|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zeitgeist
20.4.2009 13:33:37   
mojamura
ste gledali Zeitgest dokumentarec? Če ste veste, oz. se najverjetneje strinjate s tem, da smo več ali manj marionete samooklicanih bogov. Če vam ni jasno o čem pišem, kliknite na spodnji link, pa si vzemite uro in pol časa, da pogledate vse 3 dele tega dokumentarca. Garantiram, da vam ne bo žal - in garantiram, da se bodo marsikomu odprle oči in um.

http://www.facebook.com/ext/share.php?sid=69186393130&h=liLg8&u=jcL2N&ref=nf

Vse tiste, ki pa ste film že gledali, pa pozivam na debato o tem....kaj mislite o vsem skupaj?

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zeitgeist
20.4.2009 13:37:27   
COCKTA
Zeitgeist

http://www.skrivnosti-sveta.com/zeitgeist-zamolcana-resnica/

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zeitgeist
20.4.2009 13:46:48   
BUŠICA
gledala že zdavnaj. in brala o tem.. resnica se že ve, samo kaj, ko je toliko ljudi na tem svetu, da ali ne verjamejo ali jim ni mar.
če te zanimajo take stvari, si poglej film Alex Jones-a, The Obama Deception
http://www.youtube.com/watch?v=R227Mho8Ymc

ne vem če je to ful verzija, ampak film traja nekje 3h.
resnica je grozljiva, svet je ena čista iluzija, suženjstvo, čista laž..., znanje je prikrito...tudi ta zdajšnja recesija spada zraven...in vse to za NEW WORLD ORDER!!!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zeitgeist
20.4.2009 13:51:38   
mojamura
ja se strinjam....večina ljudi so kakor tuđmanovi konji....ne da ne morejo gledati levo in desno - enostavno nočejo videt in razmišljati z lastno pametjo. bolje jim je če jih nekdo kao 'vodi'.

marsikaj sem si že ogledala od podobnih tem in kratko malo mi je prav slabo ob vsem tem....ala new world order, illumitati in podoben bullshit..

ampak večina ljudi je še vedno slepih....

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zeitgeist
20.4.2009 14:02:52   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

ampak večina ljudi je še vedno slepih....



delo illuminatov.
že v šolah nas učijo raznorazne bedarije, moramo delat za benzin, hrano in elektriko- vse skupaj zato, da imamo čimmanj časa za razmišljanje.
si vedela, da je npr. Nikola Tesla izumil način za pridobivanje "brezplačne" elektrike. zgodilo se mu je to, da so mu laboratorij zažgali do temelja in to 4 krat. guess čigavo delo je to bilo.
illuminati držijo v rokah dobesedno vse, ena najmočnejših orožij so pa mediji. tako, da mi je včasih smešno, ko nekdo reče- je bilo na tv-ju, bo že tako..

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zeitgeist
20.4.2009 14:37:35   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

ampak večina ljudi je še vedno slepih....



delo illuminatov.
že v šolah nas učijo raznorazne bedarije, moramo delat za benzin, hrano in elektriko- vse skupaj zato, da imamo čimmanj časa za razmišljanje.
si vedela, da je npr. Nikola Tesla izumil način za pridobivanje "brezplačne" elektrike. zgodilo se mu je to, da so mu laboratorij zažgali do temelja in to 4 krat. guess čigavo delo je to bilo.
illuminati držijo v rokah dobesedno vse, ena najmočnejših orožij so pa mediji. tako, da mi je včasih smešno, ko nekdo reče- je bilo na tv-ju, bo že tako..


zato pa so vedno že v kali zatrli idejo o električnih avtih....ker če bi to šlo skozi...kdo bi potem potreboval benzin, nafto....nekoga bi drastično udarilo po žepu

bandauser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zeitgeist
20.4.2009 14:44:07   
liliana
In potem se pojavi vprašanje......kaj pa naj storimo zdaj, ko smo prebrali vse knjige Dana Browna, ko smo si ogledali Zeitgeist, Fahrenheit in prebrali še kaj o teorijah zarote......?

