|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IGRAČE
21.4.2009 19:51:08   
Anonimen
če se jst svojga otroštva spomnem, smo se ful zun preigrali, pa na kraj pameti mi ni padlo, da bi rekla mami kaj nej delamuser posted image   kot zdej poslušam razne otroke...kupe igrač, pa dolgčas za umretuser posted image men bi mami kr hitr našla delo, bi mi kr taprav likalnik pa sesalc porinla v rokeuser posted image se mi neb blo treba igrat da delam, bi kr delalauser posted image
pa najbl se spomnem, ko mi je stramama dala par odsluženih šalc za kavo, pa en plehnat taler in takšno. in sma se s prjatlco zavlekle pod drvarnico, ker je bil tam po tleh tak fin pesek, oz. že kar prah, s katerga se je dalo super kavo skuhatuser posted image pa punčko mi je nardila iz cunj, res krasno, nora sem bla nanjo....ko sem pa prvega dojenčka dobila, je bil pa tak čudežuser posted image ful mal igrač je blo, pa vse sem tolk pazla, še zdej souser posted image pa knjige, to mi je blo itak zakon, za rd, al pa miklavža - sam da so ble knjige, pa ni blo nč drugega trebauser posted image

zdej pa gledam recimo sestrično, so bolj premožni in ima valjda ni da ni...pa ajd, ok. sej igrače so fajn, pa otroc jih majo radi...sam, a rabi kuhnjo, pa zdravniški, pa frizerski set, pa un set,, pa tist set...pa 11 (!!!) dojenčkov in pol valjda en kup vozičkov zanje, pa 18 (!!!) barbik, pa svašta uglavnem. in zdj mi teta že skoz ponuja, da nej ulo pridem iskat, men je pa kr grozno, kak se naj zmuvamuser posted image pa zmeri poudarja, kok se je rada igrala tamala pa kok se je zamotla za cele ure...super fajn. sam 11 dojenčkovuser posted image pa plastične jajce na okouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: IGRAČE
21.4.2009 19:52:07   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

kaj pa je narobe, če se otroc kr tko mal zunaj, na zraku preganjajo? kaj je narobe, če rišejo in packajo z barvami, lohk tud zunej, da mame nimajo prevč dela poluser posted image in s podobnimi zadevami....se mi zdi da otroc se sploh ne igrajo več zunaj, sem bila recimo prepričana da v naši ulici sploh ni malih otrokuser posted image no, pa zdej k mam tamalo v vrtcu vidim da jih je ogromnouser posted image sam kje pa so? zaprti med štirimi stenami se igrajo s plastičnim likalnikomuser posted image mi je zelo žal, sam zame to ni otroštvouser posted image


Nič ni narobe, če so zunaj, ap se igrajo kat tako. Meni je to fajn. Moji so ves čas zunaj, kar se sploh da. Pa plezajo po drevesih, pa se igrajo skrivalnice po celi vasi, pa sedijo zunaj, pa klepetajo, pa se preganjajo s kolesi, pa z rolerji, pa hodijo na obiske k drugim otrokom,  pa na vaške zabave, pa spuščajo modele letal, pa mlajši se ne družijo samo z mlajšimi, ampak tudi s starejšimi, pa pesek, kamni in les so jim najbolj zanimive igrače - itak, pa živali so jim blizu in del lajfa, naš še zmeraj mačke vleče za rep, samo čakam, kdaj ga bo kak maček opraskal pa tako.... pa nimajo celega kupa igrač... Nekaj jih pa imajo.
Moraš pa vedet, da se mnogim staršem zdi tak lajf otrok zanič. ko sem razlagala kako moji otroci živijo enkrat pred časom na rr, se je mnogim zdelo da smo čist čudni, dolgočasni in za časom, so bili ogorčeni, zakaj raje ne hodijo cele dneve v kino, pa na pijačko, pa v atlantis, pa v tivoli (halo, saj imajo tivoli doma), pa v živalski vrt, pa na ziljon dejavnosti, pa tako...
Skratka, mnogim ljudem je mestni stil lajfa fajn. In v ta stil pač paše tudi kosilnica, čeprav je doma nimajo. Tudi to je ok.


