RE: dilema - služba (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Nur -> RE: dilema - služba (18.3.2009 19:41:47)

IZVIRNO SPOROČILO: liliana



Glede na to, da v službi št. 2 še nisi bila praktično ne veš kakšni so odnosi tam......


Danes sem govorila z exsodelavko iz službe št. 1, ki je šikaniranje prenašala 5 mesecev, nato pa pobrala šila in kopita..... Pravi da je 300% bolje.




Tejči -> RE: dilema - služba (18.3.2009 19:47:47)

Jaz sem ena tistih, ki bi se 100% odločila za prvo službo. Še vedno sem mnenja, da si delovno vzdušje ustvariš sam. Ta teden delam v firmi, kjer so razmere ubitačne (eno študentko je prav danes odpeljal rešilec, ker so jo psihično tolk znervirali, da jo je srce izdalo), a še vedno sem si naredila tako, da mi je bilo fajn. Odvisno kakšen karakter si, kolk debelo kožo imaš itd. Sama se najbolje poznaš in veš ali bi v njej zdržala ali ne... Vso srečo pri izbiri!!




matkica -> RE: dilema - služba (18.3.2009 21:05:52)

Jaz bi se tud odločla za prvo varianto,zaradi ugodnega delovnega časa.Takoj bi pa začela iskat tretjo službo.odločitev je pa tvoja.Pa veliko uspeha pri odločitvi.




darja72 -> RE: dilema - služba (18.3.2009 21:24:59)

Prvo, definitivno. Ugoden delovni čas, poznano delo, več denarcev, odnosi v službi pričakovani. Ampak jaz sem flegmatik oz. mora biti res kriza, da me kaj vrže iz tira. Še najmanj pa kaka tečnoba pred penzijo.




Kerensa* -> RE: dilema - služba (19.3.2009 6:38:25)

Vzela bi prvo službo (boljši delovnik in boljša plača), vmes pa intenzivno iskala 3. službo, v kolikor se razmere v 1. ne bi spremenile na bolje.

In prvič, ampak res PRVIČ, ko bi stara vešča samo za malenkost dvignila glas nad mano (ali naredila karkoli, kar na spada k službi in odnosom), bi jaz naredila tako galamo, da bi si ONA premislila in vseeno šla v penzijo. Ali pa vsaj na dolgotrajno bolniško zaradi psihičnih težav (katere bi dejansko fasala, če bi me imela namen *ebati v glavo in delati poleg mene).




Ronči -> RE: dilema - služba (19.3.2009 6:57:51)

vzela prvo in se ne sikirala za nič... vzemi jo bolj na izi in išči tretjo varianto.




arabela* -> RE: dilema - služba (19.3.2009 8:23:56)

iskala bi tretjo varianto...




arabela* -> RE: dilema - služba (19.3.2009 8:25:19)

IZVIRNO SPOROČILO: darja72

Ampak jaz sem flegmatik oz. mora biti res kriza, da me kaj vrže iz tira

ma lahko si nevem kak flegmatik,pa v takem vzdušju ne moreš delat,no vsaj jaz ne...




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]