|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: umrl michael jackson
26.6.2009 12:35:35   
Anonimen
Čuden in izprijen tip, ampak glede na to, kaj so z njim počeli, ko je bil sam še otrok, nič čudnega.

Kot glasbenik pa, čeprav mi njegova glasba ni všeč, mislim, da je bil nenadkriljiv. Bravo, Majkele, in počivaj v miru.

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: umrl michael jackson
26.6.2009 13:25:15   
gita10
Tudi jaz sem celo noč prebedela ob televiziji in upala, da je le bolezen in, da bom imela le imela srečo in ga enkrat videla v živo. Takrat, ko je bil napovedan koncert v Ljubljani sem imela karte, pa še za moj rojstni dan je bilo, pa je na žalost koncert odpadel. Michael je del moj mladosti in bo ostal, neglede na njegovo čudno privatno življenje, ki pa je verjetno posledica nenormalnega otroštva.
Michael počivaj v miru.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: umrl michael jackson
26.6.2009 13:37:04   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Čuden in izprijen tip, ampak glede na to, kaj so z njim počeli, ko je bil sam še otrok, nič čudnega.

Kot glasbenik pa, čeprav mi njegova glasba ni všeč, mislim, da je bil nenadkriljiv. Bravo, Majkele, in počivaj v miru.


podpis.

+ RIP Farrah Fawcett. Sicer njenega privat življenja nikoli nisem spremljala, ampak kot igralka mi je bila pa v njenih boljših letih baba in pol. Ful seksi ženska in prava lepotica v njenih zrelih letih...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: umrl michael jackson
26.6.2009 13:59:29   
botrca
Nisem vedela za Jacksona...
Za igralko Farrah Fawcett pa so sinoči na 24ur javili...črevesni rak.

Naj oba počivata v miru...user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: umrl michael jackson
26.6.2009 14:12:23   
Šaki
r.i.p. Farrahuser posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: umrl michael jackson
26.6.2009 14:19:10   
Šaki
http://www.zurnal24.si/So-ga-ubila-zdravila-proti-bolecinam/magazin/vip/117804

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Umrla Michael Jackson in Farrah Fawcet
26.6.2009 14:22:44   
HuAnita
RIP

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Umrla Michael Jackson in Farrah Fawcet
26.6.2009 14:35:33   
aljuška
joj, jaz sem ga pred ''davnimi''leti precej poslušala in mi je bil fajn, potem se je malo ''zgubil'' in ga je odneslo s poti, ampak vseeno.me je presenetila novica, čeprav  je, glede na njegovo življenje zadnje mesece, nekako viselo v zraku.KAPO DOL, MICHAEL!!dosegel je marsikaj kot marsikdo nikoli ne bo. Zato naj počiva v miru. RIP.user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: umrl michael jackson
26.6.2009 19:48:08   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Čuden in izprijen tip, ampak glede na to, kaj so z njim počeli, ko je bil sam še otrok, nič čudnega.

Kot glasbenik pa, čeprav mi njegova glasba ni všeč, mislim, da je bil nenadkriljiv. Bravo, Majkele, in počivaj v miru.


Čuden ja, ne verjamem pa da izprijen. ravno zato, ker je bil čudaški, so  hoteli narediti iz njega pedofila. Potem smo vsi pedofili, ki spimo s svojimi otroci v isti postelji.

Pedofili niso čudaki, ampak na videz zelo fajn in prijazni ljudje-popolnoma normalni. So pa čudaki najlažja tarča takšnih obtožb, če so pa k temu še bogati, pa super za izvlečt par miljončkov.
Bognedaj, da bi mojemu otroku kdo kaj hudega storil....je ni odškodnine, ki bi odtehtala zločin.

Meta, pod drugi del tvojega posta se pa podpišem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: umrl michael jackson
26.6.2009 20:25:33   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Potem smo vsi pedofili, ki spimo s svojimi otroci v isti postelji.



Ni spal s svojim otrokom v isti postelji user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: umrl michael jackson
27.6.2009 1:39:47   
kaya2007
nihče mu ne seže do gležnjev. tudi jaz ga že nekaj časa nisem več poslušala, ampak vseeno je le en kralj. michael in nihče drug. RIP.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: umrl michael jackson
27.6.2009 8:17:18   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Potem smo vsi pedofili, ki spimo s svojimi otroci v isti postelji.



