|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010
3.7.2009 19:16:50   
s@nny
Pri meni pa že vsi vejo, da sem user posted image .
Nisem mogla obdržat novico niti en dan. Me je preveč razganjal od veselja.
Najraje bi že kar opremila stanovanje in nabavila stvari za user posted image .
Sam se morem zadržat vsaj do 4 mesca. Škoda.
Drugač sem jaz tud iz Kranja kot ti MAŠA06.
Če boš rodila v Kranju bove skupaj v porodnišnici. Sam do tja je še daleč.


(odgovor članu LaMay)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Marčevke 2010
4.7.2009 15:23:24   
Svet
O, že marčevke...
Tud jz sem bila lani in imam prou lepe spomine...
Prou kul punce smo se na marcu 2008 našle skupi...
Upam, da boste tud ve skupaj uživale na tem "potovanju".
Meni se zdi, da kar naprej "potujem".

Bomo pa mal nehal:)))
Imejte se kar najlepše!

(odgovor članu LaMay)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Marčevke 2010
4.7.2009 17:26:57   
cestnidrikač
Helo!

Vsak dan sem nenormalno utrujena, zvečer pa ne morem zaspat...kriza. Tak,da zaspim okoli 1h zju3, kar je groza. Zjutraj pa bi pol kr ajala, je treba pa vstatuser posted image .
Drugače pa so se mi začenjale pojavljat občasne slabosti, še posebno, ko vzamem folno. Občutljiva na vonj niti nisem, je pa res da takoj zavoham vse. Edino kar me moti je to, da me proti večeru vedno bolj špika v sp. levem delu trebuha. Bolečina je skorajda pekoča. In zato me je potem kar strah, da ne bi spet kaj šlo narobe tako kot 1.
Drgač pa nisem povedala še nikomur, razen možeku. Je 1. bilo pol tak težk povedat, da se je ponesrečlo, da sem se zdaj odločla, da bom povedla šele po NS, al pa šele ko se bo trebušček vidu.
ajd


(odgovor članu Svet)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Marčevke 2010
5.7.2009 11:11:30   
s@nny
Ojla,

Mene isto špika v spodnjem delu.
Drugače se pa sploh ne upam preveč gibat in zelo veliko lenarim.
Tud mene je skoz strah, da ne bo spet ss.
Se tolažim, da v prvo nisem mela tok veliko simptomov kot sedaj in pol nekako verjamem, da to rundo rata.
Slabost me pa nič ne daje.


(odgovor članu cestnidrikač)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Marčevke 2010
5.7.2009 15:30:35   
cestnidrikač
s@nny, ja pri meni je isto, kot praviš ti...
Pje, sam veš ka....to bo to...
user posted image

(odgovor članu s@nny)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Marčevke 2010
5.7.2009 16:15:02   
Anonimen
Marhaba

evo da se vam mal javim z dopusta.
tuki je tok vroce da  se vecinoma skrivam v sobiuser posted image .

drugace je mene tudi bilo kar strah it na dopust ko sem vidla da sem spet user posted image , ampak sem potem useeno sla, edin coris sem si sla za ziher sklenit.

znakov nimam se nobenih edin utrujenost, smo dans skoraj zajtrk prespaluser posted image .

datum pa javim takoj ko dobim G na telefon.

uzivajte pa se tipkamo kej.

(odgovor članu cestnidrikač)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Marčevke 2010
5.7.2009 22:56:45   
aygo
Ooo Sara merhaba nazaj user posted image Javi kako kaj prenašaš klimo. Vi ste v Tuniziji, a ne? Mi imamo pa še več kot dva meseca do Turčije user posted image

Tudi jaz zaenkrat še nimam nič znakov, samo utrujena sem, pa mozoljčki so mi nastali na obrazu... Ampak bo že, samo da mi ne bo tako slabo kot prvič....

Smo pa bili danes mi trije na kopanju v termah in sem tam na kopanju srečala ginekologa s svojo družino, k kateremu grem v četertek na prvi pregled... Me je imelo, da bi šla kar do njega in ga malo povprašala o svojih dvomih v zvezi z nosečnostjo. Si predstavljate kako bi me pogledal, ko bi pristopila in začela z vprašanji user posted image user posted image

cestnidirkač
- katero folno pa jemlješ? Baje je Elevit vredu proti slabostim. Jaz jemljem torej Elevit, pa mi ni nič slabo (zaenkrat!), pa zjutraj spijem 20ml Hipp Natal sokca, ki prav tako vsebuje vse vitamine potrebne za nosečnice, razen A in D, katera sta lahko škodljiva, če se predoziraš.

Nič, grem zdaj še malo kavč peglat, potem pa v krpe user posted image

Se beremo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Marčevke 2010
6.7.2009 10:43:10   
Anonimen
aygo - ja mi smo v tuniziji, hammamet
klimo prenasam kr tezko, po pravic povedano komaj cakam da pridem domovuser posted image

lep pozdrav iz vroce tunizije


(odgovor članu aygo)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Marčevke 2010
6.7.2009 12:50:41   
aygo
Uu Sara, ne me strašit s klimo... Koliko stopinj pa imate? Kako je kaj hrana?

