|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Komentarji na temo s črnim humorjem
1.8.2009 19:49:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Poglej, drago moje dekle - teh vicev si nismo izmislile me, ampak očitno krožijo po spletu, ne? In kaj je grešnega v tem, če se iz tovrstnih vicev nasmejiš, saj pa je vic, šala (četudi je bolana), ni realna situacija. Pač nekdo ima tak smisel za humor.

In mislim, da nobena od nas, ki smo na tem forumu, še ni videla dojenčka v mikrovalovki ali z britvico v roki ali kako ga nekdo daje v krop in si potem na račun tega izmislila vic.







Ne rečem,da je kera videla a misliš,da se to ne dogaja?Še marsikaj hujšega se dogaja le da se vsega neve in ne vidi.user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Komentarji na temo s črnim humorjem
1.8.2009 19:51:03   
Raho
Samo zanima me, kaj želite s to temo povedati?
Da smo tiste, ki smo brale te vice... KAJ? Butaste, neizobražene, nemoralne, brez vesti... Kaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Komentarji na temo s črnim humorjem
1.8.2009 19:52:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Samo zanima me, kaj želite s to temo povedati?
Da smo tiste, ki smo brale te vice... KAJ? Butaste, neizobražene, nemoralne, brez vesti... Kaj?



Ok berite na tiho ne pa da se smejite tukaj in ploskate temu,...

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Komentarji na temo s črnim humorjem
1.8.2009 19:56:36   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Florina

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Samo zanima me, kaj želite s to temo povedati?
Da smo tiste, ki smo brale te vice... KAJ? Butaste, neizobražene, nemoralne, brez vesti... Kaj?



Ok berite na tiho ne pa da se smejite tukaj in ploskate temu,...



Aja, tukaj moramo biti zgledne mame, idealne žene in gospodinje in na vse pretege hvaliti naše krofeke in čmrleke pa zlate možeuser posted image

Se vidi, da mi je dolgcajt, ker so otroci na počitnicah, moža pa neznano kjeuser posted image


< Sporočilo je popravil Raho -- 1.8.2009 19:57:23 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Komentarji na temo s črnim humorjem
1.8.2009 20:08:03   
TomTaylor
Črni humor se definira kot vrsto humorja, ki učinkuje grozljivo, morbidno ali cinično. Je podoben bolnemu humorju, vendar bolni humor večinoma izhaja iz šoka in zavračanja realnosti, medtem ko črni humor ponavadi vključuje elemente ironije ali celo vdanosti v usodo. Zdi se, da je črni humor vse bolj razširjen, podobno kot tudi sarkazem, cinizem, ironija in pikrost. Zakaj je tako? Iz zgoraj povedanega sledi, da se največkrat smejimo odvratnosti, žaljivosti, nesmislu, nerodnosti, napakam, neumnosti, nesreči in težavam drugih, za katere pa tudi sami nismo imuni. V pregovoru: »Povej mi, čemu se smejiš in povem ti, kakšen si,« je kar precej resnice. V samem bistvu humorja ni prav nič smešnega, kar dokazuje tudi dejstvo, da nam je – če sploh – znatno manj do smeha, kadar se isto zgodi nam. Vsaj takrat dojamemo, da je vse skupaj neugodno, žalostno, boleče, kruto ali celo tragično. Zakaj se torej šalimo? Humor je način boja proti stvarem, ki nam niso všeč, ki nas motijo, jezijo, žalostijo in spravljajo ob živce. To ne pomeni, da stvari ne jemljemo resno. Kaže samo to, da potrebujemo sprostitev. Humor je dobrodošel ventil sproščanja nezadovoljstva in negativnih čustev. Drži tudi pregovor, da je smeh pol zdravja. Če neugodne situacije ne morete spremeniti, je torej še vedno bolje, da se ji smejite – pa čeprav na račun črnega humorja, pikrosti in ciničnosti, kot pa da planete v jok, padete v depresijo in razmišljate o nesmislu življenja.

Bolje slab humor kot dober samomor.




_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu hothien)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Komentarji na temo s črnim humorjem
1.8.2009 20:12:43   
ZARA
TT, a ti si pa medtem opravila tečaj iz črnega humorja?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Komentarji na temo s črnim humorjem
1.8.2009 20:30:08   
Anonimen
Za moje pojme ima vsak humor neko mejo. Ta meja se pri meni začne na prvem mestu z otroki - iz otrok se NE dela norca, nikoli in iz nobenega!

