|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vem že predelana tema pa vseeno
13.8.2009 17:53:56   
Anonimen
Danes dopoldan smo bili v Hoferju in vsi parkingi za invalide polni pa me zanimalo,če majo nalepke nobeden je ni imel v enem dedc lepo odprta vrata pa kadil v drugem se baba pretegovala in mazala ter gledala v ogledalo en super avto in še dva.Noben nalepke.Pa ni me motilo,ker je bilo polno ampak,ker ni bilo nobenga invalida.Seveda tam je bila še senca pa so tja postavli ne na sonce.Kolkokrat mi parkiramo ne na mestu za invalide pa mi ni težko malega peljat ampak kje jim je olika?
Pa mi ni dalo mira zovem jaz ko pridemo domov na policijo in vprašam kdo pa preko mestno redarstvo mi reče občina pa vpraša kaj je narobe in sem povedala in je rekel bomo mi zdaj takoj šli tole uredili vi si pa kar nabavte tel.št.od redarstva al pa drugič poslikajte avto in registrsko ter nam pošljite.
Hmm mi je kar malo odleglo naj jim dajo take kazni,da nikoli več ne bodo pomislili,da bi tam parkirali.Mi bilo žal,da nisem mela tistih listkov s sabo kjer piše:ODVZEL SI MI PARKIRNO MESTO ODVZEMI ŠE MOJO INVALIDNOST.Sem pa si jih sprintala kar nekaj zdajle in prvič,ko gremo nekam in vidim,da je spet tako parkiral nekdo dobi tole za brisalec pa še redartvo al policijo zovem.Al pa slikam pa pošljem na policijo.
Ker so eni tak nesramni.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vem že predelana tema pa vseeno
13.8.2009 17:59:51   
mojcaziga
Daleč od tega, da bi jih zagovarjala, ampak to pa je zadnje čase u iber preveč popularna tema. A veš koliko je vseh ostalih stvari, ki niso po reglcih, pa fer in vse ostalo po spisku, pa noben ničuser posted image , ker pač ni popularno. Kot da bi babuške tekmovale katera bo naredila večje dobro delo. Naj se oglasi tista, ki nikoli ne greši pa dela kaj narobe, sem prepričana, da bo tema obmolknila.

Kar pa se kaznovanja tiče, pa imajo redarji, vsaj v MB, zadnje čase pogoste obhode, tako da kazni se pišejo, brez skrbi.

Pa brez zamere

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vem že predelana tema pa vseeno
13.8.2009 18:06:39   
Anonimen
Jaz je še nisem odprla.user posted image user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vem že predelana tema pa vseeno
13.8.2009 18:18:12   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga
Kar pa se kaznovanja tiče, pa imajo redarji, vsaj v MB, zadnje čase pogoste obhode, tako da kazni se pišejo, brez skrbi.


Kazni že pišejo, samo komu????? Verjemi, da zagotovo redarji ne hodijo pred trgovine in ostala nakupovalna središča s tem namenom, da bi komu, ki parkira na prostor za invalide napisal kako kazen. user posted image


Bom edono to še dodala...NI GA ČEZ KOMOT!!!

_____________________________

So what....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vem že predelana tema pa vseeno
13.8.2009 18:19:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga
Kar pa se kaznovanja tiče, pa imajo redarji, vsaj v MB, zadnje čase pogoste obhode, tako da kazni se pišejo, brez skrbi.


Kazni že pišejo, samo komu????? Verjemi, da zagotovo redarji ne hodijo pred trgovine in ostala nakupovalna središča s tem namenom, da bi komu, ki parkira na prostor za invalide napisal kako kazen. user posted image


Bom edono to še dodala...NI GA ČEZ KOMOT!!!