He he, te bom čist okupirala z vprašanji user posted image Ampak se mi zdi, da čeprav si na dopustu, nas user posted image z veseljem spremljaš na RR user posted image

Ja, saj res da nosečnice vročino slabše prenašamo... A jaz si tega dopusta letos res zelo želim. Že lani sva se dopustu odpovedala, ko sva dobila štručko. Ta dopust je pa rezerviran že od februarja. Plan je bil namreč tak, da narediva otročka letos na dopustu user posted image Samo nama taki plani zmeraj propadejo in najini otročki kar sami določajo kdaj se bodo vgnezdili in začeli rast v meni. Kaj češ, potem že mora biti tako user posted image

< Sporočilo je popravil aygo -- 6.7.2009 12:51:33 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Marčevke 2010
6.7.2009 19:10:15   
cestnidrikač
Jemljem elevit...pa mi je blo slabo...mogoč zato, ker sem ga vzela pre jedjo...Ker potem ko pa sem vzela po jedi je blo pa vse ok. Drgač pa vse kul...

(odgovor članu aygo)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Marčevke 2010
7.7.2009 13:50:09   
aygo
Jaz pa jemljem Elevit med jedjo, običajno med kosilom.

(odgovor članu cestnidrikač)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Marčevke 2010
7.7.2009 14:06:54   
JanaB
Moje počutje se počasi slabša. Slabosti sem ter tja čez dan, utrujena sem že zjutraj, včeraj me je ful želodec zvijal (vsaj mislim, da je bilo to) pa zgaga in bradavice bolijo, ... Se pa razpoloženje menja po 10x na dan - odvisno od počutja seveda user posted image  Ampak ni panike samo, da bo pikica zdrava.

(odgovor članu cestnidrikač)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Marčevke 2010
7.7.2009 14:13:51   
felix7
sem kar kurjo polt dobila, ko sem zagledala temo Marčevke 2010 user posted image Mi smo pa našega škratka letos marca povili. Zdaj je star dobre 3 mesece.
Vsem bodočim marčevkam pa želim lepo nosečnost in pridne otročičke user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu JanaB)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Marčevke 2010
7.7.2009 14:37:15   
KOKICA32
Pozdravljene MARČEVKE 2010! user posted image user posted image
Jaz sem pa bila MARČEVKA 2009! Kljub temu, da sem rodila mojega sončka 28.02.2009 sem ostala zvesta marčevkam v temi DOJENČEK (starši čvekamo). Vsem želim veliko sreče v pričakovanju vaših pikic! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Marčevke 2010
7.7.2009 15:36:18   
puma23
Pozdravljene marčevke 2010!user posted image

Po enem letu truda je tudi meni uspelo user posted image . Pred približno 10 dnevi sem zagledala čarobni user posted image in še vedno ne moram dojeti svoje velike sreče!!!!!!!!

JUHUHU!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

To je moja prva nosečnost, zato sem še bolj v pričakuvanju.

Predviden datum poroda 2.3.2010!!

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Marčevke 2010
7.7.2009 22:18:28   
7lina7
puma čestitke!!

jaz pa ugotavljam, da ne spadam v skupino user posted image ,ki jim je (žal) slabo... čeprav vsi okrog mene to pričakujejo user posted image !
vsak  dan me kdo vpraša,če mi je že slabo. mislim,da mi niti ne bo.
kaj pa včeraj - dan za kozlat.. čustveno sem bila čist na dnu. jokala bi lahko,ko mi je list na jagodah premaknilouser posted image ..grooooooza!!! kr nekaj mi je šlo na jok..  danes je hb boljše! mislim,da je skrajni čas, da grem delat!! ker me dolgčas in poležavanje delata depresivno. v torek  14.7. imam UZ in če bo vse OK in zdravnik da zeleno luč - civilizacija priiiiiiiiiihajaaaaaaaaaaaam!! user posted image
pa saj ne bi bilo tako hudo, ampak moj je cel teden v NM na izobraževanju, ta mala na počitnicah, jaz pa čisto sama doma! user posted image

od ležanja pa me že itak vse boli...


_____________________________

Lin@


(odgovor članu puma23)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Marčevke 2010
7.7.2009 22:41:44   
Anonimen
Pozdravljene!

Zaenkrat bom še anonimna, saj sem pravkar ugotovila, da sem po vsej verjetnosti user posted image . M sem pričakovala prejšnji četrtek, pravkar pa sem pogledala svoj koledar in ugotovila, da sem imela zadnjo M ravno 1.6., kar pomeni, da sem že kar nekaj dni brez M. Jutri grem po CB.
Doma že imam 4 letno deklico. user posted image

Čestitke vsem MARČEVKAM!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aygo)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Marčevke 2010
8.7.2009 11:07:25   
s@nny
Oj punce,

jaz sem pa v ponedeljek zvedela da je izvenmaternična nosečnost.
Zdej dam vsak dan kri, da vidijo ali mi hormoni padajo ali rastejo.
Tako, da grem po vsej verjetnosti jutri v bolnico na laroskopijo.
Me že kar stiska.
Tako, da to rundo spet nič ne bo.