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Komentarji na temo s črnim humorjem
1.8.2009 20:32:34   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: muška

ni kaj komentirat, žal mi je, da sem temo sploh odprla.  user posted image

Katero temo si odprlauser posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Komentarji na temo s črnim humorjem
1.8.2009 20:36:15   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

TT, a ti si pa medtem opravila tečaj iz črnega humorja?


en "šnel kurz" čist zadošča ja, medtem ko tukaj nastaja prava doktorska dizertacija na to temo user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Komentarji na temo s črnim humorjem
1.8.2009 21:25:10   
Anonimen
eh dejte no...k je ena prlepla link, koe na manekenka pade v ubitačnih štiklah, ste vse krepale od smeha....pa iz ciganov, pa bosancov, pa debelih itd. si je tud luštno norce delat......pol boste pa moralizirale...lin to take k svoje otroke kličete sončki pa čmrlji pa krofeki pa podobne bolansti, v isti sapi ga pa stokrat po prstih, če ne uboga na besedouser posted image kdo je pol bolan....
mal je pa treba ločit med napisanim črnim humorjem in realnim življenjem. a zdej mislite, da ste dobre in oh in sploh če se tam nad bolanim vicem zgražate, doma pa mogoč otroke pretepate, jih strašite z raznimi bavbavi, jih čustveni izsiljujete itd. a mislite da pol ste pa nadmame, če javno poveste, da se vam spolno zlorabljen otrok smiliuser posted image a mislte da jst mu pa privoščim al kva? matr ste glupe....
očitno je res, da morš za razumevanje tega met kej več v glavi kot kva kvauser posted image
men se zdi bolano zmerjanje in preganjanje ciganov. pa pobijanje žvali kar tako, kar velik od vas idealov tule lepo mirno počne, men je bolano dat pištolo v roke otroku... glavn je da se nad vicem zgražateuser posted image res ste zmagaleuser posted image

itak pa - piše zakaj se gre, avm je blo treba rilce notr nestuser posted image vešda je blo treba, da lohk spet izpostavte, kolk oh in sploh super in dobre in čiste steuser posted image še dobr da sm vam dala možnostuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Komentarji na temo s črnim humorjem
1.8.2009 21:34:59   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

eh dejte no...k je ena prlepla link, koe na manekenka pade v ubitačnih štiklah, ste vse krepale od smeha....pa iz ciganov, pa bosancov, pa debelih itd. si je tud luštno norce delat......pol boste pa moralizirale...lin to take k svoje otroke kličete sončki pa čmrlji pa krofeki pa podobne bolansti, v isti sapi ga pa stokrat po prstih, če ne uboga na besedouser posted image kdo je pol bolan....
mal je pa treba ločit med napisanim črnim humorjem in realnim življenjem. a zdej mislite, da ste dobre in oh in sploh če se tam nad bolanim vicem zgražate, doma pa mogoč otroke pretepate, jih strašite z raznimi bavbavi, jih čustveni izsiljujete itd. a mislite da pol ste pa nadmame, če javno poveste, da se vam spolno zlorabljen otrok smiliuser posted image a mislte da jst mu pa privoščim al kva? matr ste glupe....
očitno je res, da morš za razumevanje tega met kej več v glavi kot kva kvauser posted image
men se zdi bolano zmerjanje in preganjanje ciganov. pa pobijanje žvali kar tako, kar velik od vas idealov tule lepo mirno počne, men je bolano dat pištolo v roke otroku... glavn je da se nad vicem zgražateuser posted image res ste zmagaleuser posted image

itak pa - piše zakaj se gre, avm je blo treba rilce notr nestuser posted image vešda je blo treba, da lohk spet izpostavte, kolk oh in sploh super in dobre in čiste steuser posted image še dobr da sm vam dala možnostuser posted image




važno je, da boš zdaj ti lahko mirno spalauser posted image




_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   [Brisano sporočilo]
1.8.2009 21:35:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Komentarji na temo s črnim humorjem
1.8.2009 21:37:57   
hothien

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Za moje pojme ima vsak humor neko mejo. Ta meja se pri meni začne na prvem mestu z otroki - iz otrok se NE dela norca, nikoli in iz nobenega!


