|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 8:30:04   
Dudica1
kje ste vse majčice danes...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1326
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 8:37:10   
Tanja_
Dobro jutro!

Evo nas dudi. Sm včerej oz.danes ob pol enih zjutrej dokončala pito, zdele sva jo pa probala- in ti rečem, se ti splača it po jagode zanjo. Ful je dobra. Pa tko osvežilna, ravno za tele dni.Sm pa nardila po temu receptu nadev: http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=6971. Samo dala sem jagode, skor pol kile.

kati vidimo te! Dobro jutro! Kaj si doma ali še na Notranjskem?

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1327
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 8:42:49   
KatMat
ooo je blo velik za prebrat...

dobro jutro!!jaz sem uceri zvecer prisla domov in spet cakam...me je spet neki sraufal pa sem si mislila user posted image zdej hoces,prej k sve ble pa 10 km stran od porodnisnice pa ne...in sem mirno zaspala...no ja...se mi pa celo noc ni niti enkrat premaknila...vsaj da bi jest vedla ne...pa tud zdele se ne..upam da samo pancka...

tanci...no kdaj greve...maja ze cakauser posted image user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1328
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 8:43:49   
Dudica1
Ooo tanja končno mi je blo že kr mal dolgčas k ni nobene nikjer...user posted image
Ob pol 1h si delala pito...a ne moreš spat al kaj...user posted image
No če je pa dobra bomo pa probali nardit pa da vidmo

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1329
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 8:44:52   
Dudica1
katmat jutro...pojej kaj sladkega da se zbudi

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1330
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 8:45:47   
KatMat
kok mamo lepe zmajcke!!!user posted image user posted image user posted image

cestitki miji in nezkiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pa koncno se je nekdo na nas spomnu MODROOKICA dej povecaj no te pobcke...jest bolj slabo vidm ves....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1331
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 8:46:35   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

katmat jutro...pojej kaj sladkega da se zbudi


se basem kot tavelka...pa nic

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1332
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 8:47:21   
KatMat
pa moj srcek tud zjutri....se je z busijem pogoavju jo bozal pa nic...ponavad takrat suva ko nora...ga obozuje

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1333
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 8:48:44   
KatMat
me sam dol u kolk skoz neki prtiska...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1334
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 8:49:12   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

katmat jutro...pojej kaj sladkega da se zbudi


se basem kot tavelka...pa nic


ja  pol bo pa zaspanka kaj češ...user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1335
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 8:50:26   
lake
Dobro jutro!

Samo še 16 vas je na seznamu nosečk. Glih vsak dan ena do konca maja, kr lepo se razporedteuser posted image user posted image . Jst bi pa rajš kakšen zajtrk. Ker bolj k odpiram hladilnik, manj sm lačna, ne vem kaj bi jedla.

Taja spi, čakamo patronažo, da vidmo kok se je zredila, in da jo končno skopamo.user posted image user posted image , ker tistih krpic mam že počas dost.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1336
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 8:50:31   
KatMat
MAJCH kok lepe slikiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil KatMat -- 20.5.2009 8:53:00 >

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1337
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 8:52:46   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: lake

Dobro jutro!

Samo še 16 vas je na seznamu nosečk. Glih vsak dan ena do konca maja, kr lepo se razporedteuser posted image user posted image . Jst bi pa rajš kakšen zajtrk. Ker bolj k odpiram hladilnik, manj sm lačna, ne vem kaj bi jedla.

Taja spi, čakamo patronažo, da vidmo kok se je zredila, in da jo končno skopamo.user posted image user posted image , ker tistih krpic mam že počas dost.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lake tebe tud pogresam k te ni vec tuki gor...malo se odkupi pa nam svojo princesko gor prpopaj...pa vidimo kaj naso lakeico stran od nas drzi

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 1338
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 8:53:11   
Tanja_
kati ajde zdej pa čist resno-dejva en datum določit in takrat greva, pa če bo kej al pa nič. Pa tam v sprejemni dihava k zmešane, pa bo mogoče kejuser posted image  Sm kar malo potolažena, k je maja povedala, da te ne pustijo prav dolgo čez rok.Jst sm dons 39 tednov napolnila. Zdej mam že tak občutek, k da je tole da sem noseča moje naravno stanje, k da ne bom nikol več brez trebuha. Še mož mi je reku, da mu bom čist čudna brez.

Aja, men se tud user posted image  2 dni nazaj ni nič premikal cel dan, ob pol sedmih zvečer na CTGju je 3x brcnil, včerej sm bla pa pr frizerju, je pa mel žur v trebuhu. Pa pol zvečer se je tok premiku,da me je že vse bolelo. Tko da, brez panike. Pa mogoče dej roko na bušija pa mal pobožej, jst sm pol pomirjena, k se vsaj mal premakne, tko rahlo čutim.

dudi kako je pa kej koža na trebuhu? A se ti je že kej nazaj povrnilo? Mislim, če si sploh mela kej kože? Tko sprašujem, k me zanima, kako hitro/počasi se to začne vračat. Pa ti si z Elancylom mazala, če se ne motim?

