diplomsko delo za 200evrov? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


principessablu -> diplomsko delo za 200evrov? (9.3.2009 12:29:51)

Pozdravljene,mene pa zanima koliko časa ste porabile,ko ste pisale diplomsko nalogo?in če ste jo delale ali ste kopirale karkoli od ostalih,ki so vidne na netu?in potem še glavno vprašanje ali bi jo za 200evrov naredile za nekoga-znanca-prijatelja?




BUŠICA -> RE: diplomsko delo za 200evrov? (9.3.2009 12:32:51)

nikogar kopirala, delala sem jo mesec in pol. 200eur? čisto odvisno s kakšnega področja in koliko dela/truda. osebno ne bi delala nikomur za noben denar.




jakaracman -> RE: diplomsko delo za 200evrov? (9.3.2009 12:33:06)

1. 3 mesece
2.ne
3. niti v sanjah ne za tako mali znesek
4. če ne bi napisala sama svoje diplome bi se mi to zdela goljufija




TomTaylor -> RE: diplomsko delo za 200evrov? (9.3.2009 12:35:23)

IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

1. 3 mesece
2.ne
3. niti v sanjah ne za tako mali znesek
4. če ne bi napisala sama svoje diplome bi se mi to zdela goljufija


podpis




Anonimen -> RE: diplomsko delo za 200evrov? (9.3.2009 12:41:22)

Za 200€ se še vsedla ne bi [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. Od 500€ navzgor pa bi se že pogovarjali, odvisno od obsega, teme, zahtevnosti. Če hočeš, da je diploma dobro napisana, potem to ni kar nekaj v tri dni, ampak gre za zahtevno, specifično in strokovno delo.

Obe moji diplomski sta imeli teoretični in raziskovalni del, pisala sem jih eno 4 mesece, drugo pol leta, s tem, da sem se pri obeh kar konkretno poglobila.
Meni je čisto vseeno, če nekdo prepiše celo mojo diplomsko, bi ga pa skalpirala, če me ne bi pri tem citiral [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].
Citiraje in navajanje virov mi je osnova spoštovanja dela drugih avtorjev, če že sam ne zmoreš toliko energije, da bi napisal diplomsko.




principessablu -> RE: diplomsko delo za 200evrov? (9.3.2009 12:48:21)

hvala za hitre odgovore...sama sem se jo spravla pisat,glede na to,da nimam nekih problemov o pisanju in nakladanju..me je pa sošolka prosila če ji jo nardim za to ceno....ni mi jasno sploh koliko časa bom potrebovala za svojo,pol da sem pa še omejena za drugo...hmm...se pravi 500evrov...no ji bom danes na predavanjih za šalo rekla,pa da vidmo reakcijo...po moje jo bo kr hitro sama napisala..[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]aja no jaz pa pišem o nepremičninskem posredovanju...če ima katera kako pametno internetno stran,da uporabim...mi je zmanjkalo idej...ciaooo




TomTaylor -> RE: diplomsko delo za 200evrov? (9.3.2009 12:52:00)

IZVIRNO SPOROČILO: principessablu

aja no jaz pa pišem o nepremičninskem posredovanju...če ima katera kako pametno internetno stran,da uporabim...mi je zmanjkalo idej...ciaooo


o, to je pa super tema! Vprašanje oz. "problem" boš glede na trenutno stanje na nepremičninskem trgu z lahkoto našla. Ko si zastaviš "problem" mu boš z lahkoto sledila do konca diplomske.  Gradiva - strokovnega in nestrokovnega je pa na netu res ogromno - sploh ne rabiš, da ti linke lepimo...




principessablu -> RE: diplomsko delo za 200evrov? (9.3.2009 13:05:10)

ja,res je ogromno tega....sej v tem je problem...bom kr 100 strani napisala,he he..[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Abby -> RE: diplomsko delo za 200evrov? (9.3.2009 13:15:45)

Jaz bi vzela tistih 200, pa kar nekaj skopirala z neta v eni uri. Za pravo, zares napisano nalogo bi pa mlada dama morala primakniti še vsaj eno ničlo na koncu, raje pa dve.




