|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 9:47:28   
gala
Dobro jutro čvekice user posted image
Čestitke vsem mamicam, zdaj se nas je pa že kar nekaj nabralo.
No, pa smo tudi mi doma. Tanja, hvala za objavo, vsem puncam hvala za čestitke, sem šla malo za nazaj brati, pa so mi kar solze v oči stopile, ko sem prebrala vaše čestitke. Res ne bi mogla dobiti boljšega darila za rojstni dan, čeprav sem Jerci želela, da se rodi kak dan prej ali kasneje, 9. maja ima poleg mene rojstni dan še tašča, s katero živimo v isti hiši. So naju v porodni sobi babice spraševale, kako nam je to uspelo nareditiuser posted image user posted image Ko je Manca prišla k nama na obisk, je rekla: ''Mami, zdej boste pa kr tri babe skupej žurale!'' user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 10:07:53   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: krempelček

Dudica1-kje je lepo vreme? s kergakonca slovenije pa si, na dolenjskem je oblačno, da se mi tudi ven ne da it, by the mim imam že kar tretjega  v trebuhu in ko sem bila s tamalo po porodu v trgovini, sem si privoščila grozdje in jagode........pazi stara!!!!!!!!!!!!!!!potem sem imela take težave s tamalo, ker jo je zvijalo in krčilo in vse tako naprej, tk da se mi je otroček kar smilil. Pravijo, da po porodu naj mamice ne bi jedle svežega sadja in zelenjave, seveda tiste ki dojimo, ker ima pol to vsse učinek na otročka. Jaz se z jagodami ne bi i8grala, škoda maja, ker ga bo zvilo.lp


aha sej se mi je zdel ja da sm se zmotla ja...sory user posted image
Ne saj jagod ne bom mal lubenice pa bom vsak dan pa bomo videli kaj bo...
Sem pa z notranjske in tukaj je sonček...user posted image ...ga pošiljam še k vam malo...

(odgovor članu krempelček)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 10:08:55   
elyy
 iskrene čestitke flaški in maji!user posted image user posted image

(odgovor članu gala)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 10:10:59   
maja1488
Flaška in možek, čestitke za Majo!!!

Tanja, jaz se še vedno vsak dan furam z avtom tut po 20 km. Se počutim OK, zato ne vidim razloga da bi doma čepela.

No še raport iz pregleda: CTG raven, odprta za en prst pa pol (dva dni nazaj sem bla za en prst) in me je poslal domov. Nazaj moram v ponedeljek zjutraj. user posted image  se mi ne da več čakat.

Pri nas se oblači in bo zgleda dež. A KAtMat še ni nazaj?

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 10:20:23   
Hanaja
Dobro jutro še od mene!

No, jaz sem uradno čez rok. user posted image Še Flaška me je zapustila, k je mela isto kot jaz, včeraj PDP. Bila sem na pregledu in sem še vedno odprta 3 cm, plodovnice je obilo (v materinski piše 15user posted image ), ctg pa kaže že bolj redne popadke, ki pa jih še vedno ne čutimuser posted image Sem se že pred pregledom odločila, da ne grem na sproženje, čeprav bi lahko šla, če bi hotela. Seveda sem neučakana, glede na to, da je bila že pred meseci nevarnost prezgodnjega poroda, konec aprila pa napoved, da imam še največ en teden user posted image Nikomur več ne verjamem, važno je samo, da se user posted image dobro godi in naj se pač sam/-a odloči, kdaj bo prišel/-a. Otroček je povprečno velik (cca. 3300 +-), tako da tudi to ni razlog, da bi predčasno odpovedala najemninouser posted image user posted image

Imam pa podoben problemček kot gala Naslednji pregled imam 21.5. in takrat mi bodo sprožili, če ne bo prej...na ta dan pa imata že rojstni dan tašča in brat od mojega. To mi pa ni preveč všeč...ampak kaj ko ni v moji moči, da odločamuser posted image

Aja, še to, ob pregledu mi je G odluščil plodove ovoje, kar naj bi pospešilo porod. A katera ve, ali to pomeni pospešitev popadkov, ali večja verjetnost, da ti odteče vode in bi potem to pospešilo vse skupaj. Ker če imam ful plodovnice, se pa res ne veselim, da se mi slap ulije, recimo v Mercatorju...Tanja, mogoče je pa bolje biti domauser posted image user posted image

(odgovor članu gala)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 10:26:21   
Dudica1
hanaja pomoje to pomeni da ti je odluščil čep...user posted image ...ko je meni šel čep sem rodila naslednjo noč ampak to nič ne pomeni ene prej ene kasneje,pomeni pa da bo kmalu ker je malo pospešil s tem vso zadevo user posted image

(odgovor članu Hanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 10:46:57   
maja1488
Kdaj je naslednja luna? V nedeljo ane?

