|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 11:42:32   
kalbo
Tale cela tema je ena navadna šank debata. Folk kupi zlupan rabljen avto, pol je pa znamka kriva.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 11:49:13   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Tale cela tema je ena navadna šank debata. Folk kupi zlupan rabljen avto, pol je pa znamka kriva.

A ni tale forum ravno šank (pardon, kofetkarskim user posted image ) debatam namenjen? Čvekanje v 3 dni user posted image
Jaz osebno pa govorim o 2 novih avtih, tako v odgovoru glede Astre kot glede Clia.
Naštevam nekaj objektivnih dejstev oz. opažanj, nekaj pa mojih subjektivnih izkušenj.


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 12:00:06   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Tale cela tema je ena navadna šank debata. Folk kupi zlupan rabljen avto, pol je pa znamka kriva.


Saj za šankom se največji osli sklepajo, Kalbo. Pa ne, da tega ne veš????

Če bi pa bral odgovore, bi videl, da so opisani tudi novi avtomobili. Kolegica mi je rekla, da jim je 8 mesečna Zafira crknila sreni Nizozemske.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 12:16:12   
ZmajTolovaj
Mi imamo zdaj dobro leto zafiro in nimam pripomb. Meni je super, do zdaj se še ni čist nič pokvarilo, trkam na les, res pa je, da niti ne bi opazila 90% stvari, ki so jih pred mano naštevale. Avto je za vozit in dokler dela, je men OK.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 12:16:26   
Ula3
Ne vem za vas, a mi NIKOLI več Opla!!!!!!!!!!!!!!!!1
Sem imela corso, pa mi je na poti na morje zmlelo mašino user posted image ; lani sva kupila astro karavan, staro 5 let, ker zidamo in smo rabili karavana- po enem tednu smo morali zamenjati vsa glavna tesnila na glavi motorja in sistem za klimo se je uničil po enem mesecu. Še vedno naju ni izučilo, kupila sva Merivo, ki je že en mesec na servisu, ker čakava na novo mašino, ker nam je na vsem lepem na avtocesti zamlelo mašino-avto je bil nov, redno servisiran....pravijo, da opli bencinarji so super, diesli pa katastrofa. Mi res nismo imeli sreče z njimi in bili smo toliko neumni, da smo trikrat "šli prostovoljno na led".
Kupita raje kaj drugega. Mi imamo Tourana in je zaenkrat vse super!!!!
To so samo naše izkušnje, mogoče imamo samo mi smolo z avtomobili....

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 12:17:24   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Tale cela tema je ena navadna šank debata. Folk kupi zlupan rabljen avto, pol je pa znamka kriva.


Saj za šankom se največji osli sklepajo, Kalbo. Pa ne, da tega ne veš????


user posted image  se globoko strinjamuser posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 12:25:01   
muki1
Fak no....POSLI sem mislila user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 12:26:41   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Fak no....POSLI sem mislila user posted image .


sej vemuser posted image ....sam se zgodi tudi, da izpade kdo oseluser posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 13:06:20   
Anonimen
Jest sm kupila rabljeno Zafiro l.2001 dizel in mi je super, velik prostora, nobenih problemov še nism mela, ne menjam sploh, ker mi je zakon.
Kolegica ma corso 4 leta in ni mela nikol problemov, kolega pa Zafiro tud 4 leta in mislim, da ni mel tud nobenih problemov do zdej. Mi smo vsi super zadovoljniuser posted image .
Kar se pa cen tiče pa mislim, da za to kar dobiš niso dragi, sploh če gledaš druge znamke.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 14:46:04   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Tisti ki imate ople, kako ste zadovoljni?
Jaz sem slišala od veliko ljudi, da se ful radi kvarijo. Mož me prepričuje, da so eni najzaneslivejših. Ogledani ima namreč eno Zafiro user posted image .

Izkušnje prosim.
Za in proti.


Tud jest sem za Fiat že marsikaj slišal, pa čudno, ne duha ne sluha o kakih posebnih težavah, tko da go for it.


Fiat . Feler In Ale Tajle baje user posted image user posted image user posted image  . Jaz mojega vozim že 6 let ( Stilo MW) , pa nimam ene pikice za pripomnit, je pa spet tukaj druga resnica - vzela sva najdražji model takrat, mogoče je pa finta v tem?


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 15:15:32   
al1*
Imam opel corso, sedaj že dobrih 6 let.
Razen rednih servisov 1x letno nobenih problemov. Imeli smo tudi astro pa tudi ni bilo problemov.



