|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 14:37:41   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Volga. Enega si prižgi, pa za kavo je tudi skrajni čas. user posted image


še malo.


Pa komunist?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 14:38:11   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Volga 
A pa ne boš imela težav z likvidacijo DVEH potic?
Pomoje ne, ker je ena za mojo mati. 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 14:38:25   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Samo tanikaaa, še nekaj sem se zdajle spomnila. Kaj boš pa zdaj gledala, ko je Žalostne mafije konec?


Nič. Ker gledam samo gospodinje in mafijo. Bom verjetno seksala ali pa brala knjigo.


Saj mogoče bodo dali pa spet kaj pametnega na spored. pa boš potem tisto lahko gledala. Namesto mafijskih gospodinj,.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 14:39:41   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Volga. Enega si prižgi, pa za kavo je tudi skrajni čas. user posted image



A-a, danes pa ne. user posted image
še malo.


Pa komunist?

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 14:41:20   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Bom verjetno seksala ali pa brala knjigo.
Ali pa samo brala, da seksaš. 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 14:42:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Pravzaprav ne zali narod, ki mu pripada, temvec samo tisti "glupi del/ež"  naroda, kateremu pripada.



Nisem siguren, da bi želel kdo razviti ljubezensko razmerje z nekom, ki pripada "glupemu del/ežu" naroda.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 14:45:35   
kalbo
Ko sta že prej zahtevala od mene mejo med strokovnim in nestrokovnim, jo dajta pa vidva povedat tisto mejo med glupim in neglupim. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 14:47:27   
rija
Nisem šla gledat, ker se ne spomnim, katera tema je bila....ampak zanimalo me je, če se je Che reinkarniral iz kašnega uporabnikauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 14:48:23   
Kerensa*
Zakaj se tako obremenjujete s tem kvizom? Če ga vi ne gledate, ga pač ne. Zakaj vam je torej pomembno, kdo ga gleda (in kakšen je tisto nekdo, ki ga)? Če vam ni všeč, to še ne pomeni, da nekomu drugemu ne sme in ne more biti. In ker ima drugačen okus od vas, je kar avtomatsko manjvreden oz. predmet zaničevanja?

Eh, dolga je še vaša pot do tolerance do drugačnosti. user posted image

Aja, ne leti nate, Kalbo.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 15:03:16   
ursa30
http://smej.se/neprijeten_trenutek_resnice.88a

user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 15:05:53   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo



...che, zadnjič sem dobil servirano podrobno psihoanalizo mojega odnosa z očetom, brez da bi te zanjo prosil, pa mi je pač zvenelo, da leti post name. Tud napisal sem, da moj odgovor velja le, če tisto leti name. Če sem te pa kje žalil, pol pa oprosti, ker ni bil to moj namen.

Misek, ne da se mi, res....


Aha, vidim najinemu ljubezenskemu odnosu ne konca ne kraja... Pa da nadaljujeva v stilu!

Kolikor vem forum služi vsem, ki so na njem prijavljeni in če se le odločijo v debati sodelovati. Glede tvojega odnosa, ki si ga btw. kar sam podrobno opisal in na forumu javno obelodanil, sem ti samo hotel ukazati na drugačno gledišče na tvojo situacijo. Če pa tvoj namen ni bil, da se kdo odzove, kar je tukaj nerealno pričakovati, potem bi mnenje o tvojem razmerju z očetom zadržal zase. In podobno, kot si mi zadnjič prilimal etiketo psihoterapevta (pa ne da bi zaradi tega bil užaljen) si mi na moj današnji post, ki pa ni bil posvečen tebi osebno, očital "tresenje strokovnih izrazov"... in nadaljeval (beri za nazaj).

Sprejem tvojega opravičila bi bil enako sarkastičen kot tvoje opravičilo samo.


Etiketo psihoterapevta si si prilimal kar sam z napisano analizo. Opravičilo pa ni blo sarkastično, če si ga pa ti tako vzel pa tudi prav.


Vidva sta si pa vzela kar svoj trenutek resnice.....brez TV3, Jonasa in detektorja laži......



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 15:31:58   
Kuba
če lahko navežem na 'izvorni greh' - oddajo Trenutek resnice... midva z možem sva jo gledala iz firbca in se nisva mogla načuditi kako so eni ljudje pripravljeni zgubit ksiht za keš. Žena je prišla s 'kmetije', mož pa z 'bara' al kaj? user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 15:34:01   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Kuba
midva z možem sva jo gledala iz firbca in se nisva mogla načuditi kako so eni ljudje pripravljeni zgubit ksiht za keš.

Denar je sveta vladar...

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 16:09:14   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Kuba
midva z možem sva jo gledala iz firbca in se nisva mogla načuditi kako so eni ljudje pripravljeni zgubit ksiht za keš.

Denar je sveta vladar...



ja če je za denar, potem se tem revčkom bolj splača spovedati pri Jonasu, kot pri duhovniku..

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 16:21:28   
Kuba
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

ja če je za denar, potem se tem revčkom bolj splača spovedati pri Jonasu, kot pri duhovniku..


ja sam po navadi grejo na take oddaje modeli, ki se ne znajo ustaviti ko je še cajt in potem gredo domov brez ksihta in keša.  

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 16:24:55   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kuba

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

ja če je za denar, potem se tem revčkom bolj splača spovedati pri Jonasu, kot pri duhovniku..


ja sam po navadi grejo na take oddaje modeli, ki se ne znajo ustaviti ko je še cajt in potem gredo domov brez ksihta in keša.  


Kdaj pa bi se naj ustavil......že po prvem vprašanju.....? Po petem.....?