Mnogi otroci pa žal nimajo priložnosti tako živeti, ker je na otroškem igrišču, kjer bi se lahko igrali, recimo polno igel in đankijev, ki snifajo tam ne vem kaj. V tako ga pa ne spustim, mi pa raje ves dan s kosilnico po postli drgne, če je treba.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: IGRAČE
21.4.2009 19:52:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Kaj je pa narobe s temi igračami;(Sploh ne štekam zakaj otrok ki živi v bloku ne bi mogel met igrače kot kosilnica


jah no, malo čudno zgleda če po tepihu guraš kosilnico, če smo pr tem da otroci radi oponašajo odrasle - če bi en odrasu to počel, bi izpadel prtisnjenuser posted image a otrok je pa kul da budalo dela iz sebeuser posted image



user posted image
Kaj ti se mogoče prebereš preden oddaš post?

Otroci delajo budale s sebeuser posted image  To pa je zame najbolj butasta izjava leta, resno.

Drugače pa so te igrače odlične za igro vlog, ki jo otrok nujno potrebuje za razvoj v predšolskem obdobju in še v naprej. Tudi v vrtcu imajo v skoraj vsaki skupini (če ne vsaki) kotiček "Dom", kjer so jim na voljo igrače, s katerimi otroci delajo budale s sebe (uff še zdaj sem šokirana).
Tukaj je v ospredju razvoj po Freudu, faza Ojdipovega kompleksa- npr. če gre za fantka se bori za pozornost njegove mamice s svojim očetom, kasneje se z njim poistoveti (igra vlog) itd... Če gre za punčko je ravno obratno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: IGRAČE
21.4.2009 19:53:28   
Anonimen
Nič ni narobe, če so zunaj, ap se igrajo kat tako. Meni je to fajn. Moji so ves čas zunaj, kar se sploh da. Pa plezajo po drevesih, pa se igrajo skrivalnice po celi vasi, pa sedijo zunaj, pa klepetajo, pa se preganjajo s kolesi, pa z rolerji, pa hodijo na obiske k drugim otrokom, pa na vaške zabave, pa spuščajo modele letal, pa mlajši se ne družijo samo z mlajšimi, ampak tudi s starejšimi, pa pesek, kamni in les so jim najbolj zanimive igrače - itak, pa živali so jim blizu in del lajfa, naš še zmeraj mačke vleče za rep, samo čakam, kdaj ga bo kak maček opraskal pa tako.... pa nimajo celega kupa igrač... Nekaj jih pa imajo.
Moraš pa vedet, da se mnogim staršem zdi tak lajf otrok zanič. ko sem razlagala kako moji otroci živijo enkrat pred časom na rr, se je mnogim zdelo da smo čist čudni, dolgočasni in za časom, so bili ogorčeni, zakaj raje ne hodijo cele dneve v kino, pa na pijačko, pa v atlantis, pa v tivoli (halo, saj imajo tivoli doma), pa v živalski vrt, pa na ziljon dejavnosti, pa tako...
Skratka, mnogim ljudem je mestni stil lajfa fajn. In v ta stil pač paše tudi kosilnica, čeprav je doma nimajo. Tudi to je ok.


no evo, to je to. in v takšnem kontekstu tud kakšno kuhno al pa pormašino prebavimuser posted image sam jajc na oko pa še zmeri neuser posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: IGRAČE
21.4.2009 19:55:37   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Mnogi otroci pa žal nimajo priložnosti tako živeti, ker je na otroškem igrišču, kjer bi se lahko igrali, recimo polno igel in đankijev, ki snifajo tam ne vem kaj. V tako ga pa ne spustim, mi pa raje ves dan s kosilnico po postli drgne, če je treba.



Ja no, saj to sem hotela povedat z mestnim lajf stilom. To zraven paše. Zgoraj napisano namreč. Jaz bi se tudi bala. Bi ga rajši v atlantis peljala, pa v kino....to je posledično tako.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: IGRAČE
21.4.2009 19:58:09   
Anonimen
Kaj ti se mogoče prebereš preden oddaš post?


preberem preberem, pa dej še ti enkrt preber, pa če sta ti sarkazem in cinizem fejst tuja, pa preber dvakratuser posted image

kak smo kej mi igrali vlogeuser posted image brez plastičnige likalnikauser posted image pa naši starši...a pol bojo sam ti otroci zdej normalno  razviti po Freudu, ker se pač s plastičnimi aparati igrajo v stanovanjih, prejšnje generacije so pa kajuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: IGRAČE
21.4.2009 19:58:12   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Volga


user posted image supermami user posted image



glede na njen tiker še kakšno leto user posted image user posted image user posted image


Zakaj?



ker bo potem starejši dovolj star, da bo izsilik kak peglajznuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: IGRAČE
21.4.2009 19:58:28   
Anonimen
Vidim zdaj da ste že omenjale igro vlog (mislim da Gina?), nisem prej brala, pardon.

