|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 8:36:58   
muki1
Tisti ki imate ople, kako ste zadovoljni?
Jaz sem slišala od veliko ljudi, da se ful radi kvarijo. Mož me prepričuje, da so eni najzaneslivejših. Ogledani ima namreč eno Zafiro user posted image .

Izkušnje prosim.
Za in proti.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 8:42:33   
gita10
jaz sem imela nekaj časa službeno Zafira in bila es zadovoljna z njo - delalo se je ogromno kilometrov z njo in res ni bilo nobenega problema.
Svakinja ima pa Corso in z njo dela vsak dan okoli 200 km že ene tri leta od kar je kupila novo in tudi ne ve, da jo ima. Tako, da mislim, da ni straha.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 8:47:19   
muška
naš ( kombi) bo kmalu star leto dni, z njim smo načeloma zadovoljni, le pleh je v k...  Baje je to  Oplova lastnost? Ne vem, mi smo ga v glavnem najebali user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 8:48:38   
Čebel@
mismo imeli doma opel astro karavana in ni bilo nobenih problemov z njo....foter bi jo imel še sedaj,pa smo žal imeli karambol in je bil totalka........je pa dvisno od serije.....lahko narajmaš na takega da bojo skos težave,lahko ti bo pa 20 let delal ko  urca

lp

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 8:48:58   
water lily
Imela opla in bla zadovoljna. Doma imeli vsi ople in tud bli zadovoljni. Nikol problemov. Sosed je mel pa astro pa je bla več na servisu kot doma. Čist odvisno na kaj nabašeš. Pri vseh isto sranje. Al maš srečo al pa ne.....

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 8:53:20   
špelin@
Pri našem oplu imam zelo mešane občutke... Vsekakor ga ne bi več kupili. Je več minusov kot plusov user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 8:55:10   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Pri našem oplu imam zelo mešane občutke... Vsekakor ga ne bi več kupili. Je več minusov kot plusov user posted image



Naštej jih.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 8:55:53   
uursa
Glede Zafire: kolega rabljeno, sami preoblemi, na koncu "zaribala mašina"; drug primer: kupljena nova, olje pušča, menjana glava na motorju po ne vem kolkih intervencijah in teženju; tretji primer: dva meseca stara, šel računalnik in non stop problemi. Soseda im dve leti merivo, nobenga problema. Opli niso več kar so bili, vedno slabša kvaliteta.

Lp

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 8:58:02   
Zala01
mojemu možu kmalu potem,ko je potekla garancija, je šel računalnik...

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu uursa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 9:05:17   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Tisti ki imate ople, kako ste zadovoljni?
Jaz sem slišala od veliko ljudi, da se ful radi kvarijo. Mož me prepričuje, da so eni najzaneslivejših. Ogledani ima namreč eno Zafiro user posted image .

Izkušnje prosim.
Za in proti.


muki, midva sva imela 3 zapovrstjo leta nazaj....pa so bili vsi 1A....edino omege so imele zadnji pogon, pa sva pred selitvijo morala zamenjati.....ker bi sicer prenočevala v dolini user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 9:12:18   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Pri našem oplu imam zelo mešane občutke... Vsekakor ga ne bi več kupili. Je več minusov kot plusov user posted image



Naštej jih.

Astra karavan
+ prostoren, izredno dobro dostopen in dobro oblikovan prtljažnik
+ ogromno prostora (širina) na zadnji klopi - zadnja prema je pri novem modelu pomaknjena bolj nazaj
+ izredno pregleden tudi pri vzvratni vožnji
+ dizel ima odličen navor
+ dovolj močna klima
+ trdnost "pleha"
+ poraba goriva


