|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 12:44:21   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

še bo ajala je rekla user posted image
 
no, revmatologinja pa tudi samo za pohvalit. user posted image  20 min sem bla noter...dobila napotnice za naaprej. vnetje živca je potrjeno, razlog moramo najt. in tako sem bla potem še v dveh laboratorijih, enem v bolnici, enem na druhem koncu mesta.na zzv-ju...ker delajo vsako stvar v drugem user posted image  to pa več ni za pohvalit. aja, pa v bolnici grem v en laboratorij pa mi dajo plavo koverto z izpolnjenimi kepruvetami in napotnico in grem s tem v sosednjo stavbo kjer mi vzamejo kri tak, da sem cela plava in ne mrem roke skrčit, ker babai nisem mogla dopovedat da mi iz desne roke še nikoli ni šlo dovolj krvi vzet...user posted image  in pol mi je stiskala da je nekaka po desetih minutah nakrampala za  tri epruvete user posted image user posted image  ...in potem nesem to mojo kri sama nazaj tja user posted image  butasto ,kadrovske težave baje.
 
to je bil citogeni laboratorij, neko testiranje
na zzv-ju mi zmantra drugo roko, test na trakuljo, borelijo, candido, ešerihijo in ne vme kaj še vse...
 
in dobila sem napotnico še za magnetno resonanco, ki pa lahko dolgooootraja, ker so spat gužve..iščem varjant,mi je kr revmatologinja dala neke namige user posted image
 
no to je to...
 
aja pa pr..sa..e.c.. moj dr...me je giftal z  noro kombinacijo. sloh ne bi smela jemat te h dveh tablet skSKUPA, AMPAK LOČENO , KER MI KOT SE JE IZRAZILA CVRE ŽELODEC user posted image  budalo,oa dvakrat sem vprašala, in ko sem prišla po nov recept še enkrat ,pa je spret rekel hkrati user posted image  še dobro da sem sama po svoji presoji jemala drugače user posted image  
 
 
no to je obnova, občutki pa mešani,vsaj bolje kot slabi za naš zdr, sistem, ne? user posted image


za magnetno pa se baje najhitreje pride na vrsto v Izoli.
 
moj stric se je naročil prejšnji tedn in je na vrsti začetek maja, ostalo kar je spraševal bi bilo pa drugo leto, ...... user posted image
pa s postelje komej vstane user posted image


samoplačniško je baje najbolj poceni v trstu (160E, pri nas mislim da so govorili o cifri 400-500E). tja hodijo športniki na magnetnoresonanco. kaj več pa ti ne znam povedat.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 1426
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 12:45:07   
Anitka
Ufffffffff madonca koliko ve danes čivkateuser posted image user posted image user posted image

Jaz sem bila pa v Avstriji, ker sem šla iskat robo v Quelle. Sem dobila kopalke (mislim, da takšne kot si jih naročila tudi ti Jana81user posted image ), zdaj me pa čaka še pomerjanje.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1427
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 12:46:39   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Evo ne znese mi brat nazaj, grem počasi kuhat, pa prah me še čaka user posted image
 
 
Edino sem obljubla da povem kako je blo včeraj pri revmatologinji
 
Najprej...se spomnite , da sem dobila za včeraj brzinski datum...in sem bla prepričana da se je, glede na to, da naročajo za leto 2010 zmotla v letnici. Ne se ni, ...sledi presenečenje in potrditev da so na sveto še dobri ljudje in to kr tako user posted image  . tissta sestra, pri kateri sem se hotela naročit, mi je na svojo roko dala ta termin, sem se ji zasmilila, pa edina sem bla ki je nisem nadrla zaradi čakalnih vrst.user posted image  ej nisem morala verjet, in sem jo vprašala..kaj je to bilo user posted image  je rekla, tak nekaj sem začutla med nama, da vam moram kako pomagat user posted image ,
 
user posted image user posted image user posted image  in tako sem bla včeraj na vrsti, eno leto hitreje user posted image  Zlata ženska. pa saj ni nič kriva  ona. da bi njo nadiral, poleg tega imajo zaposleni vedno kako luknjo za svoje ljudi ..
 
sem se ji kasnjeje odolžila z Merci čokoladicami.
 
joj, lubi čisti solato , ne more k Taji, se zbuja, grem jo malo nazaj zazibat. pa pol dalje

user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


Čmrlika takšne poste je pa lepo bratiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 1428
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 12:48:03   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

