|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IGRAČE
21.4.2009 15:25:16   
Anonimen
a budale pa ne dela iz sebe, ko se dela, da je škatla od čevljev blagajna


ne, to je pa otroška kreativnost in domišljijauser posted image pri plastični kosilnici pa ni domišljije, ti mu jo pač daš, on jo pa gura in to je to.

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IGRAČE
21.4.2009 15:39:30   
rija
ulla, kosilnica pa je pri nas ena najbolj uporabljanih igračuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
21.4.2009 15:40:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IGRAČE
21.4.2009 15:46:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady Ulla, ti si itak čudna za RR razmere.user posted image user posted image
a bejžuser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IGRAČE
21.4.2009 16:00:49   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady Ulla, ti si itak čudna za RR razmere.user posted image user posted image
a bejžuser posted image user posted image ne me smo čudne, ki otrokom pustimo, da delajo budale iz sebe. Če vašim otrokom to ni zanimivo, pač ni. Mojemi hčeri je. Te igrače(gospodinjski pripomočki) so za takrat ko, je grdo vreme in smo noter. Je pač ena izmed možnosti za igro, ki se je poslužuje.


< Sporočilo je popravil mika -- 21.4.2009 16:01:24 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IGRAČE
21.4.2009 16:03:22   
Anonimen
ne me smo čudne, ki otrokom pustimo, da delajo budale iz sebe. Če vašim otrokom to ni zanimivo, pač ni. Mojemi hčeri je. Te igrače(gospodinjski pripomočki) so za takrat ko, je grdo vreme in smo noter. Je pač ena izmed možnosti za igro, ki se je poslužuje.


joj nouser posted image

kaj vse je otrokom zanimivo. fajn se je pa vprašat, če je tud koristnouser posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IGRAČE
21.4.2009 16:09:27   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ne me smo čudne, ki otrokom pustimo, da delajo budale iz sebe. Če vašim otrokom to ni zanimivo, pač ni. Mojemi hčeri je. Te igrače(gospodinjski pripomočki) so za takrat ko, je grdo vreme in smo noter. Je pač ena izmed možnosti za igro, ki se je poslužuje.


joj nouser posted image

kaj vse je otrokom zanimivo. fajn se je pa vprašat, če je tud koristnouser posted image



Kot da vi doma nimate nobene nekoristne stvariuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: IGRAČE
21.4.2009 16:13:37   
Anonimen
Kot da vi doma nimate nobene nekoristne stvariuser posted image


user posted image se nabirajouser posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: IGRAČE
21.4.2009 16:18:43   
Anonimen
Naš mali ima Stihlovo otroško motorno žago (žal deluje) in je nor nanjo. Tapravo pa ne vem, no, a misliš, da naj mu jo že ponudim ali kaj?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: IGRAČE
21.4.2009 16:29:13   
NevenkaP
No, končno sem izvedela, zakaj sem brez domišljije. Kot otrok sem imela igračo pralni stroj in kuhinjo. In to sto let nazaj ni bilo ravno običajno, ker se takih igrač pri nas skoraj ni dobilo. Pa blazno rada sem se s tem igrala. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: IGRAČE
21.4.2009 16:30:51   
Freycha
men se je tudi malo smešno zdelo, kar se likalnika, blagajne, nakupovalnega vozička itd.. tiče. Ko pa sedaj vidim, kako imajo otrci radi te igrače in se res z njimi radi igrajo, se mi ne zdi več smešno.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: IGRAČE
21.4.2009 17:03:06   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
je pa res najlažji it po vrtalni stroj, pa mu ga dat da vrta v prazno in maš mir pred njimuser posted image

user posted image joj kaj sm reklauser posted image



To si pa res brez veze rekla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: IGRAČE
21.4.2009 17:06:07   
Anonimen
sej vemuser posted image

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: IGRAČE
21.4.2009 17:13:02   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

men se je tudi malo smešno zdelo, kar se likalnika, blagajne, nakupovalnega vozička itd.. tiče. Ko pa sedaj vidim, kako imajo otrci radi te igrače in se res z njimi radi igrajo, se mi ne zdi več smešno.






ej, enako sem jaz mislila, da so te igrače brezveze. pa sem presenečena..kar pravite. očitno bomo mi tud čez nekaj časa morali imet vrtalnike, kosilnice..
jaz sem pa razmišljala na igrače, s katerimi otrok mora sam nekaj ustvarit..

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: IGRAČE
21.4.2009 17:15:18   
Zamima
Naša mala se ful  rada igra s svojo mini kuhinjo,....hoče meni dajat posodo na štedilnik in pravi, da bi rada kuhala, smo ji postavili njeno plastično kuhinjo in se zelo lepo igra user posted image

sesalec pa bi tudi nabavila ja, samo taki, da bi res sesal user posted image

< Sporočilo je popravil Zamima -- 21.4.2009 17:17:23 >


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: IGRAČE
21.4.2009 18:04:39   
Anonimen
Čisto resno vprašam, v čem je fora teh igrač, kao kopija nekih gospodinjskih aparatov, strojev, orodij....user posted image recimo sesalec, pa likalnik, al pa kak vrtalni stroj itduser posted image


Ena fora mora bit user posted image , vsaj ta, da Matel & company sluzijo. Pa da baterije kupujes.