Pri nas še nisem videla nobenga redarja nikjer in nikoli.Tak,da sploh nevem kdo kje in kaj dela je.....za ostala mesta nevem ampak pri nas parkirajo kjer hočejo.user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vem že predelana tema pa vseeno
13.8.2009 18:26:40   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: mlea
Kazni že pišejo, samo komu????? Verjemi, da zagotovo redarji ne hodijo pred trgovine in ostala nakupovalna središča s tem namenom, da bi komu, ki parkira na prostor za invalide napisal kako kazen. user posted image

.

Vsaj v MB to ne drži. Zadnje čase so pogosto v Qulandii in Europarku, pa tudi v Planetu Tuš se jim 1x videla. In glede na to, da nisem pogosta obiskovalka trgovskih centrov, dvomim, da so bili ravno in samo takrat tam kot jaz.
Seveda ne morejo pa biti vsepovsod.

lp

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vem že predelana tema pa vseeno
13.8.2009 18:27:35   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga
Kar pa se kaznovanja tiče, pa imajo redarji, vsaj v MB, zadnje čase pogoste obhode, tako da kazni se pišejo, brez skrbi.


Kazni že pišejo, samo komu????? Verjemi, da zagotovo redarji ne hodijo pred trgovine in ostala nakupovalna središča s tem namenom, da bi komu, ki parkira na prostor za invalide napisal kako kazen. user posted image




to pa ni res...

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vem že predelana tema pa vseeno
13.8.2009 18:28:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga
Kar pa se kaznovanja tiče, pa imajo redarji, vsaj v MB, zadnje čase pogoste obhode, tako da kazni se pišejo, brez skrbi.


Kazni že pišejo, samo komu????? Verjemi, da zagotovo redarji ne hodijo pred trgovine in ostala nakupovalna središča s tem namenom, da bi komu, ki parkira na prostor za invalide napisal kako kazen. user posted image




to pa ni res...
ž

No iz prve roke.user posted image user posted image Ona že ve.

(odgovor članu botrca)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vem že predelana tema pa vseeno
13.8.2009 18:30:14   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Daleč od tega, da bi jih zagovarjala, ampak to pa je zadnje čase u iber preveč popularna tema. A veš koliko je vseh ostalih stvari, ki niso po reglcih, pa fer in vse ostalo po spisku, pa noben ničuser posted image , ker pač ni popularno. Kot da bi babuške tekmovale katera bo naredila večje dobro delo. Naj se oglasi tista, ki nikoli ne greši pa dela kaj narobe, sem prepričana, da bo tema obmolknila.

Kar pa se kaznovanja tiče, pa imajo redarji, vsaj v MB, zadnje čase pogoste obhode, tako da kazni se pišejo, brez skrbi.

Pa brez zamere

lp




se popolnoma strinjamuser posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vem že predelana tema pa vseeno
13.8.2009 18:37:15   
jar
jaz res nikoli ne parkiram na parkingu namenjenem invalidu, ker sem hvaležna, da lahko parkiram malo dlje in se sprehodim....

1. če so bili v avtih ljudje bi mogoče lahko potrkala in rekla, če se umaknejo

2. listke imej vedno s seboj, če drugega ne zato, da jih opozoriš in mogoče jim bo kapnilo, da "najboljši" parkingi niso namenjeni njim ampak invalidom

3. popiši registerske in pojdi v trgovino in naj po zvočniku objavijo registrsko in model avta, ki je na prostoru za invalide in naj se prosim umakne invalidu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vem že predelana tema pa vseeno
13.8.2009 18:50:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jar

jaz res nikoli ne parkiram na parkingu namenjenem invalidu, ker sem hvaležna, da lahko parkiram malo dlje in se sprehodim....

