|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšen stol za hranjenje
2.4.2009 20:47:31   
uršula83
Naš malček je star 3 mesece in pol. Počasi razmišljam o nakupu stola. Kakšne izkušnje imate? Trip/trap ali oni drugi? Kakšne so prednosti, slabosti za oba? Kdaj jih lahko začnemo uporabljati? Hvala za informacije vsem ki imate izkušnje.

_____________________________

čakamo že drugi zakladek
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakšen stol za hranjenje
2.4.2009 21:08:16   
kajajaka
Pri 4 mesecih, ko smo začeli z Gh smo uporabljali še ležalnik, ki se mu je naslon dvignil.
Pri 6m, je v stolčku (primi slogi, ali nekaj takega) zelo lepo sedela, ga ima pa le pri babici.
Doma ima trip trap, ki je najboljši od vseh, ampak lepo v njem sedi šele od 8 meseca...

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakšen stol za hranjenje
2.4.2009 21:37:35   
mojsoncek
Mi smo imeli ze za tavelikega fantica Brevi-jevega Slex-a, ki ga se vedno uporablja in bomo kupili se enga za tamalega kricaca. Je res kompakten in trpezen stolcek, ki je zelo dolgo casa uporaben.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakšen stol za hranjenje
2.4.2009 22:03:31   
ZvezdicaZaspanka
Najprej smo imeli ležalnik...tam do 8 m. Nato trip trap., ki je sicer super stolček, ampak za začetek ga kar odsvetujem. Moja dva sta se v njemu zvijala, sedela kot kavbojca, se odrivala od mize, noge na mizo...skratka noro. In ker sta dvojčka, se mi je včasih kar mešalo. No, lahko povem, da tudi zdaj zganjata norčije, ko sta stara 13m. Ampak zdaj že lepše sedita...no, če se jima da, sevedauser posted image . Včasih mi je bilo kar žal, da smo kupili trip trap...kaj pa vem, saj za večje je pa ok. Pa s čiščenjem ni problemov, vsaj nekaj.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakšen stol za hranjenje
2.4.2009 22:14:04   
K_a_t_i
Trip trap z dodatkom naslonjala+blazinic. Od začetka GH je sedel v njem (nekako okrog 5,5 meseca). Se da krasno obrisat, med hranjenjem ne spi (kar se nam je enkrat skoraj zgodilo, ko smo meli neko Chicco zadevo v eni restavraciji) in najbolj ekonomično - stol raste z otrokom!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kakšen stol za hranjenje
2.4.2009 22:48:56   
kaja02
sedaj je stara 8 mesecev in je v bumbotu, imamo pa trip trap, in sem zelo zadovolna z njim, ga tastarejša hčera še vedno uporablja, sam ga bo mogla kmalu predati naprejuser posted image

Kaja je v njem jedla od 6 mesca dalje, lepo raste z otrokom in njegovo kilažouser posted image , preprost za vzdrževanje...

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kakšen stol za hranjenje
2.4.2009 22:56:56   
kaya2007
mi imamo stol od chiccota, se nam je fino obnesel, ker se je lahko naslonila pa udoben je...zdaj (stara bo 2 leti) pa razmišljam o trip trapu, ampak se mi zdijo kar precej dragi user posted image

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kakšen stol za hranjenje
3.4.2009 9:35:51   
amor real
Mi imamo peg perego primi sogni in smo super zadovoljni, vanj smo ga posedli, ko je imel 5,5 meseca

pa še slikica user posted image

user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kakšen stol za hranjenje
3.4.2009 11:11:07   
Čebel@
mi imamo takega:

user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
3.4.2009 14:16:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kakšen stol za hranjenje
3.4.2009 14:56:14   
lenca1
Vsekakor priporočam Antilop iz Ikee - pr nas se je super obnesel, vzeli smo ga s sabo tudi na dopust. Naša naredi med hranjenjem takšno packarijo, da si res ne morem mislit, da bi tiste obložene stole morala brisat parkrat na dan, pa še tja med šive gre vse. Sej ne rečem eni otroc sedijo lepo pr miru in lepo papcajo, naša pa je žal živo nasprotje. Stolčki so drugače iz estetskega videza pa veliko lepši in kjut, ampak za brisat je pa Antilop zakon. Trip trap tudi ni napačen, smo ga sprobal že pri kolegih pa mi ni edino to včeš, ker se je naša skoz dvigovala, saj ima stolček še tisto dilo za nogice. Pr Antilopu se nima na kej upret, tko da je iz tega vidika tudi zmagovalecuser posted image . Aja pa še cena je smešno nizka - stolček 9,99€+mizica 3,99€user posted image

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kakšen stol za hranjenje
3.4.2009 16:03:51   
sladki greh
Mi smo tudi Trip Trapa kupili, zaenkrat se zelo dobro obnese. Velika prednost je, da se res enostavno čisti. Če te spodnja deska za noge moti, jo enostavno odstraniš. Da pa user posted image ne drsi, ko sedi, sem jaz našmu pod rito dala tisto podlogo, ki se sicer uporablja za predale, da se posoda po predalu na vozi gor in dol. Zdej sedi kot priliman, prej je pa tudi kot pijanc s stola visel user posted image .