- za en user posted image (nekvalitetna) obloga po tleh
- nobenih odlagalnih površin!!!
- smotana, neustrezna lega poličke za roko med sprednjima sedežema
- večni Oplov problem: ob zunanji vlagi se nenormalno rosi sprednje steklo in je treba klimo laufat user posted image
- "pleh" strašno občutljiv glede rje user posted image
- zatikajoč se, trd menjalnik
- kup "čričkov"
- trapast, zakompliciran sistem za vklapljanje avtomatske klime
- neustrezen položaj sprednjih srednjih rež za zrak
- dizel pozimi strašno slabo greje notranjost kabine (tudi ko je že krepko ogret - nad 100 km vožnje) - bil na servisu, ugotovili in zrihtali nič
- požre ful olja
- predal v armaturki pri sovozniku je tako zanič, da kar razpada, čeprav notri daš le "buklo" od avta in par CD-jev
- avto ne tesni in pri vratih vleče noter "fovš" zrak, ne znam drugače opisat

Ma zihr sem še kaj pozabila.
Tisto, kar je v modrem je poleg cene takrat prevladalo, da smo ta avto sploh kupili.

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 22.5.2009 9:16:18 >

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 9:12:28   
Anonimen
Imava že 3 opla in tudi cela žlahta jih ma. Smo pač zaljubljeni v znamko.user posted image Zdi se mi pametno razmerje med ceno in kvaliteto.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 9:15:08   
uursa
Kvaliteta je vedno slabša, cena pa visoka - moje mnenje.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 9:22:42   
ZARA
Ene 3 mesece sem vozila Opel astro karavan letnik 2000, se mi zdi. Lahko samo rečem - O - moj - Bog. Nikoli več. Trd volan, neudobna, brez placa, kljub dolžini, ma BV. Komaj sem čakala, da se ga losam. Zame so japonci.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu uursa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 9:36:05   
Anonimen
Jaz imam leto in pol staro antaro in je to definitivno moj prvi in zadnji Opel. Več se valjam po servisih kot po službi. Vsaka dva meseca gre sprednja luč, prejšnji teden so mi menjali celoten softver, poleg tega pa me moti še milijon stvari: nobenega odlagalnega prostora, ni 6. prestave, ful je glasen, prtljažnik je težek ko svina, parkirni senzorji delujejo kot da parkiram avion (na ene 10 metrov), osvetlitev armature je senzorska in boli njega kita, če jaz nič ne vidim, največja katarstrofa pri tem avtu pa je prezračevanje oz. klima. Pri tem avtu sta samo dve varianti - ali crkneš od mraza ali pa od vročine.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 9:38:16   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.
Jaz imam leto in pol staro antaro in je to definitivno moj prvi in zadnji Opel. Več se valjam po servisih kot po službi. Vsaka dva meseca gre sprednja luč, prejšnji teden so mi menjali celoten softver, poleg tega pa me moti še milijon stvari: nobenega odlagalnega prostora, ni 6. prestave, ful je glasen, prtljažnik je težek ko svina, parkirni senzorji delujejo kot da parkiram avion (na ene 10 metrov), osvetlitev armature je senzorska in boli njega kita, če jaz nič ne vidim, največja katarstrofa pri tem avtu pa je prezračevanje oz. klima. Pri tem avtu sta samo dve varianti - ali crkneš od mraza ali pa od vročine.

Ne mi zamerit, ampak si tako fajn napisala, da se skoraj valjam po tleh od smeha user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 9:38:22   
ZARA
Aja, o servisu pa raje ne bi, kaj vse sva morala menjat. Ajme, sploh nisem vedela, da avti vse to imajo.

Muki, go for it!  user posted image

Meta., crknala bom user posted image

< Sporočilo je popravil ZARA -- 22.5.2009 9:42:12 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 9:40:08   
muška
o šit luči seveda! meni žarnice crkavaljo serjisko, potem pa ti banda satanska 17 € za menjavo!!!!!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 11:11:11   
bskrle
Moj oče je imel opla skoraj 20 let je dočakal, bil je garažiran, res pa je rja načela. Motor je super delal.
Kako je pa z novejšimi pa ne vem.
Mi smo imeli golfa, pa je prekmalu šel motor, sedaj sharana pa ej skoz nekaj, škoda - je pa tipi topi.