Ma kaj pa vem...sesalca ji nisem kupila, ker sesa s pravim, od malega, ceprav jo je zadnje case zagnanost nekam minila user posted image . Metlo ima svojo, komplet kuhinjskih posod tudi, enako likalnik, samo ta ji ni zanimiv. V pralni stroj mece brisace sama, obesa ravno tako. V bistvu je obesala. Zgleda, da se je navelicala gospodinjstva in da bo treba kupit bor mašino. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: IGRAČE
21.4.2009 18:14:00   
Anonimen
ceprav jo je zadnje case zagnanost nekam minila


ja, mislim da večji so, bolj jih minevauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: IGRAČE
21.4.2009 18:58:59   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Naš mali ima Stihlovo otroško motorno žago (žal deluje) in je nor nanjo. Tapravo pa ne vem, no, a misliš, da naj mu jo že ponudim ali kaj?


Ja in kaj čakaš, kako lahko pustiš da norca iz sebe zdaj dela s to plastično žago.user posted image

Ulla bluziš user posted image . Poleg didaktičnih igrač mora otrok posnemat tudi odrasle, to je pač normalen razvoj otroka. nekatere stvari so lahko taprave, nekatere pa so prirejene. Je čist vseeno ali so plastične, doma izrezljane ali sprovizirane. Pri nas se plastična kuhna super obnese. Včasih je vse mokro, pa se pobriše pa je. Kartonasta škatla ne bi zdržala. Se pa strinjam da ni treba glih vse po vrsti kupovati. Tudi mi smo imeli plastične punčke pa avtke, si nismo sami izrezljali ali pa kamenčke zato uporabljali.

meni so brezvezne igrače, ki neki blenkajo in samo na gumbe pritiskaš, to je res za pet minut. Fantek pa se lahko s plastično kosilnico, ali pa punčka z likalnikom zelo dolgo zamotita in se dejansko igrata - igro vlog in ne dejansko igro izdelave igrače.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: IGRAČE
21.4.2009 19:20:15   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Kaj je pa narobe s temi igračami;(Sploh ne štekam zakaj otrok ki živi v bloku ne bi mogel met igrače kot kosilnica


jah no, malo čudno zgleda če po tepihu guraš kosilnico, če smo pr tem da otroci radi oponašajo odrasle - če bi en odrasu to počel, bi izpadel prtisnjenuser posted image a otrok je pa kul da budalo dela iz sebeuser posted image



hm...jst sem vedno mislila, da otroci posnemajo odrasle kot del njihovega ucenja. A ves, sej besedno te tud oponasa a ne? verjetno bo tole kaj v zvezi s primati, ker tud opice npr. se cuda naucijo s tem, da oponasajo, posnemajo druge hkrati pa razvijajo lastno motoriko in kreativnost. Itak zivalski svet je poln teh zadev, kako drugac naj se pa mladici naucijo lovit in prezivet? a ves, nasi "mladici" pa se ucijo tko, da gurajo kosilnico po tepihu, pa vrtajo luknje in sraufajo zadeve...Po moje pa bi ti ronja tle znala velik boljs razlozit kot jst user posted image .

Spomnim se pa, da sem kot otrok dobila en frizerski pribor in potem posnemala frizeke, kadarkoli sem sla v salon sem doma vsaj eno puncko ostrigla. no kmalu sem se naucila, da jim lasje ne zrastejo vec in sem se spravla na otroke pred blokom. user posted image  Pa se tko dobr mi je ratal, da so ble mame cist zadovoljne. Vajo sem ponovila nekje pri 12-ih v koloniji na morju ko sem strigla fante... ne vem no, ce so te igrace tko zlo mim...vem, da sem se sama vedno ful rada igrala s tem frizerskim kompletom me je pa kasnej minil (na zalost, ko bi dons ful prej dobila sluzbouser posted image ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: IGRAČE
21.4.2009 19:20:54   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ne me smo čudne, ki otrokom pustimo, da delajo budale iz sebe. Če vašim otrokom to ni zanimivo, pač ni. Mojemi hčeri je. Te igrače(gospodinjski pripomočki) so za takrat ko, je grdo vreme in smo noter. Je pač ena izmed možnosti za igro, ki se je poslužuje.


joj nouser posted image

kaj vse je otrokom zanimivo. fajn se je pa vprašat, če je tud koristnouser posted image