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 17:40:34   
Anonimen
z jonasom.
gledate?


Jonasa nisem, sem pa pred kratkim isto oddajo na HTV, tko usput. Pritegnila me je manj kot reklame.

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 17:40:58   
Anonimen
user posted image da se gre nekdo takole izpostavljat za denar. boga žena, pa otroci.



Zakaj pa ubogi?

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 17:48:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo



...che, zadnjič sem dobil servirano podrobno psihoanalizo mojega odnosa z očetom, brez da bi te zanjo prosil, pa mi je pač zvenelo, da leti post name. Tud napisal sem, da moj odgovor velja le, če tisto leti name. Če sem te pa kje žalil, pol pa oprosti, ker ni bil to moj namen.

Misek, ne da se mi, res....


Aha, vidim najinemu ljubezenskemu odnosu ne konca ne kraja... Pa da nadaljujeva v stilu!

Kolikor vem forum služi vsem, ki so na njem prijavljeni in če se le odločijo v debati sodelovati. Glede tvojega odnosa, ki si ga btw. kar sam podrobno opisal in na forumu javno obelodanil, sem ti samo hotel ukazati na drugačno gledišče na tvojo situacijo. Če pa tvoj namen ni bil, da se kdo odzove, kar je tukaj nerealno pričakovati, potem bi mnenje o tvojem razmerju z očetom zadržal zase. In podobno, kot si mi zadnjič prilimal etiketo psihoterapevta (pa ne da bi zaradi tega bil užaljen) si mi na moj današnji post, ki pa ni bil posvečen tebi osebno, očital "tresenje strokovnih izrazov"... in nadaljeval (beri za nazaj).

Sprejem tvojega opravičila bi bil enako sarkastičen kot tvoje opravičilo samo.


Etiketo psihoterapevta si si prilimal kar sam z napisano analizo. Opravičilo pa ni blo sarkastično, če si ga pa ti tako vzel pa tudi prav.


Vidva sta si pa vzela kar svoj trenutek resnice.....brez TV3, Jonasa in detektorja laži......





user posted image user posted image

Saj to je oddaja razvedrilnega programa, ne?

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 18:04:04   
Kuba
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Kdaj pa bi se naj ustavil......že po prvem vprašanju.....? Po petem.....?



enkrat ko zavore popustijooooooooooooooooooooooooooooojoojoo.................

se ne da več ustavit user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 18:20:32   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo



...che, zadnjič sem dobil servirano podrobno psihoanalizo mojega odnosa z očetom, brez da bi te zanjo prosil, pa mi je pač zvenelo, da leti post name. Tud napisal sem, da moj odgovor velja le, če tisto leti name. Če sem te pa kje žalil, pol pa oprosti, ker ni bil to moj namen.

Misek, ne da se mi, res....


Aha, vidim najinemu ljubezenskemu odnosu ne konca ne kraja... Pa da nadaljujeva v stilu!

Kolikor vem forum služi vsem, ki so na njem prijavljeni in če se le odločijo v debati sodelovati. Glede tvojega odnosa, ki si ga btw. kar sam podrobno opisal in na forumu javno obelodanil, sem ti samo hotel ukazati na drugačno gledišče na tvojo situacijo. Če pa tvoj namen ni bil, da se kdo odzove, kar je tukaj nerealno pričakovati, potem bi mnenje o tvojem razmerju z očetom zadržal zase. In podobno, kot si mi zadnjič prilimal etiketo psihoterapevta (pa ne da bi zaradi tega bil užaljen) si mi na moj današnji post, ki pa ni bil posvečen tebi osebno, očital "tresenje strokovnih izrazov"... in nadaljeval (beri za nazaj).

Sprejem tvojega opravičila bi bil enako sarkastičen kot tvoje opravičilo samo.


Etiketo psihoterapevta si si prilimal kar sam z napisano analizo. Opravičilo pa ni blo sarkastično, če si ga pa ti tako vzel pa tudi prav.


Vidva sta si pa vzela kar svoj trenutek resnice.....brez TV3, Jonasa in detektorja laži......





user posted image user posted image

Saj to je oddaja razvedrilnega programa, ne?


Seveda.....in tudi čvekanje v tri dni na RR je razvedrilnega pomena.....tako da je vseeno kje je trenutek resnice......na LCD monitorju ali ekranu.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 18:22:14   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kuba

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Kdaj pa bi se naj ustavil......že po prvem vprašanju.....? Po petem.....?



enkrat ko zavore popustijooooooooooooooooooooooooooooojoojoo.................

se ne da več ustavit user posted image


Vsake toliko je baje dobro malo zavore popustit......user posted image

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 19:02:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

user posted image da se gre nekdo takole izpostavljat za denar. boga žena, pa otroci.



Zakaj pa ubogi?


Ker imajo take starše.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 19:05:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

user posted image da se gre nekdo takole izpostavljat za denar. boga žena, pa otroci.



Zakaj pa ubogi?


Ker imajo take starše.


Kako to mislis-take? Kaj pa je z njimi narobe, kot s starsi?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: trenutek resnice...
7.4.2009 22:13:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

user posted image da se gre nekdo takole izpostavljat za denar. boga žena, pa otroci.



Zakaj pa ubogi?


Ker imajo take starše.


Kako to mislis-take? Kaj pa je z njimi narobe, kot s starsi?


A ti bi lahko povedala pred svojemim otrokom,da si prevarala njegovega očeta? In to na tak način, da izve cela Slovenija? Mislim, da vsaj sinu ni bilo vseeno, ko so govorili o njegovih težavah...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?