|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: umrl michael jackson
29.6.2009 13:58:20   
pupika
čipka, zdaj se bo vse pokazalo po njegovi smrti kaj je bilo res, saj šele sedaj prihajajo te novice v svet o njegovi bolezni. Jaz v mladosti nikoli nisem zasledila o bolezni vitiligo, jaz sem vedno mislila, da je hotel bil pač belec in si je dal belit kožo. SDedaj pa vidim da sploh ni res. Res mi je hudo ratalo, je moral marsikaj pretrpeti, sem tudi nekje prebrala, da se je rajši umaknil in poniknil zaradi teh laži medijev. Jaz sem ga sedaj videla tako žalostnega.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: umrl michael jackson
29.6.2009 17:41:44   
Lord Vader
O mrtvim vse najboljše, ampak "just for the record" King of pop je bil tudi zelo deformirana oseba fizično pa še več mentalno.  Preberite kaj pravi varuška njegovih otrok, ki je pazila na njih od rojstva naprej.


http://www.jutarnji.hr/j2/clanak/art-2009,6,29,,167820.jl

http://www.people.com/people/package/article/0,,20287787_20288160,00.html




p.s. Najbolj odgovorna je njegova družina, ker mu ni omogočila normalno odraščanje.

< Sporočilo je popravil Lord Vader -- 29.6.2009 17:56:14 >


_____________________________


p.s. mi je pa žal da niso še izumili cepiva proti nesramnosti in aroganci. Ti bi očitno potreboval/a konkretno dozo.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: umrl michael jackson
29.6.2009 18:22:28   
čipka
Ne, sej ne rečem da je bil oh in sploh, samo kje je bila pa ta varuška preden je umrl...smo že kdaj slišal o njej? Mislim...najboljš je govort in bit pameten o ljudeh, ki jih ni več ali ki jih sploh ne poznaš. Za moje pojme je tale varuška jezna ko sam vrag nanj, ker je ni mogel več zasipavat z denarjem in jo je pač odpustil-ali je pa mislila, da bo dobila kakšno zapuščino. Prej se pa ni mogla oglast, ane? Pa je 10 let baje živela pri njemu. Mislim, če ji kaj ni pasalo bi lahko šla, ane?  Jaz verjamem in sem verjela v njega, pa naj zdej pišejo kar hočejo. Od nekdaj sem in bom!!! In kot sem rekla. Tudi on ni bil ravno popoln, so tudi stvari, ki jih pri njemu ne razumem-vendar ga še vedno spoštujem in cenim. RIP, Michael-upam, da te bodo pijavke vsaj sedaj pustile na miru.

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Lord Vader)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: umrl michael jackson
29.6.2009 20:13:04   
Lord Vader
čipka...ne me narobe razumet, Jacksona zelo cenim kot pevca še zlasti iz 80-tih letih in če ga spoštuješ je to tvoja pravica.
Ampak, bi vsaj prebrala tisto kar sem ti dal kot link. Videla bi da so glih odgovori na vprašanja, ki si jih meni zastavila v tem članku.

_____________________________


p.s. mi je pa žal da niso še izumili cepiva proti nesramnosti in aroganci. Ti bi očitno potreboval/a konkretno dozo.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: umrl michael jackson
29.6.2009 20:55:06   
oka
Zadeva je tragična, res. Ampak ne toliko za Jacksona, kot za njegove otroke. O.k. je žalostno, da je Jackson umrl tako nenadno, ne zdi se mi pa nič čudnega, če pomislim kaj je počel s svojim telesom. Slej ko prej mu je moralo "zablokirati" in za to je odgovoren sam. Tragika njegovih otrok pa je v tem, da so živeli z osebo, ki je bila obtožena pedofilije, s človekom, ki je bil sam en velik otrok itd... Otroštvo, ki si ga jaz ne bi želela. Nimajo stika z mamo, ki se jim je odrekla za denar (jaka mama ja), po izgubi očeta, ki jim je verjetno bil vse pa so pristali ravno pri tistih ljudeh zaradi katerih je bil njihov oče to kar je bil: pohabljena oseba tako fizično kot umsko. Zdaj si jih bojo podajali levo in desno, oblegani bojo z vseh strani, brali in poslušali bojo marsikatere šokantne stvari o očetu, ki so jim bile prej prikrite. Skratka doživljali bojo stvari, ki jih noben otrok ne bi smel, pa če ima še tako slavne starše. In v tem je vsa tragika. 

(odgovor članu Lord Vader)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: umrl michael jackson
30.6.2009 18:37:26   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: pupika
Se prav spomnim, tiste čase, ko so ga obsodli pedofilstva, sva oba z možem rekla, to so starši od fantka sigurno hoteli potegnit mastne denarce, to v pedofilstvo nisem nikoli verjela.


