|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšen stol za hranjenje
6.4.2009 17:53:39   
uršula83
Hvala VSEM za pomoč. Najbrž bova res šla do Gradca (sej je gor Ikea ne?) pa vzela Antilop, ker je ful pocen pa tak enostavn zgleda.

_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kakšen stol za hranjenje
6.4.2009 17:53:47   
uršula83
Hvala VSEM za pomoč. Najbrž bova res šla do Gradca (sej je gor Ikea ne?) pa vzela Antilop, ker je ful pocen pa tak enostavn zgleda.

_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kakšen stol za hranjenje
6.4.2009 17:54:05   
uršula83
Hvala VSEM za pomoč. Najbrž bova res šla do Gradca (sej je gor Ikea ne?) pa vzela Antilop, ker je ful pocen pa tak enostavn zgleda.

_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kakšen stol za hranjenje
6.4.2009 17:54:21   
uršula83



Hvala VSEM za pomoč. Najbrž bova res šla do Gradca (sej je gor Ikea ne?) pa vzela Antilop, ker je ful pocen pa tak enostavn zgleda.


_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kakšen stol za hranjenje
6.4.2009 17:55:09   
uršula83
Sori ku je 2X, neki me zafrkava...

_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kakšen stol za hranjenje
6.4.2009 20:50:35   
uršula83
O GROZAAAA!! Neki mi je zaštekal user posted image

_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kakšen stol za hranjenje
11.8.2010 13:42:50   
babyloverka
pozdravljene

ne bom odpirala nove teme, bom kar tukaj vprašala. zanimamo se namreč za nakup stolčka za hranjenje, no ni še ravno nujno bi ga pa lahko kupili zdaj. kaj je najboljše kupit? ima katera izkušnje s tem stolčkom? http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/stolcki-in-mizice/ap-otroSki-jedilni-stol-max-moder/549103830032054910

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kakšen stol za hranjenje
12.8.2010 0:16:23   
beba1912
Mi imamo skoraj istega od lemi-ja. Men se zdi ok, samo veliko prostora zavzame. Pa moti me to, da je mizica dokaj visoko, ker se namontira na naslonjala za roke. Tako da sem ji zaenkrat pod ritko podložila zloženo dekico, da ima lepo roke na mizici. Mizica mi je pa všeč, ker je kar velika.



(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kakšen stol za hranjenje
12.8.2010 9:56:41   
tanja1980
Mi smo kupili trip trap:)))

in sedaj ga uporabljamo v likalnici za stojalo za stvari, ker ga sploh ni marala...za k babici smo kupili v ikeji unga ZA 15EUR in ga je obozevala, zato smo ga kupili se za doma:))

trip trap pa v kleti, mogoče nam pride kasneje prav, zdaj je stara 14 mesecev...
un ikejin je pa zakon, ker iam mizico, se lahko zelo hitro sčisti, ker svinjajo vsae okoli in ker ga hitr razstaviš in vržes v avto, če graš na morje ipd...

jah tako je to...

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kakšen stol za hranjenje
12.8.2010 10:12:30   
mateyka
antilop je zakon user posted image naša ga je zdaj prerasla in še vedno zgleda kot nov, ga bomo zdaj oddali novemu dojenčku user posted image

(odgovor članu tanja1980)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kakšen stol za hranjenje
12.8.2010 11:07:25   
smokyhawk
jaz bom imela tega ker se mi izreeeeeeeeeedno dopade,s tem da bom ga jaz naročila preko e-baya ker je 1000x ceneje,mislim da tam pride okoli 60$

http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/brevi-jedilni-stol-slex/21003830032052565