Once again. user posted image

_____________________________

Do I look like I give a shit?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Komentarji na temo s črnim humorjem
1.8.2009 21:41:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Žalit ti pa res ni treba. To pomeni, da če tem vicem ne ploskamo, smo pa glupe?
In ja, spolno zlorabljeni otroci se mi smilijo. In invalidi .


kdo žali oz. je začel?

in ja, men se tud vsi ti smilijo, pa še marsikdo, k se nobenmu drugmu ne. (čeprov smili mi je tak....hm...izrazuser posted image ). pa sej ni važno.
fajn da se vam zlorabljeni otroci smilijo? kaj pa nardite, razn da se nad vicom zgražate? pa invalidi, a ko se na njihov parking sparkirate, se vam tud smiljo? amislte da je zadost, da ko greš mim invalida na vozu, da ga z onim kao sočutnim pogledom pogledaš, da je revežu vidno neprijetnouser posted image dejte no...

jst rada gledam recimo grozljivke, horror....žaga mi je bil nadfilm, pa krvavi hostel itd. odvratni in na bruhanje me silijo pa razne romantične komedije v stilu in prišla je poli al meri pa uni tastari pa podobne oslarije, da niti ne govorim o debilnih najstniških kao komedijah, k sem še tri dni pol zamorjena, če 15 minut gledam...pa kaj, a ste vse zdej boljše in bolj dobre od mene, ker jokcate in vzdihujete ob onih holivudskih traparijeh, grozljivke so vam pa ogabne in jih ne morte gledatuser posted image ja dobr, pač bodte, blagor vašim bližnjimuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Komentarji na temo s črnim humorjem
1.8.2009 21:43:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

eh dejte no...k je ena prlepla link, koe na manekenka pade v ubitačnih štiklah, ste vse krepale od smeha....pa iz ciganov, pa bosancov, pa debelih itd. si je tud luštno norce delat......pol boste pa moralizirale...lin to take k svoje otroke kličete sončki pa čmrlji pa krofeki pa podobne bolansti, v isti sapi ga pa stokrat po prstih, če ne uboga na besedouser posted image kdo je pol bolan....
mal je pa treba ločit med napisanim črnim humorjem in realnim življenjem. a zdej mislite, da ste dobre in oh in sploh če se tam nad bolanim vicem zgražate, doma pa mogoč otroke pretepate, jih strašite z raznimi bavbavi, jih čustveni izsiljujete itd. a mislite da pol ste pa nadmame, če javno poveste, da se vam spolno zlorabljen otrok smiliuser posted image a mislte da jst mu pa privoščim al kva? matr ste glupe....
očitno je res, da morš za razumevanje tega met kej več v glavi kot kva kvauser posted image
men se zdi bolano zmerjanje in preganjanje ciganov. pa pobijanje žvali kar tako, kar velik od vas idealov tule lepo mirno počne, men je bolano dat pištolo v roke otroku... glavn je da se nad vicem zgražateuser posted image res ste zmagaleuser posted image

itak pa - piše zakaj se gre, avm je blo treba rilce notr nestuser posted image vešda je blo treba, da lohk spet izpostavte, kolk oh in sploh super in dobre in čiste steuser posted image še dobr da sm vam dala možnostuser posted image


Spet ena tvoja pametnauser posted image user posted image user posted image Maš velik cajta za take romane pisat

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Komentarji na temo s črnim humorjem
1.8.2009 21:46:11   
tamiflu
Ne, pa nisem.Tu zdaj malo berem o tem, pa hvala bogu da nisem odprla spodnje teme.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Komentarji na temo s črnim humorjem
1.8.2009 21:48:12   
Anonimen
Spet ena tvoja pametnauser posted image user posted image user posted image Maš velik cajta za take romane pisat


ti pa za brat jihuser posted image

pejt raj kej bolj pomembnega, sapojemajočega početuser posted image da si nauš povprečje pokvarla s prebiranjem mojih romanovuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Komentarji na temo s črnim humorjem
1.8.2009 21:52:24   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

