|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 14:48:10   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Kar se mene tiče so vsi kroksi tagrdi.


Men pa spodnji niso grdi. So mi prav všeč.

http://shop.crocs.com/pc-109-4-capri.aspx?navcategories=3,4


Evo, tele bodo moji, barvo pa še morm izbrat user posted image user posted image user posted image user posted image

Cena bo pa verjetno okoli 40€????????

lp, mojca

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: velikosto kroksov
30.3.2009 14:50:21   
benika
Pety, jaz sem Beniju kupila Crocksom podobne sandale v Daichmannu. So pa od firme Elefanten in so super.

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 14:51:16   
liliana
Jaz imam ponaredek iz Massa....že dve leti jih nonstop nosim v stanovanju....so še vedno udobni, noge se mi ne potijo....perem jih pa tudi v pralnem stroju......

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 14:53:39   
Najaa
Tamala je imela lani ponaredek. Kupili smo jih na stojnici na morju. Super, nosila jih je celo poletje in se niso nič znucali.
Jaz sem pa letos ene par tednov v porodnišnici nosila original. Ne vem, al je bilo tam notri tak vroče al sem jaz čudna, sam men so ful švicale noge v njih. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 14:54:15   
tažana
pety:
Ko se boš sprehajala okrog trgovin pokukaj k Markiču nasproti igrišča. Vem da so imeli original ne vem pa kaj imajo sedaj pa kakšne številke.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 14:56:36   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: tažana

pety:
Ko se boš sprehajala okrog trgovin pokukaj k Markiču nasproti igrišča. Vem da so imeli original ne vem pa kaj imajo sedaj pa kakšne številke.


Ja, neki majo, pa še znižane. Bom šla pogledat.

_____________________________



(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 17:32:24   
kajajaka
Pety,
pri nas imamo vsi originale in to navadne, japonke in balerinke in jih ne zamenjam za noben ponaredek.
Razlika je v materialu. Ponaredki so pvc, originali so iz Croslite pene- njihova zaščitena znamka. Noga ti v njih ne švica, ne morejo se ti glivice zaredit,...

Nočem delat reklame, ampak če te še kaj zanima piši na ZS, ti bom še kak nasvet dala glede nakupa-kje...
npr zase kupi cayman model in ne beach (je ožji in ima manjše rezlike med številkami- lažje najdeš kateri se ti čisto prilega...

Pranje v stroju- se krasno operejo.

Glede otroških ponaredkov pa tako- ponaredek je enako kot sandali za v vodo, zato raje otrok ne puščajte hodit cel dan v ponaredku, mu bo nogico uničillo.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 17:37:50   
mojcaziga
Še nekaj sem se spomnila. Nekaj časa sem brala nekaj debat o kroksih in se mi zdi, da je ena omenila, da je treba pri nakupu paziti, da vzameš malo manjše/večje, ker se malo razlezejo/ali ne????????????
Je zdaj kaj na tem ali sem stvari popolnoma zamešalauser posted image

lp, mojca

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 17:46:18   
muška
mi imamo vsi Massove ponaredke. Jaz imam celo dvojne, ampak so eni malo trši. Smo pa vsi super zadovoljni, perem jih v pralnem stroju, noga se nobenemu ne poti. Jaz jih nosim vsak dan (po hiši, na šihtu (bazen)), V bistvu jih imam že za zunaj - sem že odprla crocs sezono user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 18:38:49   
Nogavica
Jaz imam dva para ponaredkov, eni so mehkejši kot drugi in zato tudi udobnejši. Noga se mi v njih ne poti.
Moj ima originalne in se v njih poti.
Tamali smo lani konec poletja na morju kupili ponaredek in jih je rada nosila. Letos bo zagotovo dobila nove, nisva pa se še odločila ali original ali ponaredek.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 18:46:00   
Anonimen
Za razliko ne vem, nosi pa bejba ponaredke...samo nic kaj dosti, je raje v japankah.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 20:39:04   
Rožica I
Sin ima originalne in jih je nosil skoraj 5 mesecev. Se mu drugače noga zelo poti, v teh grdavsih pa nič user posted image . Še ko jih je na začetku junija nosil z nogavičkami vred, se mu ni potila. So mu pa lanski zaenkrat še prav, tako da ne bomo kupovali novih. Če bo treba, pa spet originalke. Jaz pa še razmišljam o japonkah user posted image ...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 20:40:12   
kajajaka
evo, o materialu iz katerega so originalni... Aja, pa sem opazila, da imajo outlet prodajo po internetu s krepkimi popusti... Probaš jih pa lahko v Supernovi na Rudniku v Crocsa trgovini.
user posted image

