|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.3.2009 6:59:00   
mojjaka
Dobro jutro!
Izvolite user posted image za začetek tedna in deževnega dneva!
Pa je spet minil en vikend in en teden...in že sem v 30.tednuuser posted image ...kar ne morem verjet!
Včeraj sem dobila cel kup stvari za user posted image , od oblačil, posteljnine, plenic, slinčkov, pa lupinico Maxi Cosi in ležalnik z igrali ful lep z Disney motivom...mislim, da mi zaenkrat ne bo treba čisto nič dokupit, samo en nov kompletek za iz bolnice domov, pa kak paket pleničkuser posted image tako da bo danes kar minil ta turiben dan, ko bom pregledovala vse te luškane stvarce in si v njih predstavljala našega korenjaka!!!!

Lep  dan vsem!


(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.3.2009 7:14:52   
mojsonček
Jutro!

Kofi?
Jst sm dons do nadaljnega brez, ker nam ga je zmanjkalo user posted image  in ker sem očitno presrana in pijem samo Jacobs kronat gold bom morala v trgovino, da si jo lahko privoščim... za lušte bo pa tut tale virtualna dobra...
Dons moram še do svoje zdravnice, da podaljšava bolniško in sem pogumno prepričana, da itak ne bo nobenga problema s podaljšanjem itak začnem s 15.5. porodniško, sem kr optimist... Sem vprašala zadnjič na pregledu G, če misli, da bodo na komisiji kej sračkal glede podaljšanja pa je rekla, da bi bla lahko zaradi IVF-a že od samega začetka na bolniški user posted image  ene pa tako sranje s to bolniško kljub OBMP... sej ne morš bit pameten... no, men sicer na misel ni  prišlo, da bi bla po nepotrebnem na  bolniški, zdej pa res nisem več za vsakodnevno sedenje v pisarni po 8 h povrh vsega pa še vožnja v službo (100 km v obe smeri), je le bebica daaaaleč pred vsem tem...
Zdej pa grem... pod tuš pa na teren vse opravit... vreme je za en dreki-peki ampak april je pred vrati, je treba vzet v zakup..


lep dan želim...

[link=http://images.google.si/imgres?imgurl=http://www.betterphoto.com/uploads/processed/0710/0703050634331white_coffee_0095_2.jpg&imgrefurl=http://www.betterphoto.com/gallery/dynoGallDetail.asp%3FphotoID%3D3492277%26catID%3D170%26contestCatID%3D%26rowNumber%3D7%26camID%3D&usg=__V7dC8AGgDfbkxgbzxUn4XwiJkCc=&h=560&w=792&sz=95&hl=sl&start=11&um=1&tbnid=1PYuYoRuO9VELM:&tbnh=101&tbnw=143&prev=/images%3Fq%3DWHITE%2BCOFFEE%26hl%3Dsl%26um%3D1][/link]

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.3.2009 7:23:34   
mojsonček
O, MOJJAKA... si me že prehitela... itak mi  noče nalepit kofija...user posted image  neki štrajka tale RR, ni lih vse tko k mora bit... vidim, da naša pupa šiša tvojega Jaka za dva dni user posted image .... bemti, kako gre čas a ne...  še tale april in maj preguramo pol smo pa vsak dan bližje akciji... jst sem tut dobila od prijateljic kar nekaj stvari... v bližnji prihodnosti se odpravljam še v Celovec v Ikeo po posteljnino pa kkšno malenkost, cunjic imam tut nekaj ampak bom zihr še kaj kupila pa seveda prve cotke za iz bolnice uf pa še voziček... no, sej bo kr pestro sploh če imaš skos v glavi, da mora biti vse 1 mesec prej naštimano, da dojenči slučajno kaj ne prehiti user posted image  
no, zdej pa res grem, če ne bom kr mal pozna... dan ima samo 24 ur...

še enkrat probam s kofetom težit user posted image

user posted image



< Sporočilo je popravil mojsonček -- 30.3.2009 7:24:57 >


_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.3.2009 8:28:43   
lenika
Lepo pozdravljene!