eh dejte no...k je ena prlepla link, koe na manekenka pade v ubitačnih štiklah, ste vse krepale od smeha....pa iz ciganov, pa bosancov, pa debelih itd. si je tud luštno norce delat......pol boste pa moralizirale...lin to take k svoje otroke kličete sončki pa čmrlji pa krofeki pa podobne bolansti, v isti sapi ga pa stokrat po prstih, če ne uboga na besedouser posted image kdo je pol bolan....
mal je pa treba ločit med napisanim črnim humorjem in realnim življenjem. a zdej mislite, da ste dobre in oh in sploh če se tam nad bolanim vicem zgražate, doma pa mogoč otroke pretepate, jih strašite z raznimi bavbavi, jih čustveni izsiljujete itd. a mislite da pol ste pa nadmame, če javno poveste, da se vam spolno zlorabljen otrok smiliuser posted image a mislte da jst mu pa privoščim al kva? matr ste glupe....
očitno je res, da morš za razumevanje tega met kej več v glavi kot kva kvauser posted image
men se zdi bolano zmerjanje in preganjanje ciganov. pa pobijanje žvali kar tako, kar velik od vas idealov tule lepo mirno počne, men je bolano dat pištolo v roke otroku... glavn je da se nad vicem zgražateuser posted image res ste zmagaleuser posted image

itak pa - piše zakaj se gre, avm je blo treba rilce notr nestuser posted image vešda je blo treba, da lohk spet izpostavte, kolk oh in sploh super in dobre in čiste steuser posted image še dobr da sm vam dala možnostuser posted image



Ufff, kultura  na višku.user posted image  user posted image   user posted image

< Sporočilo je popravil lemavrica -- 1.8.2009 21:55:02 >


_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Komentarji na temo s črnim humorjem
1.8.2009 21:54:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Spet ena tvoja pametnauser posted image user posted image user posted image Maš velik cajta za take romane pisat


ti pa za brat jihuser posted image

pejt raj kej bolj pomembnega, sapojemajočega početuser posted image da si nauš povprečje pokvarla s prebiranjem mojih romanovuser posted image


Brez skrbi,romane sicer zelo rada berem,sam take z bolj zanimivo vsebino.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Komentarji na temo s črnim humorjem
1.8.2009 21:56:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: žanka

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Spet ena tvoja pametnauser posted image user posted image user posted image Maš velik cajta za take romane pisat


ti pa za brat jihuser posted image

pejt raj kej bolj pomembnega, sapojemajočega početuser posted image da si nauš povprečje pokvarla s prebiranjem mojih romanovuser posted image


Brez skrbi,romane sicer zelo rada berem,sam take z bolj zanimivo vsebino.user posted image


ti priporočam Ameriški psiho od Ellisa user posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Komentarji na temo s črnim humorjem
1.8.2009 22:00:50   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Odprle ste pa vse user posted image user posted image .



Jaz še nisem. Bom pa pogledala, najbrž, da vidim kaj je tako groznega.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Komentarji na temo s črnim humorjem
1.8.2009 22:06:17   
2ursae
na, ampak Ulla je res dala zanimovo misel: kje je meja, o  keterih skupinah ljudi je črni humor še smešen in kje neha bit? Men so bili vsi vici všeč, čeprav so bili kakšni res taki, da te duša zaboli. Zakaj naj bi bili črni vici o otrocih in invalidih kaj bolj "bolni" kot tisti o ciganih, revnih, bosancih, štromarjih, pravnikih, babicah ... saj so vsi ljudje, a ne. Če mi katera razloži, lepo prosim ... te diskriminacije namreč ne razumem.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Komentarji na temo s črnim humorjem
1.8.2009 22:14:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Ta meja se pri meni začne na prvem mestu z otroki - iz otrok se NE dela norca, nikoli in iz nobenega!


Ko bodo otroke nehal izkoriscati tudi na bolj fine in hkrati manipulativne nacine, bom rekla ok, konec. Ampak dokler je mama zadovoljna, otroci srecni in druzina kot iz hepi mila v vsaki butasti reklami za pralni prasek, do takrat pa...

...vsaka spodobna in cista mama podpira izkoriscanje otrok bolj kat jaz, ki vsake toliko preberem kaksen krut vic na temo otroka.

< Sporočilo je popravil Mič II -- 1.8.2009 22:15:40 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Komentarji na temo s črnim humorjem
1.8.2009 22:26:30   
yellowcrystalstar
hmmmm...pol pa najbolje, da se vse odrečete vsem cunjam, igračam itd, katere šivajo mali kitajčki, indijčki za kos kruha.

se strinjam z raho, ne mešajte fikcije z realnostjo. fak, katera moraliziranja. :p včasih kar ne morem verjet, da so na tem forumu mlade ženske. k velikokrat deluje, k da bi ble ene pobožne, z opranimi možgani, mamce.... :p





_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Komentarji na temo s črnim humorjem
1.8.2009 22:29:15   
arabela*
Jaz sploh ne vem..kako je nekomu lahko črni humor smešen.......user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?