|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pa da tu vprašam
24.3.2009 10:02:14   
Korina1
Zanima me kako naj odpravim vonj  po vlagi iz omar, a je dovolj da se samo dosti preluftajo a obstaja še kaj drugega? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pa da tu vprašam
24.3.2009 10:04:24   
AinB
Vse se mora dobro presušiti in prezračiti, potem pa bi jaz dala kakšne vrečkice s posušeno sivko ali kaj podobnega v omaro. Zagotovo pomaga.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pa da tu vprašam
24.3.2009 10:54:22   
mika
 Ni šanse, da iz omar vlago ven spraviš, sploh če je stanovanje vlažno. Tudi če porihtaš stanovanje ali se izseliš, vonj v omarah ostane.

Najboljše da kupiš druge omare.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pa da tu vprašam
24.3.2009 11:16:36   
Korina1
To so omare ki sem jih dobila za hčerino sobo.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pa da tu vprašam
24.3.2009 11:22:21   
koala
Jaz bi jih najprej pustila da se dobro prezračijo potem pa bi vanje obesila kakšno osvežilno vrečko, saj tega je na voljo veliko,

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pa da tu vprašam
24.3.2009 12:01:19   
urša28
se strinjam z mikouser posted image user posted image imela enak problem,kupila druge omare in stvar je bila rešenauser posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pa da tu vprašam
24.3.2009 12:14:26   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

To so omare ki sem jih dobila za hčerino sobo.


AJOJ, daj vstran, res. Upam da ni taka sila, da jih moraš obdržat. Zasmradila si boš stanovanje, oblačila, vse. Nobena dišava tega vonja  ne bo uničila.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pa da tu vprašam
24.3.2009 12:17:26   
Korina1
Pa ne morem jih dat stran, če smo jih včeraj dobili in mož se je pošteno namučil da je to znosil in razmontoral iz stanovanja kjer so nam jih podarili. Pa nekaj časa sem jih že iskala in jih končno včeraj najdla.
Omare pa nujno rabim.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pa da tu vprašam
24.3.2009 12:26:12   
mika
a tako. Pol pa v vodo vlij varekino in omare operi zunaj in znotraj in luftaj, luftaj, luftaj....Ko se bo izgubil vonj po varekini namaži s Prontom ali čim podobnim za pohištvo.  

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pa da tu vprašam
24.3.2009 12:30:13   
Korina1
mika hvala, bom tako naredila

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pa da tu vprašam
24.3.2009 13:08:29   
NEVA-1
Kaj pa če jih nekaj časa pustite zunaj na soncu oz. vetru, da se fajn presušijo, če imate možnost?

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pa da tu vprašam
24.3.2009 13:20:18   
Korina1
Lahko probam tudi s tem, sicer ne vem kolk grozno ne smrdijo ampak malo vonja pa imajo. Že tako imam v kuhinji vlago in plesen ki mi uničuje omarice pa jo  ne bi rada imela še v drugih sobah. Sicer so omare lepo ohranjene, samo ena je spodaj malo odžrta in se ji tudi vidi plesen in če ne bo potrebno te ne bomo dajali v sobo.

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pa da tu vprašam
24.3.2009 14:16:15   
lucika
midva sva kupila rabljeno sedežno in jo dala v novo hišo. ni smrdela po plesnobi ampak po zatohlem. nič se ji ni videlo, a ko je vse dišalo po novem (stene ,stropi, podi...) me je ta vonj grozno motil. sem špricala z osvežilci tekstila in luftala in je zdaj ok (po nekaj mesecih).

če je res plesniva omara, je ne dajaj v sobo. nekje zunaj jo zrači in poskusi prepucat. če pa ne bo šlo, pa daj stran. saj ok, verjemam da si vesela in hvaležna...vseeno pa išči naprej. je boljše da ima hčerka cote v škatlah kot pa v plesnivi omari...

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pa da tu vprašam
24.3.2009 16:45:40   
abc100
Če je veliko vlage v prostoru, daj na krožnik sol in postavi nekam. Sol nase veže vlago in bo ratala trda kot kamen. 

_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pa da tu vprašam
24.3.2009 17:48:57   
porednica22
vlage se je skoraj nemogoče znebit...daj močno prezračit, potem pa da perilo ne naveže vonja, daj vmes kose navadnega mila...lp

_____________________________

porednica

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pa da tu vprašam
24.3.2009 18:49:59   
Jessy
Morda bi lahko poizkusila tudi s tistimi lovilci vlage, ki se jih dobi v takih škatlah in so namenjeni za prostore. Drugače se pa bojim, da se vonja res ne boš z ničemer znebila, edino, če na novo prebarvate.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu porednica22)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




pitje otrok
Lelly28 RR

Kaj največkrat pije vaš otrok, ko je žejen?

voda (77%)

sladkan čaj (0%)

nesladkan čaj (17%)

kupljen sok (0%)

domač sok iz sadja in/ali zelenjave (6%)


Število vseh glasov: 35

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!