|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 23:20:06   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

itak nobeni nebi bli fajn


Meni bi bilo user posted image .
Ne vidim pametnega razloga, da bi se jezila....



Meni bi bilo tudi fajn. Če mi je ime všeč, mi je popolnoma vseeno, če ga nosi še cel svet...al pa nečak-inja. Jezit se zato, se mi zdi pa svojevrstna neumnost, v bistvu posesivnost, egoizem. Ime ni last posameznika v smislu, da ga nihče drug ne sme uporabljat, da ne sme biti ime od nikogar drugega več. In če sme isto ime uporabljat en klošar al pa šef države, potem ga zihr še tolk prej sme nosit tudi moj nečak.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 23:21:31   
piule
ja,kaj saj je itak lolo in on kaj dosti inicjative in idej nima,,,,v bistvu je bol zaspan tip......zdaj mi sam žal da sem ji še oblekice in ostalo posodla,,,,zdaj bo ne sam ime mela isto bo tud obleke...................

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 23:24:06   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: piule

ja,kaj saj je itak lolo in on kaj dosti inicjative in idej nima,,,,v bistvu je bol zaspan tip......zdaj mi sam žal da sem ji še oblekice in ostalo posodla,,,,zdaj bo ne sam ime mela isto bo tud obleke...................

Je*eš tiste obleke. Nimaš se kaj sekirat in žret, ti nisi nič naredila narobe. In da ne bi več pomislila, da bi prekrstila svojo hčerkico.

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 23:26:10   
ellie
Mene bi to tud čist razkurlo. Ker vem, da sama nikoli ne bi mogla naredit česa takšnega. In večkrat razmišljam o tem...ker sva sama pred izbiro imena...in živimo v okolju, kjer je ogromno otrok...in ogromno imen že zasedenih.

Je pa verjetno res sranje, če si izbereš ime za otroka...potem pa kdo od poznanih dobi mal pred tabo otroka...in ga poimenuje ravno s tem imenom.

Drugače pa...lepo imeuser posted image  je moj čist navdušen nad tem imenom. Ga že par let uporablja pri enem ženskem liku...v eni igrciuser posted image  

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
17.8.2009 23:32:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu piule)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
17.8.2009 23:37:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ellie)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 23:38:15   
Raho
Smotana hugica je tudi dala svojemu sinu skoraj tako ime kot jaz svojemu. Pa še poznali se nisvauser posted image .
Pa zdaj je en naš učitelj tudi dal enako ime sinu kot hugica pa jaz.
Pa jaz sem dala hčeri enako ime kot ga je imela očetova teta. Drugo pa je dobila po hčeri taboljših prijateljev od staršev.

In ena v našem mestu ima enako ime kot jaz. Pa kličem po telefonu, da ji  nekaj sporočim in rečem: Dober dan ta pri telefonu, bi lahko govorila s to? (pa imam redko ime). Ampak oni so moje starše vprašali, če lahko dajo hčeri enako imeuser posted image



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 23:39:52   
rija
srce, vse lepo in prav, samo vse te osebe ne štejejo pod tvoje ožje sorodstvouser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 23:44:56   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: rija

srce, vse lepo in prav, samo vse te osebe ne štejejo pod tvoje ožje sorodstvouser posted image




Kako ne? Če si mi ti skoraj sorodnica...
Moje ožje sorodstvo ni krvno. Ker jih ne vidim toliko kot tebe in hugiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aja, pa svakinje nimam (na srečo). Svak pa je čist kul

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 23:47:02   
piule
joj kok ste tupe ene ej,kak mene briga kolk jih je z istim imenom kot moja,princip je ta kot je že napisala rija,V MOJEM SOROCTVU _SESTRA MOJEGA MOŽA,je razumljiv princip al nekatire res ne morete štekat-je preveč težko?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 23:49:05   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho


Kako ne? Če si mi ti skoraj sorodnica...



no, ni pa izključeno, da ne bom tašča tvoji hčeriuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 23:51:46   
Anonimen
priznam, da bi to tudi mene razjezilo, da bi ob tako velikem številu imen izbrala isto, očitno je brez domišlije.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: tolk sem jezna
17.8.2009 23:54:03   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Raho


Kako ne? Če si mi ti skoraj sorodnica...



no, ni pa izključeno, da ne bom tašča tvoji hčeriuser posted image user posted image user posted image


No, nemoj da kažeš dva puta...user posted image user posted image user posted image

No, sicer pa - saj se punca upravičeno jezi. jaz bi svakinjo poslala v user posted image


< Sporočilo je popravil Raho -- 17.8.2009 23:55:06 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 6:48:13   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

Jaz bi bila tudi jezna user posted image user posted image user posted image


Jaz tudi. Pa O.K, če bi bili obe Niki, ki jih je npr. itak veliko, ampak tako redko ime ...