Ni spal s svojim otrokom v isti postelji user posted image



A da ne? Takrat, ko bi naj zlorabil fantka, ki je zbolel za rakom, so mediji pisali tako. Potem pa ne vem zakaj bi naj bil izprijen.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: umrl michael jackson
27.6.2009 9:36:51   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: mika


Takrat, ko bi naj zlorabil fantka, ki je zbolel za rakom, so mediji pisali tako.



potem tudi iz medijev veš, da je bil po vseh točkah obtožbe osvobojen.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: umrl michael jackson
27.6.2009 10:33:48   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: čipka
Enosatavno bom rekla- Michael Jackson-upam,  da zdaj kjerkoli si, da si našel svoj mir. Love You forever.

Čupka, bravo za izbrane besede, se podpišem.
R.I.P.
user posted image

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: umrl michael jackson
27.6.2009 10:34:30   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: mika


Takrat, ko bi naj zlorabil fantka, ki je zbolel za rakom, so mediji pisali tako.



potem tudi iz medijev veš, da je bil po vseh točkah obtožbe osvobojen.



Ne, ne vem, sem mislila, da je plačal 7 mio USD odškodnine. Nisem redno spremljala njegovega življenja, ampak  sem  pri frizerju kakšno trač revijo prebrala.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: umrl michael jackson
27.6.2009 12:59:38   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: mika


Takrat, ko bi naj zlorabil fantka, ki je zbolel za rakom, so mediji pisali tako.



potem tudi iz medijev veš, da je bil po vseh točkah obtožbe osvobojen.



Ne, ne vem, sem mislila, da je plačal 7 mio USD odškodnine. Nisem redno spremljala njegovega življenja, ampak  sem  pri frizerju kakšno trač revijo prebrala.


IN ravno zaradi tračev si ljudje človeka predstavljajo takšenga, kot je v tračih opisan. Tako je pri vseh. Nažalost.user posted image


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: umrl michael jackson
27.6.2009 16:15:45   
koala
Meni je fulllllllllll čudno, da so straši prvega fanta, ki naj bi ga Michael zlorabil umaknili obtožbe, ko so dobili odškodnino. Meni nikakršni miljoni nebi zadostovali, če bi to storil mojemu otroku, šla bi do konca, da bi dobil zasluženo kazen. Pa tudi drugič je bil oproščen. Je že res da je imel malce svojstven način življenja, ampak vsak po svoje.

Meni se najbolj smilijo njegovi otroci, ker še predobro vem kako hudo je če izgubiš očeta v tako rosnih letih.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: umrl michael jackson
27.6.2009 20:13:18   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: čipka



IN ravno zaradi tračev si ljudje človeka predstavljajo takšenga, kot je v tračih opisan. Tako je pri vseh. Nažalost.user posted image



A veš, da smo takrat debatirali z družbo o tem in nihče ni verjel. kot sem že zgoraj napisala, je bil pač malce čudaški in bogat-  prava prilika za zaslužek in nič druga. So mu pa naredili veliko škode, to je pa res.
Meni se je on zdel večen otrok in zelo nerazumljen.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: umrl michael jackson
27.6.2009 20:20:53   
sanja nk.
Michael r.i.p., bil si absolutno največja zvezda kar jih je kdaj bilo ali jih bo...to je absolutno treba priznati...tudi pri tistih ki ga niso marali..
drugače pa mislim, da je bil večni otrok, ki se je bal samega sebe..
glede pedofilije pa mislim da je bilo vse zmišljeno, zaradi denarja...vsekakor pa je bil velik posebnež

zanimivo ,da ga nisem poslušala že letaa, zdaj pa njegove pesmi spet odmevajo po hiši...


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: umrl michael jackson
27.6.2009 21:54:23   
tassi1
IZVIRNO SPOROČILO: loremi

IZVIRNO SPOROČILO: čipka
Enosatavno bom rekla- Michael Jackson-upam,  da zdaj kjerkoli si, da si našel svoj mir. Love You forever.

Čupka, bravo za izbrane besede, se podpišem.
R.I.P.
user posted image

r.i.p. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

bila sem zaljubljena in srečna, sedaj sem samo še žalostna!