Torej je lažje verjet, da so ga hotel obrat, kot pa da je pedofil?
Lažje je verjet, da je itak bil čuden in so mu hotel še to obesit?
Lažje je verjet, da je bil moški, ki je imel rad otroke in so mu zato obesili pedofilijo?
Lažje je verjet, da je bil slaven in so se zato hoteli spravit na njega, da bi mu škodovali?
Lažje je verjet njemu kot otrokom?
Lažje je verjet...

Nič novega...
Se (na žalost) dogaja vsak dan. Tudi v Sloveniji (da se žrtvi ne verjame, namreč).

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: umrl michael jackson
30.6.2009 20:29:37   
gita10
ni lažje verjet, vendar mu pedofilstvo nikoli ni bilo dokazano. Jaz ga že od začetka 90 dojemam kot žrtev, kar je dejansko bil. Večen otrok,ki so vsi hoteli potegniti od njega kar se je dalo. Tudi verjetno ti njegovi zadnji koncerti bi napolnili žepe vsem advokatom, prijateljem in družini samo njemu ne. Besede, ki jih je izrekla njegova sestra so večini prišle do srca - meni ne, ker sama vem, da ni prireditve na katero bi sama šla dva dni po smrti mojega brata.
In sedaj po njegovi smrti imajo vsi spet možnost služiti na njegov račun. Imamo srečo, da smo odraščali ob njegovi glasbi tako kot so naši starši odraščali ob glasbi Beatlsov, naši otroci tega ne bodo imeli niti čutili, ker je svet drugačen, ker se idoli zaradi interneta in televizije spreminjajo iz minute v minuto, ker ni teško dobiti nobenega posnetka. Se spomnim, ko je bil napovedan izid albuma Bad sem očetu cel mesec pospravljala garažo in delavnico, da me je odpeljal v Zagreb po kaseto( v tistih časih si v Zagrebu vedno prej dobil te stvari kot pa v Sloveniji) - danes gredo naši otroci samo do računalnika in dobijo kar hočejo. 
In verjamem, da je to tisto, kar je prinašalo dodaten čar vsemu in zato nikoli več ne bo nikogar, ki bi prodal toliko albumov pa naj se rodi ša tako velik talent.  MJ pa res želim mir, ki ga na tem svetu ni našel, da ga najde na drugi strani. 

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: umrl michael jackson
30.6.2009 20:43:05   
picola1
Samo še tale komentar napišem (itak bo še zelo veliko vode preteklo, preden bodo ljudje začeli verjet žrtvam na besedo, ne pa da rabijo to dokazovat na tisoč in en ančin pa še potem težko verjamejo, da je pa ta človek res sposoben česa takega, ko pa je tok prijazen...):

Mnogim, premnogim pedofilija ni dokazana, ker je to zelo zelo težko dokazat, sploh pa ker tudi ljudje oz. pristojne inštitucije velikokrat ne verjamejo žrtvam...



(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: umrl michael jackson
1.7.2009 11:59:34   
čipka
Ja, ja pikola...  Ne bom več komentirala, ker sem že itak 100 x napisala, kar si mislim.  Če ti misliš, da je tako, ok. Nekateri mislimo drugače, veš. Kot sem že rekla...najlažje je bit pameten o človeku, ki ga sploh ne poznaš(mo). Tudi jaz nisem. Jaz samo povem, kar čutim in vidim. Ne mormo pa vsi 100% vedet. Madona, še o sebi 100°ne vem, kaj šele o drugih.user posted image

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: umrl michael jackson
1.7.2009 12:21:16   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

ni lažje verjet, vendar mu pedofilstvo nikoli ni bilo dokazano. Jaz ga že od začetka 90 dojemam kot žrtev, kar je dejansko bil. Večen otrok,ki so vsi hoteli potegniti od njega kar se je dalo. Tudi verjetno ti njegovi zadnji koncerti bi napolnili žepe vsem advokatom, prijateljem in družini samo njemu ne. Besede, ki jih je izrekla njegova sestra so večini prišle do srca - meni ne, ker sama vem, da ni prireditve na katero bi sama šla dva dni po smrti mojega brata.
In sedaj po njegovi smrti imajo vsi spet možnost služiti na njegov račun. Imamo srečo, da smo odraščali ob njegovi glasbi tako kot so naši starši odraščali ob glasbi Beatlsov, naši otroci tega ne bodo imeli niti čutili, ker je svet drugačen, ker se idoli zaradi interneta in televizije spreminjajo iz minute v minuto, ker ni teško dobiti nobenega posnetka. Se spomnim, ko je bil napovedan izid albuma Bad sem očetu cel mesec pospravljala garažo in delavnico, da me je odpeljal v Zagreb po kaseto( v tistih časih si v Zagrebu vedno prej dobil te stvari kot pa v Sloveniji) - danes gredo naši otroci samo do računalnika in dobijo kar hočejo. 
In verjamem, da je to tisto, kar je prinašalo dodaten čar vsemu in zato nikoli več ne bo nikogar, ki bi prodal toliko albumov pa naj se rodi ša tako velik talent.  MJ pa res želim mir, ki ga na tem svetu ni našel, da ga najde na drugi strani. 

