|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 15:51:10   
pokica_
Jst sem pa zdaj spanirala 10 ogromnih dunajskih šniclov, večino sem dala v skrinjo zamrznit, da bo polej 1x za po porodu,...al pa če si bo lubi skuhal kako kosilo ko bom jst v P. Pa posesala sem vse,...majke je dost tega. Sem čist vroča ratala. Zdaj mi je lubi še javil da bo delal uro dlje,...imam pa še mal časa za RR. user posted image  

Posteljnino še moram preoblečtuser posted image . Si grem en krožnik jagod operem,...bom jedla do kosila.



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 15:53:07   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Držimo pesti za Tino!!!

Pokica, velja za jutri ane?

Sam olivca je zahinavla, pa flaša zgleda da tut.

KatMat, upam, da ti ne boš.

Olivi pa sem naročila, naj zrihta taboljšo sobo.


Ja jst bom danes ponoči šla rodit. user posted image  Ampak vseeno upam na datum 15.5. user posted image .

Sam FLASK_A pa je ziher šla rodit.

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 15:56:06   
elyy
cveka: a si že vse pospravla?a veš,da bom dons nardila komi une hrenovke v testu...sm že prej zamesla in bom šla počas dokonca nardit!upam,da mi uspe....pa zeleno solatko bom nardila**

a veš kva me zanima,če se da očetovski dopust malo drugače koristiti(naprimer,da bi zdej,ko rodim koristiu svojga malo več kot 1 teden,pa bi pol očetovski dopust pustiu,za poleti....a kako to gre?? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 15:56:29   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Držimo pesti za Tino!!!

Pokica, velja za jutri ane?

Sam olivca je zahinavla, pa flaša zgleda da tut.

KatMat, upam, da ti ne boš.

Olivi pa sem naročila, naj zrihta taboljšo sobo.


KHM,KHM....A jaz sem pa zrak?

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 15:57:18   
Dudica1
očetovsi dopust se lahko koristi do otrokovega 6 meseca starosti...tega plačanega

(odgovor članu elyy)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 15:59:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: elyy

cveka: a si že vse pospravla?a veš,da bom dons nardila komi une hrenovke v testu...sm že prej zamesla in bom šla počas dokonca nardit!upam,da mi uspe....pa zeleno solatko bom nardila**

a veš kva me zanima,če se da očetovski dopust malo drugače koristiti(naprimer,da bi zdej,ko rodim koristiu svojga malo več kot 1 teden,pa bi pol očetovski dopust pustiu,za poleti....a kako to gre?? 


no držim pesti da ti ratauser posted image user posted image user posted image

mislim da ga mora ponucat v roku treh mesecev, naj se pozanima na socialiuser posted image

(odgovor članu elyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 16:01:08   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Možno ja čveka.K je še vse zelo raztegnjeno in ohlapno in če ne paziš se to lahko zgodi.

kati kaj dogaja?A sam kuhaš al tud kej predihavaš zraven?


ja pa me mal matra...ampak tko vsake tolk...nic pogostega še...kak pa pri tebi kaže??


maja1488....jutr smo zmenjene...tko kt smo rekle

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 16:01:33   
Anonimen
no evo še eno ohcet bom melauser posted image in to že jutriuser posted image user posted image
je moj sinko zdajle izjavil da bo se jutri poročil z sošolko v vrtcu, in da bo samo prjatle povabu in da morjo starši vse plačat ker on nima dinarčkovuser posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 16:01:52   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

očetovsi dopust se lahko koristi do otrokovega 6 meseca starosti...tega plačanega


Res je do 6. meseca otrokove starosti!Lahko najprej ponuca svojega. Razen če nista že oddala vloge in gor napisala datumov, kdaj bo koristu? Se mi zdi, da si neki tazga omenjala enkrat. Pol pa mu začne s tistim datumom k sta napisala.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 16:02:09   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Držimo pesti za Tino!!!

Pokica, velja za jutri ane?

Sam olivca je zahinavla, pa flaša zgleda da tut.

KatMat, upam, da ti ne boš.

Olivi pa sem naročila, naj zrihta taboljšo sobo.


Ja jst bom danes ponoči šla rodit. user posted image  Ampak vseeno upam na datum 15.5. user posted image .

Sam FLASK_A pa je ziher šla rodit.


poki...ne pokvari plana....prej mamo se mc-a za obiskat!se sprot olivici kej nest

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 16:03:21   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

no evo še eno ohcet bom melauser posted image in to že jutriuser posted image user posted image
je moj sinko zdajle izjavil da bo se jutri poročil z sošolko v vrtcu, in da bo samo prjatle povabu in da morjo starši vse plačat ker on nima dinarčkovuser posted image

ja mami nimas kaj...skeširat se...te ze zdej navajauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 16:03:34   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Možno ja čveka.K je še vse zelo raztegnjeno in ohlapno in če ne paziš se to lahko zgodi.

kati kaj dogaja?A sam kuhaš al tud kej predihavaš zraven?


ja pa me mal matra...ampak tko vsake tolk...nic pogostega še...kak pa pri tebi kaže??


maja1488....jutr smo zmenjene...tko kt smo rekle


Na jugu nič novega!Klinc!Tko mal me kokr jajčniki bolijo pa križ, ampak nič nevzdržnega nič pretresljivega. Če do ponedlka ne rodim, upam, da mi bo na pregledu ugotovila, da sem FULLLL odprta in me kr poslala rodit. Kdaj maš ti pregled?

