|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A SE KAJ BOJITE?
22.5.2009 2:07:22   
sanja nk.
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

Sicer že najbrž premleta tema, vendar nisem najbolj sledila zadnje čase tale forum. ali greste na hrvaško na morje, ali imate kakšne zadržke, predvsem zaradi politike in njihovih problemov....




Lej mislim da brezveze tako misliti, ker tisti ki imajo dol apartmaje in podobno bodo šli dol v vsakem primeru, tisti ki so navajeni na svoj teren na Hrvaškem enako, teh politika ne zanima...drugi pa khm če imaš kakršne zadrške potem raje ne jit, ker če te že zdaj skrbi, te bo dol še bolj, pojdite raje drugam, ceneje in več vidiš pa še boljši občutek je da greš nekam dljeuser posted image
Če pa te samo skrbi in veš da greš na Hrvaško, pa je vprašanje nepomembnouser posted image .


(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A SE KAJ BOJITE?
22.5.2009 7:33:55   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Jah glih vse so ujeli.. ce so jih nasli 300 pomeni da jih je se


In? Čakajo glih nate? Pol je kul, ker pol name ne bodo. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A je to sploh res, ker nič ne vem o tem.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A SE KAJ BOJITE?
22.5.2009 8:32:55   
Daschi
Grozno, grozno me je strah. Na meji te s kolom pokončajo slovenski cariniki, če omeniš, da greš na Hrvaško. če slučajno uideš, te pa dokončno uničijo hrvaški cariniki. Če še tem uideš, potem ziher umreš v hrvaškem morju. Ker letos so vanj spustili hordo šest metrskih morskih psov, ki so jih več let trenirali, da napadajo samo Slovence. In kako jih prepoznajo? Plavajo po morju in se nikakor ne morejo potopit, ker imajo prevelik vakum v glavi.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A SE KAJ BOJITE?
22.5.2009 8:42:22   
uursa
Daschi - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vse s.ranje napumpajo največ mediji in njihovo nakladanje. Povsod se ti lahko kaj zgodi, ker je povsod vse sorte folk. Tako, da ne dam nič na to strašenje. Mislim, da je tudi že bilo glede Hrvaške nekaj let nazaj, da bolje da ne gremo in ne vem kaj še vse. Pa se je marsikdo imel lepo neglede na razne govorice.

Lp

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A SE KAJ BOJITE?
22.5.2009 8:50:13   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

Ker letos so vanj spustili hordo šest metrskih morskih psov, ki so jih več let trenirali, da napadajo samo Slovence. In kako jih prepoznajo? Plavajo po morju in se nikakor ne morejo potopit, ker imajo prevelik vakum v glavi.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ženske, dans me boste pokončaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A SE KAJ BOJITE?
22.5.2009 8:55:33   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

Grozno, grozno me je strah. Na meji te s kolom pokončajo slovenski cariniki, če omeniš, da greš na Hrvaško. če slučajno uideš, te pa dokončno uničijo hrvaški cariniki. Če še tem uideš, potem ziher umreš v hrvaškem morju. Ker letos so vanj spustili hordo šest metrskih morskih psov, ki so jih več let trenirali, da napadajo samo Slovence. In kako jih prepoznajo? Plavajo po morju in se nikakor ne morejo potopit, ker imajo prevelik vakum v glavi.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A SE KAJ BOJITE?
22.5.2009 9:20:44   
Anonimen
Ne, ne gremo na Hrvaško. Preklemanske smrdulje, že stoletja si prilaščajo našo zemljo, zdaj bi pa še s ponarejenimi zemljevidi vstopili v EU. Opice.

Raje dam dva jurja komu drugemu ali pa Dalmatincem na roke, brez davka.




(odgovor članu tanjusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A SE KAJ BOJITE?
22.5.2009 9:22:13   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Daschi
Grozno, grozno me je strah. Na meji te s kolom pokončajo slovenski cariniki, če omeniš, da greš na Hrvaško. če slučajno uideš, te pa dokončno uničijo hrvaški cariniki. Če še tem uideš, potem ziher umreš v hrvaškem morju. Ker letos so vanj spustili hordo šest metrskih morskih psov, ki so jih več let trenirali, da napadajo samo Slovence. In kako jih prepoznajo? Plavajo po morju in se nikakor ne morejo potopit, ker imajo prevelik vakum v glavi.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A SE KAJ BOJITE?
22.5.2009 9:36:32   
oka
Ne, ne gremo na Hrvaško. Preklemanske smrdulje, že stoletja si prilaščajo našo zemljo, zdaj bi pa še s ponarejenimi zemljevidi vstopili v EU. Opice.