1. Se zgražamo, da so ljudje slepi, ker se javno ne zgražajo nad temi knjigami in dokumentarci.....?

2. Naj ugasnemo televizorje, internet, ker dnevniku na RTV Slo in forumu RR itak ni za verjet, ker ga obvladujejo slovenski iluminati.....?

3. Gremo na ulice in se z dvignjenimi pestmi borimo proti tem bogatim združbam, ki obvladujejo ves svet.....?



(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zeitgeist
20.4.2009 14:47:52   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

In potem se pojavi vprašanje......kaj pa naj storimo zdaj, ko smo prebrali vse knjige Dana Browna, ko smo si ogledali Zeitgeist, Fahrenheit in prebrali še kaj o teorijah zarote......?

1. Se zgražamo, da so ljudje slepi, ker se javno ne zgražajo nad temi knjigami in dokumentarci.....?

2. Naj ugasnemo televizorje, internet, ker dnevniku na RTV Slo in forumu RR itak ni za verjet, ker ga obvladujejo slovenski iluminati.....?

3. Gremo na ulice in se z dvignjenimi pestmi borimo proti tem bogatim združbam, ki obvladujejo ves svet.....?





nič od naštetega....začnimo le razmišljat z lastno glavo, to bo že velik napredek.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zeitgeist
20.4.2009 14:53:45   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

In potem se pojavi vprašanje......kaj pa naj storimo zdaj, ko smo prebrali vse knjige Dana Browna, ko smo si ogledali Zeitgeist, Fahrenheit in prebrali še kaj o teorijah zarote......?

1. Se zgražamo, da so ljudje slepi, ker se javno ne zgražajo nad temi knjigami in dokumentarci.....?

2. Naj ugasnemo televizorje, internet, ker dnevniku na RTV Slo in forumu RR itak ni za verjet, ker ga obvladujejo slovenski iluminati.....?

3. Gremo na ulice in se z dvignjenimi pestmi borimo proti tem bogatim združbam, ki obvladujejo ves svet.....?





nič od naštetega....začnimo le razmišljat z lastno glavo, to bo že velik napredek.


Ja, vendar ni nujno, da recimo tudi Zeitgeist pove vse po resnici......

Tudi sama sem po prebrani knjigi ali po ogledu kakega filma še nekaj časa pod njegovim vtisom........ko pa preberem ali pogledam "nasprotno resnico", ki me želi prepričati, pa padem spet pod vpliv tiste resnice.......tako, da je razmišljanje z lastno glavo tako ali tako......

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zeitgeist
20.4.2009 14:55:33   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


zato pa so vedno že v kali zatrli idejo o ...
bandauser posted image


še marsikatero idejo, pravzaprav vsako, ki jim ne ustreza. slabo bi ti postalo, če bi vedela, kako je zdravstvo zmanipulirano (na svetovni ravni). narejeni so bili dokazi!!!, da je npr. GMO hrana škodljiva za ljudi, ampak so te dokaze zavrnili oz. ljudi, ki so to dokazali ,diskreditirali. kaj misliš, koliko bi izgubila farmacevtska industrija, če bi končno imeli pravo zdravilo za rak? si vedela, da je aids virus umetno narejen v laboratoriju? in preizkušen ravno v Afriki (kjer se je "neverjetno" prvič pojavil!). o cepljenih naših otrok sploh ne bi, me bo še nekdo napadel. toliko je tega, da nimam niti toliko časa o tem debatirat...
suženjstvo je danes huje kot nekdaj. če si bil včasih lastnik sužnjev, si jim moral omogočit hrano, bivanje. danes otroci delajo za dolar na dan, ostalo pa naj se znajdejo...