A ste brale to?
Vam prilimam post, ta ni glih diht:


No moj ni poskusil ne salam, ne paštet, ne klobas, ne čokolinota do 3 leta pa tudi sedaj jih ne je pri 6.  . Mogoče 2 x na leto kakšno hrenovko. Verjamem da res ni potrebna da tako malega otroka kot je 10 mesecev star otrok hranit z vsem kar ti pride pod roke potem pa se vsi čudimo kako da so otroci tako hitro bolani.  Sicer sem imela prednost ker sem do tretjega leta dojila in sem gosto hrano začela uvajati šele nekje pri 20 mesecu, prvič pa je vodo poskusil po prvem rojstnem dnevu. Moj sicer ni bil v vrtcu do 4 letih vendar če bi videla, da mu pri 12 mes. dajo pašteto sigurno ne bi dovolila. Temelji so pri  vsaki stvari važni in zato je posebno potrebno pazit pri prehrani naših malčkov



WTF????



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh?????????????svaštauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1429
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 12:48:18   
sesil
čmrlika:


STUDIO RADIOLOGICO CATANIA
Ulica Geppa, 17 (blizu magazzini Giovanni)
Telefonska številka pa je: 039040 662695
Cena je 171 Evrov . Čakati boš moral okoli 40/50 dni. Srečno!

< Sporočilo je popravil sesil -- 21.3.2009 12:49:24 >

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1430
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 12:50:28   
Anitka


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Samo toliko, da vam povem, da mi je en kreten fajn polepšal RD: na parkingu mi je razbil avto user posted image user posted image user posted image  Imam pa srečo, ker sta dve sosedi vse videli in tudi pričali, ko so ju policisti vprašali user posted image  Točno vemo, kateri prasec je to bil, me prav zanima, kaj bo rekel, ko mu bodo policaji potrkali na vrata user posted image


Mater so eni prasci.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Še sreča res, da so bili očividci.user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 1431
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 12:52:11   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Dober dan!
 
 
Se včeraj nisem bla sposobna zvečer več javit. Z mami sva ble v Sauni, ati je bil kindra...vmes mu je prišla na obisk moja sestra in nečakinja in so se imeli baje brez mami prav fajn.

Super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz pa tudi brez njih. brez slabe vesti. user posted image user posted image
 
Sem se takoooooooo zrelaksirala, odpočlla pogovorila sama s seboj...super sprostitev res. sem pogrešala. mi je to pred user posted image  res bil vsakotedenski ritual. upam, da se vrne user posted image .

Jaz tudi že malo pogrešam tovrstna sproščanja. Sem si prejšnji teden v Egiptu privoščila eno fajn razvajanje (finska savna, kokosova obloga, masaža celega telesa, turška savna).
 
in zvečer sem padla v posteljo že ob pol desetih.



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 1432
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 12:53:09   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

Mogoče je že bilo kaj govora o tem in sem spregledala, ampak zanima me ali bo maja kakšno srečanje naših hroščkov, ker bi mi z veseljem prišli...pa vseeno na kateri konec Slo. bo treba user posted image user posted image user posted image Je že zadnji čas, da Tia in Lia spoznata svoje so-hroščkeuser posted image



Nekoč nekdaj smo govorile o tem, da bi maja naredile piknik za RD vseh hroščkov, samo ne vem , če bo kaj iz tega? user posted image



Bilo bi super


Maja in začetek junija name raje ne računajte, ker imajo takrat vsi trije moji sončki RD-je in bom že s tem praktično vse vikende zasedene user posted image  Pa še na morje gremo junija user posted image


ti pa rada delaš user posted image poleti.
a to poletje bo tudi kaj akcije?user posted image
(mal heca špelin@ )


A se še jaz zaderem???? user posted image  NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE


Ni najbolj odločen neuser posted image user posted image user posted image user posted image , saj nisi šla čez mejouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1433
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 13:13:04   
hijenca
Videk je spal pol ure, sem ga pobasala in odnesla k babi, jaz pa sem do konca speglala cote. Sedaj se je najedo, zaspan kot aleluja, ampak on ne bi spal, raje bom se drl kot mali user posted image , spal pa ne bom. Ampak nima izbire, dala sem ga v kinderpet, eno uro ima časa, da zaspi ali pa tudi ne. Potem pa grema v šoping. Danes pa ne boma cel dan doma, niti pod točko razno.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1434
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 13:23:30   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Zdej grem pa na kosilo, je tašča pripravila čufte v omaki in pire krompir user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 1435
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 13:24:17   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Ufffffffff madonca koliko ve danes čivkateuser posted image user posted image user posted image

