|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A SE KAJ BOJITE?
21.5.2009 18:19:58   
tanjusi
Sicer že najbrž premleta tema, vendar nisem najbolj sledila zadnje čase tale forum. ali greste na hrvaško na morje, ali imate kakšne zadržke, predvsem zaradi politike in njihovih problemov....

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A SE KAJ BOJITE?
21.5.2009 18:35:49   
kaya2007
česa se naj bi pa bali? mislim, ne najdem čisto povezave z naslovom teme in tvojim vprašanjem?

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A SE KAJ BOJITE?
21.5.2009 18:54:40   
tanjusi
česa se naj bi pa bali? mislim, ne najdem čisto povezave z naslovom teme in tvojim vprašanjem?

na enem drugem forumu sem brala, da hrvati po forumih grozijo , da bodo letos slovenci nastradali, če pridejo na hrvaško, jaz temu sicer ne verjamem kaj prida, ker mislim da so lahko veseli , da jim slovenci prinesejo denar, vendar veš pa nikoli...


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A SE KAJ BOJITE?
21.5.2009 19:08:03   
liliana
Mi smo bili čez prvomajske praznike na Rabu.....pa smo preživeli......user posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A SE KAJ BOJITE?
21.5.2009 19:25:06   
tanjusi
Mi smo bili čez prvomajske praznike na Rabu.....pa smo preživeli......user posted image

aa se ti zdi da se je kaj spremenil njihov  odnos do slovencev, ne vem no saj, politiki se že leta nekaj prepirajo pa so bli do nas vedno prijazni na hrvaškemuser posted image


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A SE KAJ BOJITE?
21.5.2009 19:29:25   
Anonimen
Ne,da bi se bala ampak se nekako bolj varno počutim v svoji deželi.Niti nikoli nisem mela neke posebne želje,da bi šla tja odkar sem delala v Rijeki.

(odgovor članu tanjusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A SE KAJ BOJITE?
21.5.2009 19:34:29   
tanjusi
se nekako bolj varno počutim v svoji deželi

ki pa je na žalost tudi vedno manj varna....user posted image


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A SE KAJ BOJITE?
21.5.2009 19:35:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

se nekako bolj varno počutim v svoji deželi

ki pa je na žalost tudi vedno manj varna....user posted image



Saj vem ja pa vseeno.

(odgovor članu tanjusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A SE KAJ BOJITE?
21.5.2009 20:03:02   
jakaracman
Ne, bojim se pa takih vprašanj iz katerih se potem lahko razvijejo debate o katerih govoriš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A SE KAJ BOJITE?
21.5.2009 20:08:15   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Ne, bojim se pa takih vprašanj iz katerih se potem lahko razvijejo debate o katerih govoriš.

--------------------
Tudi mene je po malem tega že strah user posted image ...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A SE KAJ BOJITE?
21.5.2009 20:11:09   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Ne, bojim se pa takih vprašanj iz katerih se potem lahko razvijejo debate o katerih govoriš.

--------------------
Tudi mene je po malem tega že strah user posted image ...


še mene..... user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A SE KAJ BOJITE?
21.5.2009 20:26:16   
viktorija80
Moja sestrična je vsako leto hodila z fantom na otok Krk v neke privat apartmaje.
Letos je hotela spet rezervirat,vendar jo je ta lastnik opozoril,da ji ne priporoča,da letos pride na hrvaško(ta lastnik je tudi hrvat) in seveda ne gre.

Glede na to opozorilo se prav bojim,da se bo res kaj zgodilo.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A SE KAJ BOJITE?
21.5.2009 20:44:46   
ZmajTolovaj
Kaj se če pa zgodit, no, lepo vas prosim, dajmo se mal skulirat pa nehat s takimi. Kdor je normalen, je normalen, kdor je pa odpičen, je pa odpičen. In maš oboje in tukaj in tam. In vsepovsod.

user posted image



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu viktorija80)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A SE KAJ BOJITE?
21.5.2009 20:45:39   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

Sicer že najbrž premleta tema, vendar nisem najbolj sledila zadnje čase tale forum. ali greste na hrvaško na morje, ali imate kakšne zadržke, predvsem zaradi politike in njihovih problemov....


Bojim se predvsem človeške neumnosti.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A SE KAJ BOJITE?
21.5.2009 20:46:10   
smrka
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

Sicer že najbrž premleta tema, vendar nisem najbolj sledila zadnje čase tale forum. ali greste na hrvaško na morje, ali imate kakšne zadržke, predvsem zaradi politike in njihovih problemov....

Jeset mam predvsem zadrske, glede morskih psov, kerih so vistri pred mescom dni ujeli 300 MLADICEV morskih psov!!!! Veliki so bli kot struca kruha... OMG

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A SE KAJ BOJITE?
21.5.2009 20:46:13   
oka
Ne niti enega zadržka nimam do obiska Hrvaške. Kot sem že ene parkrat napisala hodim na Hrvaško zaradi morja, zaradi zabave in sprostitve in ne zaradi prijaznih ljudi. Ker če bi se ozirala na prijaznost ljudi oz. sokrajanov, potem tudi v Slo ne bi živela oz. se ne bi počutila dobro. In vsa ta vprašanja v stilu: a je varno; a cariniki težijo, ko vidijo slovenske tablice itd, itd... se že prav sitna. Stokrat predelano, stokrat prežvečeno, malo strinjanja, malo nestrinjanja, v končni fazi pa ne gre za nič drugega kot za to, da obe strani nasedata propagandi oz. antipropagandi. Škoda.