1. če so bili v avtih ljudje bi mogoče lahko potrkala in rekla, če se umaknejo

2. listke imej vedno s seboj, če drugega ne zato, da jih opozoriš in mogoče jim bo kapnilo, da "najboljši" parkingi niso namenjeni njim ampak invalidom

3. popiši registerske in pojdi v trgovino in naj po zvočniku objavijo registrsko in model avta, ki je na prostoru za invalide in naj se prosim umakne invalidu


Glej mene ni motilo zaradi tega,ker mi nismo imeli kje parkirat je bilo placa še pa še nam ni težko avta pustit tudi sto metrov daleč ne,če je lepo vreme,ko pa je dež in slabo vreme je huje z vozičkom it do trgovine in marelo.In tisti,ki majo avte prilagojene za invalide in v njem vozek pa gre sam v trgovino rabi en čas,da se spravi iz avta na voziček in takrat bi še moral nevem kak daleč se peljat do vrat je že cel moker.

(odgovor članu jar)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vem že predelana tema pa vseeno
13.8.2009 19:36:23   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Florina

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga
Kar pa se kaznovanja tiče, pa imajo redarji, vsaj v MB, zadnje čase pogoste obhode, tako da kazni se pišejo, brez skrbi.


Kazni že pišejo, samo komu????? Verjemi, da zagotovo redarji ne hodijo pred trgovine in ostala nakupovalna središča s tem namenom, da bi komu, ki parkira na prostor za invalide napisal kako kazen. user posted image


Bom edono to še dodala...NI GA ČEZ KOMOT!!!


Pri nas še nisem videla nobenga redarja nikjer in nikoli.Tak,da sploh nevem kdo kje in kaj dela je.....za ostala mesta nevem ampak pri nas parkirajo kjer hočejo.user posted image user posted image



očitno nisi imela sreče, da bi redarje videla. Ker so ravno pred dobrim mesecem pri Hoferju veselo pisali listke tistim "tapametnim", ki so parkirali na mestih za invalide. Je bil kar šok ja, ko so morali segat v denarnico. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vem že predelana tema pa vseeno
13.8.2009 19:38:16   
Anonimen
Sem zvedela malo prej,da pri nas sploh ni redarjev od lani baje, bodo nastopili letos s septembrom,ker so ukinili tudi vse plave cone baje lani.Nisem vedela tega.

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vem že predelana tema pa vseeno
13.8.2009 19:41:01   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Florina

Sem zvedela malo prej,da pri nas sploh ni redarjev od lani baje, bodo nastopili letos s septembrom,ker so ukinili tudi vse plave cone baje lani.Nisem vedela tega.



So pa se zato policisti malo bolj potrudili. user posted image Zgleda, da jih je nekdo poklical in so krasno nakasirali.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vem že predelana tema pa vseeno
13.8.2009 19:42:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: silvya

IZVIRNO SPOROČILO: Florina

Sem zvedela malo prej,da pri nas sploh ni redarjev od lani baje, bodo nastopili letos s septembrom,ker so ukinili tudi vse plave cone baje lani.Nisem vedela tega.



So pa se zato policisti malo bolj potrudili. user posted image Zgleda, da jih je nekdo poklical in so krasno nakasirali.user posted image



Pri našem Hoferju že ne.Nevem keri Hofer maš ti v mislih.

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vem že predelana tema pa vseeno
13.8.2009 19:42:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Florina

ODVZEL SI MI PARKIRNO MESTO ODVZEMI ŠE MOJO INVALIDNOST.


user posted image
samo se tistega verjetno ne bo dotaknilo, ker misli samo nase.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vem že predelana tema pa vseeno
13.8.2009 19:47:52   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Florina

IZVIRNO SPOROČILO: silvya

IZVIRNO SPOROČILO: Florina

Sem zvedela malo prej,da pri nas sploh ni redarjev od lani baje, bodo nastopili letos s septembrom,ker so ukinili tudi vse plave cone baje lani.Nisem vedela tega.



So pa se zato policisti malo bolj potrudili. user posted image Zgleda, da jih je nekdo poklical in so krasno nakasirali.user posted image



Pri našem Hoferju že ne.Nevem keri Hofer maš ti v mislih.





Naš.