Drugače pa sem sama tudi za to, da je otrok čimveč zunaj, da ustvarja, da nima na kupe igrač, da se igra z didaktičnimi igračami itd... To pa ne pomeni da moj otrok ne bo smel imeti plastikfantastik kuhinje, sesalca itd.

Sem pa definitivno proti igračam katere v otroku zbujajo nasilje, pištole in nasilne igrice na PCju pri nas definitivno odpadejo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: IGRAČE
21.4.2009 19:59:33   
Anonimen
ker bo potem starejši dovolj star, da bo izsilik kak peglajznuser posted image user posted image user posted image


user posted image ma sej mislim da ne bo treba izsiljevat, se bo kr samo, prek daril nabralo tegauser posted image

volga ti pa kr sikiuser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: IGRAČE
21.4.2009 20:01:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Nekaj jih pa imajo.


Saj nekaj jih morajo imet, ker so otroci.

Problematicnih jih je samo prevec. Ko "hiperaktivnemu" otroku kupis se deseto igraco na baterije, da bi ja porabil svojo energijo, namesto da bi ga peljal na zrak, kjer bi se znorel.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: IGRAČE
21.4.2009 20:02:27   
Anonimen
Drugače pa sem sama tudi za to, da je otrok čimveč zunaj, da ustvarja, da nima na kupe igrač, da se igra z didaktičnimi igračami itd... To pa ne pomeni da moj otrok ne bo smel imeti plastikfantastik kuhinje, sesalca itd.

Sem pa definitivno proti igračam katere v otroku zbujajo nasilje, pištole in nasilne igrice na PCju pri nas definitivno odpadejo.


no vidiš, sej se strinjavauser posted image   ni treba glih ene izjave iz konteksta vzet pa sekatuser posted image
plus da bi še jst dodala, da recimo kuhnca je pač lohk tud lesena...še v lidlu so mel take luštne, pa poceniuser posted image je lohk dost preprosta pa luštna zadeva, pa bo otrok isto užival. al pa še bolj.

absolutno se pa strinjam z zadnjim delom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: IGRAČE
21.4.2009 20:04:15   
Anonimen
Problematicnih jih je samo prevec. Ko "hiperaktivnemu" otroku kupis se deseto igraco na baterije, da bi ja porabil svojo energijo, namesto da bi ga peljal na zrak, kjer bi se znorel.


ej mič, pa zakaj nism jst tega napisalauser posted image pol me zihr(?) nebi pljuvaleuser posted image al pa mrbit boljš da si tiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: IGRAČE
21.4.2009 20:04:23   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ko "hiperaktivnemu" otroku kupis se deseto igraco na baterije, da bi ja porabil svojo energijo, namesto da bi ga peljal na zrak, kjer bi se znorel.


bom pa še malo nesramna in dodala še predebelemu....user posted image  


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: IGRAČE
21.4.2009 20:05:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
kak smo kej mi igrali vlogeuser posted image brez plastičnige likalnikauser posted image pa naši starši...a pol bojo sam ti otroci zdej normalno  razviti po Freudu, ker se pač s plastičnimi aparati igrajo v stanovanjih, prejšnje generacije so pa kajuser posted image


joj daj nehajte s tem kaj je bilo včasih. Nekaj je preteklost, nekaj sedanjost, čas gre naprej. Zakaj pa potem ti imaš (predidevam da imaš) pralni stroj, če ga včasih niso imeli? Pa zakaj imaš avto, pa PC pa še miljon takšnih zadev. Pa zakaj ne vzgajaš svojih otrok tako kot so jih včasih (spret predvidevam da ne), torej jih ne mlatiš s pasom (to je bil včasih znano za najbolj učinkovito metodo vzgoje) itd.