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 38
       RE: Crocsi original ali ponaredek
    30.3.2009 20:47:08   
    sanja nk.
    zdej ko se pa ta tema že tako vleče....user posted image
    pa kaj je na njih tako posebno dobrega, da vsi samo še o crocsih govorite, pa jih nositeuser posted image
    ne bit užaljeneuser posted image samo meni in ljudem okoli mene so ugabni..., ma raje nosim tiste bosanske z dvem črtam iz najcenejše plastike user posted image , ker so res user posted image , pa ni važno če so udobne,....
    no nekdo iz "US and A" je spet dobro zaslužil, ko je v smehu naredil ta , če se sploh lahko reče sandal....
    lp


    (odgovor članu kajajaka)
    Neposredna povezava do sporočila: 39
       RE: Crocsi original ali ponaredek
    30.3.2009 21:01:27   
    jakaracman
    Nosim original, kot pri vseh stvareh, če si originala ne morem kupiti ga pač ne kupim.Jaz nosim moje samo doma za na vrt, mala jih ima vsepovsodi, mož jih ne mara.Me pa letos vlečejo japanke.

    (odgovor članu sanja nk.)
    Neposredna povezava do sporočila: 40
       RE: Crocsi original ali ponaredek
    30.3.2009 21:02:22   
    tinatona
    Mi2 z malim imava oba originalne. On ima črne Disney, jaz pa ene roza beach (so mi fajn k so bolj na kumot) in ene Mammoth. So zakon in jih ne zamenjam za noben denar.

    Sem pa Mammoth kupila na razprodaji (35€ - drugače so 49,90€), ostale pa na Ebayu.

    LP

    (odgovor članu sanja nk.)
    Neposredna povezava do sporočila: 41
       RE: Crocsi original ali ponaredek
    30.3.2009 21:24:58   
    Volga
    IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.


    ne bit užaljeneuser posted image samo meni in ljudem okoli mene so ugabni..., ma raje nosim tiste bosanske z dvem črtam iz najcenejše plastike user posted image , ker so res user posted image , pa ni važno če so udobne,....





    Ti jih kar nosi, nas nič ne boli.

    Ogabne....ne Ugabne.

    (odgovor članu sanja nk.)
    Neposredna povezava do sporočila: 42
       RE: Crocsi original ali ponaredek
    30.3.2009 21:48:01   
    ZmajTolovaj
    IZVIRNO SPOROČILO: Volga

    IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.


    ne bit užaljeneuser posted image samo meni in ljudem okoli mene so ugabni..., ma raje nosim tiste bosanske z dvem črtam iz najcenejše plastike user posted image , ker so res user posted image , pa ni važno če so udobne,....





    Ti jih kar nosi, nas nič ne boli.

    Ogabne....ne Ugabne.



    user posted image user posted image user posted image


    _____________________________

    The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

    (odgovor članu Volga)
    Neposredna povezava do sporočila: 43
       RE: Crocsi original ali ponaredek
    30.3.2009 21:53:26   
    Splišni
    Mi imamo vsi ponaredke. Jaz premajhne, tako da jih ne nosim, otrok jih nosi za na bazen, prej namesto copat, mož pa tudi namesto copat, pa pravi, da so super (kar on za malo stvari reče).
    Zase imam letos namen kupiti ene original. Pa ne zaradi afnarije, ampak zato, ker me noge bolijo. In ne bi rada potem ugibala, v primeru, če bi kupila ponaredke, če me zdaj zato vseeno še vedno bolijo, pa da me v originalih mogoče ne bi.

