|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj toliko "zaspančkov"?
8.4.2009 17:59:45   
PetraSkok
Živjo!

Moja 2 meseca stara punčka ima zelo veliko "zaspančkov", se mi zdi, da kar malo preveč. Ali morda veste, kaj je razlog? Morda kakšno vnetje? Naj povem, da ima na beločnici še dve rdeči piki (mogoče se je to udarila z roko).
Kako ve čistite oči, da do tega ne pride oz. da se zadeva izboljša?

Zelo vesela bom vseh odgovorov.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zakaj toliko "zaspančkov"?
8.4.2009 20:13:19   
hubi
Poskusi z izpiranjem s kamelico. Pa vsako oko z drugim koščkom vate.

(odgovor članu PetraSkok)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zakaj toliko "zaspančkov"?
8.4.2009 20:31:32   
*sato*
Raje izperi s čisto vodo ali fiziološko raztopino. Če dojiš, ji pa daj kapljico mleka v oči, tako je meni svetovala patronažna, pa deluje.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zakaj toliko "zaspančkov"?
8.4.2009 20:32:40   
Volga
Mogoče ma pa vnetje, pa rabi AB mazilo? 

(odgovor članu *sato*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zakaj toliko "zaspančkov"?
8.4.2009 21:23:43   
Taula
Ji kaj teče iz učka? Drugače pa fiziološka+zloženčki. Vsako oko posebej, večkrat na dan. Če ima pa vnetje pa k P, in dobi kapljice oz kremico.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zakaj toliko "zaspančkov"?
8.4.2009 21:53:25   
tašy
Naš je imel pred kratkim vnetje in mu je ven teklo,zato je imel zjutraj čisto zlepljene veke,če se je to začelo pojavljati zdaj je možno,da se ji zaradi cvetnega praha čistijo oči in jih ima zato večuser posted image .

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zakaj toliko "zaspančkov"?
8.4.2009 22:28:12   
Pacota
Poskusi... ce je vnetje. Daj ji nekaj krat na dan kapljico svojega mleka v ocko, pa bo ze zvecer bolje (in to brez kemije).

Deluje - preverjeno!

(odgovor članu tašy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zakaj toliko "zaspančkov"?
10.4.2009 10:51:06   
PetraSkok
hvala vsem za odgovore. Problem je resen, sem poizkusila in s svojim mlekom (kapljica v ucko), cistila pa sem nato s fiziolosko raztopino. Kaj je tocno pomagalo ne vem, lahko prvo, lahko drugo, najverjetneje pa kar kombinacija obojega. Še 1x vsem hvala za nasvete.

(odgovor članu Pacota)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?