Lahko me kar brišete iz seznama.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Marčevke 2010
8.7.2009 11:51:39   
cestnidrikač
S@nny tako zelo mi je žal...
Ampak ne obupat...saj veš, preizkušnje naredijo človeka močnejšega, odločnejšega, skrbnejšega, dovzetnejšega za ljudi in okolico. Ti se samo drži.

Bom misla nate...

(odgovor članu s@nny)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Marčevke 2010
8.7.2009 12:58:09   
aygo
S@nny - tudi meni je žal user posted image Drži se. Ni bog ve kakšna tolažba, ampak potem je že moralo biti tako. Ko okrevaš, pa takoj v akcijo in držim pesti, da bo to čimprej user posted image

(odgovor članu cestnidrikač)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Marčevke 2010
8.7.2009 15:07:01   
aygo
Punce, zgleda da se bom najverjetneje tudi jaz morala posloviti user posted image

Sem bila pravkar na wc-ju, se obrisala, na papirju je bil krvav izcedek, na sredi pa cm velika belo rdeča gmota, videti je bilo kot embrijo... Še celo dve pikici je imel kot dve očki... Jutri sem itak naročena pri G, ampak po moje je bilo to to. Možno da je "umrl" že pred dnevi in sedaj ga je maternica sama izločila. Krvavim sicer zaenkrat ne... No, jaz sem bila pa tako vesela, da mi ni slabo... Saj ni čudno, če mi je pa hcg upadal user posted image

(odgovor članu aygo)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Marčevke 2010
8.7.2009 16:37:35   
Anonimen
S@nny, žal mi je, da se ti je to zgodilo. A te tudi kaj boli?

Aygo, tudi zate mi je žal, če si zarodek res izgubila. Ti bo G jutri najbolje vedel potrditi. Držim pesti!

Sporočam, da mi je CB res pokazal močan +, kar pomeni, da sem res user posted image . to je moja druga user posted image , za katero sva se trudila skoraj 1 leto. Je pa res, da se prav strašno nisva matrala in sva bolj na easy vse skupaj, zato je pa tudi toliko časa trajalo. user posted image
Sem pa šele 31.8. naročena pri G, ker je vmes na dopustu, potem smo mi na dopustu in ko se vrnemo je G spet na dopustu, tako da je ta datum prva možnost. Samo upam, da je user posted image  na ta pravem mestu.

Anonimna bom pa toliko časa, dokler se z mojim ne odločiva, kdaj poveva domačim, saj ne bi rada, da ostali izvejo iz RR. user posted image

(odgovor članu aygo)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Marčevke 2010
8.7.2009 21:13:42   
Anonimen
s@nny in aygo, zelo mi je žal, da sta morali to doživeti:(
Kako si s@nny sploh izvedela, da nosečnost ni v maternici?
saj vem, da ni neka tolažba, ampak vseeno bolje zdaj, kot ćez mesece. če je že tako usojeno....
jaz sem imela dve taki izkušnji v življenju...zdaj pa čakam, da mine še teden ali dva, pa se mi zdi, da nekak bo...
čeprav imam še cel mesec do prvega pregleda...
se ti zdi vse ok, pol pa nekotovost kr leze vate.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Marčevke 2010
9.7.2009 7:29:32   
cestnidrikač
dobro jutro!

Aygo, zelo mi je žal...
Vem, kako je...sem že izgubila enega otročka na podoben način kot ti. Sam ne obupat.
Tudi meni se zdi trenutno vse ok. Ampak v resnici ne morem vedet, samo upam lahko, da bo vse ok. In včasih me res postane strah, pol pa je že spet vse ok. Sicer sem že kao mela 1.pregled, ker sem bila ravno naročena na kontrolnega in sem pikico že vidla, ampak to mi ne zagotovi ničesar. Po drugi strani pa sem vesela, da mi je zdravnik reku, da je videt vse ok in da naj se sprostim in uživam...in naredim tako, kot bo telo zahtevalo od mene.
Držte se in res ne obupat...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Marčevke 2010
9.7.2009 7:33:58   
n€na
dobro jutro marčevke 2010

Ali se vam lahko pridružimuser posted image

Sem včeraj naredila test in je pokazal + user posted image user posted image , pri G se bom naročila danes upam, da mi bo uspelo.
To je moja druga user posted image , doma pa imam eno navihanko staro dve leti in en mesecuser posted image user posted image

Vsem, ki ste srečkeuser posted image želim mirno in lepo nosečnost...

s@ny in ayago- vama pa velik user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Dostava
nada56

V katerem času vam najbolj ustreza dostava naročenih artiklov?

zjutraj (20%)

dopoldan (26%)

popoldan (34%)

zvečer (12%)

vseeno (8%)


Število vseh glasov: 166

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!