Zamima -> RE: diplomsko delo za 200evrov? (9.3.2009 13:20:56)

sem se kar namučila s svojo, se ne spomnim kak dolgo sem jo delala, ampak važno, da sem naredila, ne, ne bi je delala za koga drugega, ker se mi enostavno ne da, tud za večji dnar ne, pa ne vem, če vam niso na šoli povedali, da je diplomsko delo avtorsko delo, saj moraš napisti tudi izjavo o avtorstvu, ne smeš prepisovat . Vse vire moraš navesti. 




Nikita*** -> RE: diplomsko delo za 200evrov? (9.3.2009 13:36:41)

IZVIRNO SPOROČILO: principessablu

in potem še glavno vprašanje ali bi jo za 200evrov naredile za nekoga-znanca-prijatelja?

Ne, za noben denar, ker je to kaznivo dejanje in greš lahko sedet[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




bskrle -> RE: diplomsko delo za 200evrov? (9.3.2009 14:12:15)

Ne, a se hecaš?
Ljudje po 4-5 mesecev pišejo diplome, porabijo nešteto ur.
Saj jaz bi samo za lektoriranje zahtevala vsaj 100 evrov.




tintin -> RE: diplomsko delo za 200evrov? (9.3.2009 14:22:03)

Diplomsko sem pisala kakih 5 mesecev, magistrsko pa eno leto (odšteti meseci zabušavanja).
Kopirala nisem nikogar, ker sem imela vedno svoja, izvirna raziskovalna vprašanja in so bili moji viri iz strokovnih člankov in knjig, vse citirano.
Kopiranje je kaznivo, prav tako je ne bi šla pisat za drugega.





Moyca_ -> RE: diplomsko delo za 200evrov? (9.3.2009 14:26:22)

IZVIRNO SPOROČILO: Abby

Jaz bi vzela tistih 200, pa kar nekaj skopirala z neta v eni uri. Za pravo, zares napisano nalogo bi pa mlada dama morala primakniti še vsaj eno ničlo na koncu, raje pa dve.

se strinjam [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




amaya -> RE: diplomsko delo za 200evrov? (9.3.2009 15:10:03)

IZVIRNO SPOROČILO: principessablu

Pozdravljene,mene pa zanima koliko časa ste porabile,ko ste pisale diplomsko nalogo?in če ste jo delale ali ste kopirale karkoli od ostalih,ki so vidne na netu?in potem še glavno vprašanje ali bi jo za 200evrov naredile za nekoga-znanca-prijatelja?


naredila bi jo in sem jo, ampak ne za 200 evrov [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] žal




dejzi -> RE: diplomsko delo za 200evrov? (9.3.2009 15:25:03)

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

1. 3 mesece
2.ne
3. niti v sanjah ne za tako mali znesek
4. če ne bi napisala sama svoje diplome bi se mi to zdela goljufija


podpis



enako




Lenck -> RE: diplomsko delo za 200evrov? (9.3.2009 15:43:57)

Moja diplomska je od prvega "dotika" teme do zagovora rasla več kot dve leti. Ogromno dela sem vložila vanjo. No, saj rezultat je bil temu primeren, mislim, da to lahko rečem brez lažne skromnosti. In da bi jo komu delala za 200 €? Ne, prvič, ker se cenim in vem, da 200 € ni dovolj za to, kar menim, da je minimum diplomske naloge, pa tudi zato, ker sem iz principa proti temu. Diplomska mora biti lasten izdelek, pika, amen, stop [sm=smiley36.gif]. Ja, resno tako mislim.




Zamima -> RE: diplomsko delo za 200evrov? (9.3.2009 16:03:35)

mislim, da že "samo" lektoriranje pride malo več kot 100€, če se ne motim




kajajaka -> RE: diplomsko delo za 200evrov? (9.3.2009 16:38:22)

napisala sem jo sama, imela je 80 strani, zanjo sem porabila 3 mesece !!! in dobila oceno 10 - torej bi se jo dalo za 6 recimo v kakem mesecu spacat - ampak za 200 € se pa ne bi jeb... niti približno!
Za 1000 mogoče... če bi nujno potrebovala denar, ker gre preveč časa, živcev... bi rekla, da mi je šlo leto življenja v teh 3 mesecih [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] ..
Ja, tako za 1000€ bi seveda naredila na brzinco v Copy-paste tehniki...