< Sporočilo je popravil silvya -- 13.8.2009 19:48:36 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vem že predelana tema pa vseeno
13.8.2009 20:07:00   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Daleč od tega, da bi jih zagovarjala, ampak to pa je zadnje čase u iber preveč popularna tema. A veš koliko je vseh ostalih stvari, ki niso po reglcih, pa fer in vse ostalo po spisku, pa noben ničuser posted image , ker pač ni popularno. Kot da bi babuške tekmovale katera bo naredila večje dobro delo. Naj se oglasi tista, ki nikoli ne greši pa dela kaj narobe, sem prepričana, da bo tema obmolknila.

Kar pa se kaznovanja tiče, pa imajo redarji, vsaj v MB, zadnje čase pogoste obhode, tako da kazni se pišejo, brez skrbi.

Pa brez zamere

lp




Je res, vsi delamo napake, eni na enih področjih, drugi na drugih. Marsikaj se dela narobe, ni po reglcih, ni fer,...

Ampak nekje je treba začet, a ne? In lahko tudi pri prostorih za invalide.
Ali pa začneš ločeno zbirat odpadke.
Nehaš telefonirat med vožnjo.
Začneš uporabljati bolj ekološke izdelke.
ali karkoli drugega že vsak od nas počne tako, da s tem ovira druge.

Vsaka majhna spremembica vpliva. Če pa nobeden ne bo nič naredil, se pa ne bo spremenilo nič.
Florina, kapo dol.

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vem že predelana tema pa vseeno
13.8.2009 20:33:40   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Daleč od tega, da bi jih zagovarjala, ampak to pa je zadnje čase u iber preveč popularna tema. A veš koliko je vseh ostalih stvari, ki niso po reglcih, pa fer in vse ostalo po spisku, pa noben ničuser posted image , ker pač ni popularno. Kot da bi babuške tekmovale katera bo naredila večje dobro delo. Naj se oglasi tista, ki nikoli ne greši pa dela kaj narobe, sem prepričana, da bo tema obmolknila.

Kar pa se kaznovanja tiče, pa imajo redarji, vsaj v MB, zadnje čase pogoste obhode, tako da kazni se pišejo, brez skrbi.

Pa brez zamere

lp




Je res, vsi delamo napake, eni na enih področjih, drugi na drugih. Marsikaj se dela narobe, ni po reglcih, ni fer,...

Ampak nekje je treba začet, a ne? In lahko tudi pri prostorih za invalide.
Ali pa začneš ločeno zbirat odpadke.
Nehaš telefonirat med vožnjo.
Začneš uporabljati bolj ekološke izdelke.
ali karkoli drugega že vsak od nas počne tako, da s tem ovira druge.

Vsaka majhna spremembica vpliva. Če pa nobeden ne bo nič naredil, se pa ne bo spremenilo nič.
Florina, kapo dol.


Se s teboj popolnoma strinjam. Nisem imela pripomb nad Florininim dejanjem, ampak vsak dan iste teme in zgleda kot tekmovanje katera bo bolj angelska. Sem prepričana, da jih veliko ločuje odpadke in varčuje z vodo ali elektriko pa ne obelodani vsak sleherni dan itd.
In to da je treba nekje začeti je tudi res, najbolje pa je, da vsak najprej začne pri sebi. V naši ljubi Sloveniji pa je največkrat navada, da se popedena vse sosede, znane in neznane, pa še vse okoli teh sosedov, ja, pri sebi pa nikoli.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vem že predelana tema pa vseeno
13.8.2009 20:41:48   
Anonimen
A spet invalidi user posted image

Jaz sem se pa 10. parkirala na invalidih pred bankomatom, ko sem sla pogledat, ce je placa. Na eni strani AC so standarni parkingi, na drugi pa trije za invalide.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vem že predelana tema pa vseeno
13.8.2009 20:50:26   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

A spet invalidi user posted image

Jaz sem se pa 10. parkirala na invalidih pred bankomatom, ko sem sla pogledat, ce je placa. Na eni strani AC so standarni parkingi, na drugi pa trije za invalide.