(odgovor članu viktorija80)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A SE KAJ BOJITE?
21.5.2009 20:49:44   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

Sicer že najbrž premleta tema, vendar nisem najbolj sledila zadnje čase tale forum. ali greste na hrvaško na morje, ali imate kakšne zadržke, predvsem zaradi politike in njihovih problemov....

Jeset mam predvsem zadrske, glede morskih psov, kerih so vistri pred mescom dni ujeli 300 MLADICEV morskih psov!!!! Veliki so bli kot struca kruha... OMG



Ja, saj so jih ujeli, kaj te je zdaj strah user posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A SE KAJ BOJITE?
21.5.2009 20:51:29   
smrka
Jah glih vse so ujeli.. ce so jih nasli 300 pomeni da jih je se

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A SE KAJ BOJITE?
21.5.2009 20:54:17   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Jah glih vse so ujeli.. ce so jih nasli 300 pomeni da jih je se


In? Čakajo glih nate? Pol je kul, ker pol name ne bodo. user posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A SE KAJ BOJITE?
21.5.2009 20:55:55   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: viktorija80

Moja sestrična je vsako leto hodila z fantom na otok Krk v neke privat apartmaje.
Letos je hotela spet rezervirat,vendar jo je ta lastnik opozoril,da ji ne priporoča,da letos pride na hrvaško(ta lastnik je tudi hrvat) in seveda ne gre.

Glede na to opozorilo se prav bojim,da se bo res kaj zgodilo.



user posted image

Nam so za novo leto iz Paga odpisali, da ce letos tudi pridemo in da naj kar sporocimo, kateri apartma bi zeleli in kdaj in da nas ze cakajo. user posted image

(odgovor članu viktorija80)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A SE KAJ BOJITE?
21.5.2009 20:56:41   
smrka
 
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Jah glih vse so ujeli.. ce so jih nasli 300 pomeni da jih je se


In? Čakajo glih nate? Pol je kul, ker pol name ne bodo. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil smrka -- 21.5.2009 20:57:16 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A SE KAJ BOJITE?
21.5.2009 21:09:02   
kaya2007
mi smo tudi bili za prvomajske na krku, pa ni bilo opazit nobene spremembe. itak v turističnih mestih živijo od turizma, kje si pa upajo špogat ne vem kakšno agresijo. ravno ne vem kako gostoljubni (v primerjavi s tujino) pa itak nikoli niso bili. norci se pa tudi povsod najdejo, ni treba zapustit naše državice, da jih najdeš user posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A SE KAJ BOJITE?
21.5.2009 21:26:20   
ency
Tudi nama so iz tistega kraja, kjer sva bila ze 2leti na dopustu poslali rezglednico in da upajo, da tudi letos pridemo (imajo vecinoma samo slovenske dopustnike), pa nasploh na hrvaškem je ogromno slovenskih dopustikov, in glih zadnjic sem se pogovarjala z enim hrvatom, ki je rekel, da te spore med slovenci in hrvati delajo prevsem mediji, naši in njihovi. Jst grem sigurno 2-krat na teden do Reke, Opatije pa še nikoli nisem imela nobenega problema, čez mejo grem vsak dan in  res nikoli ni nobeden tezil. Nevem kaj in koga naj bi vas bilo strah??

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A SE KAJ BOJITE?
21.5.2009 21:45:09   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: viktorija80

Moja sestrična je vsako leto hodila z fantom na otok Krk v neke privat apartmaje.
Letos je hotela spet rezervirat,vendar jo je ta lastnik opozoril,da ji ne priporoča,da letos pride na hrvaško(ta lastnik je tudi hrvat) in seveda ne gre.

Glede na to opozorilo se prav bojim,da se bo res kaj zgodilo.

zgleda, da ne marajo Slovenskega denarja ..tudi prav, meni je vseeno, grem rajši drugam.

(odgovor članu viktorija80)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A SE KAJ BOJITE?
21.5.2009 22:26:02   
NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

na enem drugem forumu sem brala, da hrvati po forumih grozijo , da bodo letos slovenci nastradali, če pridejo na hrvaško, jaz temu sicer ne verjamem kaj prida, ker mislim da so lahko veseli , da jim slovenci prinesejo denar, vendar veš pa nikoli...



Če bereš slovenske forume, te je lahko tudi strah, glede na to, kakšne klamfe stepajo eni. Bedaki se najdejo na obeh straneh. Letos sicer ne gremo na Hrvaško, ker imamo druge plane, nimam pa niti najmanjših zadržkov.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ime za oba spola
MorjeMorje

Zanima me vaše mnenje glede predlaganih imen-katero vam je najbolj všeč?

Meta (10%)

Julija (31%)

Mija (20%)

Marko (9%)

Filip (19%)

Vasja (11%)


Število vseh glasov: 457

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!