Nisem pa nikjer rekla da otrok potrebuje samo te igrače, ni pa čisto nič narobe če jih ima in ni čisto nič narobe če npr. po tepihu vozi kosilnico.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: IGRAČE
21.4.2009 20:06:33   
Paštetka
uf. moj ima bormašino, motorko, pa še eno drugo žago (nimam pojma, kak se ji reče user posted image ), pa takšen in drugačen izvijač, še čelado zraven, pa eno super motorko so nama spizdili v parku, ko sva žagala drevesa user posted image user posted image user posted image user posted image  hvala botricauser posted image

Ima tudi kuhinjo, pa skoraj čisto pravi mikser in palični mešalnik, pa zelenjave za kubik, pa sladolede, pice, torte, klobase, sendviče.... uf. ni da ni za v kuhinjo.

S sestrico kuhata tudi po eno uro v sobici.
Lego kocke, lesene kocke so user posted image . Žal. Pa sem probala vse možne variante. Če se z njima igram je vse OK, drugače se pa sama igrata samo v kuhinji.

Ula, tako, da če boš dobila kakšno likalno desko in sesalec, ne glej čudno. Lahko kar meni pošlješ user posted image . Se moja dva vsaj ne bosta vozila na sesalcu med tem ko sesam. user posted image Bosta še sama sesala poleg

Aja, pa kosilnico tudi imamo, pa telige tudi...

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 21.4.2009 20:07:45 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: IGRAČE
21.4.2009 20:08:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Problematicnih jih je samo prevec. Ko "hiperaktivnemu" otroku kupis se deseto igraco na baterije, da bi ja porabil svojo energijo, namesto da bi ga peljal na zrak, kjer bi se znorel.


ej mič, pa zakaj nism jst tega napisalauser posted image pol me zihr(?) nebi pljuvaleuser posted image al pa mrbit boljš da si tiuser posted image user posted image



Se nisem sama spomnila...da te potolazim user posted image .

To je strokovno mnenje, se mal svercam tokrat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: IGRAČE
21.4.2009 20:08:51   
Anonimen
no ulla saj v bistvu se strinjavauser posted image , sam ti si pač proti plastiki in imaš raje les, okuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: IGRAČE
21.4.2009 20:09:35   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Nič ni narobe, če so zunaj, ap se igrajo kat tako. Meni je to fajn. Moji so ves čas zunaj, kar se sploh da. Pa plezajo po drevesih, pa se igrajo skrivalnice po celi vasi, pa sedijo zunaj, pa klepetajo, pa se preganjajo s kolesi, pa z rolerji, pa hodijo na obiske k drugim otrokom, pa na vaške zabave, pa spuščajo modele letal, pa mlajši se ne družijo samo z mlajšimi, ampak tudi s starejšimi, pa pesek, kamni in les so jim najbolj zanimive igrače - itak, pa živali so jim blizu in del lajfa, naš še zmeraj mačke vleče za rep, samo čakam, kdaj ga bo kak maček opraskal pa tako.... pa nimajo celega kupa igrač... Nekaj jih pa imajo.
Moraš pa vedet, da se mnogim staršem zdi tak lajf otrok zanič. ko sem razlagala kako moji otroci živijo enkrat pred časom na rr, se je mnogim zdelo da smo čist čudni, dolgočasni in za časom, so bili ogorčeni, zakaj raje ne hodijo cele dneve v kino, pa na pijačko, pa v atlantis, pa v tivoli (halo, saj imajo tivoli doma), pa v živalski vrt, pa na ziljon dejavnosti, pa tako...
Skratka, mnogim ljudem je mestni stil lajfa fajn. In v ta stil pač paše tudi kosilnica, čeprav je doma nimajo. Tudi to je ok.


no evo, to je to. in v takšnem kontekstu tud kakšno kuhno al pa pormašino prebavimuser posted image sam jajc na oko pa še zmeri neuser posted image





ma jaz se tudi strinjam s tabo ulla. kako tako igračo prebavim, neke kupe brezvezarij pa ne. tudi igrače je treba z dozo pameti kupovat, z namenom da otroku koristi, ne pa nabavljat in nabavljat, da se otroka lahko za čimveč časa znebiš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: IGRAČE
21.4.2009 20:11:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ko "hiperaktivnemu" otroku kupis se deseto igraco na baterije, da bi ja porabil svojo energijo, namesto da bi ga peljal na zrak, kjer bi se znorel.


bom pa še malo nesramna in dodala še predebelemu....user posted image  



uff ja, žal. Se strinjam z obema.

Pa bog ne daj da malo vetrček piha ali pa škropi, to je takoj treba not in pred risanke.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: IGRAČE
21.4.2009 20:16:21   
Anonimen
bom pa še malo nesramna in dodala še predebelemu....


evo, k sem enkrt tole nekje drugje napisala je bil cel kažinuser posted image

paštetka zmenjenouser posted image grem kar teto klicat, nej privleče vso uno ropotijouser posted image

Se nisem sama spomnila...da te potolazim user posted image .