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kakšen stol za hranjenje
3.4.2009 16:38:30   
petrazg
Mi imamo doma Peg Perego prima pappa in se je super obnesel , ko je bil še majhen in si mu lahko prirejal naslon. Pa še mehek, oblazinjen je. Luštna zadevca. Sedaj je star 22 mesecev in ga še vedno uporabljamo, mali se v njemu nikoli ne buni. Ima pa dve slabosti - zavzame veliko prostora in težko ga je čistit.

Pri obeh babicah imamo pa stolčka iz Ikee in sta se tudi super obnesla. Hitro jih obrišeš , pospraviš ga in ti ne zavzame veliko prostora. In tudi mi smo ga vzeli zraven na dopust. Je pa stolček res malo neroden za majhne otročke, ki še ne sedijo sami.

(odgovor članu sladki greh)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kakšen stol za hranjenje
3.4.2009 19:27:26   
Taula
Antilop.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kakšen stol za hranjenje
3.4.2009 20:39:25   
Tisana
Antilop user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
3.4.2009 20:41:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kakšen stol za hranjenje
3.4.2009 21:51:25   
majaS80
Antilop  user posted image user posted image user posted image

Je najceneje, najlažje za čistit, najboljši za na pot in za pospravit - če imaš namen imeti še več otrok... naš je v njem že od 4 meseca.

_____________________________

MajaK

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kakšen stol za hranjenje
3.4.2009 22:09:36   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: majaS80

Antilop  user posted image user posted image user posted image

Je najceneje, najlažje za čistit, najboljši za na pot in za pospravit - če imaš namen imeti še več otrok... naš je v njem že od 4 meseca.


Zdaj grem pa gledat kakašen je ta antilop...me res zanima? Za 15 €?

(odgovor članu majaS80)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kakšen stol za hranjenje
3.4.2009 22:15:57   
Anonimen
stolček:

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/00069725


mizica:

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/40076093

lahko dokupiš še blazinico:

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/90143392

vse skupaj te pride 19€ - in je super

(odgovor članu sanelaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kakšen stol za hranjenje
5.4.2009 17:15:59   
Katy78
A pa se tale Antilop zloži? Oz. na kašno velikost prbl. se zloži?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kakšen stol za hranjenje
5.4.2009 17:28:00   
zband
mi predlagamo čim cenejšega,ker tako otrok želi sedeti bližje veliki mizi,kot pa tisti plastiki ki je kot miza originalno pripeta k stolu.PAČ BOSTE IMELI MALEGuser posted image A NIČ ZATO JE ZABAVNO.
2X PREVERJENO ČAKAMO PA ŠE ENEGA DA SE ZAČNE UČITI

FAJN IZBERITEuser posted image user posted image user posted image user posted image

ZBAND

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kakšen stol za hranjenje
5.4.2009 21:33:26   
suzy85
mi smo imeli doma trip trap, a v njem ni mogla sedet od začetka, zato sma za ta čas vmes kupla bumbota in je super user posted image še zdej je večinoma  v njem, pa je stara 10,5 meseca!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kakšen stol za hranjenje
6.4.2009 13:52:31   
majaS80
Antilop stolček se razstavi, tako da se nogice poberejo ven, mizica se odstrani in ostane samo sedalo, je vse skupaj čisto lahko in enostavno za transport. Ko je dovolj velik, mizico odstraniš in lahko je z vami pri veliki mizi :)

_____________________________

MajaK

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kakšen stol za hranjenje
6.4.2009 17:51:44   
uršula83
Hvala VSEM za nasvete...najbrž bova vzela tega Antilop, ker je res poceni, preprost vidit. To je v Gradcu ikea a ne?

_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu majaS80)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kakšen stol za hranjenje
6.4.2009 17:52:39   
uršula83
Hvala VSEM za pomoč. Najbrž bova res šla do Gradca (sej je Ikea gor a ne?),  ker je res poceni pa tak enostavn zgleda. 

_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu majaS80)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Siol ali T2?
cv3rklic4

Katerega od omenjenih ponudnikov internetnih storitev ste/bi izbrali?

Siol (55%)

T2 (27%)

Drugo (18%)


Število vseh glasov: 280

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!