(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zeitgeist
20.4.2009 14:57:07   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura



nič od naštetega....začnimo le razmišljat z lastno glavo, to bo že velik napredek.



zaenkrat nam nič drugega ne preostane.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zeitgeist
20.4.2009 15:00:17   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Tudi sama sem po prebrani knjigi ali po ogledu kakega filma še nekaj časa pod njegovim vtisom........ko pa preberem ali pogledam "nasprotno resnico", ki me želi prepričati, pa padem spet pod vpliv tiste resnice.......tako, da je razmišljanje z lastno glavo tako ali tako......




če hočeš stvar razumet, se moraš poglobit v to. z enim Zeitgeist-om ali knjigi, si le popraskala po površini. čim več informacij imaš, temveč si lahko ustvariš celotno sliko. na koncu bo logika premagala in začneš razmišljati popolnoma drugače kot do sedaj..

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zeitgeist
20.4.2009 15:35:46   
Tanja55
Nimam casa pogledat vseh delov, ampak sem si pogledala 1. o duhovnosti (mislim, da je tko naslov): ne bom se opredeljevala ne pro ne contra, pokomentirala bi samo stvari, ki so mi padle v oci:
a) korelacija med bozanstvi (v mnozini) in soncem je dolgo znana in nobeno presenecenje. Povezava med zvezdami, konstalacijami in bozanstvi ter clovesko percepcijo tudi nic novega. Ena izmed referenc, ki je pred nekaj casa burila duhove, je na Hrvaskem odkrita Vucedolska kultura. Torej, tukaj ne prinasa dokumentarec, po mojem mnenju, cist nic novega, ceprav se zdi, kot da je odkril terno.
b) enako velja za 25. december, kjer je povezava s koledarjem, ekvinokciji in solsticiji. Vlogo igra tema, ki se jo premaga z novo lucjo in odresenjsko praznovanje pomladi. To so prastari vzorci, ki jih poznajo stevilne kulture, in ne dokazujejo nic drugega kot antropoloski vedenjski vzorec homo sapiens sapiens, ki se (na neki stopnji) pricne zavedati samega sebe in vloge (pojavnosti) v naravi.
c) na koncu je narejena korelacija med Jakobom in Jezusom, torej med staro in novo zavezo. Popolnoma nic novega, cel srednji vek je to razumel in vneto uporabljal, vsak, ki se ukvarja s srednjevesko umetnostjo to ve, ker je tega po vseh predmetih polno. Govorimo o t.i. Concordantia veteris et novi testamenti (oz. ujemanju med staro in novo zavezo).
d) glas komentatorja na koncu rece, da hocejo samo prikazati resnico in biti akademski; zal tole slednje ne velja, ker jim za kaj takega hudo mankajo reference. Sicer pa je celota zastavljenja v prepricevalnem tonu in ne izobrazevalnem (cist moje skromno mnenje sicer).
e) krizanje: niti pod razno ni blo v uporabi v casu velikega vzpona Egipcanske civilizacije (v mislih imam cca. 2000-2500 BCE), pac pa se kot oblika kaznovanja uporablja nekako od 6 stoletja BCE, pa se to med Selevkidi in Perzijci (torej, ne v Egiptu), najbolj pa je razsirjena oblika kaznovanja v casu anticnega Rima. Ce ima kdo referenco, ki potrjuje krizanje Horusa bom zelo vesela, ce mi jo posreduje.

Bom komentirala ostale zadeve, ko/ce bo cas...ampak tako je kot je rekla liliana: eni prepricujejo v eno smer, drugi v drugo. Argumenti se vedno najdejo, ce jih isces. Da pa lahko s svojo glavo razmisljas, je pa treba imet znanje, ker si samo z njim lahko ustvaris svoje mnenje.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zeitgeist
20.4.2009 15:40:31   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

Da pa lahko s svojo glavo razmisljas, je pa treba imet znanje, ker si samo z njim lahko ustvaris svoje mnenje.


se strinjam s tabo.
glede vere: je tako, da nič novega niso povedali. obrazci se ponavljajo. bistvo je bilo to, da je vera do danes tako izkrivljena in polna napačnih podatkov z namenom zavajanja ljudi.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zeitgeist
20.4.2009 16:18:59   
liliana
Mene je pri Zeitgeistu motilo to, da se je tržil kot prepovedan produkt, da sta kao obstajali dve verziji.....ena prepovedana in ena uradna, čeprav je do t.i. "prepovedane" verzije lahko prišel vsak.......torej je bilo že z vidika reklame to prepričevanje zavajajoče.......čisto nasprotno od tiste slike kakršno naj bi si ustvarili z gledanjem filma.....