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kakšen stol za hranjenje
12.8.2010 11:28:28   
smokyhawk
IZVIRNO SPOROČILO: smokyhawk

jaz bom imela tega ker se mi izreeeeeeeeeedno dopade,s tem da bom ga jaz naročila preko e-baya ker je 1000x ceneje,mislim da tam pride okoli 60$

http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/brevi-jedilni-stol-slex/21003830032052565


uf sen malo zafuštrala,sem pravkar gledala na ebyu in te stvari prodajajao po delih(pladenjček,pvc....) cel stol pa stane okoli 202€....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz pa sen že bila tako navdušena.je bilo prelepo da bi bilo res...pa sem malo bolj prebrala na pikapolonici in morš še vse zram kupt-prevleka,pladenjuser posted image user posted image user posted image user posted image

joj,pa tako sem se veselilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kakšen stol za hranjenje
12.8.2010 20:24:41   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: smokyhawk

jaz bom imela tega ker se mi izreeeeeeeeeedno dopade,s tem da bom ga jaz naročila preko e-baya ker je 1000_x_ ceneje,mislim da tam pride okoli 60$

http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/brevi-jedilni-stol-slex/21003830032052565


jaaaa smoky, ta je imho najlepši od vseh trenutno user posted image je moj dream chair, če bom mela še enga froca in dost dinarčkov seveda user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 12.8.2010 20:26:04 >

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kakšen stol za hranjenje
12.8.2010 20:24:55   
lenca1
.


< Sporočilo je popravil lenca1 -- 12.8.2010 20:26:09 >

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kakšen stol za hranjenje
12.8.2010 20:26:33   
lenca1
IZVIRNO SPOROČILO: smokyhawk

IZVIRNO SPOROČILO: smokyhawk

jaz bom imela tega ker se mi izreeeeeeeeeedno dopade,s tem da bom ga jaz naročila preko e-baya ker je 1000x ceneje,mislim da tam pride okoli 60$

http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/brevi-jedilni-stol-slex/21003830032052565


uf sen malo zafuštrala,sem pravkar gledala na ebyu in te stvari prodajajao po delih(pladenjček,pvc....) cel stol pa stane okoli 202€....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz pa sen že bila tako navdušena.je bilo prelepo da bi bilo res...pa sem malo bolj prebrala na pikapolonici in morš še vse zram kupt-prevleka,pladenjuser posted image user posted image user posted image user posted image

joj,pa tako sem se veselilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ne vem koliko je ta blazina res uporabna oz. nujna za malčka-sploh tista bombažna, pa nenazadnje tudi ta PVC-samo dodatna stvar, ki jo moraš brisati, ko vsa hrana leti naokrog. Verjemi mi, da je precej lažje obrisati stolček, ki nima nič gor. Pa tudi fizioterapevti priporočajo neoblazinjene stolčke-otrok te blazine ne bo nič pogrešal (otrok pa naj bi šel v stolčka, ko že samostojno sedi).

Glede pladnja-tudi tega lahko izpustite  in otroka postavite zraven jedilne mize-tako kot kaže ena slikica iz priloženega linka (če prav vidim je stolček nastavljiv po višini, tako da to ne bi smel biti problem, pa še otroček bo bolj zadovoljen, ker bo sedel z vami za isto mizo), vaša denarnica pa tudi ne bo potem tako trpela .

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kakšen stol za hranjenje
13.8.2010 8:17:04   
smokyhawk
vem vem,tudi v tej smeri sem razmišljala,vendar mi je 140€ še vedno nekako preveč za mojo študentsko denarnicouser posted image pa še s fantom imama nek kredit in nekaj obrokov še mama do konca leta odplačat tko da.....bomo videli,če ne bom pa kupila unega od ikeje ki ga nekatere tko hvalite in bom pol kasneje kupila tega ker mi je res fajniuser posted image

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kakšen stol za hranjenje
13.8.2010 15:00:00   
lenca1
IZVIRNO SPOROČILO: smokyhawk

vem vem,tudi v tej smeri sem razmišljala,vendar mi je 140€ še vedno nekako preveč za mojo študentsko denarnicouser posted image pa še s fantom imama nek kredit in nekaj obrokov še mama do konca leta odplačat tko da.....bomo videli,če ne bom pa kupila unega od ikeje ki ga nekatere tko hvalite in bom pol kasneje kupila tega ker mi je res fajniuser posted image



Tega iz Ikee imamo doma, pa še pri vsaki babici enega (stolček Antilop+pladenj=komplet, ki pride manj kot 15€ in je zares super), je res ful enostaven tako po izgledu kot glede uporabnosti (enostavno čiščenje, z lahkoto ga vzameš s sabo na dopust, ker zavzame malo prostora... mi smo z njim zadovoljnji). Se mi zdi brezveze dajat toliko denarja za stolček, če pa dobiš super stolček za 10x manj denarja.