Nekatere ste pa že resnično zgodnje tukaj. Jaz sem danes prvi dan doma in trenutno zajtrkujem. user posted image  Drugače pa imam ob enih pregled in že komaj čakam.

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.3.2009 8:41:18   
princ_princeska
dobro jutro

Ja danes je bilo luštno ajat, ko je šel dežek, sva pa v mansardi in se še tok bol sliši, kako škrablja po strehi....mmmmmmmm
No pozajtrkovala sem že- čokolešnik, zdaj sem malo na netu, pol pa še ne vem, kaj bom...malo prala, likala, avta pa na žalost nimam, ker ga ima moj, tako da ne morem švignit kam v trgovinouser posted image , kar je pa mojemu všeč, ker če ne bi bil bankrot, če bi imela skoz avto doma...user posted image

No pa pridne bodite....

< Sporočilo je popravil princ_princeska -- 30.3.2009 8:42:12 >


_____________________________

Tukaj je, mamicina in atijeva princeska...

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.3.2009 9:04:23   
bačko
Jutro!
Mojjaka nič se ne sekiraj če bo otrok malo težji.Naša je tudi bila težka ko se je rodila in mislim da bo tudi ta druga približno isto težka.Samo to moraš omeniti svoji G da bo sta malo bolje spremljali rast ploda.
Mery počivaj da ne boš nas vse prehitela.Čuvaj se!user posted image
Lenika zaenkrat se kar strinja da bo šla v svojo sobo.Bom slikala sobo, da boš videla zakaj je navdušena.A ni bilo lepo doma in ti ni treba nič razmišljati kdaj moraš v službo?Prav paše.Upam da boš dobro opravila pregled.user posted image
A samo kavo ponujate?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kapučino, čaj in kakav!

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.3.2009 9:16:05   
bjondi
Lenika-Dobro opravi na pregledu potem ja seveda javi ...user posted image  ,ker si že doma...

Jaz ga mam pa 01.04 ,pa še moj možek ma rojstni dan ta dan-sicer jih bolj malo verjameuser posted image ...
Tale turobija zunaj je pa sam za pančkat.

mojsonček-tvoj post pa sploh ne morem prebrat,ker ga je potegnil pod reklame spodajuser posted image ...

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.3.2009 9:20:04   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Lepo pozdravljene!Nekatere ste pa že resnično zgodnje tukaj. Jaz sem danes prvi dan doma in trenutno zajtrkujem. user posted image  Drugače pa imam ob enih pregled in že komaj čakam.


user posted image user posted image user posted image Jaz sem pa danes prvi dan na bolniški (verjetno tako kot ti user posted image ).
Včeraj je bil kar en super dan, kljub dežju. Zjutraj sem likala, po kosilu pa smo se šli malo vozit. Šli smo po lupinico za našega . Jaz sem sicer želela novo, pa smo potem rabljeno - staro cca. 2 leti in res lepo ohranjeno dobili po polovični ceni. Važno mi je, da paše na voziček peg perego. Sva takoj sprobala, kako se jo natakne gor in dol, pa dol ni in ni šlo - se je dragi mučil in mučil - jaz pa samo malo navodila na net pogledam - stisnem gumb in že je bila dol z vozička. Kar ni mogel verjet, kok sem brihtna.
Potem naju je še na paštetko peljal in domač hlebček v eno bolj domačo gostilno, tam pa sem še drago mami srečala in mojega brata.

Zajtrk je že v ritki, sedaj pa še nosečniški čaj pijem (mi je full dober od Teekaneja) in po moje mi pri prebavi pomaga, da nisem zaprta, pa študiram kaj bom delala - poleg učenja .

Uživajte.