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: umrl michael jackson
29.6.2009 1:23:49   
picola1
Kot glasbenik mi ni bil napačen, tut vedno sem nekako razumela njegovo čudaštvo-glede na to, kako otroštvo je imel in še spopadat se s tako slavo...
Za razliko od nekaterih (al pa večine, ne vem) pa jst verjamem, da je bil pedofil. Poznam mnogo preveč zgodbic deklet (pa tut kakšen fant se najde med njimi), ki jim nihče ne verjame in ljudje bolj verjamejo tistmu, ki jih je zlorabljal.
Ena je napisala, da so pedofili normalni ljudje oz. izgledajo normalno. To je res...kar pa še ne pomeni, da pa čudaki ne morejo bit pedofili.
Mislim sicer, da ne bo nihče nikoli v resnici vedel, kaj se je dogajalo, razen teh fantkov...Sicer je pa popolnoma vseeno kaj MI verjamemo. Važno je samo to, kaj se je v RESNICI zgodilo.

Tko da kot glasbenika ga cenim...ostalo pa...

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: umrl michael jackson
29.6.2009 7:39:39   
Anonimen
"You bought the Elephant Man's bones and sent a statue of yourself round the world. Rest in peace you amazingly talented loonball."
Stuart Braithwaite, Mogwai

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: umrl michael jackson
29.6.2009 10:02:03   
pupika
user posted image user posted image user posted image  R.I.P

Tudi v mojem otroštvu je prevladovala njegova glasba. Potem mi je ratal malo čuden zaradi njegove polti, kajti takrat so mediji tako pisali, da si je dal spremenit polt zaradi rasizma, danes sem prebrala da je imel bolezen vitiligo in da to sploh ni res. Se prav spomnim, tiste čase, ko so ga obsodli pedofilstva, sva oba z možem rekla, to so starši od fantka sigurno hoteli potegnit mastne denarce, to v pedofilstvo nisem nikoli verjela. Danes pa sem še marsikaj prebrala, in se mi je zasmilil v dno duše, zaradi njegovega otroštva, in potem zaradi novinarjev.  In danes se sprašujem kakšen človek je sploh bil, kajti takega čudaškega so ga naredili mediji in poznajo ga samo najbližji, se pa spomnim, da ga je imela Lisa Monnelli za dobrega prijatelja, ona pa mije bila vedno v redu, vsaj kolko so jo prikazovali mediji.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: umrl michael jackson
29.6.2009 10:47:52   
pupika
ups, sem se zmotla, njegova največja prijateljica naj bi bila v tistih časih Elizabeth Taylor, sem imela v glavi pravo sliko, samo imena ne.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: umrl michael jackson
29.6.2009 12:05:33   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: pupika

user posted image user posted image user posted image  R.I.P

Tudi v mojem otroštvu je prevladovala njegova glasba. Potem mi je ratal malo čuden zaradi njegove polti, kajti takrat so mediji tako pisali, da si je dal spremenit polt zaradi rasizma, danes sem prebrala da je imel bolezen vitiligo in da to sploh ni res. Se prav spomnim, tiste čase, ko so ga obsodli pedofilstva, sva oba z možem rekla, to so starši od fantka sigurno hoteli potegnit mastne denarce, to v pedofilstvo nisem nikoli verjela. Danes pa sem še marsikaj prebrala, in se mi je zasmilil v dno duše, zaradi njegovega otroštva, in potem zaradi novinarjev.  In danes se sprašujem kakšen človek je sploh bil, kajti takega čudaškega so ga naredili mediji in poznajo ga samo najbližji, se pa spomnim, da ga je imela Lisa Monnelli za dobrega prijatelja, ona pa mije bila vedno v redu, vsaj kolko so jo prikazovali mediji.



Tako je. Že nekajkrat je povedal, da ima to bolezen, vendar so novinarji vedno "spustili ta del. Dala bom par linkov gor iz njegovih "home video". Pa če katero zanima naj jih pogleda. Ni bil nikakeršen čudak.- Bil je le večni otrok in roko na srce, če bi jaz imela miljone, bi si tut zgradila kakšen neverland. Tudi jaz se zelo rada igram z otroki, pa pri meni nič čudno ne zgleda. On je bil pa moški in je po mnogih to čudno zgledalo, če je imel otroke rad. No, bom dala gor linke.

http://www.youtube.com/watch?v=-6IzRz1pD6M&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=WOnAFOrGRyE&feature=related



http://www.youtube.com/watch?v=7AhYqSMH06g&NR=1


http://www.youtube.com/watch?v=WzawI138GFA&NR=1



http://www.youtube.com/watch?v=ak5QY6PLwGI&feature=related



http://www.youtube.com/watch?v=qergecgMmaY&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=Tiza3s_UCn4&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=r1LBNRxPoOE&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=oJinNGkO-a4&feature=related





_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?