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kakšen stol za hranjenje
13.8.2010 15:17:13   
smokyhawk
IZVIRNO SPOROČILO: lenca1

IZVIRNO SPOROČILO: smokyhawk

vem vem,tudi v tej smeri sem razmišljala,vendar mi je 140€ še vedno nekako preveč za mojo študentsko denarnicouser posted image pa še s fantom imama nek kredit in nekaj obrokov še mama do konca leta odplačat tko da.....bomo videli,če ne bom pa kupila unega od ikeje ki ga nekatere tko hvalite in bom pol kasneje kupila tega ker mi je res fajniuser posted image



Tega iz Ikee imamo doma, pa še pri vsaki babici enega (stolček Antilop+pladenj=komplet, ki pride manj kot 15€ in je zares super), je res ful enostaven tako po izgledu kot glede uporabnosti (enostavno čiščenje, z lahkoto ga vzameš s sabo na dopust, ker zavzame malo prostora... mi smo z njim zadovoljnji). Se mi zdi brezveze dajat toliko denarja za stolček, če pa dobiš super stolček za 10x manj denarja.



imaš čisto prav,bomo kar tega kupla...bom prvo vprašala koga če gre dol ker samo za stolček se pa res ne splača furat,če pa nebo noben šou,boma pač šla,še vedno naju bo to ceneje prišlo....user posted image

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kakšen stol za hranjenje
28.8.2010 17:52:31   
anya.xy
Mene pa zanima če se da ta Antilop stolček nastavljat po višini???? Zgleda ful kompakten.

lp

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kakšen stol za hranjenje
28.8.2010 21:43:10   
smokyhawk
jaz sem vzela antilop stolček-JE ZAKOOOOON!!!!ta mali prav uživa not pa tolče po mizi ko noor....user posted image user posted image user posted image user posted image

če se da pa po višini nastavljat pa nisem opazila mislim da ne,zakaj bi ga pa po višini nastavljala????

(odgovor članu anya.xy)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kakšen stol za hranjenje
30.8.2010 10:18:51   
RAKICA2007
Odkar je naša frkolinka sama sedela (6.mes) in ni hotela več jesti iz ležalnika... smo kupili;
http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/brevi-jedilni-stol-slex/21003830032052565

in smo več kot zadovoljni... stolček resnično raste z otrokom...
če je gužva (obiski) se lahko tudi kdo drug gor vsede user posted image user posted image  - večinoma ga uporabljam jaz - in ni me strah, da ga polomim... se ga da lepo pospravit (kot navaden stol) za mizo in nič več prostora ne vzame...

meni (nam) ni žal, da smo ga kupili - čeprav je dražji, a vem, da ga bo non stop uporabljala... in če bomo še kdaj kakšnega frkolinkota imeli.... tale stolček je zakon in bosta imela vsak svojega user posted image  


(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kakšen stol za hranjenje
30.8.2010 11:39:45   
lunka1
a ima katera tega od neonato?
http://soncek.si/si/neonato-stolcek-za-hranjenje-polo-n159-i19122.shtml


ta pa je malo dražji...
http://soncek.si/si/neonato-stolcek-za-hranjenje-multiplo-n13-i19119.shtml

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




VELIKOST OTROKA OB ROJSTVU
MYBABYGROW

KAKO VELIK JE BIL VAŠ OTROK, KO SE JE RODIL?

50- (26%)

50 (9%)

51 (26%)

52 (10%)

53+ (28%)


Število vseh glasov: 87

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!