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1339
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 8:56:03   
KatMat
tanja to je krasen nacrt!!!!jest mam se 4 dni do roka...pa da ne bo glih nedeljcek se dejve u soboto dobit...ok??

ves da jest si pa predstavljam vec kako je brez trebuha...naslonim gor kozarec al pa kroznik pa mi kr prav pride...pa ko gledave tv jo bozam...ja ne vem...meni bo kr manjkalo

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1340
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 8:58:16   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

blue kot vedno si temeljita user posted image , hvala za pohvale in pokici tudi. Je lepo k.tja napisala da so kot vesoljčki-na zmajčkih. Ful lušni vsi. A budnico ste imeli ponoči. saj potem bodo pa zobki user posted image


joj dej nehi mi že z zobmi... me kap zadane če ji že začnejo rasti..

k.tja ups sorči, moja napaka.. sem mislila da maš rdeč uček od poroda... sicer sem pa tud jz mižala, pa sem mela vseen popokane žilce... prov grozno je zgledalo skor 2 tedna user posted image  RES JE PUNCE - MED PORODOM MIŽAT, K ITAK PREJ NE BOSTE NČ VIDLE... k bo pa vsae mimo boste pa itak se lahko nagledale svojih z-majčkov

Obelix
user posted image

zmajčki vidim da danes še ni bilo nobenega na svet, oz mogoče samo še ne vemo

pregledi vso srečo tidtim k ga mate... pa upam da vas zadržijo notr user posted image

katmat lepo da so ti tisti pomočniki všeč... sem vidla da ste se čist zanemarle in jih nobena več ne objavlja user posted image

patronažna morm jo dons poklicat, da ne bo mislila da sem jo kr skenslala... ampak Gaja ma še kr eno hrastico v popku, tko da je še ne mormo kopat user posted image  user posted image  sem slabe volje zarad tega... mi je zanč patronažna rekla, da se zaradi tega njenega dretja tudi slabše celi ker se ona tok napenja... tko da jz ne morm kle nč storit

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 1341
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 8:58:21   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

dudi kako je pa kej koža na trebuhu? A se ti je že kej nazaj povrnilo? Mislim, če si sploh mela kej kože? Tko sprašujem, k me zanima, kako hitro/počasi se to začne vračat. Pa ti si z Elancylom mazala, če se ne motim?


Hm trebuščka jaz več skoraj nimam...malo je še ampak to res samo malo,se pod majico nč ne vidi...user posted image
Kakšen trebušnjak bo še treba pa bo tak kot prej...Res to se mi je pa zdaj hitro vrnilo nazaj,prvič je bolj dolgo trajal...ampak to je spet odvisno od same ženske...

Jaz za strije nisem imela to k si napisala ampak Eucerinovo olje proti strijam...hvalijo pa telo kremo od Mustele proti strijam

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1342
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 9:00:14   
KatMat
ja cakamo da vidimo ce se kaj na nas mislite...pa se je koncno ena nasla...no ja...dudi se je tud potrudla zancuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1343
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 9:03:22   
lake
Bom dala kakšne slikice Taje v album, čeprov se sploh ne spomnm da bi jo kej dost slikala. 

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1344
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 9:03:55   
Tanja_
Aja dudi pol sm se pa zmotla. No, super, sam da gre nazaj. Kok si vse skup kil dobila? Mustelo sm si pa jst kupla, je draga k žafran, pa men je totalno zanič. Kr tak film naredi čez kožo in sm se potila k zmešana. Tko da imam še skoraj celo- če bi jo katera imela, jo z veseljem oddam. Sej po porodu se je tud še treba mazat a ne? No, jst se bom. Mam pa tole Elancyl, pa je ful dobra kremica. Tud una proti celulitu je ful kvalitetna. Se ti res zmanjša- celulit in obseg.

Aja, včer zvečer mi je šel še en čep, očitno res to nič ne pomeni.
kati v soboto velja.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1345
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 9:05:05   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

ja cakamo da vidimo ce se kaj na nas mislite...pa se je koncno ena nasla...no ja...dudi se je tud potrudla zancuser posted image user posted image user posted image


ja , dudi je pridna, kljub vsem svojim cukrom k jih ma doma, pa delu.... z mislimi ne more jt daleč stran od vas/nas zmajčic user posted image  user posted image  user posted image  bravo dudi

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1346
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 9:05:17   
KatMat
evo dons sem se dohodnino dobila tko da sem vsaj vse poloznice placala...za ea zmanka

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1347
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 9:07:25   
Dudica1
tanja dobila sem zdaj + 12 kg pa mam še 2 kilce do predporodne teže za spravit dol...user posted image
Kako se imenuje tista krema ko praviš za celulit in obseg da se ti zmanjša...user posted image

Ja ja  katmat ne me kr tako pozabit...sej bom še kakšnega kdaj prilimala gor...user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1348
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 9:07:53   
lake
Joj dohodnina, jst jo morm pa še plačat, čakam do zadnjega junija. user posted image Zdej grem pa res neki jest. 

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1349
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 9:09:10   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

ja cakamo da vidimo ce se kaj na nas mislite...pa se je koncno ena nasla...no ja...dudi se je tud potrudla zancuser posted image user posted image user posted image


ja , dudi je pridna, kljub vsem svojim cukrom k jih ma doma, pa delu.... z mislimi ne more jt daleč stran od vas/nas zmajčic user posted image  user posted image  user posted image  bravo dudi


ja prav skoz mislim na vas tud ko sem odzuni rečem mojmu da moram na wc,da mal pogleda mala dva...jaz pa skočim še mal na rr ta čas...hihi

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 1350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




ime???
retacek

katero ime???

franc (6%)

lojze (2%)

matic (28%)

rene (12%)

jaka (21%)

nič od tega (32%)


Število vseh glasov: 608

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!