Se pa strinjam s tem, da ti pa takšni filmi odprejo mogoče kakšen drugačen aspekt gledanja, vendar jih je pa vseeno potrebno jemati z rezervo........

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zeitgeist
20.4.2009 17:35:09   
zmajaz
Pri Zeitgeistu me je najbolj zanimal prvi del - vse skupaj se mi je zdelo kar malo neverjetno, tak vtis pa sem dobila predvsem zato, ker je v borih 25 minut ali nekaj takega, kolikor traja ta prvi del, stlačenih toliko informacij. Sem pa potem brala še knjigo "The Christ Consipracy - the Greatest Story Ever Sold", na kateri ta prvi del Zeitgeista v bistvu temelji, pa moram reči, da je ta knjiga precej verodostojno napisana in kar lepo razjasni zadeve in ti res odpre oči. Že prej nisem imela najboljšega mnenja od RKC, odkar sem gledala Zeitgeist, brala to knjigo in še nekatere druge zadeve (pa ne mislim kakega Dana Browna, ki je fikcija) pa gledam na RKC še precej drugače kot prej.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zeitgeist
20.4.2009 18:26:34   
BUŠICA
za razumevanje tega in drugih filmov, je potrebno določeno predznanje, drugače se zgodi cela zmešnjava in človek od kupa informacij ne vidi bistva.
za tiste, ki jih zanima, imajo čas in razumejo angleščino, film
http://www.youtube.com/watch?v=eAaQNACwaLw,
full version-film o Obami (na katerega je svet dobesedno ponorel), illuminatih...tudi razumevanje današnje krize..

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zeitgeist
21.4.2009 9:07:07   
mojamura
o križanju horusa se je pa že na nekem drugem forumu tudi en spraševal. Priznam, da nimam niti približno takega znanja zgodovine kot ti, ampak me pa stvari zanimajo - se pravi rada bi se sama prepričala v verodostojnost oz točnost neke trditve. Vem pa, da so vsa zgodovinska dejstva tudi nekje zapisana (vsaj naj bi bila) če ne na spletu pa v knjižnici....pojavi se samo problem, da je te zgodovinske vire zapisal tudi človek - ki pa si stvari lahko razlaga malce po svoje.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zeitgeist
21.4.2009 9:20:41   
liliana
Saj to, da so ljudje nekaj napisali je ponavadi problem.....ker resnica je ena, interpretacij resnice pa je lahko več.......

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zeitgeist
21.4.2009 10:39:40   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Saj to, da so ljudje nekaj napisali je ponavadi problem.....ker resnica je ena, interpretacij resnice pa je lahko več.......



točno to sem imela v mislih

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zeitgeist
21.4.2009 11:21:04   
nejcko
Sama dokumentarca nisem še pogledala v celoti, samo izseke, kljub vsemu pa se mi zdi, da vsaj meni osebno ne prinaša nič novega. Jaz sem človek, ki že dolgo "uporabljam lastno pamet", kar redno spremljam razna dogajanja doma in po svetu in se mi zdi, da znam kar pravilno potegniti zaključke.

