57   
maychi
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Men je tud mimo, ker je konec koncev ožja družina. Če bi to naredila prijateljica, OK, ampak svakinja, pa še če non stop imitira, bi mi že to prisker dvignilo. Ne maram nevretenčarjev.


Zakaj pa bi prijateljica lahko poimenovala otroka z istim imenom, svakinja pa ne sme.....user posted image



Po moje se ne gre za to, da svakinja ne sme poimenovati isto, prijateljica pa lahko.
Priznaj, da bo vse skupaj čudno izpadlo ob kakšnem družinskem srečanju. Ko se bo babica (teta, stric ...) zadrl Evelin pridi po čokolado ...katera? v roza oblekici ali tista v rdeči, mala ali velika ?!

Jaz bi prvič ko bi jo srečala noro pohvalila njen izbor imena in vprašala le kako se ga je spomnila, ker je tako izvirno (s takšnim hinavskim tonom user posted image )

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 11:39:16   
rija
no ženske....tukaj pravite, da naj ona kliče malo od svakinje lina, evelina, eva..in kaj vem kaj še....

a vam je všeč, če spreminjajo, namenoma, imena vaših otrok?

ne vem no....jaz ne popravljam edino naše 90-letne sosede, ki našega kar naprej kliče Tilenuser posted image  njej se oposti....ali pa moji stari mami, ki je na prvi obisk prinesla kuverto z napisom:.:.....(izmišljen priimek) Novak mlajši....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu maychi)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 11:44:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija
a vam je všeč, če spreminjajo, namenoma, imena vaših otrok?

Ja pa saj ravno v tem je fora, da svakinji to ne bo všeč.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 12:02:03   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: maychi


Po moje se ne gre za to, da svakinja ne sme poimenovati isto, prijateljica pa lahko.
Priznaj, da bo vse skupaj čudno izpadlo ob kakšnem družinskem srečanju. Ko se bo babica (teta, stric ...) zadrl Evelin pridi po čokolado ...katera? v roza oblekici ali tista v rdeči, mala ali velika ?!





Saj se s prijateljicami tudi srečujemo.....še pogosteje kot z žlahto......

(odgovor članu maychi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 13:05:38   
Hope2
Če da prijateljica, soseda.... isto ime, mi je vseeno, če pa bi dala sestra ali svakinja isto ime, bi mi pa bilo res smotano oz mal bolano. 

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 13:10:30   
HuAnita
Kaj pa včasih, ko so bile 4 hiše v vasi, pa so v vsaki imeli ali Marico, Faniko ali Pepco?
Fanti pa Jožeti, Janezi ali Franceti, če je bil že kak Cene vmes, ali Štefek, je bilo že u iber!

Pa so se ločevali in tako...

Ampak mene bi ob današnji izbiru imen tudi motilo, da je dala enako ime čeprav se da vse - imamo Maja in Majčija - tudi deca vesta, kateri bratranec je kateri.... - ampak nimata stikov med sabo oz. se bosta videlaval cca 2x letno na naših RD

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 14:30:44   
Anonimen
Mene je tudi razjezilo,ko je svakinja dala svojemu sinčku enako ime kot jaz mojemu sončku a je revček prerano odšel k angelčkom.Vsakič ko sem ga poklicala me je še bolj razžalostilo.Groza...
Lp

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 15:00:11   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: piule

da bom koga stepla....A se vam zdi normalno tole...rodla sem januarja pupko z imenom Evelin,danes je rodila sestra od moža prav tako pupko iN JI JE DELA ISTO IME.......EVELIN...kot da drugo ne obstaja,koza smotana,papiga pokvarjena.....zdaj pa kar dve z istim imenom.....jaz bi jo kar scukala kozokaj bi ve?user posted image user posted image .....


Ma meni je tole res bolano. Med miljon imeni je dala istega kot ti, res trapasto. Tale je en malo psihopata, bi rekla user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 15:12:03   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

itak nobeni nebi bli fajn


Meni bi bilo user posted image .
Ne vidim pametnega razloga, da bi se jezila....