Ja, je koristno. Normalna faza otrokovega razvoja so igre z vlogami, ko posnema odrasle. Lahko sicer to dela s škatlami, lahko pa mu omogočiš tudi kakšno malo bolj zanimivo izkušnjo, pa mu kupiš igrače. Moji so strašno uživali s kuhinjo, orodjem, trgovino in podobnim, ure in ure so se igrali celi srečni... Zakaj pa misliš, da imajo po vrtcih npr. kuharski, frizerski kotiček, trgovino....? A ne bi bilo boljše, da bi imeli namesto igrač tam samo lesene kose, bi raje otroka v tak vrtec vpisala? V tem primeru moraš v Montesorrijev vrtec, morda tudi v Waldorfskega, pa še tam boš našla igrače za igro z vlogami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: IGRAČE
21.4.2009 19:27:38   
Anonimen
ja, sej to vse razumem, sej nism tok glupa ( čeprav kdo verjetn misli da smuser posted image ), sam vseen....zakaj na kupe teh igračuser posted image ajd, pa nej ma uno kosilnico al kuhno al karkoli že pač, sam zakaj more met pa glih vse, kar se da metuser posted image kaj pa je narobe, če se otroc kr tko mal zunaj, na zraku preganjajo? kaj je narobe, če rišejo in packajo z barvami, lohk tud zunej, da mame nimajo prevč dela poluser posted image in s podobnimi zadevami....se mi zdi da otroc se sploh ne igrajo več zunaj, sem bila recimo prepričana da v naši ulici sploh ni malih otrokuser posted image no, pa zdej k mam tamalo v vrtcu vidim da jih je ogromnouser posted image sam kje pa so? zaprti med štirimi stenami se igrajo s plastičnim likalnikomuser posted image mi je zelo žal, sam zame to ni otroštvouser posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: IGRAČE
21.4.2009 19:41:10   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ja, sej to vse razumem, sej nism tok glupa ( čeprav kdo verjetn misli da smuser posted image ), sam vseen....zakaj na kupe teh igračuser posted image ajd, pa nej ma uno kosilnico al kuhno al karkoli že pač, sam zakaj more met pa glih vse, kar se da metuser posted image kaj pa je narobe, če se otroc kr tko mal zunaj, na zraku preganjajo? kaj je narobe, če rišejo in packajo z barvami, lohk tud zunej, da mame nimajo prevč dela poluser posted image in s podobnimi zadevami....se mi zdi da otroc se sploh ne igrajo več zunaj, sem bila recimo prepričana da v naši ulici sploh ni malih otrokuser posted image no, pa zdej k mam tamalo v vrtcu vidim da jih je ogromnouser posted image sam kje pa so? zaprti med štirimi stenami se igrajo s plastičnim likalnikomuser posted image mi je zelo žal, sam zame to ni otroštvouser posted image


user posted image supermami user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: IGRAČE
21.4.2009 19:43:20   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Volga


user posted image supermami user posted image



glede na njen tiker še kakšno leto user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: IGRAČE
21.4.2009 19:46:36   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Volga


user posted image supermami user posted image



glede na njen tiker še kakšno leto user posted image user posted image user posted image


Zakaj?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: IGRAČE
21.4.2009 19:49:54   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

kaj pa je narobe, če se otroc kr tko mal zunaj, na zraku preganjajo? kaj je narobe, če rišejo in packajo z barvami, lohk tud zunej, da mame nimajo prevč dela poluser posted image in s podobnimi zadevami....se mi zdi da otroc se sploh ne igrajo več zunaj, sem bila recimo prepričana da v naši ulici sploh ni malih otrokuser posted image no, pa zdej k mam tamalo v vrtcu vidim da jih je ogromnouser posted image sam kje pa so? zaprti med štirimi stenami se igrajo s plastičnim likalnikomuser posted image mi je zelo žal, sam zame to ni otroštvouser posted image


Nič ni narobe, če so zunaj, ap se igrajo kat tako. Meni je to fajn. Moji so ves čas zunaj, kar se sploh da. Pa plezajo po drevesih, pa se igrajo skrivalnice po celi vasi, pa sedijo zunaj, pa klepetajo, pa se preganjajo s kolesi, pa z rolerji, pa hodijo na obiske k drugim otrokom,  pa na vaške zabave, pa spuščajo modele letal, pa mlajši se ne družijo samo z mlajšimi, ampak tudi s starejšimi, pa pesek, kamni in les so jim najbolj zanimive igrače - itak, pa živali so jim blizu in del lajfa, naš še zmeraj mačke vleče za rep, samo čakam, kdaj ga bo kak maček opraskal pa tako.... pa nimajo celega kupa igrač... Nekaj jih pa imajo.
Moraš pa vedet, da se mnogim staršem zdi tak lajf otrok zanič. ko sem razlagala kako moji otroci živijo enkrat pred časom na rr, se je mnogim zdelo da smo čist čudni, dolgočasni in za časom, so bili ogorčeni, zakaj raje ne hodijo cele dneve v kino, pa na pijačko, pa v atlantis, pa v tivoli (halo, saj imajo tivoli doma), pa v živalski vrt, pa na ziljon dejavnosti, pa tako...
Skratka, mnogim ljudem je mestni stil lajfa fajn. In v ta stil pač paše tudi kosilnica, čeprav je doma nimajo. Tudi to je ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Diplomska naloga-Izbor trgovine
sigap

Če ocenjujete videz, ceno, kakovost in seveda prijaznost osebja, v kateri trgovini bi kupili oblačila za svojega otroka?

OshKosh in Kanz (9%)

Baby Center (18%)

H&M (41%)

C&A (12%)

S`Oliver (9%)

Okaidi (12%)


Število vseh glasov: 345

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!