Lenika fajn opravi na pregledu. user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.3.2009 9:49:33   
bačko
Mala princeska tudi jaz pijem isti čaj kot ti in je res zelo dober.
Meni ta vreme kar mori ker z Žano ne moreva ven.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.3.2009 9:54:44   
nova10ka
meni se dans začenja drugi teden počivanja. pa sem že vsa spočita user posted image . ni kej, do 30 tedna bom mogla ful pazit nase, ker so me prejšnji teden v porodnišnici pošteno prestrašili.

mojsonček - sem ista ko ti - jaz pa samo nescafe mild pijem, in sem danes čisto nesrečna postrgala ostanke iz roba kozarca. bo treba v nabavo user posted image

lenika - dobro opravi na pregledu

user posted image a ste že kaj razmišljale, kje boste imele novorojenčke čez dan? naša bo ponoči v svoji posteljici v spalnici, čez dan pa jo bom imela v dnevnem prostoru. samo še ne vem kam naj jo postavim. v ležalniku ne sme biti preveč, ka kavču ne more biti, ker ni raven, tko da ne vem a naj kupim zibko al pa še en kođek za v dnevno/kuhinjo? pa še na mal višjem nivoju more biti, da je ne bo tjaša (ki še ne bo 2 leti stara), kaj preveč "božala".


(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.3.2009 9:58:44   
nova10ka
luši - zakaj so te pa že pred rokom dali na amnioskopijo? a ni to pregled, ki da delaš po PDP in pregledajo, če je plodovnica še čista? pa še nekaj me zanima. jaz sem glede na materinsko danes zaključila 27 teden, po RR štetju bom pa pojutrišnem noseča 28 tednov. kako pa tebi G računajo tedne?

(odgovor članu nova10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.3.2009 10:00:17   
majana79
Naš bo kar v posteljici, ker imamo samo 2 prostora, tako da ga lahko slišim in vidim, tudi če sem v kuhinji... Če mu bo pa preveč dolgčas, mu bom pa v kuhinjo dala prenosno posteljico, in bo pri meni.

A je še od katere dete bolj mirno zadnje dni? Naš je imel v soboto čez cel dan telovadbo, včeraj pa lih tolk da je pobrcal... user posted image

(odgovor članu nova10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.3.2009 10:17:52   
loveforever
nova10ka meni tudi na ringaraji kaže 29 tednov, pri g pa 28, ampak ko sem šla po kolendarju gledat mi pride še točno 11 tednov, tako da se držim kr tega koledarja. 20. je rok tak da to je važno. je pa zanimivo prebirat kako lepo se otroci razvijajo:)

no js pa morem it kosilo skuhat pa nevem kaj bi kuhala... ima katera kakšno idejo??

tiste ki ste kupovale v toysu a so cene v trgovini iste kot na netu? na njihovi spletni strani??

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.3.2009 10:26:45   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Mala princeska tudi jaz pijem isti čaj kot ti in je res zelo dober.
Meni ta vreme kar mori ker z Žano ne moreva ven.



Hej, a tvoja Žančka še ne hodi v vrtec?

Ja, res je user posted image vreme, a naj se zlije sedaj, da bo junija sonček. user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.3.2009 10:30:18   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

Naš bo kar v posteljici, ker imamo samo 2 prostora, tako da ga lahko slišim in vidim, tudi če sem v kuhinji... Če mu bo pa preveč dolgčas, mu bom pa v kuhinjo dala prenosno posteljico, in bo pri meni.



Naš user posted image bo tudi večinoma v svoji posteljici, pa v prenosni posteljici - a katera ve, če se splača tisti jogi kupit za v prenosno? user posted image user posted image Sem v BC na hitrico zasledila.
Pa mogoče nabavimo še kak luškan gugalniček. user posted image Je bila v prvo tašča čist navdušena nad njim, ko smo ga imeli sposojenega, kaj vem mogoče ga pa celo kupi. user posted image user posted image .