Že zelo dolgo ne nasedam več medijskim pritiskom in že dolgo se zavedam, da naš svet poganja ena sama ljuba korupcija in tiranija "nadljudi". Že dolgo se zavedam, da so številne vojne po svetu večinoma same sebi namen oz. nekomu prinašajo enormne dobičke, povsem mirne vesti lahko rečem, da poganjajo gospodarstvo ZDA, in zato je Amerika zame največji vojni zaslužkar in mirne vesti se vsak dan znova poserjem na njeno kvazi demokracijouser posted image

Že dolgo vem, da farmacevtska ind. poganja samo sebe, saj ni potrebno biti noben znanstvenik, da sešteješ 1+1 - že če samo dosledno preberemo navodila za uporabo zdravil, lahko vidimo, da skoraj vsa zdravila zdravijo en simptom/bolezen, a imajo hkrati najmanj 5 stranskih učinkov. Le-ti se ne nujno pokažejo takoj, ostajajo pa v nas in se kopičijo. Torej, zdravimo eno bolezen, a hkrati povzročamo drugo, ki jo je spet potrebno (nekoč) zdraviti etc. in krog je sklenjen in farmacija živi in služi.

RKC - no, o njej imam svoje mnenje, nobena skrivnost pa že dolgo več ni, da je RKC ena največjih "mafijskih" organizacij, katere zadnja skrb je duhovni blagor ljudi oz. je to le postranska dejavnost, s katero se prikriva marsikaj.  Vera je pač odličen opij za ljudstvo, pod njenim okriljem pa se obračajo milijarde, pod njenim okriljem se opravljajo številne druge dejavnosti in se skrivajo številne, za širšo javnost skrite resnice.
Res me čudi, kako je mogoče, da Jezus po dveh tisočletjih ostaja tako misteriozna oseba, kako ravno o njegovem žiljenju "niso znani" nobeni konkretni podatki, medtem ko o življenju drugih zgodovinskih oseb, ki so živele in delovale tudi par stoletij pred njim, lahko beremo v vsaki enciklopedijiuser posted image .
In ja, svete knjige so pisali ljudje, ljudje pa smo po svoji naravi lakomni, v nas živi volja do moči, smo oblastiželjni in če imamo možnost, manipulativni.

Da pa živimo v sodobnem sužnjelastništvu, ...o, ja, že dolgo to trdim. Denar in oblast(iželjnost) sta bila in bosta za številne civilizacije pogubna.

Se pa na koncu vprašam, kaj mi pomaga, če vse to vem. Lahko sicer rečem, da niem naivna ovca, kaj več pa v tem kolesju ne morem storiti. Edino sekiram se in bolijo me številne svinjarije, ki smo jim vsakodnevno priča. In si mislim ... blagor ubogim na duhuuser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zeitgeist
22.4.2009 7:59:56   
Anonimen
Nadaljevanje...

http://www.imdb.com/title/tt1332128/

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zeitgeist
22.4.2009 9:15:44   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

Nadaljevanje...

http://www.imdb.com/title/tt1332128/


http://www.youtube.com/watch?v=gDA_n-Ohf4Q


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zeitgeist
23.4.2009 20:51:51   
yellowcrystalstar
ni res, da nič ne moreš naredit. to je izgovor. veliko je že, da se zaveš določenih zadev. in pa itak, verjetno poznate rek, al pa tudi ne, spremeni sebe in spremenil se bo svet. to je vse.





_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zeitgeist
23.4.2009 21:30:58   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: yellowcrystalstar

ni res, da nič ne moreš naredit. to je izgovor. veliko je že, da se zaveš določenih zadev. in pa itak, verjetno poznate rek, al pa tudi ne, spremeni sebe in spremenil se bo svet. to je vse.



To pa ni čist tako. če hočeš spremenit sebe, ima to posledice za svet in svet v bistvu tega ne dovoli. Čim greš predaleč, preveč veš in znaš, si v resni nevarnosti v bistvu, polena letijo pod noge...to je najmanj, kiar te doleti...samo v bistvu te doletava kar naprej in v enormnih količinah.....tako da maš zelo borne šanse. Govorim o "drugače živeti", ne o drugače misliti. Stop that train, I wanna get out user posted image user posted image user posted image  ha ha ha, ne moreš. Enostavno ne moreš, kot hotel california je skor to.

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?