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 11:13:32   
kajajaka
Malo plastike,
malo žice
in evo "opelice"

user posted image user posted image user posted image

Jaz sem imela 9 let starega Clia, kolegica pa 6 let stalo Corso. Pa moj ni imel niti pikice, njej so pa skoraj noge na cesto binglale, tako gnil poden je imel...
Ampak kvaril se pa ni user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 11:24:13   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Malo plastike,
malo žice
in evo "opelice"

user posted image user posted image user posted image

Jaz sem imela 9 let starega Clia, kolegica pa 6 let stalo Corso. Pa moj ni imel niti pikice, njej so pa skoraj noge na cesto binglale, tako gnil poden je imel...
Ampak kvaril se pa ni user posted image

Očetov nekaj let stari clio je še večji poden od kateregakoli opla, kar jih poznam, čisto moje osebno subjektivno mnenje user posted image
Crkuje vse po pisku: od el. šip levo, potem še desno, žarnice menja nonstop, crknil mehanizem za brisalce, klima, motor nagaja nonstop,... Da ne govorim, kako je v bogih 4 letih zbledela barva (iz rdečega postaja bledo ciklamen user posted image user posted image user posted image ), kako mehak pleh ima in kako je že zarjavel...

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 11:25:16   
citrončica
Kolegica ima corso, skoz na servisu, jaz sem do pred leta in pol 4,5l vozila službeno corso, skoz težave, crknila parkrat za cesto, zjutraj ni vžgala..ni da ni, in to vsi, a smo tud kr nekaj km delal vsi, je pa druga kolegica imela do zdaj astro za v službo in nazaj, ji je pa delala tipi topiuser posted image
tudi malo sreče moraš imet...

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 11:28:17   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Malo plastike,
malo žice
in evo "opelice"

user posted image user posted image user posted image

Jaz sem imela 9 let starega Clia, kolegica pa 6 let stalo Corso. Pa moj ni imel niti pikice, njej so pa skoraj noge na cesto binglale, tako gnil poden je imel...
Ampak kvaril se pa ni user posted image


Jaz ne vem kaj delate s avti, sam jst sm pol leta nazaj prodala 9 let staro corso, pa ni mela nč gnilga podnauser posted image
Je pa bla mal rjasta pod plastiko, to pa ja.
Pa avto niti približno ni bil vzdrževan. Pokvarjen pa niti enkrat v devetih letih.

Je pa kakovost pri vseh avtih padla. Tako kot tudi pri gospodinjskih strojih in ostalem. Pač ni več delano za 20let.
Jaz opla osebno nebi kupila sam zaradi tega ker za isti denar dobiš lahko avto z dosti več opreme. Nemci pač vse ful nabijejo ceno. Iz istega razloga nebi kupila golfa al pa kej podobnga.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 11:29:51   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: citrončica
Kolegica ima corso, skoz na servisu, jaz sem do pred leta in pol 4,5l vozila službeno corso, skoz težave, crknila parkrat za cesto, zjutraj ni vžgala..ni da ni, in to vsi, a smo tud kr nekaj km delal vsi, je pa druga kolegica imela do zdaj astro za v službo in nazaj, ji je pa delala tipi topiuser posted image
tudi malo sreče moraš imet...

Ja, pri vseh znamkah je tako, da je treba imeti srečo, da dobiš kvalitetno skup zmetan avto...

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako ste zadovoljni z Opli?
22.5.2009 11:37:47   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Tisti ki imate ople, kako ste zadovoljni?
Jaz sem slišala od veliko ljudi, da se ful radi kvarijo. Mož me prepričuje, da so eni najzaneslivejših. Ogledani ima namreč eno Zafiro user posted image .

Izkušnje prosim.
Za in proti.


Tud jest sem za Fiat že marsikaj slišal, pa čudno, ne duha ne sluha o kakih posebnih težavah, tko da go for it.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?