Ja, gita. Je pa res, da je bila prireditev v celoti posvečena NJEMU. In če bi jaz bila na njenem mest, bi tudi šla. Saj se ni zabavala, videlo se je kako trpi. Ker od družine sta bila le MJ in Janet zelo povezana. Jezna sem pa zeloooooouser posted image namreč na njegovega očeta. Ker ni videti, niti čutiti, da kaj veliko objekuje za sinom. In Michael je imel prav. Že od rojstva ga oče ni kaj dosti maral. Prisegal je bolj na druge brate, da bo kaj od njih, pa ni bilo. Kasneje se je M.zdelo, kot da je oče ljubosumen nanj. Tako je rekel v enem intervjuju. In tudi jaz mislim tako.  gita, tudi jaz sem celo večnost čakala na kaseto, se mi zdi, da so mi jo kupili v Nemčiji, ko sem tok težila.user posted image


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: umrl michael jackson
3.7.2009 10:31:44   
MojcaG

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

IZVIRNO SPOROČILO: pupika
Se prav spomnim, tiste čase, ko so ga obsodli pedofilstva, sva oba z možem rekla, to so starši od fantka sigurno hoteli potegnit mastne denarce, to v pedofilstvo nisem nikoli verjela.


Torej je lažje verjet, da so ga hotel obrat, kot pa da je pedofil?
Lažje je verjet, da je itak bil čuden in so mu hotel še to obesit?
Lažje je verjet, da je bil moški, ki je imel rad otroke in so mu zato obesili pedofilijo?
Lažje je verjet, da je bil slaven in so se zato hoteli spravit na njega, da bi mu škodovali?
Lažje je verjet njemu kot otrokom?
Lažje je verjet...

Nič novega...
Se (na žalost) dogaja vsak dan. Tudi v Sloveniji (da se žrtvi ne verjame, namreč).






Fant, ki je tožil zaradi zlorabe, priznal, da je lagal

Jordan Chandler, ki je leta 1993 Michaela Jacksona obtožil spolnega nadlegovanja, je po pevčevi smrti priznal, da je lagal. V to naj bi ga prisilil oče. Jordan je imel takrat 13 let, policiji in psihiatrom pa je zaupal, da ga je pevec zlorabil ter natančno opisal oralni spolni odnos. Tožba, ki je za Jacksona pomenila začetek nočne more, iz katere se ni nikoli zbudil, se je končala s poravnavo, ki je pevca stala 22 milijonov dolarjev.



http://www.siol.net/trendi/glasba/novicke/2009/07/michael_jackson_na_voljo_obozevalcem_tudi_po_smrti.aspx

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: umrl michael jackson
3.7.2009 10:38:18   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: MojcaG


IZVIRNO SPOROČILO: picola1

IZVIRNO SPOROČILO: pupika
Se prav spomnim, tiste čase, ko so ga obsodli pedofilstva, sva oba z možem rekla, to so starši od fantka sigurno hoteli potegnit mastne denarce, to v pedofilstvo nisem nikoli verjela.


Torej je lažje verjet, da so ga hotel obrat, kot pa da je pedofil?
Lažje je verjet, da je itak bil čuden in so mu hotel še to obesit?
Lažje je verjet, da je bil moški, ki je imel rad otroke in so mu zato obesili pedofilijo?
Lažje je verjet, da je bil slaven in so se zato hoteli spravit na njega, da bi mu škodovali?
Lažje je verjet njemu kot otrokom?
Lažje je verjet...

Nič novega...
Se (na žalost) dogaja vsak dan. Tudi v Sloveniji (da se žrtvi ne verjame, namreč).






Fant, ki je tožil zaradi zlorabe, priznal, da je lagal

Jordan Chandler, ki je leta 1993 Michaela Jacksona obtožil spolnega nadlegovanja, je po pevčevi smrti priznal, da je lagal. V to naj bi ga prisilil oče. Jordan je imel takrat 13 let, policiji in psihiatrom pa je zaupal, da ga je pevec zlorabil ter natančno opisal oralni spolni odnos. Tožba, ki je za Jacksona pomenila začetek nočne more, iz katere se ni nikoli zbudil, se je končala s poravnavo, ki je pevca stala 22 milijonov dolarjev.



Glavno, da mirne vesti troši teh 22 mio.



(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 87
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?