Dihaj, dihaj punca. Mešaš politiko z vsakdanjim življenjem. Kaj pa je en Šime kriv, da se grejo politiki svoje igrice? Žalostno, da zaradi politike prihaja do takih nestrpnosti, kot je tvoja (no pa ne samo tvoja).

"preklemanske smrdulje", "opice", to je pa samo odraz tvoje strpnosti, da ne rečem inteligence. Žalostno, res.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A SE KAJ BOJITE?
22.5.2009 9:41:07   
Bojana82
Oka, se podpišem pod tvoj postuser posted image .....

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A SE KAJ BOJITE?
22.5.2009 9:46:35   
jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

Sicer že najbrž premleta tema, vendar nisem najbolj sledila zadnje čase tale forum. ali greste na hrvaško na morje, ali imate kakšne zadržke, predvsem zaradi politike in njihovih problemov....



briga mene politika, se bodo že zmenil.... men je dobr hodit na Krk, k majo FKK in dobre kampe in grem tja in čao user posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: A SE KAJ BOJITE?
22.5.2009 9:49:51   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Ne, ne gremo na Hrvaško. Preklemanske smrdulje, že stoletja si prilaščajo našo zemljo, zdaj bi pa še s ponarejenimi zemljevidi vstopili v EU. Opice.

Raje dam dva jurja komu drugemu ali pa Dalmatincem na roke, brez davka.






še enkrat so potrdila mojo domnevo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A SE KAJ BOJITE?
22.5.2009 9:51:48   
Bojana82
Mi hodimo vsako leto na Hrvaško ( dalmacija ) še nikoli nismo imeli problemov ne med potjo, ne na meji in ne dol! Na Hrvaško hodimo enostavno zato ker tam uživamo in nam je lepo.....tko da meni čist dol visi tale politika....upam, da bo šlo tudi letos vse brez problemovuser posted image

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: A SE KAJ BOJITE?
22.5.2009 9:54:50   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Ne, ne gremo na Hrvaško. Preklemanske smrdulje, že stoletja si prilaščajo našo zemljo, zdaj bi pa še s ponarejenimi zemljevidi vstopili v EU. Opice.

Raje dam dva jurja komu drugemu ali pa Dalmatincem na roke, brez davka.






Res bolje, da greš kam drugam, da nam ne boš sramote doli delala. Si pač slovenska različica, hrvaških opic in smrdulj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: A SE KAJ BOJITE?
22.5.2009 9:56:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Ne, ne gremo na Hrvaško. Preklemanske smrdulje, že stoletja si prilaščajo našo zemljo, zdaj bi pa še s ponarejenimi zemljevidi vstopili v EU. Opice.


Dihaj, dihaj punca. Mešaš politiko z vsakdanjim življenjem. Kaj pa je en Šime kriv, da se grejo politiki svoje igrice? Žalostno, da zaradi politike prihaja do takih nestrpnosti, kot je tvoja (no pa ne samo tvoja).

"preklemanske smrdulje", "opice", to je pa samo odraz tvoje strpnosti, da ne rečem inteligence. Žalostno, res.



A sem kje napisala da sem strpna?

Sicer pa ne vem kaj se obremenjuješ z mojim mnenjem, jaz se s tvojim ne.

Aja pa še to. Ti kar bodi žalostna. Jaz grem pa v Grčijo.

< Sporočilo je popravil AnjaPH -- 22.5.2009 10:02:24 >

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: A SE KAJ BOJITE?
22.5.2009 10:19:23   
oka
A sem kje napisala da sem strpna?

Sicer pa ne vem kaj se obremenjuješ z mojim mnenjem, jaz se s tvojim ne.

Aja pa še to. Ti kar bodi žalostna. Jaz grem pa v Grčijo.


Srce drago, nestrpno, s tvojim mnenjem se pa obremenjujem ene toliko, kot ti z mojim. Da  pišeš take nestrpne izjave in žališ je pač tvoj odraz. To pa menda lahko pokomentiram, čeprav se ne obremenjujem. Ah ja, saj bo bolje, če ne prej, ko boš v Grčiji...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: A SE KAJ BOJITE?
22.5.2009 11:09:03   
petra2a
Adijo morje letos.user posted image Ni pravga dnarja. Ampak, če bo tk vroče, se mi niti ne lušta it kam. Bom kar raje doma v senci, pa če bo še vroče, bom šla pa v zemljanko spat, pa pivica in to...... hm, hm, hm.user posted image

Lahk se mi kera prdruži.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: A SE KAJ BOJITE?
22.5.2009 11:12:54   
Anonimen
Gremo ja, tako kot vsako leto. Se niti ne valjamo po gostilnah, niti nismo v pretiranem stiku s Hrvati, ampak kar smo, je korektno z obeh strani. Meni je všeč njihovo morje.