Kaj pa govoriš?! Pazi, da te kaka forumovka ne prijavi - saj veš za kake dodatne točke pri Sv. Petru

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vem že predelana tema pa vseeno
13.8.2009 20:52:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

A spet invalidi user posted image

Jaz sem se pa 10. parkirala na invalidih pred bankomatom, ko sem sla pogledat, ce je placa. Na eni strani AC so standarni parkingi, na drugi pa trije za invalide.


Kaj pa govoriš?! Pazi, da te kaka forumovka ne prijavi - saj veš za kake dodatne točke pri Sv. Petru



Sem ze najavljena na spoved.
Imam toliko tock, da me bodo baje opravljali prednostno user posted image . Sicer nic kapitalnega, ampak z leti se nabere.

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vem že predelana tema pa vseeno
13.8.2009 21:40:13   
tailor
jaz res nisem parkirala nikoli za invalide,sem pa že recimo ko grem k  gin.parkirala in nisem vzela listka in upala da ne dobim kazni.
parkirala sem tudi že na mestih ki se sploh ne parkira in spet upala da ne dobim kazni.zaenkrat sem imela srečo.vem da ni prav ampak v tem kopru res nimaš kje parkirat.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vem že predelana tema pa vseeno
13.8.2009 22:07:57   
špelin@
Zato pa jaz nikoli, ampak res nikoli ne parkiram na mestih za invalide. Saj je včasih zoprno križarit naokrog in iskat prosto mesto ali težko s tremi otroki (od tega en speč v naročju + nahrbtnik in na roki obešena vreča z robo) lazit po žgočem soncu z oddaljenega parkinga, ampak v takih trenutkih si vedno rečem, da dokler lahko hodim, mi ni hudega.
Preziram osebke, ki brez tehtnega razloga (beri: ustrezna tablica za šipo) parkirajo na mestih za invalide. Pika.


(odgovor članu tailor)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vem že predelana tema pa vseeno
13.8.2009 22:09:06   
Tanja55
Sem ze parkirala na prostorih rezerviranih za invalide, ampak samo zato, ker sem imela s sabo babico, ki ne more dobro hodit. Trenutno ima tudi moj oce bergle, tako da sem edina v druzini, ki vozi. Noben od njiju ne more pokrcit kolena, kar pomeni, da moram vrata odpret na stezaj, da lahko clovek gre v in iz avta. To na obicajnem parkingu velikokrat ni mozno,ker je boks premajhen, ce zraven se kdo parkira (sploh, ce ne parkira v sredino boksa ampak mal po svoje). Torej, kaj naj zdaj naredim? Teram babico, da leze 200 metrov do trgovine ali zapeljem pred trgovino, vse 4 zmigovce, v ler in ven iz avta, odpret njena vrata, babico ven, v senco, da pocaka, jst spet v avto in parkirat. Ali it na parking, kjer to opravim v miru? Nalepke pa nimam, ker sama nisem invalid.

Da se razumemo, zelo dobro vem, koliko je vredno, da clovek lahko hodi. Mami je pred smrtjo zgubila mobilnost in na Soci sem prezivela vsak dan 6 mesecev. Ampak, to, da me na primer nekdo nadere ko psa, ko me vidi skocit iz avta, se predno vidi, da imam na pol pokretno osebo s sabo, se mi pa tudi zdi visek kulture.

Ko sem sama, nikoli ne prakiram na prostorih za invalide, ko imam s sabo napol pokretno osebo bom se naprej parkirala tam, ker roko na srce, mislim, da imajo to pravico, ceprav jih pripelje nekdo, ki nima za invalide predelanega avta in dve uporabni nogi.

(odgovor članu tailor)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ema ali Ana ?
Mijavček

Katero ime vam je bolj všeč, za kombinacijo z dvojčkom, ki bo Tristan?

Ana (41%)

Ema (59%)


Število vseh glasov: 249

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!