Jaz sem bila pa v Avstriji, ker sem šla iskat robo v Quelle. Sem dobila kopalke (mislim, da takšne kot si jih naročila tudi ti Jana81user posted image ), zdaj me pa čaka še pomerjanje.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1436
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 13:24:29   
Soncnica Sandra ***
Evo kosilo je za nami. Manca se je zbudila ravno za čas kosila, je vedla, kdaj so čufte fertik user posted image
 
Je pa moja Mančita danes špojedla 3/4 čufte, ful pire krompirja in omakice user posted image user posted image user posted image
 
Ati je zdej šel z svojim atijem po drva v gmajno, Manca pomaga babi posodo v stroj zlagat, jaz pa mal naokoli bluzim user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 1437
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 13:25:25   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Ufffffffff madonca koliko ve danes čivkateuser posted image user posted image user posted image

Jaz sem bila pa v Avstriji, ker sem šla iskat robo v Quelle. Sem dobila kopalke (mislim, da takšne kot si jih naročila tudi ti Jana81user posted image ), zdaj me pa čaka še pomerjanje.



opa, kar hitro v pomerjanje. upam, da tvojega dragega ni kje v bližini, ker me skrbi, da te potem ne bo nazaj na RR user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1438
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 13:28:18   
nia5
Nia je spala dve uri!!!!user posted image


Dajte mi povedat kako se naredi fiziološka, mi je je zmanjkalo, lekarne pa so že zaprte. Če se ne motim je ena žlička soli na liter vodeuser posted image , kako dolgo pa mora vret?


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 1439
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 13:28:48   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Ufffffffff madonca koliko ve danes čivkateuser posted image user posted image user posted image

Jaz sem bila pa v Avstriji, ker sem šla iskat robo v Quelle. Sem dobila kopalke (mislim, da takšne kot si jih naročila tudi ti Jana81user posted image ), zdaj me pa čaka še pomerjanje.



opa, kar hitro v pomerjanje. upam, da tvojega dragega ni kje v bližini, ker me skrbi, da te potem ne bo nazaj na RR user posted image



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 1440
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 13:30:08   
jana81
evo midva sva nazaj s potepanja, zunaj piha kot zmešano, ampak sva se nakafetkala, šla na tržnico po motovilec in pomaranče.. zdej pa skuhava kosilo (vzameva golaž iz zmzovalnika), potem pa greva po atija v službo in šibamo naprej na potepanje.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 1441
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 13:30:12   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Jaz več ne vem kaj naj dam Maji za igrat. Nič več ji ni zanimivo. user posted image  Pa se ne igra vedno z istimi stvarmi. Naenkrat se noče več igrat sama. user posted image


barbaw, to je samo obdobje. Naša je večino dneva taka, da mi non stop teži in se noče igrat z ničemeruser posted image


Komaj sem se "rešila" enega gnjavatorja, ki se sploh ni znal igrat do 3. leta in še malo, zdaj pa spet. user posted image  Edino kar pomaga je, da jo držim za roke, da lahko hodi. Kaj pa moj križ? user posted image  Stoji pa že sama brez opore, naredi nekaj korakov, več pa še ne upa.


mene rešuje to, da nisem tak visoka, in ga kamot sržim za rokice in hodiva.


Pa Nejc je še večji od moje. Saj nekaj časa mi ni problem, samo cel dan pa ni lahko. HB tudi hodi, če jo samo za eno rokico držim.


JA PRI NAS TUD...KO SE MI NE DA VEČ ZRAVEN HODIT..ups.. pol ga dam na tabure in z njim hodi, ga potiska naprej..zdej se kr spušča in pride k meni, mal ga še matra ampak gre.
 