To je strokovno mnenje, se mal svercam tokrat.



nej ti bo poluser posted image k če je pa strokovno mnenje, pol se pa jst res nism mogla tega spomnt, si oprostimuser posted image


mah ne vem, sej mrbit to izhaja iz tega, da sem jaz tak čudak, pa tolk ne maram enih brezveznih, odvečnih stvari. nimam odvečnih cunj, nimam odvečnih čevljev, nimam odvečnih servisov, pa pribora, pa loncevuser posted image mam sam tist, kar rabim, kupim sam tist kar rabim(o), tud za otroke kupim kar rabijo, od cunj do igrač. pa mogoč iz tega pol izhaja to...pa ajd, če nardiš tko kt je paštetka rekla - če že kupiš otroku motorko, vsaj greš z njim v park ali gozd žagat drevjeuser posted image ne pa da žaga zaprt v stanovanje...

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: IGRAČE
21.4.2009 21:53:08   
pob@linček
le glej da ti 20 let star ne bo pol kosil po tepihu k ga boš tko naučilauser posted image

_____________________________

mami in oci je najlepsi poklic za celo zivljenje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: IGRAČE
21.4.2009 22:00:10   
Paštetka
user posted image user posted image user posted image .
Še dobro, da nimamo tepiha.
Obstaja pa velika verjetnost, da me bo snaha imela rajši, ker bo "ta mali" vedel umazano posodo v stroj dat in kar je še pomembnejše čisto ven vzet. user posted image  Da bo vedel kaj skuhati, uf... posesati in ko ji bo začel likati, mi bo pa snaha itak jedla iz rokeuser posted image .
Šibo je treba upogibat, ko je mladauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu pob@linček)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: IGRAČE
21.4.2009 22:23:28   
kjava
Jaz nimam nič proti tem imitacijam strojev, strojčkov itd. , se pa strinjam, da ima večina otrok preveč igrač. Ampak od naših dveh bi lahko na prste ene roke preštela, koliko sem jima jih kupila sama. Vse dobita od žlahte. A mi lahko predlagate, kaj naj odgovorim vsem, ki me sprašujejo, kaj kupiti malima za RD? Vedno p.izdim, da jima nanosijo preveč, da  se bosta navadila na to, da bo moralo biti vedno več in več, namesto, da bi se navadila neke zdrave skromnosti.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: IGRAČE
21.4.2009 22:28:58   
Paštetka
pižamo. Jaz ne vem, ampak jaz sem vedno najbolj vesela pižame. Ker za to mi je najbolj težko dati denar. user posted image  Raje navlečem kakšno raztegnjeno majico hlače.
Pa nogavice, ker jih je vedno premalo in vedno pari zmanjkajo...user posted image
puzzle, knjigico,
pa kaj za v banjo kakšno igračo, ker se le te ali hitro pokvarijo ali hitro postanjo sluzaste user posted image , pa jih mesečno mečem v koš.

Sovražim pa, ko kdo prinese plastelin ali prstne barve user posted image , ker jih potem na vsak način želita takoj sprobati in takrat ne sfolgam goste pedinivati in male dve raketi imeti na muhi. user posted image


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: IGRAČE
22.4.2009 7:09:29   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Jaz nimam nič proti tem imitacijam strojev, strojčkov itd. , se pa strinjam, da ima večina otrok preveč igrač.


Ja, to je res. Ko jaz tukaj berem, kaj vse imajo otroci, kar ne vem, a sem jaz smotana, da moj pa vsega tega nima (O.K., razen bor mašine in kosilnice včasih, ampak zdaj so že druge stvari interesantne).

Moj res nima veliko igrač, sploh pa dragih ne. Edino tamalih avtomobilčkov ima veliko, tiste pa kar nekako zbira. Drugače pa je pri nas glavna igra dirkanje s kolesom čez drn in strn in igranje košarke, skok v daljino ...

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




UUVAJANJE NA KAHLICO
NANA123

ZANIMA ME KOLIKO SO BILI STARI VAŠI OTROCI DA SOŠLI SAMI NA KAHLICO?

2 LETI (75%)

3 LETA (22%)

4LETA ALI VEČ (3%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!