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 16:05:58   
KatMat
jutr ctg pa kontrolo plodovnice...me tud neki po jajcnikih matra ampak sam vsake tolk pa spodi me špika...pa trd busi...pol je pa spet vse ok...

< Sporočilo je popravil KatMat -- 14.5.2009 16:06:23 >

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 16:07:59   
Tanja_
Joj, vse boste res pred mano rodile. Pol bom pa tuki sama strani skup klamfala. Sam tale flaska pa sploh ni resna.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 16:08:31   
elyy
ja sej tega plačanega mislim 14 dni,bi raj svojga zdej pa pol unga!hvala..no zdej grem pa cvekin recept delat! 

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 16:08:54   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Joj, vse boste res pred mano rodile. Pol bom pa tuki sama strani skup klamfala. Sam tale flaska pa sploh ni resna.



a ma kera njeno st??

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 16:09:37   
maja1488
Mene vsake tolko mal špikne. Ma nebi rekla temu kaka bolečina. Zihr se neki dogaja, sam kaj ko se lahko tko še en tedn pripravlja. Konkretnega ni še nič. Čep tut še mam, torej sta vidve v prednosti.

KatMat, jst mam tudi jutri pregled. Kdaj prideš? Pa kdo je še jutri dopoldan? Likar je zihr.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 16:10:40   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Držimo pesti za Tino!!!

Pokica, velja za jutri ane?

Sam olivca je zahinavla, pa flaša zgleda da tut.

KatMat, upam, da ti ne boš.

Olivi pa sem naročila, naj zrihta taboljšo sobo.


Ja jst bom danes ponoči šla rodit. user posted image  Ampak vseeno upam na datum 15.5. user posted image .

Sam FLASK_A pa je ziher šla rodit.


poki...ne pokvari plana....prej mamo se mc-a za obiskat!se sprot olivici kej nest


Hmmmuser posted image ....kaj pa vem kaj bo do ju3, lahk da me še kera od vas prehiti ponoči. user posted image  

Mmmm ka so pasale
user posted image mmmmmm....

Sem se tk najedla, da še dunajca pa pomfri nebom mogla jest. user posted image  To bi blo škoda, a? user posted image

Joj, mene skos dajejo popadki danes....ampak niso zelo zelo močni. Kak močni pa morajo bit? Tk, da te zvija in ne morš hodit,..pa se skup vlečeš,...ali normalno, tako kot M bolečina? K jaz čem čimdlje doma bit, pa pridet tja samo rodit. user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 16:10:44   
Anonimen
no zdej grem v knjižnico uživajteuser posted image


(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 16:11:33   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Mene vsake tolko mal špikne. Ma nebi rekla temu kaka bolečina. Zihr se neki dogaja, sam kaj ko se lahko tko še en tedn pripravlja. Konkretnega ni še nič. Čep tut še mam, torej sta vidve v prednosti.

KatMat, jst mam tudi jutri pregled. Kdaj prideš? Pa kdo je še jutri dopoldan? Likar je zihr.


pregled mam v lj....ce bo pa na nasih porodih jutr likar bo pa superuser posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 16:15:32   
maja1488
Sem se veselila, da bomo skup čakale. Pa nič Bom pa sama tam. Ko lipov bog.

Pokica, pravi popadki bolijo tko, da se tut zvijat nč ne pomaga. Kakšni so pa predpopadki pa nimam pojma, ker sem jih dobila takoj na dve minuti, po 10 minutah pa na 1 minuto. Mi je rekla babca, da bomo fertik v eni uri in naj mož mal pohiti v porodno. Pa sem se odločla, da nahitr vzamem EA, ker je res ful bolelo. In še dobr, da sem jo, ker sem bila v porodni 9 ur. S popadki na 1-2 minuti.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 16:27:30   
elyy
ne nisem napisala datuma,to sva se že takrat zmenla,da bova nadoknadno....
a veš kako je moj ma tako službo,da bo ful dober,če se bo poleti lohka izognu za mau več časa k bojo hude vročine(edin,če bi blo res po porodu kej hudo narobe,pol bo valda več časa doma)pa vse odvisen,kako se bom počutla!  

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 16:28:03   
pokica_
Uffff Maja, to me pa zdaj nisi prav nič razveselila s tem popadki na 1min in mučenjem dolgih 9h. A pol se pa odpirala dolg nisi, al kako? Ojejuser posted image
Mene pobere 9h.

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 16:30:07   
maja1488
Zjutraj sem dobila svečko za mehčanje. Ob 16 sem bla kao odprta 4 cm (Kristan - pregled bolel ko sam hudič) in me je dal v porodno na popadke.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Majčice 2009 - 6.del
14.5.2009 16:31:02   
Dudica1
Jaz sem pa res zvedela da bomo meli poroko v žlahti...user posted image user posted image user posted image
pa še enga dojenčka tud bomo imeli...user posted image user posted image user posted image

sm ful vesela...user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Katero ime vam je boj všeč?
pikica01



Martina (8%)

Mateja (6%)

Nika (28%)

Tina (15%)

Lana (43%)


Število vseh glasov: 516

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!