Naš tabure ne drsi tako lepo kot vaš in ga ne more potiskat. Spušča se tudi ampak več kot 4 korake ne naredi. Sicer pa imata še čas, ampak jaz vseeno upam, da bo hitro minil. Po drugi strani pa ......


ja vem da še imata čas, samo jst sem ful neučakan pa bi rada da že gre samuser posted image ..ti si dala to skos že pri Jaku, zame je pa vse prvič.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1442
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 13:30:17   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Ufffffffff madonca koliko ve danes čivkateuser posted image user posted image user posted image

Jaz sem bila pa v Avstriji, ker sem šla iskat robo v Quelle. Sem dobila kopalke (mislim, da takšne kot si jih naročila tudi ti Jana81user posted image ), zdaj me pa čaka še pomerjanje.



no pol pa pošlji slikco na ZS, če nočeš tle gor, da vidim kok stojijo na navadnem normalnem človeku, ne na unih menekenkah.
Jst jih še vedno čakamuser posted image
Če bi to vedla da se da , bi te prosila da bi še zame vzela.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1443
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 13:59:30   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

evo midva sva nazaj s potepanja, zunaj piha kot zmešano, ampak sva se nakafetkala, šla na tržnico po motovilec in pomaranče.. zdej pa skuhava kosilo (vzameva golaž iz zmzovalnika), potem pa greva po atija v službo in šibamo naprej na potepanje.


user posted image user posted image user posted image  za potepanje in uživajte še naprej v potepanju user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1444
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 14:01:31   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Ufffffffff madonca koliko ve danes čivkateuser posted image user posted image user posted image

Jaz sem bila pa v Avstriji, ker sem šla iskat robo v Quelle. Sem dobila kopalke (mislim, da takšne kot si jih naročila tudi ti Jana81user posted image ), zdaj me pa čaka še pomerjanje.



opa, kar hitro v pomerjanje. upam, da tvojega dragega ni kje v bližini, ker me skrbi, da te potem ne bo nazaj na RR user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 1445
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 14:03:20   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Ufffffffff madonca koliko ve danes čivkateuser posted image user posted image user posted image

Jaz sem bila pa v Avstriji, ker sem šla iskat robo v Quelle. Sem dobila kopalke (mislim, da takšne kot si jih naročila tudi ti Jana81user posted image ), zdaj me pa čaka še pomerjanje.



no pol pa pošlji slikco na ZS, če nočeš tle gor, da vidim kok stojijo na navadnem normalnem človeku, ne na unih menekenkah.
Jst jih še vedno čakamuser posted image
Če bi to vedla da se da , bi te prosila da bi še zame vzela.


Slikala se zdaj ne biuser posted image user posted image user posted image . Ti pa moram povedati, da zelo fajn stojijo. Sem zadovoljnauser posted image user posted image user posted image . Katere si ti naročila?user posted image user posted image user posted image var seolink = document.getElementById('seolink_3xOsFFYtlbQAAAEgJmMlRikd'); if(seolink != null) seolink.href = 'http://www.quelle.at:80/enfinity/QuelleATShop/YOU-Badeanzug/yCmsFFvE78sAAAEVhOdSdRtd/produktdetails.html?ProductOrigin=201%2B100362276'; 

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1446
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 14:04:20   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

evo midva sva nazaj s potepanja, zunaj piha kot zmešano, ampak sva se nakafetkala, šla na tržnico po motovilec in pomaranče.. zdej pa skuhava kosilo (vzameva golaž iz zmzovalnika), potem pa greva po atija v službo in šibamo naprej na potepanje.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tako aktiven dan in vse lepo še naprejuser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1447
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 14:05:23   
Anitka
Naš Gal spi že tudi skoraj dve uri - alelujauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Ko se zbudi bo papal, nato pa gremo familiarno v nabavouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1448
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 14:05:58   
jana81
hotla sem prve črne, pa so se mojmu bolj dopadle pisane in sem pol tiste, men so prve in druge oboje super, tretje pa nekje srednje.
katere pa ti?

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1449
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 14:23:44   
nia5
Nia ima spet vneto ritko in to fuuul user posted image , pa od česa hudiča, čist živo rdečo ima, pa se mi zdi da so se ji kr mehurčki naredili. Zdaj ko sem jo previjala, je tak jokala, rokice skupaj in kr tresla se je, tako jo je peklo, ampak sem ji mogla kakeca umit in pol fajn namazat, zdaj pa revica pančauser posted image

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Ti horoskopski znaki so najboljši bratje i...
Horoskopsko znamenje v katerem smo rojeni, določa marsikatero našo značajsko lastnost, tudi to, kakšno smo kot bratje oz...




EURO 2024.
пеперутка16

Kdo bo prišel v polfinale?