_____________________________

lp


(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 15:47:16   
Lenck
11 let stara Corsa. Moja prva avta, oh, kok se imava radi user posted image Za novo letu naju (oz., kot sva izvedela tam, nas) je peljala v Pariz in nazaj. Vsi so se čudili, kako upam (kao prestar in kao premajhen in kao prešvoh in kao nevemkaj avto za na tako pot), pa je bilo krasno. Ko sem ravno ugotavljala, da finance ne bodo več ravno znesle, sem jokala kot dež... sedaj upam, da bodo znesle.

Ok, toliko mal čustvenega izliva, sicer pa resno - redno peljem na servis, da komplet pregledajo, pa šiba k't urca. Nobenih težav zaenkrat, zanesem se lahko, mala poraba... Čeprav ima že precej km, pa kako starostno pego tudi, upam, da bo še za dokaj časa. Zadovoljna z nakupom, vsekakor.

Novo Corso sem dobila, ko je bila moja na rednem prgledu, za nadomestni avto. Vendar sem jo čisto premalo vozila, da bi lahko kaj več rekla... En teden sem imela Agilo, če bi bila kaj bolje izolirana in imela vsaj malo boljši motor (tole so obrati zafrkavali, pri vsem nad 2000 obratov sem mislila, da bo razpadla), bi mi bila všeč.

Z drugimi Opli sama nimam izkušenj, poznam pa lastnike, in so zadovoljni.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 16:09:32   
Raho
Imam astro, pred tem sem imela astro, ped tisto astro sva imela vectro in pred vectro sva imela astro...

Sama sem z opli zadovoljna. Pa še všečni so mi. Glede na to, koliko časa preživim v astri (ta teden sem naštepala 1800 km), lahko rečem, da mi je drugi dom. Pa še mehanika poznam, tako da z avtom RES nikoli ni nič narobe.

Sicer pa - vsake oči imajo svojega malarja.user posted image

Jaz sem tudi slišala, da so Pegueoti za nič, pa sedaj imamo 807 in ti moram reči, da je naš dober. pa enim so lagune zaribavale, z našo pa ni bilo nič narobe... Mislim, da je bolj odvino od tega, na kaj naletiš...

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 17:48:52   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Tisti ki imate ople, kako ste zadovoljni?
Jaz sem slišala od veliko ljudi, da se ful radi kvarijo. Mož me prepričuje, da so eni najzaneslivejših. Ogledani ima namreč eno Zafiro user posted image .

Izkušnje prosim.
Za in proti.


Mi smo kar dolgo imeli Zafiro in bili super zadovoljni. Večjih okvar nikoli ni bilo, prostorna... Mi je bilo kar žal, ko smo jo zamenjali. Šla pa je v vaše konce.


(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 17:54:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muška

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Tisti ki imate ople, kako ste zadovoljni?
Jaz sem slišala od veliko ljudi, da se ful radi kvarijo. Mož me prepričuje, da so eni najzaneslivejših. Ogledani ima namreč eno Zafiro user posted image .

Izkušnje prosim.
Za in proti.


Tud jest sem za Fiat že marsikaj slišal, pa čudno, ne duha ne sluha o kakih posebnih težavah, tko da go for it.


Fiat . Feler In Ale Tajle baje user posted image user posted image user posted image  . Jaz mojega vozim že 6 let ( Stilo MW) , pa nimam ene pikice za pripomnit, je pa spet tukaj druga resnica - vzela sva najdražji model takrat, mogoče je pa finta v tem?




FIAT= Franjo I Ankica Tuđman user posted image  Moj prvi je bil Fiat Tipo. Ah, zlati časi.user posted image  Zdaj je pa moja Mazda zakon. user posted image

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 18:26:15   
Anonimen
Mi smo meli dva opla super šla noben se ni kvaril žal pa z obema imeli prometno tak,da sem rekla raje ne več opla,ker zgleda nimamo z njim sreče.V pol leta dva opla zružili totalka.Imeli golfa pet let np,potem hunday dve leti np,opel karambol opel drugi karambol zdaj smo na xsari eno leto do zdaj ni blo blema in upam,da nebo.Ok saj vem smo pač meli takrat smolo ampak sem rekla da raje več ne opla.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 19:26:13   
sanja nk.
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Tale cela tema je ena navadna šank debata. Folk kupi zlupan rabljen avto, pol je pa znamka kriva.


ne morem se bolj strinjat user posted image user posted image
drugače sicer nimamo oplov, samo kot vem so zelo kvalitetni avtomobili, vsaj te ta novi...zanesljivi motorji....sploh insignia je siper za vozit..
je navto vreden svojega denarja

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 19:33:06   
Seven*
Če kdo lahko zanesljivo govori o Oplih, potem sem to jaz.

Zakaj????

