Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
Sem šele zdaj videla da sn tu pozabila javit...z Marušo sva bli od petka pri mojih na Koroškem Imeli sva se super, enkratno... do trenutka ko sva se vsedli v avto in hoteli odpeljat proti domu...avto ni vžgal akumulator je bil čist prazen...ni mi asno ako ko pa sva se še v nedeljo peljali k teti in je delal avto brez problema...v glavnem, kličem okoli kdo ima kable da ga vžgemo...končno dobim bratranca, ki priskoči na pomoč skupaj s kolegom...ampak avto ne vžge niti na kable...js sn seveda samo gledala zraven itak se na avte ne spoznam (no, vozit vem )...po več poskusih avto še vedno ne vžge zato so akumulator razglasili za čisto pokvarjen....me pelje bratranec v trgovino po novega...pa jih nimajo več ker so v času teh dveh mrrrrrrrrzlih dni vse prodali grem na bencinsko pa nimajo pravega....grem na drugo bencinsko in spet nimajo pravega....pa kličem Mateja in mu je dopizdlo (meni je že pred časom )... je rekel da bo probal it prej iz službe in da se bo pripeljal po naju no, Matej pride, še enkrat priklopi avto na kable in avto vžge v prvo saj nisem vedela a se naj smejim ali jočem.... bratranec in njegov kolega očitno nista vedela kako se tej stvari streže zato je moral Matej naredit 120 km no, pol pa smo se najedli pa šli vsak z svojim avtom proti domu Marušo je pa koroški luft tako zdelal da je spala od 21 do 8.30, brez enega prebujanja
no, trezika, tak je to s temi akumolatorji.... pri nas je sicer obrnjeno, da jaz vem na kable avto vžgat, moj pa ne je 1x poleti pustil pozicijske luči prižgane doma na dvorišču, pa šel za nami v park na igrišče, pa ga moja mama kliče, da ima luči prižgane , pa je rekel, da itak ne bomo več dolgo, pa da ne bo nič... no, pol pa avto drugi dan ni vžgal, pa gremo kable sposodit (jaz sem moje namreč skupaj z avtom prodala - so bili kar obvezna oprema ) in on celi pameten to gor spravlja, pa nič... potem mu pa jaz pomoč ponudim, pa je najprej rekel, da ne rabi (itak ja, moški, on ve najbolje ) po kakih 15 minutah je pa rekel, te pa daj, pa itak ne gre... no, jaz primem tiste kable, jih naciljam gor na kleme in ... voila, avto dela
jokica se čujema
_____________________________
Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!
Evo, da se vam še jaz malo javim. Sporočam vam novico, da moj dragi ata jutri KONČNO pride domov, skoraj 5 mesecev je že, super lepi prazniki bojo! Hvala vsem, ki ste mi v teh mesecih neverjetno pomagale!
Ko prižgejo božične se luči, vsak v srcu si nekaj zaželi. Naj Božič bo prijazen,naj bodo prijazni v njem ljudje, naj misli bodo iskrene in veselo bo srce.
meni bi tudi kako namankanje v bazenu in savnanje prišlo prav... sem čisto hripava, nos mi pušča, kašljam
miha in adam polna energije, nuša se je dobesedno preselila k sosedom... včeraj je šla ob 5 tja, pa je še ni nazaj ... popravek, prinesla si je domov rugzak, pa šla nazaj
_____________________________
Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!