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 10:48:17   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Kdaj je naslednja luna? V nedeljo ane?


he he...a bi rada kam šla...user posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 10:54:46   
elyy
evo zdej se vam lahko za malo več časa javim....sm prej ustala in odnesla ven cunje,sm dva stroja učer zvečer oprala,k nisem mogla spat!!
sam je pri nas vreme tok čudno,bl oblačno,kot pa sonce.

hanaja:pomoje,da ti je res čep odluščil,k kej druzga pa že nemore...kr odluščetuser posted image ,kar se tiče vožnje jst tud vozim še kr...me nč nemoti,k ful uživam v vožnji in prv z veseljem se usedem v avto. 

cveka: un recept je pa res zakon,k so topli....o njami..sva se tok najedla učer....sam k so mrzli so zanč,pa zeleno solatko pa majonezo sva dala zravenuser posted image !   
a maš še kšn tak recept?user posted image
nimate bit kej strah,sej vem,da je sam 1 teden do roka,ampak vseno,pol boš sam panična pa strah bo svoje naredu!
sej si že bla enkrat na CR?jst odštevam tud že svoje dneve,pa res čist nč ni strah....mogoče me bo pol,k bo šlo zares,al pa k se bojo popadki začeli! 
bom držala pestke zate,da bo vse ok. 

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 10:57:00   
KatMat
v nedeljo je 23 je mlaj...


evo mene iz pregleda...pupika se nic ne pritozuje,plodovnice imamo 9,5 danes popadkov ni bilo...tak da...cakamo naprej...


MOŽEK OD FLASKE
TOK LEPO SI NAPISU VSE SKUP DA NISEM VEDLA A NAJ IMAM NASMESEK DO USES ALI NAJ SE ZJOKAM!!!UPAM DA JE NAŠA FLASKA UREDU DA VAM JE DOJENJE STEKLO IN DA SE VASA MALČICA CIM BOLJ FAJN POCUTI KOT NAŠ NOVI Z-MAJCEK!!!! JE PRAVI CUKERCEK!!!!LEPO POZDRAVI SVOJO ŽENKICO POSILJAM JI OBJEMCKE ,POZDRAVCKE!!!



(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 10:59:01   
Dudica1
katmat a bi znala ti slikco od Maje pomanjšat...?

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 10:59:19   
Dudica1
aja pa čestitke za pregled user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 11:03:05   
KatMat
http://www.shrani.si/?3Z/vO/2bWWh98u/flaska.jpg

(odgovor članu buterffly)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 11:03:51   
KatMat
user posted image

nah sej nisem nic naredila

< Sporočilo je popravil KatMat -- 15.5.2009 11:04:34 >

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 11:06:35   
KatMat
ne kopira mi taprave velikosti...sam tole

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 11:07:15   
KatMat
kje pa ste danes vse cveke??

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 11:08:32   
Dudica1
hm pol bomo pa mogl počakat da se najde katera ki zna 

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 11:09:22   
Dudica1
jaz se s tem matram...

     user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 11:12:51   
buterffly
Tale pa je faconar  user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 11:13:10   
Hanaja
Dudica 1, mislim, da je luščenje plodovih ovojev nekaj drugega kot čep...vsaj kolikor jaz vem.user posted image A ni čep, ko se začneš odpirat, jaz sem pa zdaj že vsaj dober teden odprta 3 cm.

Koliko nas je tukaj čez rok? Sprasujem, ker me zanima, če imate podobne probleme z neučakanimi ljudmi okoli sebe, ki ne razumejo stavka: Bom sporočila, ko bom rodila!!!??? Vsak drugi dan mislijo, da sem na to pozabila in se mi že kar meša.user posted image Da o poročanju po pregledih ne govorim. Vsi mislijo, da je vsak pregled zgodaj zjutraj in potem ko ob 12h še na vrsto ne pridem (ker imam takrat uro), se že usuje plaz sms-ov in klicev, kje sem in kdaj bo... Ali pa spodbude v stilu: Dej pejt že rodit...kot da se lahko kar odločimuser posted image Saj je lepo, da se veselijo z mano, ampak kar je preveč, je pa preveč. Ne vem, a sem samo jaz tako občutljiva, ampak res si želim miru, ljudje pa kar težijo...upam, da ne bom pozabila tega občutka, ko bo noseča kakšna prijateljica...user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 11:13:45   
KatMat
kaj je fletn!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


zakaj ne smemo jagod jest??

(odgovor članu buterffly)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 11:16:24   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

kaj je fletn!!


zakaj ne smemo jagod jest??


ker je to najbolj alergen sadež...in ga otroci do 1 leta naj ne bi uživali

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 11:18:54   
baby blue
Flaški in očku čestitke za Majo... kak je lepa punčka

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 11:22:16   
elyy
hanaja; to si pa čist prv napisala...pr men je pa podobna situacija,men kolegica prav učer,zdej k boš šla na pregled,ji kr reč,da te pošlje rodit(pačeprv mam rok konc maja)....ji kr reč,da te špika,pa da ti je slabo!
pol,da negovorim o eni starejši sosedi....vsak dan gleda,če slučajn nisem šla v P. in potem,ko me vidi uzuni (ja a ti še nisi šla)user posted image ....res no,k da mi lohka odločamo,jst bi tud že rodila**
mislm no....kva nej**

(odgovor članu Hanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: Majčice 2009 - 6.del
15.5.2009 11:23:12   
KatMat
pa jest ze dva tedna ko nora jem jagode!

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Tretji otrok, da ali ne?
endrina

Ali bi se poleg dveh otrok odločili še za tretjega?

da (72%)

ne (28%)


Število vseh glasov: 289

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!