Zato ker delam vsak dan med 200-300 km. Trenutno sem na 68000 km in sem zadovoljna. Vozim Opel astra karavan, 150 konjev, šest prestav, isti cenovni razred kot avto, ki sem ga imela prej - Golf plus.

Z avtom sem zadovoljna, je varen, stabilen. Seveda ima pomanjkljivosti, ampak zaenkrat se mi ni skvarilo POPOLNOMA NIČ?!?!? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pogrešam odlagalno površino za pijačo, ker je avto moja pisarna v njem tudi malicam, telefoniram, včasih spim (nesreče na avtocestah, zastoji, hahaha...)

Moj Opel je moj drugi dom, tako da... :)) Menda pa drugo leto dobimo Škode octavie, pa bom mogoće lažje primerjala. user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 19:34:06   
RMRM
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Moj oče je imel opla skoraj 20 let je dočakal, bil je garažiran, res pa je rja načela. Motor je super delal.
Kako je pa z novejšimi pa ne vem.
Mi smo imeli golfa, pa je prekmalu šel motor, sedaj sharana pa ej skoz nekaj, škoda - je pa tipi topi.



Danes je kvaliteta popolnoma drugačna, pa naj bo to Opel, Renault, Mercedes...... Dokler je v garanciji, je ok, pol se pa začne, sploh če delaš veliko km. 

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 19:43:16   
Anonimen
midva sma mela vectro 7 let, kupla 2 al tri ( se ne spomnem večuser posted image ) leta staro, brez pripomb. avto je delal ko urica skoz, edino kar je blo, je enkrat v računalniku nekaj šlo - vse lučke in vse je ugasnilo, cagerji za brzino so dol padli in takšnouser posted image to pa je blo vse. ko sma ga prodala, ni imel pikice rje in stepli so se skor zanj, ker je res bil odličen avto.aja pa lajtnga za klimo je tud spustila, pa sma en del zamenjala in je blo spet ok.
zdej že drugo leto vozima lancio, u nulo zadovoljna, pa tud poslušala svašta, kaj vse da bouser posted image pa unih pet k jih je pr nas, folk pa tak strokovnjakuser posted image

(odgovor članu RMRM)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
23.5.2009 8:33:08   
frrrr
muki, midva smo imeli astro karavan, l. 94, zelo zadovoljna, kr neki kilometrov delala, kurila malo.
tašča ima zafiro, l. 01, tut zadovoljni, skoz je na relaciji lj-koroška-mb.
kolegi imajo vectro, l.06, pajim skoz neki crkuje, avto več na servisu kot doma.
po moje je res odvisno od serije. js imam vseeno pozitiven odnos do opla.
kaj pa mazda5? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
23.5.2009 8:34:59   
muki1
Mazda je predraga. Opli majo zdaj mamljive akcije user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
23.5.2009 10:06:26   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: muki1
Mazda je predraga. Opli majo zdaj mamljive akcije user posted image .

Če rabiš še kakšne informacije, želiš "prešnofat" avte in debatirat iz prve roke, pridi danes semle - če si Štajerka, imaš blizu: http://www.opelklub.si/content/view/27/1/

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
23.5.2009 18:40:04   
RoZala
Mi tudi kupujemo Zafiro! Imava že ogledano eno srebrno. Mislim, da jo bova v ponedeljek kar rezervirala oz. dala aro.

Všeč mi je, ker je prostorna, ima ogromen prtljažnik, 7 sedežev, ki včasih res prav pridejo in udobna. Priznam, notranja oblika je bolj tako-tako, robustna ampak nama je bolj ostalo pomembno. Prej sem kar nekaj let vozila Corso in bila z njo zadovoljna...


< Sporočilo je popravil RoZala -- 23.5.2009 18:42:46 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
23.5.2009 22:10:58   
Gina
Imela sem zafiro 3 leta, bila sem zelo zadovoljna. user posted image Nič ni bilo narobe, mislim posebnih popravil ni bilo. Peljal je kot urca, za voznika je avto udoben, relativno tih, tankaš nafto in olje in to je vse... Bile so pa vseeno tri reči, ki so me malo motile. Bilo nas je 5, pa smo sedeli kot sardine, sploh otroci - avto izgleda velik, v bistvu pa ni. Porabo je imel 8l/100km, kar se mi zdi za dizel ogromno, sploh če upoštevamo dejstvo, da smo za tem kupičli vivarota, ki je kombi, tudi oplov in žre enako - kako je to možnouser posted image (tudi vivaro ni imel nekih ekstra napak in servisov). Luči so pogosto crkovale, ampak še 10x bolj crkujejo na renaultu, s katerimi imam pa resnično zelo zelo zelo zelo slabe izkušnjeuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?