Spark -> RE: diplomsko delo za 200evrov? (10.3.2009 22:20:23)

Evo jaz vas bom pa prosila za pameten nasvet, kako naj se lotim naloge.
Ker sem izredna študentka, nismo imeli veliko seminarskih nalog in še tiste ki smo imeli so bile samo potrebne za pristop k izpitu in nič ocenjene. Zato ne znam pisati seminarskih in diplomske naloge se sploh ne znam lotiti.
Kako naj se jo lotim?
Že vem o kateri temi bom pisala, sedaj pa kako naprej? Ne vem kako naj jo postavim, o čem vse bom pisala,...

Dajte mi kak pameten nasvet.




Lenck -> RE: diplomsko delo za 200evrov? (10.3.2009 22:25:24)


IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Evo jaz vas bom pa prosila za pameten nasvet, kako naj se lotim naloge.
Ker sem izredna študentka, nismo imeli veliko seminarskih nalog in še tiste ki smo imeli so bile samo potrebne za pristop k izpitu in nič ocenjene. Zato ne znam pisati seminarskih in diplomske naloge se sploh ne znam lotiti.
Kako naj se jo lotim?
Že vem o kateri temi bom pisala, sedaj pa kako naprej? Ne vem kako naj jo postavim, o čem vse bom pisala,...

Dajte mi kak pameten nasvet.



po diplomiranju sem na faksu imela eno predstavitev o tem, kako se lotit diplomske... ne spomnim se več podrobnosti, ampak morda bi ti kak nasvet prišel prav. če želiš, mi na ZS pošlji mail, pa lahko poiščem, če imam še kje tisto predstavitev.




talika81 -> RE: diplomsko delo za 200evrov? (11.3.2009 7:18:39)

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

1. 3 mesece
2.ne
3. niti v sanjah ne za tako mali znesek
4. če ne bi napisala sama svoje diplome bi se mi to zdela goljufija


podpis



tudi jaz se podpišem pod to.




Kontrakarambolšrauf -> RE: diplomsko delo za 200evrov? (11.3.2009 8:48:13)

IZVIRNO SPOROČILO: principessablu
aja no jaz pa pišem o nepremičninskem posredovanju...če ima katera kako pametno internetno stran,da uporabim...mi je zmanjkalo idej...ciaooo



Vzami za konkreten primer našo hišo, ki je zaradi trenutnega stanja na trgu ne moremo in ne moremo prodati (niti enega ogleda še nismo imeli, se vsi v agenciji končajo), pred enim letom bi jo pa za med prodali[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Moyca_ -> RE: diplomsko delo za 200evrov? (11.3.2009 9:03:58)

IZVIRNO SPOROČILO: Kontrakarambolšrauf

IZVIRNO SPOROČILO: principessablu
aja no jaz pa pišem o nepremičninskem posredovanju...če ima katera kako pametno internetno stran,da uporabim...mi je zmanjkalo idej...ciaooo



Vzami za konkreten primer našo hišo, ki je zaradi trenutnega stanja na trgu ne moremo in ne moremo prodati (niti enega ogleda še nismo imeli, se vsi v agenciji končajo), pred enim letom bi jo pa za med prodali[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]



verjetno je kaj narobe z ceno (včasih je samo za par tisoč € večja cena, pa ni ogledov), včasih je slab opis, slabe slike,....
Ker da ni nobenega ogleda mora biti nekaj od tega, ker tako slabo spet ni. Se izboljšuje




wing -> RE: diplomsko delo za 200evrov? (11.3.2009 9:08:02)

IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Evo jaz vas bom pa prosila za pameten nasvet, kako naj se lotim naloge.
Ker sem izredna študentka, nismo imeli veliko seminarskih nalog in še tiste ki smo imeli so bile samo potrebne za pristop k izpitu in nič ocenjene. Zato ne znam pisati seminarskih in diplomske naloge se sploh ne znam lotiti.
Kako naj se jo lotim?
Že vem o kateri temi bom pisala, sedaj pa kako naprej? Ne vem kako naj jo postavim, o čem vse bom pisala,...

Dajte mi kak pameten nasvet.



tudi za to obstajajo priročniki z navodili kako se piše seminarsko in kako diplomsko delo. poglej malo v knjižnici, na spletu, ali se pozanimaj pri mentorju.




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>