Meni bi bilo tudi fajn. Če mi je ime všeč, mi je popolnoma vseeno, če ga nosi še cel svet...al pa nečak-inja. Jezit se zato, se mi zdi pa svojevrstna neumnost, v bistvu posesivnost, egoizem. Ime ni last posameznika v smislu, da ga nihče drug ne sme uporabljat, da ne sme biti ime od nikogar drugega več. In če sme isto ime uporabljat en klošar al pa šef države, potem ga zihr še tolk prej sme nosit tudi moj nečak.


Še ena, ki jo ne bi motilo. Pač ji je všeč enako ime kot tebi. Ji je tako lepo, da je dala še svoji hčeri tako ime.
saj ga najbrž ni dala zato, da bo tebe motilo?
Meni se ne zdi nič čudnega, če imata sestrični enaki imeni.
Sploh si pa očitno niste preveč blizu tako, da sploh ne bo problemov z zamenjavo.


(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 17:40:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: piule

joj kok ste tupe ene ej,kak mene briga kolk jih je z istim imenom kot moja,princip je ta kot je že napisala rija,V MOJEM SOROCTVU _SESTRA MOJEGA MOŽA,je razumljiv princip al nekatire res ne morete štekat-je preveč težko?


Mene ne moti, niti v mojem soroDStvu.

Ampak mi ime ni tisto, zaradi cesar bi delala spore...

(odgovor članu piule)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 17:54:37   
Anonimen
pri nas je v eni veji družine stalno prisotno eno ime, ki ga "nosijo" tete, sestrične,... pa se nihče ni sekiral (še jaz naj bi se tako imenovala, če mojima staršema ne bi bilo všeč ime, ki ga nosim)...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 20:17:54   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Kaj pa če je svakinja imela že prej izbrano ime, pa ste jo vi z vašo izbiro prehiteli, ker ste pač samo prej rodili?

Evo, točno to sem tudi jaz pomislilla... da je mogoče svakinja že prej imela izbrano to ime, pa ji ga je piule prevzela user posted image Potlej se situacija obrne in ni svakinja tista ta žleht...


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 22:16:34   
krtek 1
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Kaj pa če je svakinja imela že prej izbrano ime, pa ste jo vi z vašo izbiro prehiteli, ker ste pač samo prej rodili?

Evo, točno to sem tudi jaz pomislilla... da je mogoče svakinja že prej imela izbrano to ime, pa ji ga je piule prevzela user posted image Potlej se situacija obrne in ni svakinja tista ta žleht...




Po moje je tudi bilo kaj takega in ni hotela odstopati od imena.A ti je celo nosečnost nisi vprašala kako bo otroku ime?Glede na to,da si ji dala oblačila bi rekla,da sta prijateljici.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 23:28:43   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: piule

da bom koga stepla....A se vam zdi normalno tole...rodla sem januarja pupko z imenom Evelin,danes je rodila sestra od moža prav tako pupko iN JI JE DELA ISTO IME.......EVELIN...kot da drugo ne obstaja,koza smotana,papiga pokvarjena.....zdaj pa kar dve z istim imenom.....jaz bi jo kar scukala kozokaj bi ve?user posted image user posted image .....


kaj češ, je pač brez domišljije.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   [Brisano sporočilo]
18.8.2009 23:40:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 23:49:27   
nejcko
Meni je tudi bedno, da imata sestrični isto ime. Če se postavim v vlogo babice, ki bo tidve Evelinki čuvala ... bedno, res.
Jaz sem pri izbiri imen svojih otrok vedno gledala tudi na to, da ni ne v ožjem sorodstvu ne v ožjem krogu prijateljev tega imena (pri otrocih, mislim) ... pismu, če bi imela eno samo samcato ime izbrano in rezervirano za svojega otroka v poplavi vseh možnih imen danes, bi se sama sebi zdela čudna.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?