    Smo pa ponaredke kupili v Šk. Loki na tržnici po 5 evrov.

    (odgovor članu Volga)
    Neposredna povezava do sporočila: 44
       RE: Crocsi original ali ponaredek
    30.3.2009 22:20:19   
    Splišni
    Tukaj se da kupit originale, če veš številko:

    http://www.rossi-shop.si/katalog/prosti_cas&man_id=&purpose_id=&section_id=11


    (odgovor članu Splišni)
    Neposredna povezava do sporočila: 45
       RE: Crocsi original ali ponaredek
    30.3.2009 22:24:41   
    mulan
    IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

    Jaz sem pa letos ene par tednov v porodnišnici nosila original. Ne vem, al je bilo tam notri tak vroče al sem jaz čudna, sam men so ful švicale noge v njih. user posted image


    Meni se mi tudi noge potijo v njih. Z nogavicami so mi fajn, brez pa mi začne stopalo čez čas 'plavat' not. Sicer pa se mi v drugic čevljih in copatih še bolj potijo noge...

    So pa lepo mehke in mi ful pomagajo, ko sem dosti na nogah (npr. ko likam), me noge manj bolijo. Med nosečnostjo sem imela težave s križem in kolki, so me pogosto boleli, pa sem si obula crocse in je bilo dosti boljše.

    (odgovor članu Najaa)
    Neposredna povezava do sporočila: 46
       RE: Crocsi original ali ponaredek
    30.3.2009 22:35:55   
    barika
    jaz nosim original (skoraj) cel dan že dobri dve leti  in so kot novi, ko jih umažem, jih dam v pralni stroj na 40°.
    Študiram, da bi si letos kupila še ene, ker na dopustu mi jih moj zapleni, potem sem pa bosauser posted image .

    (odgovor članu mulan)
    Neposredna povezava do sporočila: 47
       RE: Crocsi original ali ponaredek
    31.3.2009 6:51:03   
    caillou
    Jaz imam originalne in so krasni za nosit, otrokoma pa noge tako hitro rastejo, da mi na misel ne pride, da bi jima kupovala originalne. Sta z massovimi kar zadovoljna.




    _____________________________

    Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

    (odgovor članu barika)
    Neposredna povezava do sporočila: 48
       RE: Crocsi original ali ponaredek
    31.3.2009 7:07:37   
    Volga
    IZVIRNO SPOROČILO: caillou

    Jaz imam originalne in so krasni za nosit, otrokoma pa noge tako hitro rastejo, da mi na misel ne pride, da bi jima kupovala originalne. Sta z massovimi kar zadovoljna.





    Eno sezono zdrži velikost, itak pa je treba vsako sezono nove ali sandale ali teniske ali šlape ali pač krokse kupiti.

    (odgovor članu caillou)
    Neposredna povezava do sporočila: 49
       RE: Crocsi original ali ponaredek
    31.3.2009 7:22:59   
    Hope2
    Mož ima original navadne, jaz original japonke. On je ful zadovoljen, si že ogleduje druge, tokrat sandale na trake, jaz pa z japonkami nekak nisem zadovoljnauser posted image . res da so trpežne, ampak nekam težke so mi. Sem pa včeraj videla tako luštne za otroke, da sem že malemu rinla nogico notuser posted image , pa so seveda še preeeevelikeuser posted image

    (odgovor članu Volga)
    Neposredna povezava do sporočila: 50
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
    Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
    Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
    Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
    To so najbolj redka otroška imena
    Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
    Zapeljimo se v skriti svet voda
    Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
    Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
    Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




    Ime za fantka?
    lumpa08

    Katero ime za fantka izbrati?

    Kris (39%)

    Nay (15%)

    Anej (46%)


    Število vseh glasov: 230

    Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!