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.3.2009 10:47:18   
bačko
Mala princeska Žana ne hodi v vrtec ker  nismo dobili prostega mesta..Upam da  bomo letos septembra  dobili mesto in da bo šla v vrtec!
Imam eno vprašanje.Vlogo za porodniško naj bi oddale 60 dni pred previdenim rokom.Jaz naj bi jo oddala 7.4, ampak ne bo šlo.Imam pregled šele 10.4 in to je petek.V ponedeljek na csd- ju ne bodo delali in bom vlogo lahko oddala šele 15.4.Ali naj pokličem na csd in vprašam če lahko toliko kasneje oddam vlogo?

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.3.2009 10:57:28   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Mala princeska Žana ne hodi v vrtec ker  nismo dobili prostega mesta..Upam da  bomo letos septembra  dobili mesto in da bo šla v vrtec!
Imam eno vprašanje.Vlogo za porodniško naj bi oddale 60 dni pred previdenim rokom.Jaz naj bi jo oddala 7.4, ampak ne bo šlo.Imam pregled šele 10.4 in to je petek.V ponedeljek na csd- ju ne bodo delali in bom vlogo lahko oddala šele 15.4.Ali naj pokličem na csd in vprašam če lahko toliko kasneje oddam vlogo?



Živjo,

dokumente lahko oddaš 60 dni pred PDP-jem, najkasneje pa do nastopa porodniške (vsaj tako so meni rekli na CSD-ju).
Tako, da ni nobene panike.

Prej kot 60 dni pred PDP-jem pa kao ne moreš oddati dokumentov, jaz imam PDP 5.6.2009 pa imam namen urejat papirje 1.4.2009 in upam, da mi ne bodo zaradi par dni prekmalu težili in komplicirali.

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.3.2009 11:03:10   
lenika
Bačko glede vloge bi bilo po moje dobro, da pokličeš. Po zakonu bi morali oddat 30 dni pred začetkom porodniškega dopusta, a meni so rekli na CSD, da pri njih prakticirajo, da lahko prineseš vse do zadnjega dneva pred začetkom porodniškega dopusta.

Nova10ka glede tega kje bo novorojenček čez dan še nisem razmišljala. Verjetno kar v posteljici, če ne bo tako zahteven kot je bil Matic, ki ni prvi mesec čez dan praktično nič spal in je hotel biti samo na rokah.

Mala princeska ja tudi zame je danes prvi da bolniške. In danes se počutim precej slabo, izčrpano, vse me boli. Kot da bi se morala tako počutit, ker sem na bolniški. Po moje  je tako, da sem se končno rešila vseh obveznosti in je utrujenost prišla za menoj.

Nič grem si nekaj pripravit za kosilo, potem pa pod tuš in na pregled.

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.3.2009 11:17:06   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: nova10ka

user posted image a ste že kaj razmišljale, kje boste imele novorojenčke čez dan? naša bo ponoči v svoji posteljici v spalnici, čez dan pa jo bom imela v dnevnem prostoru. samo še ne vem kam naj jo postavim. v ležalniku ne sme biti preveč, ka kavču ne more biti, ker ni raven, tko da ne vem a naj kupim zibko al pa še en kođek za v dnevno/kuhinjo? pa še na mal višjem nivoju more biti, da je ne bo tjaša (ki še ne bo 2 leti stara), kaj preveč "božala".




Naš user posted image  bo ponoči spal v svoji posteljici (ali v svoji sobi ali v spalnici se bomo še odločili).
Podnevi bo pa verjetno v košari, saj ima PP res dobre košare, v katerih je poskrbljeno za zračenje (da user posted image  ne bo prevroče) in lahko se tudi dvigne naklon.
Če bo pa potrebno mu bomo pa kupili še ležalnik za takrat, ko ne bo spal.

(odgovor članu nova10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.3.2009 11:18:38   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Bačko glede vloge bi bilo po moje dobro, da pokličeš. Po zakonu bi morali oddat 30 dni pred začetkom porodniškega dopusta, a meni so rekli na CSD, da pri njih prakticirajo, da lahko prineseš vse do zadnjega dneva pred začetkom porodniškega dopusta.

