|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
23.7.2009 19:00:55   
Anonimen
Po maši k župniku prihajajo farani, mu podajo roko in se mu lepo zahvalijo.
Pristopi tudi lepo oblečen možak in reče:"Gospod župnik - za **** dobro pridigo ste imeli"
"Me veseli, da vam je bila všeč, vendar bi vas prosil, da takih besed ne uporabljate, ker se to v cerkvi ne spodobi."
"Kakorkoli že," nadaljuje možakar, "vaša pridiga mi je bila tako všeč, da sem vam ****nil 100 evrov v pušco."
"Ma ne me ****t !" odvrne na to župnik

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
23.7.2009 21:44:47   
botrca
Florina...user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
23.7.2009 22:33:00   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Florina

Ja no saj ni nič narobe,če je malo Monka v nas.user posted image


poudarek je na malo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
23.7.2009 23:06:22   
Anja**
Ravno danes em v Lidlu opazovala eno gospo, ki je v vsako nektarino rinla svoje prste. Kar skozi mrežico, noter v košarico. Pa je pritiskala, pa pritiskala..

Pa to je ja ogabno, da mora svoje parkle v vsak sadež not tiščat, da vidi, če je dovolj al pa preveč zrelo. Pa saj se vidi tak na oko, če je ok al pa ne.

Jaz vzamem košarico pa pogledam, pa je. Pri paradižniku je enako preden ga primem ga prečekiram, pa je ..

Moj je pa na glas komentiral, če bi še malo najino košarico z nektarinami (ki smo jo mela že v vozičku) prešlatala...

joj, joj...


To ni lepo, to se ne dela!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
24.7.2009 8:05:14   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Anja**

Ravno danes em v Lidlu opazovala eno gospo, ki je v vsako nektarino rinla svoje prste. Kar skozi mrežico, noter v košarico. Pa je pritiskala, pa pritiskala..

Pa to je ja ogabno, da mora svoje parkle v vsak sadež not tiščat, da vidi, če je dovolj al pa preveč zrelo. Pa saj se vidi tak na oko, če je ok al pa ne.

Jaz vzamem košarico pa pogledam, pa je. Pri paradižniku je enako preden ga primem ga prečekiram, pa je ..

Moj je pa na glas komentiral, če bi še malo najino košarico z nektarinami (ki smo jo mela že v vozičku) prešlatala...

joj, joj...


To ni lepo, to se ne dela!


ne sori ne vidi se, sploh pa ne pri netkarinah, breskvah al pa pri mangu. Tako da ja tud jaz to delam ampak s to razliko da delam to z rokavicami, mačka v žaklju že ne bom kupovala, pa če se kdo na glavo postavi.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anja**)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
24.7.2009 12:30:21   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: puncica



ne sori ne vidi se, sploh pa ne pri netkarinah, breskvah al pa pri mangu. Tako da ja tud jaz to delam ampak s to razliko da delam to z rokavicami, mačka v žaklju že ne bom kupovala, pa če se kdo na glavo postavi.


Tudi jaz tako mislim. Moja pravica je, da pregledam blago in da dobim tisto, za kar sem plačala. A vi plačujete za gnilo in poškodovano robo? Meni je včasih v trgovinah slabo, ko vidim, kaj prodajajo in za kakšen denar. Pa veste, da je solata dostikrat po 4 ali 5 eur. Kila jabolk po 3 eur? Ali po starem - skoraj enega jurčka. Ali pa seštejte, koliko daste na mesec za trgovino, pa ste v bistvu skromni. Vem pa, da bi za lepo solato, od katere bo šel listek ali dva stran, ne pa polovica, dala tudi 5 eur. Za gnile in slabe liste, ki niso za pojest, pa vsekakor ne bom plačevala, tudi če bi imela milijone. Rokavice ali ne...nismo še tako visoko s kulturo v trgovinah. V soboto sem v lj. veleveletrgovini iskala rokavice, pa jih ni bilo. Jaz sem si dala gor vrečko, bila pa sem edina izmed mnooogih.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
25.7.2009 0:41:52   
Anja**
No, pol sem pač edina, ki ne rabi vsake nektarine prešlatat, da bi videla, če je zdrava. Gniloba se pa vidi in voha.

...glede cene... košarica nektarin je bila 49 centov...user posted image

Veselo šlatanje vam želim!

Lp, Anja

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
28.7.2009 11:20:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Dajte povejte....a si nataknete rokavico, ko božate, vohate, tipate, stiskate sadje in zelenjavo po supermarketih?


Rokavice nataknem, ampak do sadja in zelenjave nimam tako ljubkovalnega odnosa, da bi ga se bozala, vohala, tipala. A ni sadje bolj za to, da se ga poje user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
28.7.2009 11:39:57   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: rija

Dajte povejte....a si nataknete rokavico, ko božate, vohate, tipate, stiskate sadje in zelenjavo po supermarketih?


Rokavice nataknem, ampak do sadja in zelenjave nimam tako ljubkovalnega odnosa, da bi ga se bozala, vohala, tipala. A ni sadje bolj za to, da se ga poje user posted image



odvisno kakšna nagnjenja imašuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
28.7.2009 11:43:41   
rija
user posted image user posted image user posted image SAJ ni treba posebnih nagnjenj meti....nujaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
28.7.2009 11:44:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: rija

Dajte povejte....a si nataknete rokavico, ko božate, vohate, tipate, stiskate sadje in zelenjavo po supermarketih?


Rokavice nataknem, ampak do sadja in zelenjave nimam tako ljubkovalnega odnosa, da bi ga se bozala, vohala, tipala. A ni sadje bolj za to, da se ga poje user posted image



odvisno kakšna nagnjenja imašuser posted image


Bio bio user posted image .

Ceprav mi tista rokavica vedno dela tezave.
Potem o celi trgovini hodim z njo in nabiram artikle. Se dobro, da imam samo dve roki, ki sta hitro polni. In ker na blagajni ni kosa za smeti, jo ponavadi prinesem domov in se sprasujem, kaj za vraga nosim te smeti domov user posted image .

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Packi!!! Sadje in zelenjava...
28.7.2009 11:46:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

user posted image user posted image user posted image SAJ ni treba posebnih nagnjenj meti....nujaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma niti nuja ne user posted image

Saj pise zraven, da je obvezna ali zazelena, kakor kje, uporaba rokavic.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?