(odgovor članu petra2a)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: A SE KAJ BOJITE?
22.5.2009 11:21:49   
lelaval
Ne. Sem bila že za 1. maj, danes zopet grem, pa poleti tudi.
Saj tudi v SLO se dogajajo incidenti - takšni in drugačni.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: A SE KAJ BOJITE?
22.5.2009 11:53:12   
andreja32
Mi smo v tem mesecu bili dol vsak vikend ....nič ni drugače, nihče nas ni gledal postrani al pa še kaj hujšega....pa danes spet odpeketamo tja....komaj čakam, nam je tam všečuser posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: A SE KAJ BOJITE?
22.5.2009 12:21:59   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

Sicer že najbrž premleta tema, vendar nisem najbolj sledila zadnje čase tale forum. ali greste na hrvaško na morje, ali imate kakšne zadržke, predvsem zaradi politike in njihovih problemov....


ne bom brala, kaj so napisali pred mano....ampak ljudje....ka se vam čisto rola?

smo prišli včeraj z dopusta na Hrvaškem in  moram rečt, da tako prijaznih ljudi, od prvega do zadnjega, že dolgo nisem srečala na svojem dopustu. vse tipi topi.

še najbolj mi je nadigla pritisk slovenska policistka na meji, ki ji je bilo odveč rečt dober dan in je bila ko neka posili živa mumija pred tisto uticouser posted image

par metrov naprej pa čisto drugačna slika.

torej nič bat, super je.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: A SE KAJ BOJITE?
22.5.2009 12:22:23   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Ne, ne gremo na Hrvaško. Preklemanske smrdulje, že stoletja si prilaščajo našo zemljo, zdaj bi pa še s ponarejenimi zemljevidi vstopili v EU. Opice.


A maš ti zarad njih kaj manjšo gredo, al kako? Mislim, da se obmejni spori tičejo samo ob meji živečih, pa še ti se ne kregajo toliko, kolikor bi politiki radi, da zgleda. Joras je pač klasa zase, ampak spet potrjuje tezo, da so norci na obeh straneh.
Meni je na Hrvaškem zakon, pa raje grem dol kampirat in si po svoje organiziram stvari, kot pa da rinem za 7 dni polpenzion v Turčijo, Grčijo, Tunizijo in podobne "fajn" destinacije za trikrat toliko denarja in se potem ne premaknem od hotelskega bazena pa vse mi h riti prinesejo.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: A SE KAJ BOJITE?
22.5.2009 13:44:07   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Jaz grem pa v Grčijo.



o, me veseli!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: A SE KAJ BOJITE?
22.5.2009 15:59:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Ne, ne gremo na Hrvaško. Preklemanske smrdulje, že stoletja si prilaščajo našo zemljo, zdaj bi pa še s ponarejenimi zemljevidi vstopili v EU. Opice.


A maš ti zarad njih kaj manjšo gredo, al kako? Mislim, da se obmejni spori tičejo samo ob meji živečih, pa še ti se ne kregajo toliko, kolikor bi politiki radi, da zgleda. Joras je pač klasa zase, ampak spet potrjuje tezo, da so norci na obeh straneh.
Meni je na Hrvaškem zakon, pa raje grem dol kampirat in si po svoje organiziram stvari, kot pa da rinem za 7 dni polpenzion v Turčijo, Grčijo, Tunizijo in podobne "fajn" destinacije za trikrat toliko denarja in se potem ne premaknem od hotelskega bazena pa vse mi h riti prinesejo.



Ne.

Kar se obmejnih sporov tiče si pa najprej preberi kakšno zgodovinsko knjigo ali dve in se potem poskusi blamirati s klamfanjem.

Kar se pa primerjave z drugimi destinacijami tiče se mi pa ne da razglabljat. Men pač ni fora vsak let kampirat v istem kampu pa rutinirat še dopust poleg vsakdanjega življenja.




(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: A SE KAJ BOJITE?
22.5.2009 16:07:31   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH


Kar se obmejnih sporov tiče si pa najprej preberi kakšno zgodovinsko knjigo ali dve in se potem poskusi blamirati s klamfanjem.





s to knjigo ali dve, ki si jih ti prebrala, si mirno lahko z njimi rit obrišeš- ker so te "novokomponirane" zgodovine le plod motenih oseb.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ime za deklico
Lucka9

Katero ime vam je všeč?

Anastazija (17%)

Arija (10%)

Živa (31%)

Klara (42%)


Število vseh glasov: 356

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!