Je pa res, da sem bila včasih besna, ko je še kdo imel na cesti Ibizo ...  samo vseeno, za ime bi bila še bolj besna. Ker to pa je že malo nesramno, se mi zdi. Jaz ne bi upala tega nareditinekomu.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 18.8.2009 6:50:52 >

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 6:59:11   
Dashenka
Piule,

tvoja svakinja je res malo cez les, ampak kaj dosti pa res ne mores storit.


Meni bi se tudi zdelo precej bedast, ampak to se ne pomeni, da je konec sveta.
Bos necakinjo pac klicala s kaksno izpeljanko iz tega imena.

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 7:26:11   
Volga
Jaz bi jo šla kar tožit, kaj se pa gre, ženska smotana. user posted image

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 7:44:38   
oka
da bom koga stepla....A se vam zdi normalno tole...rodla sem januarja pupko z imenom Evelin,danes je rodila sestra od moža prav tako pupko iN JI JE DELA ISTO IME.......EVELIN...kot da drugo ne obstaja,koza smotana,papiga pokvarjena.....zdaj pa kar dve z istim imenom.....jaz bi jo kar scukala kozokaj bi ve?user posted image user posted image .....


Ej, da te pa ena taka zadevščina kot je ime tako razkuri, da uporabljaš take zmerjanke pa še tepla bi se...  A imaš mogoče težave z brzdanjem temperamenta?


(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 7:49:35   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: oka

da bom koga stepla....A se vam zdi normalno tole...rodla sem januarja pupko z imenom Evelin,danes je rodila sestra od moža prav tako pupko iN JI JE DELA ISTO IME.......EVELIN...kot da drugo ne obstaja,koza smotana,papiga pokvarjena.....zdaj pa kar dve z istim imenom.....jaz bi jo kar scukala kozokaj bi ve?user posted image user posted image .....


Ej, da te pa ena taka zadevščina kot je ime tako razkuri, da uporabljaš take zmerjanke pa še tepla bi se...  A imaš mogoče težave z brzdanjem temperamenta?




meni se tudi zdi, da nekaj ne more biti O.K. user posted image

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 7:50:13   
ZmajTolovaj
Men je tud mimo, ker je konec koncev ožja družina. Če bi to naredila prijateljica, OK, ampak svakinja, pa še če non stop imitira, bi mi že to prisker dvignilo. Ne maram nevretenčarjev.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 7:57:30   
Čebel@
jah nimaš kej.....je kar je......ne sikeraj se,ker bo svakinja samo še bolj uživala ko bo vidla da te je na pravo mesto špiknila.....jaz svoje hčere zaradi tega nebi dala preimenovat

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 8:14:04   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Men je tud mimo, ker je konec koncev ožja družina. Če bi to naredila prijateljica, OK, ampak svakinja, pa še če non stop imitira, bi mi že to prisker dvignilo. Ne maram nevretenčarjev.

Se podpišem.....user posted image user posted image

A punca ni nič prej govorila o imenih....? Jaz bi jih vse po vrsti kratko malo odpikala....

_____________________________

So what....

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 8:24:38   
pety78
Meni je to tudi čisto mimo...Mislim, svakinja.user posted image Če bi bila kak frendica, bi mi bilo ok...
Veš kaj bi jaz na tvojem mestu naredila. Obe praviš, da sta Evelin...Jaz bi njeno klicala EvelinA.

_____________________________



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 9:03:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pety78
Veš kaj bi jaz na tvojem mestu naredila. Obe praviš, da sta Evelin...Jaz bi njeno klicala EvelinA.

To je tut men na misel padlo, da bi pomoje pol tamalo striktno klicala drugače kot svojo ... naprimer Lina, al pa Evica ... Pa bolj ko bi me svakinja popravljala, bolj bi jo tako klicala.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 9:05:00   
Anonimen
če mene vprašaš je to full grdo.ja in js bi ji tut rekla da je koza.da ni neki druga mogla poštudirat, je pa smotana. mene osebno bi to  razkurl,ker je v sorodu.zdej bo pa stara mama rekla oziroma pripovedovala, npr. zmišljujem si,ja veš tista evelin od unga mojga sina, ne ona evelin od onga sina...
mene bi to tak razkurl....user posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: tolk sem jezna
18.8.2009 9:11:51   
lotoska
Kako pa stari starši komentirajo izbiro imena? Dve vnukinji Evelin,celo isti letnik. No meni se zdi bolano.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?