|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: slovenija
26.2.2009 18:57:16   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Si se pa res potrudilauser posted image .

Tudi jaz nisem čist ziher če znam slovensko himno, pa se imam za sl.patriota. Nekje se začne s "Spet trte obrodile so...", nekje pa "Prijatli obrodile so trte vince....".  No, pol pa bodi pameten. Sej me je sram, samo vseen al pol nisem patriot, al kakouser posted image ?




Nič od tega ni slovenska himna.

Slovenska himna je samo tista kitica Zdravljice, ki se začne na

Žive naj vsi narodi ....

Drugače pa ja, sem kar patriot.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: slovenija
26.2.2009 19:02:41   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica23


IZVIRNO SPOROČILO: giotti

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

kjer otroci serjejo na travi pred blokom


Tukaj pa psi na veliko serjejo, kaj bi rajši?


user posted image  

bolš, da se poserje cuck, kot pa da bi ljudje srali na travo pred blokom.


S tem se pa popolnoma strinjam.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: slovenija
26.2.2009 22:43:14   
Njuškalo
Jaz po Ameriki nimam nobene želje, bi šla prej kam drugam, če že...samo Slovenije pa tudi ne poveličujem, kako smo oh in sploh v redu. Kar se tiče zdravstva, ne vem, če nas ni glih Michael Moore uvrstil tam okoli 30-ega mesta, ko je te stvari raziskovaluser posted image Tako, da mislim,da nismo glih za vzor. Meni so v Sloveniji ene stvari všeč, veliko pa tudi ne...samo menim, da je tako povsod. V bistvu niti ni pomembno toliko, kje si, ker se vedno najde kaj, kar ti ni ok. Mislim, da so zgled vsem lahko skandinavske države, vsaj kolikor berem te stvari, Slovenija bo morala pa še veliko postoriti, da se bomo lahko hvalili, kako imamo vse fajn.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: slovenija
26.2.2009 22:52:36   
sanja nk.
pozdravuser posted image
zdajle berem vaše odgovore, pa če se ne motim me je ena gosodična oz gospauser posted image spraševala kje sem že bila...
no živela sem 2 leti v Londonu in 2 leti v Madridu.....zato marsikaj vem....priselili smo se nazaj ker, je začel prvi mulček hoditi v šolo...in ja vse to je letelo na ljudi ki imajo družine že pa vseeno rinejo vn.
Kar se tiče fakultet, vir o teh zadevah mi je sestra ki je tam študirala...in se kmalu vrnila....ker je bila razočarana
drugače pa povem za konec samo še to.....tujino priporočam mladim......ne pa družinam.
lp

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: slovenija
27.2.2009 0:51:53   
marjetica23
ne morš z malim otročičom lazit po svetuuser posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: slovenija
27.2.2009 8:44:23   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica23

ne morš z malim otročičom lazit po svetuuser posted image



Če maš možnost,zakaj pa ne.

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: slovenija
27.2.2009 8:47:34   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

pozdravuser posted image
zdajle berem vaše odgovore, pa če se ne motim me je ena gosodična oz gospauser posted image spraševala kje sem že bila...
no živela sem 2 leti v Londonu in 2 leti v Madridu.....zato marsikaj vem....priselili smo se nazaj ker, je začel prvi mulček hoditi v šolo...in ja vse to je letelo na ljudi ki imajo družine že pa vseeno rinejo vn.
Kar se tiče fakultet, vir o teh zadevah mi je sestra ki je tam študirala...in se kmalu vrnila....ker je bila razočarana
drugače pa povem za konec samo še to.....tujino priporočam mladim......ne pa družinam.
lp



Ne sekiraj se za druge,če si želijo v tujino je to njihova stvar,zakaj se potem obremenjuješ s tem in celo odpiraš temo.

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: slovenija
27.2.2009 8:48:06   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica23

ne morš z malim otročičom lazit po svetuuser posted image


Jaz sem sploh čudna, ker se bom selila z dvema. user posted image Pa tudi z enim sem se, pa mu nič ne manjka. S to razliko, da ima mož službo zagotovljeno, da imamo lastniško stanovanje. Pa ne v Ameriki... tja bi me bolj težko dobiluser posted image

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: slovenija
27.2.2009 9:00:52   
hrchy
Jaz sem ful ponosna na Slovenijo, na naso naravo, zgodovino, jezik, obicaje, ampak sem pa tudi ze nekje od petnajstega leta dalje vedela, da bom zivela v tujini, ko bom 'velika'.

Prvic sem se odselila pri 21-tih za tri leta, zaradi ljubezni, pa sem bila zelo zalostna, ko sem sla nazaj v Slovenijo, se danes bi sla takoj nazaj. Potem pa spet pri tridesetih, v Skandinavijo. Trenutno upam, da bo tudi moj partner dobil sluzbo tu, ker jaz bi tu ostala, vsaj nekaj let. Tudi druzino bi si zacela ustvarjati tu. Potem po nekaj letih (5-10) bomo pa videli, ali ostanemo, ali bomo sli kam drugam.