Mala princeska ja tudi zame je danes prvi da bolniške. In danes se počutim precej slabo, izčrpano, vse me boli. Kot da bi se morala tako počutit, ker sem na bolniški. Po moje  je tako, da sem se končno rešila vseh obveznosti in je utrujenost prišla za menoj.

Nič grem si nekaj pripravit za kosilo, potem pa pod tuš in na pregled.


Bačko ti kar pokliči na CSD in jih povprašaj, naj ti ne bo škoda telefona, da ne bodo na koncu kaj preveč zatežili.
Aja, jaz ravno čakam poštarja - drugače moram klicat na glavno računovodstvo v službo....
Aha, ni v vrtcu ker ni bilo mesta, user posted image , pa tako hudo spodbujajo vrtce. Potem zna biti pa kar naporno user posted image in prvorojenka doma.

Lenika ko prideš s pregleda pa hitr počivat, verjetn je tud psiha malo ven udarila in ta dež vpliva na slabše počutje.
user posted image user posted image user posted image zate in user posted image v trebuščku, ter za vse souser posted image .

< Sporočilo je popravil Mala_princeska -- 30.3.2009 11:19:45 >


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.3.2009 11:21:08   
bamoocham
Dan dan.

Sem fuuuuul dobre volje, sem prišla iz pregleda. In danes je srček normalno bil, 146/minuser posted image tak da nisem več prestrašena. Je rekla, da je verjetn imela prejšnji teden toliko (171) zaradi tega, ker sem bila jaz vznemirjena, ker sem šla peš...
Samo, da je ok.
Aja, pa injekcijo sem dobila, ker sem RH-.
Naslednji ponedeljek 6.4 imam kontrolo posteljice v LJ, v torek grem pa na materinsko tu v VE.

Danes bom za južno spekla hrenovke in radič v solati, pa kruh zraven. Se mi kaj več ne da glih kuhat, vreme je krivo.
Zdj pa grem malo dremat, mi oči kr skupaj vlečeuser posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.3.2009 11:29:50   
lenika
Bačko pa imaš koga, ki ti bo pomagal, ko bo mož v službi, ko bosta dva?


(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.3.2009 11:40:56   
bjondi
Bamoocham-user posted image za pregled.

Bačko-Tudi jaz bom imela poleg novorojenčka poleg še našo Karin.Ravno par dni prej se jim bo šola končala,potem pa dva meseca počitnic.Karin bo tudi praznovala takrat 9 let,tako da se tolažim s tem ,da upam ,da bo šlo čeprav je velika.Je že sedaj nezahtevna in skromna pa rada pomaga kar koli jo prosim.Kako pa bo ,ko domov pridemo z dojenčkom bomo pa še vidl.Upam ,da bo mož uspel kej na pomoč priskočt,glede na to da sem v 1.user posted image  jedla in spala tako kot novorojenčekuser posted image ...



(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.3.2009 11:48:06   
majana79
bjondi, sodelavka ima tudi približno toliko staro hčerko in sedaj že leto in pol starega user posted image , pa ji starejša vse pomaga. Saj je v bistvu že velika deklica in te bo sigurno presenetila s svojo odraslostjo, tako da ti bo sigurno v pomoč. user posted image

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.3.2009 11:48:47   
bačko
Saj Žano drugače čuva tašča samo zdaj ko sem jaz doma gre samo dvakrat na teden k njej.Tako da ni panike.Itak pa je pridna in resnično nimam težav z njo.Žana pa bo komaj julija 2 leti stara.
Bom poklicala na csd in vprašala.Vseeno hvala za vaše nasvete in odgovore.Mislim pa da ne bodo kaj preveč komplicirali za tiste par dni.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Kajenje med nosečnostjo.
пеперутка16

Zanimajo me izkušnje KADILCEV glede te teme, ali še kadite/ste kadile, ker vem, da nekadilci reagirajo zelo ostro in ne razumejo želje po cigareti.