Slovenija mi je sicer vsec, ampak nisem pa slepo zaljubljena vanjo in tudi ne mislim, da imamo najboljse stvari, ki se cloveku lahko zgodijo v zivljenju. Narava je recimo res lepa (in trnutno blazno pogresam gore), ampak za moje pojme nikakor ni najlepsa na svetu, obicaji so zanimivi, ampak dolocene lahko jih ohranjam tudi v tujini, sociala, zdravstvo, solstvo... ok, ampak so pa tudi kraji, kjer je to bolje urejeno. Splosni vzorci obnasanja in vrednote so mi pa pri dolocenih tujih narodih veliko bolj vsec kot pri Slovencih. Iz zaradi tega so mi selitve dale veliko vec, kot samo boljse materialne pogoje (predvsem mi je se bolj jasno, katere stvari so mi pomembne v zivljenju). Po mojem mnenju spoznavanje razlicnih kultur bogati, tudi (ali predvsem) otroka, tako da ne vem, kaj bi bilo s tem lahko narobe. In kar sem spoznala ljudi, ki so kot otroci ziveli v razlicnih drzavah, se niti eden ni pritozeval glede tega.

Vse drzave imajo svoje pluse in minuse, to je res, ampak o tem se je pac treba prej pozanimat in pretehtat, a bo slo ali ne. Nikjer se ne cedita med in mleko, ni pa res, da se lahko samo v Sloveniji spodobno zivi.



(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: slovenija
27.2.2009 9:05:35   
rija
Se strinjam z tistimi, ki pravijo, da je Slovenija OK, se da pa tudi drugod zelo spodobno živeti.

MIslim, da to ni odvisno od same države (izvzemimo kakšne skrajnosti) ampak predvse od ljudi samih.
Nekateri se bodo znašli povsod, nekateri nikjer.

Sama bi šla nekam ven, če bi bila 20 let mlajša...zdaj pa verjetno ne več. Iz čiste komoditete pač.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: slovenija
27.2.2009 10:48:10   
skuštrana

Sama bi šla nekam ven, če bi bila 20 let mlajša...zdaj pa verjetno ne več. Iz čiste komoditete pač.


Isto kot Rijauser posted image No, sicer sem odšla malo južno (Hrvaška) bi šla pa še kam dlje, če bi imela kakšnih 10 let manj in pa nič otrok.
Amerika - ne hvala, Avstralija bi me pa videla, jauser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: slovenija
27.2.2009 11:20:00   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica23

ne morš z malim otročičom lazit po svetuuser posted image


A si bila, da veš touser posted image

Mi smo živeli v tujini, kjer je več slovenskih družin in vse z otroci, ki nočejo domov v slovenijo. Takrat sva edino midva bila brez otrok. Zdaj ga imava in če se ponudi še kaka priložnost ne vidiva ovir

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 27.2.2009 11:21:00 >

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: slovenija
27.2.2009 11:23:49   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: rija

MIslim, da to ni odvisno od same države (izvzemimo kakšne skrajnosti) ampak predvse od ljudi samih.
Nekateri se bodo znašli povsod, nekateri nikjer.



user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: slovenija
27.2.2009 11:38:40   
nejcko
Tujina mi je fajn samo za potovanja, drugače pa ni šans, da grem iz Slovenije. Tukaj sem rojena, tukaj živim, tukaj bom umrla. Sem srečna, da je Slo tako lepa, varna in sorazmerno dobro stoječa država, in sem ponosna na to, da sem Slovenka. Če bo pa Slo kot država "potonila", naj potonem z njo, ampak ne prej, dokler se zanjo ne bi borila do zadnjega diha.

Uh, jaz sem patriot na kubikuser posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: slovenija
27.2.2009 12:44:20   
marjetica23

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Tujina mi je fajn samo za potovanja, drugače pa ni šans, da grem iz Slovenije. Tukaj sem rojena, tukaj živim, tukaj bom umrla. Sem srečna, da je Slo tako lepa, varna in sorazmerno dobro stoječa država, in sem ponosna na to, da sem Slovenka. Če bo pa Slo kot država "potonila", naj potonem z njo, ampak ne prej, dokler se zanjo ne bi borila do zadnjega diha.

Uh, jaz sem patriot na kubikuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 65
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




maxi cosi tobi vs. romer king
sirenetta

test avtosedežev by uporabnice RR :)

zelo zadovoljna z romer king (29%)

nezadovoljna z romer king (0%)

zelo zadovoljna z maxi cosi tobi (19%)

nezadovoljna z maxi cosi tobi (1%)

imam en drug avtosedež in sem zadovoljna (46%)

imam en drug avtosedež in sem nezadovoljna (5%)


Število vseh glasov: 405

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!